Robinsonova turistika Chorvatsko
Vyberte si ideální ubytování a strávte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Seřadit podle:

Robinsonova turistika Sunset Romance

Pašman - Neviđane

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

od 100 €

Robinsonova turistika Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 120 €

Robinsonova turistika Antonija

Pašman - Tkon

Od moře 400 m
Kapacita 5 osob

od 180 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj

Pašman - Ždrelac

Od moře 20 m
Kapacita 3 osob

od 85 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Brač - Bol

Od moře 60 m
Kapacita 8 osob

od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja

Pašman - Tkon

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 200 €

Robinsonova turistika Pedišić

Pašman - Ždrelac

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 100 €

1 recenzí - 5/5

Robinsonova turistika Vila Valentina

Pašman - Ždrelac

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

od 95 €

Robinsonova turistika Lujo

Pašman - Neviđane

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

od 120 €

Robinsonova turistika The White House Robinson

Hvar - Jelsa

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 65 €

Robinsonova turistika Freedom

Žminj

Od moře 25 km
Kapacita 50 osob

od 67 €

Robinsonova turistika Diana

Drvenik Mali

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Robinsonova turistika Levantara house

Ugljan - Kali

Od moře 1.5 km
Kapacita 2 osob

od 80 €

Robinsonova turistika Šime

Korčula - Korčula

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

od 60 €

1 recenzí - 5/5

Robinsonova turistika Ćosina kuća

Pašman - Dobropoljana

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 200 €

Robinsonova turistika Belvedere

Primošten

Od moře 2 km
Kapacita 2 osob

od 50 €

Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo

Makarska

Od moře 600 m
Kapacita 10 osob

od 20 €

Robinsonova turistika Green Oasis Vodice

Vodice

Od moře 7 km
Kapacita 4 osob

od 101 €

Robinsonova turistika Sandra

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 65 €

Robinsonova turistika Murtelica

Pašman - Kraj

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Robinsonova turistika Robinson House Istra

Poreč

Od moře 15 km
Kapacita 4 osob

od 122 €

Robinsonova turistika Neda

Kornati

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 100 €

First minute nabídka Last minute nabídka

Robinsonova turistika Dubrova

Brač - Pučišća

Od moře 2 km
Kapacita 5 osob

od 80 €

Robinsonova turistika Jerena

Pašman - Dobropoljana

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

od 170 €

Robinsonova turistika Uvala Božanska

Pašman - Tkon

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

od 160 €

Robinsonova turistika Bizikovica - Žut

Kornati

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 120 €

Robinsonova turistika Gangaro

Kornati

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 80 €

Robinsonova turistika Studio Angela

Lošinj - Mali Lošinj

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

od 70 €

Robinsonova turistika Casa Vecchia

Pašman - Tkon

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 200 €

Robinsonova turistika Sunset Romance ( Pašman - Neviđane)

Robinsonův dům "Sunset Romance", k pronájmu CELÝ, se nachází na jižní straně ostrova Pašman, v krásné malé zátoce Stivanja, 50 m od moře, první řada k moři, 5 km od města Neviđane , na severní straně ostrova, kam se dostanete trajektem Zadar - Preko, 20 km autem, nebo Biograd - Tkon, 15 km. Dostanete se k němu ze státní silnice D 110, křižovatka Neviđana, po bílé silnici, která vyžaduje opatrnější jízdu, přímo na parkoviště u samotného domu, nebo lodí, malým motorovým člunem, v zátoce na domluvené místo . Pro vaši loď je nutná předchozí domluva, aby bylo v zátoce místo! Je obklopen zelení a olivovníky na pozemku 400 m2, první řada k moři, která sahá až 10 m od moře, kromě čtyř menších domků vzdálených 20 m, které jsou také k pronájmu. Dům je určen pro ubytování až 7 (sedmi) osob, 2x(2+1)+1, má přízemí a první patro, s terasami a je orientován na jih, s výhledem na moře a národní park "Kornati" , stejně jako ostrovy souostroví Zadar. V přízemí je velké ohniště na grilování a terasa se stolem a židlemi, venkovní solární sprcha, vstup do kuchyně a obývacího pokoje. Kuchyň je vybavena dřezem, vestavěným sporákem - 4 x plyn, kombinovanou lednicí, myčkou, mikrovlnkou, kávovarem (s filtrem), mixérem, varnou konvicí. Vedle kuchyně je obývací pokoj s barem a židlemi a postelí pro jednu osobu. Z obývacího pokoje se vchází do koupelny se sprchovým koutem (teplá voda) a toaletou na jedné straně a na druhé do ložnice (2+1) s manželskou postelí a postelí pro jednu osobu, s samostatné WC! Pro chladnější dny je vybavena kamny na dřevo. Do prvního patra vedou nekryté schody z terasy. Obývací pokoj se stolem a židlemi, vstup do kuchyně, s dřezem (teplá voda) a lednicí, sporákem - plyn (bez trouby), koupelna se sprchovým koutem, dále ložnice (2+1), ve které je manželská postel a samostatné lůžko pro jednu osobu, samostatné WC. Obývací pokoj se otevírá na terasu se stolem a křesly s výhledem na moře a ostrovy. Voda v celém domě je dešťová - pitná, přiváží ji cisterna, kterou se doporučuje před pitím převařit, nádrž 10 m3, měla by se používat střídmě, protože ji doplňuje nákladní auto - cisterna, která je ne vždy ihned k dispozici. Elektřina je ze 6 solárních kolektorů, 220 V v celém domě. Všechny pokoje jsou osvětleny úspornými LED žárovkami. Smart TV a Wi-Fi! Lehátka jsou zřízena na našem vlastním pozemku, 10 m od moře, abyste si mohli vychutnat západy slunce a odpočinout si od jasného slunce. Poznámka: v před a po sezóně, od 1.4.-15.5. a od 30.9. možné pronajmout pouze přízemí až pro 3 osoby se slevou 20%!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Sunset Romance

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

Cena od 100 €

Robinsonova turistika Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartmány Viskovic jsou v tiché a klidné zátoce Pobij, 8 km od malé vesnice Gdinj. Typ Robinzon cestovního ruchu je ideální pro lidi, kteří zvyklý jít daleko od rušného každého DAYS života a strávit dovolenou v harmonii s přírodou. Přístup k domu je možné s vozovkou. Parkovací místo se nachází v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovního ruchu: solárních článků elektřina energie (osvětlení a mobilní pfones), zásobování vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam jsou nástrojem moc plynu, která je přístupná cesta k domu je poslední 3 km makadam. V zátoce je zejména klid a ticho v červnu a září. Září je známá neustálou klidu, většinou slunečné dny a stále teplého moře. Pro velké skupiny hostů, kteří pronajímají své dva byty společně nabízíme další slevu, speciální pro rezervaci 15 dní.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Viskovic

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 120 €

Robinsonova turistika Antonija ( Pašman - Tkon)

Dům Antonija se nachází na jižní straně ostrova Pašman s krásným výhledem na okolní ostrovy. Dům je na samotě, aby bylo zajištěno soukromí a klid pro vaši dovolenou. Dům je prostorný a vybavený pro ideální dovolenou daleko od městského hluku a krásná příroda okouzlí každého návštěvníka. Kuchyň je vybavena příbory a příbory, lednicí s mrazákem a TV. K dispozici je venkovní sprcha, gril před a za domem, pískoviště a houpačky pro děti. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Elektřinu z 220V na solární energii nelze používat další domácí spotřebiče kromě nabíječek pro mobily, notebooky.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Antonija

Od moře 400 m
Kapacita 5 osob

Cena od 180 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj ( Pašman - Ždrelac)

Užijte si pobyt v naší venkovské chatě na jižní straně ostrova Pašman v obci Banj. Nachází se na výborném místě přímo u moře. Robinsonský turismus v nedotčené přírodě s výhledem na souostroví Kornati a otevřené moře. Pokud hledáte pláž jen pro sebe v pravém přírodním prostředí a ticho, můžete se k nám dostat pěšky s naší pomocí nebo automobilem (doporučujeme). Dům má plně vybavenou kuchyň / obývací pokoj, jednu ložnici a WC. Elektřina je na solárním systému, dešťová voda z vodní nádrže probíhá přes dům, je zde TV, kuchyňka vybavená k použití (sporák na plyn a lednici na plyn), venkovní sprcha, terasa a gril. V ložnici je manželská postel a pohovka pro dva v obývacím pokoji. Máme hosty, kteří nepřetržitě přicházejí do našeho domu deset let, takže některé termíny jsou blokovány. max. 4 osoby. Auto se nachází 150 metrů od chaty. Nejsou žádné sousedy do 500 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika House Pašman Banj

Od moře 20 m
Kapacita 3 osob

Cena od 85 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina ( Brač - Bol)

Pokud jste snili o tom, že budete odpočívat v klidu a pohodě v chatě blízko moře, jste na správném místě. Naše domovy mají školku, dětský pokoj, obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem. Velká krytá terasa. Vlastní krb. Veranda s jacuzzi bazénem s výhledem na moře a pláž "Zlatni rat". Sat TV Pá WI-fi. Každá chata má vlastní pláž vzdálenou od chaty asi 70 metrů. Všechny další informace můžete získat e -mailem juki.bol @ gmail.com nebo na mobilním telefonu. Wot-ap 00385912025264

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Od moře 60 m
Kapacita 8 osob

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja ( Pašman - Tkon)

Dům se nachází na jižní straně ostrova Pašman v klidné zátoce s výhledem na ostrovy Kornati. Je ideální pro rodinnou dovolenou. Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně, obývacího pokoje, koupelny a velké zahrady. Kromě chaty máme další koupelnu a sprchu. Chata má dva krby, v domě i venku. Před domem je baldachýn a sto let starý olivovník, takže stín zůstává po celý den. Elektřina je přes solární panely, 220V a 12V. Chladnička s mrazákem je na 220V. Sporák s troubou je vypalován plynem. Voda je ze studny. Máme také satelitní TV. Máme přístaviště pro hosty, kteří mají vlastní loď. Přístup do auta povolen. Parkování je 100 metrů daleko. Cesta je štěrková. Minimální délka pobytu je 7 dní a příjezd je v sobotu. Host hovoří německy, slovinsky a anglicky. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím Viber, WhatsApp, Gmail. S pozdravem, váš hostitel Ugrinic Milka

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Robinzon Katja

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 200 €

Robinsonova turistika Pedišić ( Pašman - Ždrelac)

Rekreační dům Rodina Pedisic se nachází na krásném místě na jižní straně ostrova Pašman s výhledem na souostroví Kornati. Rekreační dům má velkou terasu, 2 ložnice, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň. Může pojmout 4-5 osob. Nachází se 10 metrů od moře a je obklopen zelení. Vzácná jsou místa, kde najdete tento klid a pohodu, a tak perfektní podmínky pro takovou dovolenou. Toto je Robinsonův dům. Milovníci turistiky Robinson a všichni, kteří chtějí uniknout z každodenního života a davy, si tento dům užijí a jsme si jisti, že si zde budou pamatovat svou dovolenou. Bouře je 12 V, voda je 12 000 l. Majitelé jsou k dispozici, pokud něco chybí.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Pedišić

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 100 €

1 recenzí - 5/5
Robinsonova turistika Vila Valentina ( Pašman - Ždrelac)

Robinson House Villa Valentina se nachází v Zadaru v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným parkováním. Předem děkuji za vaše dotazy. Pokud se rozhodnete strávit svou zaslouženou dovolenou na našem ostrově, máte možnost zcela odpočinout od každodenního shonu a stresu. Máte širokou škálu požitků z chutí vína, olivového oleje, který se vyrábí starým domovem, a konzumace našich produktů ze zahrady. Přijďte a užijte si svou dovolenou. Nabízíme dům se dvěma byty v krásné nedotčené přírodě. Dům má výhled na národní park Kornati. Součástí bytu je velká zahrada, která zaručuje soukromí. Dům nemá elektřinu, veškerá energie je přes solární panely. Prázdninový dům nabízí výhled do zahrady, výhled do zahrady, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s lednicí a troubou a vlastní koupelnu se sprchou. Ve všech jednotkách je balkon s výhledem na moře. Robinson House Villa Valentina nabízí sluneční terasu. Tato nemovitost má zahradu s grilem a hosté mohou chodit na pěší turistiku a potápění poblíž.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Vila Valentina

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

Cena od 95 €

Robinsonova turistika Lujo ( Pašman - Neviđane)

Robinsonský rekreační dům "Lujo" se nachází na ostrově Pašman, v zátoce zvané "Stivanja". Písečná pláž je vzdálena 30 metrů. Zátoka "Stivanja" (nebo místně nazývaná "Lokvice") se nachází na západní straně ostrova a je obrácena k Národnímu parku "Kornati" a ostrovům Sit, Žut, Dugi otok a Iž. Dům má jednu ložnici pro dvě osoby. Má také kuchyň, jídelnu a koupelnu. V kuchyni je vše, co potřebujete - nádobí, večeře, utěrky, plynový sporák, lednice (120 litrů), mrazák (80 litrů) a krb s grilem. U domu je terasa s lehátkem a zahradním nábytkem. Zahradní sprchu najdete také za domem. V ložnici jsou pro vás připraveny ručníky a ložní prádlo. Náš dům je stvořen pro robinsonskou turistiku, proto je vodní nádrž zásobována 3000 litry vody z vodovodního systému. Přestože je voda k pití, doporučujeme před konzumací vodu převařit kvůli vysokým teplotám v létě. Další rada je vzít si s sebou balenou vodu. Voda z vodovodu je instalována v kuchyni, koupelně a venkovní sprše. Elektřinu v domě vyrábí solární energie (220 V). Vodou a elektřinou by se mělo šetřit, jak jen to jde. Dům je přímo dostupný autem (parkoviště se nachází před domem) po improvizovaných a nerovných (oblázkových/zemních) cestách přes kopec, které mohou být ovlivněny povětrnostními podmínkami. Kvůli tomu se silnice nedoporučují pro nízká auta, ale to neznamená, že musíte mít SUV. Tyto cesty lze při opatrné jízdě projet běžným autem. Domácí zvířata nejsou povolena v našem domě.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Lujo

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

Cena od 120 €

Robinsonova turistika The White House Robinson ( Hvar - Jelsa)

Pronajímám rekreační dům cestovního ruchu Robinsonova typu, ideální pro rodiny s dětmi, které hledají únik ze stresu, nedotčené přírody, křišťálově čistého moře, klidu a pohody.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika The White House Robinson

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Freedom ( Žminj)

Robinson ubytování "Freedom" je místo v krásné téměř nedotčené přírodě, nachází se ve střední oblasti Istrie poblíž malé vesničky Čubani, Cere. Je to místo pro dobrodruhy, kteří rádi tráví čas v přírodě, dýchají čerstvý čistý vzduch, baví se u táboráku, v noci poslouchají cvrčky a dívají se na hvězdy, protože nedochází k žádnému světelnému znečištění. Hosté spí ve stanech vybavených nafukovacími matracemi s požadovanými prostěradly a polštáři. Vedle ohniště jsou sprchy se sluncem ohřátou vodou, toaleta, ekologická zahrada, venkovní kuchyň, kde si můžete připravit grilování a bezplatné parkovací místo. A samozřejmě spousta místa na hraní. Mezi další funkce patří: volejbalové hřiště, malé fotbalové hřiště, stolní tenis, lukostřelba, elegantní linie, houpačka, dětské hřiště a samozřejmě spousta místa na hraní. Pokud cítíte potřebu najít ve svém nitru mír, odpočinout si uši od hluku města, na chvíli zpomalit svůj život, navázat kontakt se sebou a svým partnerem, je to pro vás to pravé místo.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Freedom

Od moře 25 km
Kapacita 50 osob

Cena od 67 €

Robinsonova turistika Diana ( Drvenik Mali)

V srdci nedotčené přírody, obklopený olivovníky, rohovníky a voňavými středomořskými rostlinami, vám náš dům jistě poskytne úplnou dovolenou daleko od davů města s krásným výhledem na otevřené moře a ostrovy. Nejbližší pláž je vzdálena 200 m od domu. Na samotném ostrově je však mnoho pláží všech typů: písečné, oblázkové, ploché ... volba je na vás. Dům se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, dvou ložnic, koupelny a velké terasy s výhledem na moře. Zařízení může ubytovat 4 + 1 osobu. Je obklopen dvorem, kde můžete zaparkovat své vozidlo. Těšíme se na váš příjezd!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Diana

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Levantara house ( Ugljan - Kali)

Levantara house je malý romantický rekreační dům Robinsonského typu, který se nachází v borovém lese na kopci nad vesnicí Kali na ostrově Ugljan a má řadu krásných výhledů. Terasa je na straně moře, odkud můžete sledovat východ slunce a také město Zadar. Je zde jedna dvoulůžková ložnice, kuchyně se sporákem a lednicí, jídelna a koupelna. V domě je také krb, takže je možné se ubytovat po celý rok. Dům Levantara má solární panely 220 V a sbírá dešťovou vodu. K dispozici je parkoviště, ale také žádní sousedé v dosahu 600 m. Domácí mazlíčci jsou vítáni! Je to ideální místo pro všechny milovníky přírody, turistiky a cykloturistiky. Nebo pro ty, kteří potřebují klidné místo k dobití energie. Majitelé jsou k dispozici 24/7 pro jakékoli dotazy nebo řešení problémů.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Levantara house

Od moře 1.5 km
Kapacita 2 osob

Cena od 80 €

Robinsonova turistika Šime ( Korčula - Korčula)

V blízkosti starého města Korčula, pouhých 15 km od hotelu, se nachází krásná zátoka Pupnatska luka, kde se nacházejí naše apartmány. Pokud hledáte byty daleko od městského hluku a chcete klid a pohodu, pak jsou pro vás naše apartmány tou správnou volbou. Zátoka Pupnatska luka se nachází v chráněné části ostrova a nemá žádnou infrastrukturu, ale apartmány jsou napájeny solární energií dostatečnou pro osvětlení, nabíjení mobilních telefonů, notebooků atd. Vedle apartmánu je venkovní sprcha vyhřívaná solární energií energie a pod apartmánem je malá soukromá pláž, takže moře je jen pár kroků od apartmánu. Nejkrásnější písečná pláž na ostrově se nachází 40 metrů od apartmánu. Všechny apartmány mají vlastní terasy s výhledem na moře a krásnou pláž, dvě ložnice, vybavenou kuchyň s plynovým sporákem a lednicí a koupelnu (WC a sprchový kout). Venkovní gril se nachází hned vedle apartmánu.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Šime

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena od 60 €

1 recenzí - 5/5
Robinsonova turistika Ćosina kuća ( Pašman - Dobropoljana)

Pokud chcete dovolenou bez aut, davů turistů, výhod civilizace a infrastruktury, pak je to pro vás ta správná volba. Dům se nachází na jižní straně ostrova Pašman v zátoce Cerene s výhledem na národní park Kornati. Nabízí solární energii a tekoucí vodu ze zásobníku, se kterým je potřeba zacházet šetrně. APARTMÁN 1 - Dvě ložnice s celkem 6 lůžky, koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, terasa. APARTMÁN 2 - Dvě ložnice s celkem 4 lůžky, koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, terasa a venkovní gril. Venku před domem je solární sprcha a gril. K domu se dostanete po silnici, která je v některých částech makadamová. Na požádání lze zajistit dopravu do objektu. Dům se pronajímá jako jedna jednotka. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Ćosina kuća

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 200 €

Robinsonova turistika Belvedere ( Primošten)

Dům se nachází na kopci nad Primoštenem. Je ideální pro milovníky přírody, kteří si chtějí užít v klidu a docela. Terasa s výhledem na moře, staré město Primošten a socha paní Loretánské.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Belvedere

Od moře 2 km
Kapacita 2 osob

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo ( Makarska)

Místo, kde se město mění na vesnici jen 600 metrů nad hlavním náměstí v Makarské. Dům v přírodě, ideální pro rodiny s dětmi a / nebo domácí zvířata s krásným výhledem na moře. Užijte si klid a ticho a romantické západy slunce. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo

Od moře 600 m
Kapacita 10 osob

Cena od 20 €

Robinsonova turistika Green Oasis Vodice ( Vodice)

Odlehlý prázdninový dům Green Oasis Vodice je ideální pro dovolenou v přírodě a nachází se pouhých 7 km od pláží a akcí ve Vodicích, v oblasti Rakitnica. Plocha nemovitosti je 600m2 obklopená oploceným olivovým hájem a je zde nerušený výhled na okolní zeleň. Před domem je velká krytá terasa (20m2) s prostorným dřevěným stolem a židlemi a venkovní kuchyní (sporák a plynová trouba). K chlazení a grilování je k dispozici velký kamenný gril. V teplých letních dnech lze osvěžit v bublinkovém bazénu s lehátky a slunečníkem a venkovní sprchou (solární ohřev vody). Dům (30m2) je nový a postavený letos - má dvě ložnice s manželskými postelemi, koupelnu (sprcha + WC) a vnitřní prostor pro přípravu jídla (lednice a pracovní plocha, stůl a židle). Elektřina se získává pomocí solárních panelů (220 V) a záložního generátoru - vhodného pro osvětlení, stropní ventilátory, nabíjení mobilních telefonů / notebooků a televizorů. Internet není k dispozici. Voda v domě je dodávána z nádrže (objem 3000L) a měla by být používána opatrně. K pití doporučujeme balenou vodu a vodu na vaření je třeba nejprve převařit. Parkování je bezplatné a zajištěné na pozemku a k domu se dostanete po makadamové silnici. Nejbližší obchody (Lidl a Plodine) jsou u vchodu do Vodic, vzdálených asi 4 km. Pro ty, kteří hledají aktivní turistiku, je v blízkosti několik cyklostezek a prostorná promenáda. Domácí mazlíčci jsou vítáni bez příplatku! Čekáme na vás v naší zelené oáze, ideální pro autentickou dovolenou, klid a útěk od stresu každodenního života.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Green Oasis Vodice

Od moře 7 km
Kapacita 4 osob

Cena od 101 €

Robinsonova turistika Sandra ( Hvar - Sućuraj)

Dům Sandra se nachází v klidné zátoce Pelinovik, v obci Bogomolje. Bogomolje je malá vesnice ležící podél silnice a skládá se z několika vesniček. Nachází se 15 km západně od Sucuraj. Silnice, která prochází Jerkov dvorem do vesnice Bogomolje, vede k zátoce Pelinovik, která se nachází na jižní straně ostrova. Zátoka Pelinovik je vzdálená asi 3 km od vesnice Bogomolja. V obci je obchod a pošta. V blízkých zátokách jsou restaurace. Všechny zátoky jsou propojeny po silnici (makadam). Dům v zátoce se nachází na pláži a je vhodný pro všechny milovníky přírody a ty, kteří chtějí klidnou a odpočinkovou dovolenou. Dům má velkou terasu s výhledem na moře. Má dvě patra a má asi 70 m2. V prvním patře je vybavená kuchyň, obývací pokoj a terasa se vstupem na pláž. Lednice je na elektřinu, zatímco sporák je plynový. V horním patře jsou pokoje a koupelna se sprchovým koutem. Má celkem 3 dvoulůžkové pokoje. Dva pokoje mají přístup na balkon. Zátoka je bez elektřiny a vody, proto používáme alternativní zdroje energie. Elektřina je na solární panely 220 V (ekonomické využití), voda je dešťová voda z cisterny (vyžaduje ekonomické využití). Grilování se nachází za domem. Parkovací místo ve dvoře. Přístupová cesta je částečně zpevněná a částečně makadamová. Domácí mazlíčci vítáni.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Sandra

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Murtelica ( Pašman - Kraj)

Robinsonův dům se nachází na druhé straně ostrova Pašman. Přístup k domu je autem a obsahuje soukromé kryté parkoviště s kamennou cestou k samotnému domu. Uvnitř domu máte plně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem, také ložní prádlo v ložnicích a ručníky, které se mění každých 7 dní. Elektřina je k dispozici prostřednictvím solárních panelů, také jako teplá voda, která pochází z vodních nádrží a je filtrována. Venku z domu máte krásný výhled na moře a přírodu z terasy také jako houpačka a skluzavka pro nejmenší. Na pozemku máte soukromou pláž s molem, pronájem lodí je možný s podmínkou vlastnictví lodní licence. Samotná nemovitost je izolovaná od města a provozu kromě několika dalších robinsonských domů a restaurací. Pro hosty, kteří zůstanou 14 dní a déle, nabízíme večeři, kterou po domluvě připravuje majitel. Pokud najdete v popisu nějaké nejasnosti nebo máte další otázky, na které v popisu nenaleznete odpovědi, kontaktujte nás. Vlastník nemůže nést odpovědnost, pokud se klient nezeptá na detaily, které jsou pro něj důležité a které nejsou uvedeny v popisu, nebo z jakéhokoli důvodu nejsou klientovi zcela jasné. Těšíme se, že si nás vyberete jako místo dovolené!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Murtelica

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Robinson House Istra ( Poreč)

Robinsonská dřevěnice je obklopena přírodou v blízkosti Vižinady, pouhých 18 km od Poreče. Mohou se zde ubytovat až 4 osoby. Skládá se ze dvou domů. V jedné je ložnice se dvěma manželskými postelemi, TV a rádiem. Ve druhém je rozkládací pohovka, koupelna se solárním ohřívačem vody, lednicí a kuchyňským náčiním. Vedle domu je velká krytá terasa s grilem a plynovým sporákem, kde si můžete připravit jídlo. Dům je energeticky autonomní, elektřina na solární energii a voda je dešťová. Z důvodu omezených zdrojů (elektřina, voda) nelze některá elektrická zařízení používat. Vzhledem k tomu, že se při příjezdu nedoporučuje pít dešťová voda, čeká na vás láhev vody. Klidné a tiché prostředí, ideální pro odpočinek a relaxaci, jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. V krásném prostředí si můžete užívat stínu na lehátkách nebo se pobavit při hře. Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek. První osada je 600 metrů od domu. Pokud chcete ochutnat tradiční kuchyni v okolí, máte velký výběr restaurací. Milovníci klidu, pohody a především přírody mohou svůj čas zpestřit jízdou na kole, procházkou, sběrem chřestu, hub nebo ochutnávkou vína v některém z nedalekých vyhlášených vinařství Vižinada. chceš moře? Pláže z Poreče do Lanterny jsou vzdálené pouhých 15 minut. Centrum Vižinady (tržnice / kavárna / pošta / dobíjecí stanice pro elektromobily) je vzdáleno 1,5 km. Letiště Pula je 50 min (60 km), Motovun 18 km, Grožnjan 13 km, Poreč 17 km, Rovinj 41 km, Rijeka 81 km. Pokud jste milovníky přírody a chcete být nablízku všem důležitým událostem, toto je dobrodružství Robinsona Crusoe, které si můžete jen přát.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Robinson House Istra

Od moře 15 km
Kapacita 4 osob

Cena od 122 €

Robinsonova turistika Neda ( Kornati)

Rekreační dům "Neda" se nachází na ostrově Brusnjak (souostroví Kornati), na odlehlém místě. Obsahuje 2 pokoje, jídelnu, koupelnu + WC, kuchyň. Před domem je terasa s krásným výhledem na moře, venkovní sprcha, gril, kotviště lodí a vaše pláž. Nabízíme Wi-Fi, stolní fotbal, sálová kola, kanoe a člun 6hp. Speciální cena na červen a září, dům + loď 100 HP = za 200 € !

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Neda

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 100 €

Robinsonova turistika Dubrova ( Brač - Pučišća)

Robinson House Dubrova se nachází v klidné a tiché oblasti na ostrově Brač. Dům se nachází daleko od davu a hluku ve velkém olivovém háji. Tato lokalita je ideální pro hosty, kteří si rádi užívají slunce a moře, jsou blízko turistického centra, ale dostatečně daleko, aby se vyhli davům a zachovali si klid a soukromí. Pucisca je nejbližší město s krásnými plážemi, trhy, restauracemi a bary. Nejbližší pláž se nachází 4 km od domu - ve stejné vzdálenosti hosté najdou trh, lékárnu, restauraci a kavárnu. Robinson House Dubrova je izolované ubytování s možností vlastního stravování na ostrově Brač. K dispozici je soukromé parkoviště. Domácí mazlíčci jsou povoleni s upozorněním. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání. K dispozici je zařízená terasa s grilem.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Dubrova

Od moře 2 km
Kapacita 5 osob

Cena od 80 €

Robinsonova turistika Jerena ( Pašman - Dobropoljana)

Přírodní dům Jerena se nachází na ostrově Pašman, v zátoce Cerenje. Může ubytovat až 8 osob. Skládá se ze dvou podlaží. Každé patro obsahuje dvě ložnice, 1 WC, balkon, vybavenou kuchyň, obývací pokoj. Celý popis domu si můžete prohlédnout na odkazu: www.valtours.jerena

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Jerena

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

Cena od 170 €

Robinsonova turistika Uvala Božanska ( Pašman - Tkon)

Rodinný dům (Robinsonská turistika) se nachází v zátoce Božanska na ostrově Pašman. Soukromý přístup na pláž. Velmi klidné prostředí. Dům se skládá ze 2 ložnic (manželská postel a 2 samostatné postele), kuchyně s nádobím. Venkovní sprcha. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Uvala Božanska

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena od 160 €

Robinsonova turistika Bizikovica - Žut ( Kornati)

Robinsonský dům 6+2 se nachází na ostrově Žut v zátoce Bizikovica. K domu náleží prostorná krytá terasa s krásným výhledem. Je jen pět metrů od moře a má přístaviště, kde mohou hosté zdarma zakotvit svou loď. Dům má v patře tři ložnice a v přízemí obývací pokoj, koupelnu a kuchyň. Kuchyň je vybavena elektrickou lednicí a plynovým sporákem. Vodní nádrž je naplněna dešťovou vodou a musí být racionálně vynaložena. Přestože je voda pitná, doporučuje se brát pitnou vodu v lahvích. Přístup do solárně vyhřívané venkovní sprchy. V případě chladného počasí by se měla voda ohřívat na kamnech. Elektřina je získávána prostřednictvím solárních panelů (220 V). Hosté mají k dispozici zdarma internet-wifi. Domácí mazlíčci jsou také vítáni za příplatek. Nejbližší restaurace, trh a přístav ACI se nacházejí ve vzdálenosti 700 metrů nebo 15-20 minut chůze. Doprava do domu, která se platí zvlášť, je organizována lodí z Murteru, kde je také zajištěno parkování.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Bizikovica - Žut

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 120 €

Robinsonova turistika Gangaro ( Kornati)

Dům se nachází 10 m od moře s výhledem na moře. Nachází se v zátoce s písečnou a betonovou pláží, obklopené nedotčenou, idylickou přírodou. Vzdálenost od sousední budovy je 500 metrů. Vzdálenost od centra města 500 metrů - vzdálenost od moře 10 metrů - kotviště lodí je před domem. Dům má terasu. Možnost dovozu potravin (po dohodě s majitelem za příplatek) nebo vlastního zásobování na ostrov Vrgada vlastní lodí - každý den. POPIS: Dům má 4 + 2 přistýlky gril. El. energie je 12 V nebo 220 V (solární), osvětlení, plynová lednice. Voda je dešťová z nádrže na dešťovou vodu, instalované v domě, princip ohřevu vody pomocí externího bojleru (s vodou je třeba zacházet šetrně). Možnost organizace výměny ložního prádla a úklidu prostor majitelem 1x týdně. Možnost nákupu čerstvých ryb v rybářské vesničce. Možnost zapůjčení lodě a využití kotviště pro loď na bóji před domem. Parkování zajištěno v Murteru. Doprava je lodí z Murteru za příplatek.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Gangaro

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 80 €

Robinsonova turistika Studio Angela ( Lošinj - Mali Lošinj)

Pokud hledáte dokonalou dovolenou na samotě s kouzelným výhledem na moře a přírodu, tato chata je pro vás ideální volbou! Tato chata se nachází na klidném místě a je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout davům a užít si klid a pohodu.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Studio Angela

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

Cena od 70 €

Robinsonova turistika Casa Vecchia ( Pašman - Tkon)

Dům se nachází 2 km jižně od centra Tkonu, přímo u silnice. Můžete projet bránou do dvora a zaparkovat auto přímo u domu. Vedle domu je nudistický kemp, který je skrytý před zraky popínavých rostlin. První budova na druhé straně je vzdálena 50 m. Dům se nachází 10 m od moře a písečné pláže. Moře je hluboké asi půl metru s písčitým dnem, což je ideální pro děti. Před domem je krytá dřevěná terasa se stolem a lavicemi, kde si můžete vychutnat stín a obědvat, a hned vedle je kamenný gril. Přímo před domem je také převis, který poskytuje stín. Na terase je venkovní sprcha. Přízemí domu tvoří jeden prostor, ve kterém je nová moderní kuchyňská linka s indukční varnou deskou, troubou, myčkou a lednicí. Z kuchyňských spotřebičů je zde rychlovarná konvice a kávovar. Obývací pokoj se skládá z rozkládací pohovky, která se stane přistýlkou, malého stolku na pohovku, staré masivní dřevěné police a televize. Televize je vybavena satelitními programy a k dispozici je také soukromé Wi-Fi. Hned vedle okna je masivní stůl a lavice, kde se můžete také najíst a vychutnat si krásný výhled na Biograd na Moru. V prvním patře domu (v podkroví) jsou dvě ložnice a WC. Jeden má manželskou postel a druhý má dvě samostatné postele. Klimatizace je umístěna v patře, aby zajistila pohodlnější spánek. Za domem je prostorný dvůr, který je ze všech stran oplocený a na jedné straně je hned u okraje dvora 6 olivovníků. Pro děti je k dispozici trampolína a pro dospělé zahradní houpačka.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Casa Vecchia

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 200 €

Robinsonova turistika Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

V posledních letech se na světě objevuje řada nových forem cestovního ruchu, jejichž cílem je poskytnout hostům jedinečné a autentické zážitky v místech a zemích, které navštěvují, a jedním z nových trendů je takzvaná Robinsonská turistika! Robinsonova turistika je forma cestovního ruchu, určená pro všechny dobrodruhy, kteří chtějí prožívají život mimo civilizaci, v srdci přírody a převážně s omezenými výhodami moderní společnosti.

Robinsonovské ubytování v Chorvatsku se nachází ve starých kamenných domech v nejvzdálenějších zátokách, v neobývaných částech ostrova, v dřevěných chatách v lesech, horách a přírodních parcích. Tento typ ubytování a dovolené spouští hluboký dojem z nedotčené divočiny. Pokud chcete absolutní klid a pobyt v přírodě, Robinsonovské ubytování a Robinsonovský styl dovolené je skutečné dobrodružství, které vás čeká v Chorvatsku!

Robinsonská turistika znamená ubytování, které je nejčastěji bez vody nebo elektřiny a služby jsou k dispozici ve velmi omezeném množství. Ve většině případů se sbírá do studny dešťová voda a elektřina je zajišťována solárními panely. Vzácné zdroje musí být vynaloženy velmi pečlivě a racionálně. V domě obvykle není žádná teplá voda, stejně jako mnoho dalších výhod dnešního života, na které si všichni zvyklí. To je důvod, proč stále více hostů rozhoduje o tomto typu dovolené jako druh výzvy. Nákup všech potřebných jídel je nutné předtím, než se dostanete do tohoto ubytování, protože nejbližší obchody jsou často docela vzdálené a obtížně přístupné. Ať už chcete být zcela vyloučeni z každodenního života během dovolené, nebo jen zkusit letní dobrodružství obklopené přírodou a přírodou, Robinsonovské ubytování bude skvělou volbou. Útěk z civilizace, stresu, práce, města, davů, smogu s jistou dávkou dobrodružství se zdá být tou nejlepší dovolenou.

Robinsonská turistika byla pojmenována po hrdinovi románu Daniela Defoe. V roce 1719 vydal dobrodružný román Robinson Crusoe, který se tehdy stal hitem a stále má své příznivce i mezi dnešními publikem. Robinson Crusoe strávil 28 let na vzdáleném tropickém ostrově po ztroskotání lodi a zažil několik dobrodružství před jeho konečným osvobozením. Posloužil jako inspirace pro tuto formu turistiky, kde je důraz kladen na životní styl s omezenými zdroji.

Najděte si Robinsonovské ubytování, které splní všechny vaše potřeby, a zajistěte všechny podmínky rezervace přímo s majiteli ubytování v soukromí. Výhodou tohoto druhu rezervace je mnoho a jedním z nejdůležitějších je mnohem levnější cena, protože nemáte žádné poplatky agentuře. Můžete zajistit až o 40% levnější ubytování a strávíte příjemnou dovolenou v různých typech soukromého ubytování v Chorvatsku.
Všechny podrobnosti o rezervaci jsou sjednány s majitelem ubytování, takže jste si jisti, že vás nečekají žádné nepříjemné překvapení. Vyhledejte ubytování v Chorvatsku z níže uvedeného seznamu nebo pomocí rychlého vyhledávání a rezervujte si ideální ubytování dříve, než bude pozdě. Vaše ideální Robinsonovské ubytování je jen 2 kliknutí myší od vás, vaší rodiny a vašich přátel.