Your browser does not support JavaScript! Robinsonova turistika Chorvatsko! Přímý kontakt s majiteli ubytování!
 • Speciální nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku

  Apartmány Brekalo-Bonaca

  Vir
  od 40 €
  Apartmány Maleo

  Sveti Petar
  od 50 €
  Apartmány Mare

  Fažana
  od 60 €
  Apartmány NERA

  Vodice
  od 50 €

  Robinsonova turistika Chorvatsko
  Proč si rezervovat ubytování přímo u majitele soukromého ubytování?

  V posledních letech se na světě objevuje řada nových forem cestovního ruchu, jejichž cílem je poskytnout hostům jedinečné a autentické zážitky v místech a zemích, které navštěvují, a jedním z nových trendů je takzvaná Robinsonova turistika! Robinsonova turistika je forma cestovního ruchu určená pro všechny dobrodruhy a turisty, kteří chtějí zažít život od civilizace, v srdci přírody a převážně s omezenými výhodami moderní společnosti.

  Ubytování Robinson v Chorvatsku se nacházejí ve starých kamenných domech v nejvzdálenějších zátokách, v neobývaných částech ostrova, v dřevěných chalupách v lese, horách a různých přírodních parcích. Tento typ ubytování a prázdnin opouští hluboký dojem nedotčené a nedotčené divočiny. Pokud chcete absolutní klid a pobyt v přírodě, ubytování Robinson a dovolená v Robinsonském stylu je skutečným dobrodružstvím, které vás čeká v Chorvatsku!

  Robinsonův cestovní ruch znamená ubytování, které je nejčastěji bez vody nebo elektřiny a služby jsou k dispozici ve velmi omezeném množství. Ve většině případů se sbírají do studny dešťová voda a elektřina je zajišťována solárními panely. Vzácné zdroje musí být vynaloženy velmi pečlivě a racionálně. V domě obvykle není žádná teplá voda, stejně jako mnoho dalších výhod dnešního života, na které si všichni zvyklí. To je důvod, proč stále více hostů rozhoduje o tomto typu dovolené jako druh výzvy. Nákup všech potřebných jídel je nutné předtím, než se dostanete do tohoto ubytování, protože nejbližší obchody jsou často docela vzdálené a obtížně přístupné. Ať už chcete být zcela vyloučeni z každodenního života během dovolené, nebo jen zkusit letní dobrodružství obklopené přírodou a volně žijícími živočichy, ubytování Robinson bude skvělou volbou. Útěk z civilizace, stresu, práce, města, davů, smogu s jistou dávkou dobrodružství se zdá být tou nejlepší dovolenou.

  Robinsonova turistika byla pojmenována po hrdinu románu Daniel Defoe. V roce 1719 vydal dobrodružný román Robinson Crusoe, který se stal hitem a je stále zasažen dnešním publikem. Robinson Crusoe strávil 28 let na vzdáleném tropickém ostrově po vraku, zažil několik dobrodružství před jeho konečným osvobozením. On sloužil jako inspirace pro tuto formu cestovního ruchu, kde důraz je kladen na životní styl s omezenými zdroji.

  Najděte si ubytování Robinson, které splní všechny vaše potřeby, a zajistěte všechny podmínky rezervace přímo s majiteli ubytování v soukromí. Výhodou tohoto druhu rezervace je mnoho a jedním z nejdůležitějších je mnohem levnější cena, protože nemáte žádné poplatky agentury. Můžete najít až o 40% levnější ubytování a strávit dovolenou dovolenou v různých typech soukromého ubytování v Chorvatsku.
  Všechny podrobnosti o rezervaci jsou sjednány s majitelem ubytování, takže jste si jisti, že nejsou žádné nepříjemné překvapení. Vyhledávání ubytování v Chorvatsku z níže uvedeného seznamu nebo pomocí rychlého vyhledávání a rezervujte si ideální ubytování dříve, než bude pozdě. Vaše ideální ubytování Robinson je jen 2 kliknutí myší od vás, vaší rodiny a vašich přátel.


  0 ubytování


  od

  Seřadit podle:
  Robinsonova turistika Robinzon Pašman - Pašman - Chorvatsko

  Robinsonova turistika Robinzon
  Pašman - Pašman


  Od moře 70 m
  Kapacita 7 osoba od 45 €

  Robinsonova turistika Viskovic Hvar - Sućuraj - Chorvatsko

  Robinsonova turistika Viskovic
  Hvar - Sućuraj


  Od moře 10 m
  Kapacita 14 osoba od 60 €


  Robinsonova turistika Robinzon Pašman - Pašman
  Kategorizace ubytování

  Od moře 70 m
  Kapacita 7 osob

  od 45 €


  Odeslat dotaz

  Robinsonova turistika Robinzon - Pašman - Pašman

  Dům se nachází v odlehlé oblasti na jihu ostrova, s výhledem na ostrovy Kornati. Tato část není obydlena s trvalým pobytem, ??ale má jen několik domů jsou určeny pro ty, kteří preferují tento typ dovolených. Vybaven všemi moderními rekreačních dobrodruhy. To má sluneční energii a plyn, voda v nádrži, a protéká domu je malé čerpadlo. Sprchový kout je venku. Uvnitř kuchyň, koupelna s umyvadlem, dva pokoje s přistýlkou. V popředí je velká krytá terasa s krbem ideální pro společenský život a příjemný pobyt. Výhodou tohoto svátku je mír, klid, nádherné okolí nedotčené přírody.


  Robinsonova turistika Viskovic Hvar - Sućuraj
  Kategorizace ubytování

  Od moře 10 m
  Kapacita 14 osob

  od 60 €


  Odeslat dotaz

  Robinsonova turistika Viskovic - Hvar - Sućuraj

  Apartmány Viskovic jsou v tiché a klidné zátoce Pobij, 8 km od malé vesnice Gdinj. Typ Robinzon cestovního ruchu je ideální pro lidi, kteří zvyklý jít daleko od rušného každého DAYS života a strávit dovolenou v harmonii s přírodou. Přístup k domu je možné s vozovkou. Parkovací místo se nachází v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovního ruchu: solárních článků elektřina energie (osvětlení a mobilní pfones), zásobování vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam jsou nástrojem moc plynu, která je přístupná cesta k domu je poslední 3 km makadam. V zátoce je zejména klid a ticho v červnu a září. Září je známá neustálou klidu, většinou slunečné dny a stále teplého moře. Pro velké skupiny hostů, kteří pronajímají své dva byty společně nabízíme další slevu, speciální pro rezervaci 15 dní.