Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky

Webové stránky www.dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz a všechny jeho addon domény (dále jen "web") zpracovává osobní údaje uživatelů stránek s úctou, důvěrnosti a musí přijmout veškerá přiměřená opatření, aby zajistil, že osobní údaje jsou bezpečně uloženy. Prosím, kontaktujte nás, pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k naší politice.

Použití informací

Můžeme použít informace, když navštívíte, zaregistrovat nebo využít služeb na webu, aby vás kontaktovat za váš názor o našich službách, a občas vás informovat o důležitých změnách a nových služeb. Jakmile obdržíme váš souhlas, můžeme také použít vaše informace, abychom vás kontaktovali o podrobnostech dalších služeb, které nabízíme.

Dotazy

Po kontaktujte majitele ubytování Vám zašleme e-mail s přehledem ubytování, které by mohly být zajímavé pro vás. Můžete i nadále dostávat alespoň jeden e-mail za rok. Vždy se můžete odhlásit z této služby kliknutím na odkaz v dolní části každé e-mailu.

Sebrané údaje

Chcete-li pomoci nám rozvíjet a zlepšovat naše služby, můžeme analyzovat informace shromážděné za účelem identifikace vzorů, které mohou být použity ke zlepšení našeho marketingu.

Ochrana dat

Používáme přísná bezpečnostní opatření, která mají chránit vaše osobní údaje a zabránění prozrazení třetím stranám bez vašeho souhlasu. Naše zařízení pro ukládání dat jsou uloženy v bezpečném zařízení s omezeným fyzickým přístupem a budeme používat firewall a další opatření s cílem omezit elektronický přístup. Všechny shromážděné informace jsou přísně omezeny na našich zaměstnanců a naší kanceláři. Údaje budou uchovávány po přiměřenou dobu, nebo tak dlouho, jak zákon předepisuje.
Podmínky www.dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz stránkách


Webové stránky a všechny jeho www.dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz addon domén (dále jen webu), jsou v soukromém vlastnictví. Používáním této stránky souhlasíte s těmito podmínkami používání.

Osobní použití

Site může být použit pouze pro zobrazení nebo provést šetření na vlastníky nemovitostí, pokud jde o dovolenou pronájmu. Použití pro jakýkoli jiný účel, s výjimkou pro vyhledávání ubytování, informovat o ubytování nebo provést rezervaci, je přísně zakázáno. Při odesílání dotazů, bude vaše e-mailová adresa je uložena v naší databázi a my vám zašleme alespoň jeden e-mail ročně pro komerční účely. Vždy se můžete odhlásit z této služby a váš e-mail bude vymazán z naší databáze.

Přesnost nemovitosti a vlastník informací

Site nemůže zaručit přesnost informací, v tomto případě, ceny, obrázky a další informace k dispozici na našich Site, které jsou zadané vlastníky ubytování sami. Přesné informace o ubytování (popis ubytování, ceny, rezervace a obrázky), je odpovědností vlastníky ubytování. Site nepotvrdily správnost každé reklamy, takže hosté se doporučuje zkontrolovat správnost zadaných údajů o majiteli ubytování kontaktovat je. Majitel Site nenese odpovědnost v případě, že informace o ubytování neodpovídá skutečné situaci. Tato stránka inzeruje pouze ubytování v soukromí na teritoriu Chorvatské republiky.

Odpovědnost

Majitel Site nenese žádnou odpovědnost za jakékoli ztráty či škody vzniklé použitím těchto stránek.Site není povinen nabídnout vrácení peněz nebo náhradu ztráty můžete trpí pronájem ubytování od majitelů ubytování (nájemce).

Autorské právo

Obsah a software na těchto stránkách je chráněn autorskými právy. Kromě pro osobní použití, obsah nelze používat nebo kopírovat bez předchozího písemného souhlasu. Jakékoli neoprávněné použití jakýchkoliv materiálů na těchto stránkách mohou porušovat ustanovení zákona o autorském právu a právech s ním souvisejících (NN br. 167/03 i 79/07) a další předpisy Chorvatské republiky.

Odkazy na stránky třetích stran

Tato Webová stránka může obsahovat odkazy na jiné společnosti nebo jednotlivce. Tyto odkazy jsou pouze pro Vaši informaci a Site nezodpovídá za správnost informací a obsahu těchto stránek. Pokud se rozhodnete navštívit kterýkoliv z webových stránek třetích stran, které jsou spojeny s tímto Site, činíte tak výhradně na vlastní riziko.

Změny v obchodních podmínkách

Majitel Site si vyhrazuje právo změnit tyto Podmínky použití a další podmínky podnikání bez předchozího upozornění.