Nejčastější dotazy (FAQ)

Toto je krátký seznam často kladených dotazů hostů a ubytovatelů. Pro více informací o www.dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz, nebo pokud potřebujete podporu, kontaktujte nás prosím kontaktní formulář

Co je dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz?

Dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz je jedním z největších adresářů soukromého ubytování v Chorvatsku, který přímo spojuje hosty s ubytovateli . Komunikace mezi hosty a majiteli ubytování je přímá prostřednictvím e-mailu (kontaktního formuláře), telefonu nebo odkazu na vlastní webové stránky a hosté jedná přímo s majiteli ceny ubytování a podmínek rezervace. Dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz, proto není cestovní kancelář nebo agent a na rezervované rezervace není účtována žádná provize. Private-apartments-Croatia.com je platformou pro propagaci celé turistické nabídky soukromého ubytování v Chorvatsku (apartmány, pokoje, prázdninové domy, tábory a ubytovny).

Dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz je největší soukromý adresář ubytování v Chorvatsku s téměř 4000 nemovitostmi a více než 12 000 ubytovacích jednotek. Vyhledávání ubytování je velmi jednoduché a rychlé a umožňuje přímý kontakt s majiteli ubytování v soukromí. Díky tomuto není zaplaceno drahé agentové poplatky a poplatky a apartmány, pokoje, prázdninové domy a další soukromé ubytování v Chorvatsku jsou levnější až do výše 40%!

Dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz je zcela zdarma pro hosty, kteří hledají ubytování a majitele, kteří inzerují své ubytovací kapacity. Majitelé ubytování zaplatí některé další služby, jako je reklama, design webových stránek, poradenství ...

Chcete-li vyhledat ideální ubytování, navštivte prosím domovskou stránku, kde můžete hledat soukromé ubytování v Chorvatsku: rychlé vyhledávání ( Zadejte název města nebo místa), region (Chorvatsko bylo rozděleno do 8 oblastí: Istrie, Kvarner a Gorski kotar, Zadar a okolí, Šibenik a okolí, Split a okolí, Dubrovník a okolí, Lika a Continental Chorvatsko) a typ ubytování (podle toho, zda hledáte apartmán, pokoj, prázdninový dům, kemp nebo hostel).

Pokud najdete ubytování, které se vám líbí, kontaktujte vlastníka ubytování přímo prostřednictvím kontaktního formuláře na reklamě a dohodněte si všechny podmínky rezervace. Aby rezervace byla zajištěna, většina vlastníků ubytování vás požádá, abyste zaplatili určitou částku předem jako zálohu a zbytek při příjezdu.

Po zveřejnění reklamy od majitele ubytování provádíme základní ověření přesnosti zadaných dat a fotografií. Majitelé ubytování (soukromí pronajímatelé) samostatně publikují reklamua přebírají plnou zodpovědnost za textové a obrazové informace, zaručují jejich přesnost, úplnost a pravdivost, jakož i kvalitu, bezpečnost a legalitu nabízených produktů a služeb . Doporučujeme, abyste zavolali vlastníkovi ubytování nebo zkontrolovali své webové stránky pro další potvrzení. Před zaplacením zálohy doporučujeme požadovat doklad o zaplacení, který vám musí dát každý ubytovatel v Chorvatsku.

Posíláme našim zákazníkům měsíční zprávy, nabídky a užitečné informace prostřednictvím zpravodaje. Ve spodní části každého e-mailu zaslaného e-mailem najdete odkaz vhodné odhlášení . Klepnutím na odkaz odhlášení z odběru newsletteru již nebudete přijímat žádná oznámení zaslaná ze stránek dovolena-ubytovani-chorvatsko.cz

Premium ubytování (placené ubytování) jsou vyloučeny a uvedeny před bezplatnými ubytování. Při zařazování bezplatných inzerátů mají majitelé, kteří reklamu poprvé zveřejnili, a celé výpisy lepší pozice než ostatní. Chcete-li dosáhnout dobré pozice, mějte na paměti následující body: Zadejte cenník ubytovacích jednotek, zadejte maximální počet kvalitních fotografií v dobrém rozlišení (30), zadejte příslušný a jedinečný popis nemovitosti, zeptejte se Vaši hosté opustit tolik pozitivních komentářů a recenzí . Všechny tyto body jsou důležité nejen pro hodnocení rekordu, ale i pro návštěvníky a potenciální hosty, což má za následek vyšší počet dotazů a tím větší počet realizovaných rezervací.

Pokud jste majitelem ubytování a chcete zveřejnit svou reklamu, zaregistrujte se.
Pokud potřebujete pomoc nebo podporu, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře