Vybrané apartmány a soukromé ubytování v Chorvatsku

Robinsonova turistika Chorvatsko
Vyberte si ideální ubytování a strávte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Seřadit podle:

Robinsonova turistika Sunset Romance

Pašman - Neviđane

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

od 55 €

Robinsonova turistika Diana

Drvenik Mali

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Robinsonova turistika Levantara house

Ugljan - Kali

Od moře 1.5 km
Kapacita 2 osob

od 60 €

Robinsonova turistika Robinzon

Pašman - Pašman

Od moře 70 m
Kapacita 7 osob

od 90 €

Robinsonova turistika Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 60 €

Robinsonova turistika Antonija

Pašman - Tkon

Od moře 400 m
Kapacita 5 osob

od 80 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj

Pašman - Ždrelac

Od moře 40 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Korčula - Korčula

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Brač - Bol

Od moře 60 m
Kapacita 8 osob

od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja

Pašman - Tkon

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 100 €

Robinsonova turistika Pedišić

Pašman - Ždrelac

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 100 €

1 recenzí - 5/5

Robinsonova turistika Vila Valentina

Pašman - Ždrelac

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Robinsonova turistika Green valley retreat

Split

Od moře 20 km
Kapacita 19 osob

od 266 €

Robinsonova turistika Lujo

Pašman - Neviđane

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

od 70 €

Robinsonova turistika The White House Robinson

Hvar - Jelsa

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 65 €

Robinsonova turistika Freedom

Žminj

Od moře 25 km
Kapacita 50 osob

od 38 €

Robinsonova turistika Šime

Korčula - Korčula

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

od 40 €

1 recenzí - 5/5

Robinsonova turistika Ćosina kuća

Pašman - Dobropoljana

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 220 €

Robinsonova turistika Belvedere

Primošten

Od moře 2 km
Kapacita 2 osob

od 50 €

Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo

Makarska

Od moře 600 m
Kapacita 10 osob

od 20 €

Robinsonova turistika Sandra

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 65 €

Last minute nabídka

Robinsonova turistika Lanđin

Pašman - Kraj

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 70 €

Robinsonova turistika Murtelica

Pašman - Kraj

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Robinsonova turistika Sunset Romance ( Pašman - Neviđane)

Robotický dům Sunset Romance pro 7 osob se nachází v zátoce Stivan na jihozápadní straně ostrova Pašman a je obklopen olivovníky a jinými stromy, takže je krásně skrytý. Stivan je menší zátoka s několika domy a výhledy na menší ostrovy, jako je Sit, Lavdara, Iz a dále můžete vidět Dugi otok. Příjezd do zátoky Stivanja je možný po makadamové silnici, vhodné i pro osobní automobily, je však nutné opatrně jet po nerovnostech. Tkon je vzdálený asi 9 km a nabízí restaurace, obchody, malý trh, pekárnu a cukrárnu. Trvá trajektem z Biogradu na Moru (trajektová linka Biograd-Tkon trvá přibližně 15–20 minut, trajekt jezdí několikrát denně). Je také možné přijet trajektem ze Zadaru do Preka na ostrově Ugljan, přes most ve Zdrelaci na ostrov Pašman (cesta trajektem trvá asi 30 minut, cena jízdenky je dražší než linka Biograd-Tkon, je vhodné mít čáru kolem půlnoci). Vedle domu je zajištěno parkování pro několik vozidel. Kotviště pro loď se nachází v přístavu a je zdarma (hloubka přibližně 1 m, délka až 8 m). Pokud máte licenci, můžete si pronajmout loď (cena podle výkonu motoru), palivo není zahrnuto v ceně. Hosté mohou využívat zahradní gril. Voda v domě je dešťová voda, která se v zimě shromažďuje v nádrži pod domem, takže je nutné vodu racionálně spotřebovávat. Voda je vhodná k pití, ale pokud máte pochybnosti, doporučujeme si přinést balenou vodu nebo ji převařit. K dispozici je venkovní sprcha a sprcha. Majitelé vám ukáží, jak sprchu ovládat. Elektřina se získává ze solárních panelů a je převedena na 220 V se standardními evropskými zásuvkami. Elektrické spotřebiče lze používat denně bez omezení, v noci je třeba dbát opatrnosti. Zátoka sv. Louže je pokryta mobilním signálem. Odlehlý dům Sunset Romance je vybaven sporákem, takže můžete zůstat na jaře nebo na podzim a v zimě. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Hosté si mohou doma koupit WiFi voucherem na nejméně týdenní internet s paušálem. Zařízení, pro které je tento poukaz zakoupen, funguje jako aktivní místo. Pláž v zátoce je většinou kamenitá, ale má pěkný pozvolný vstup do moře, kde je štěrk, moře křišťálově čisté. Prázdninový dům Sunset Romance vás nadchne krásným výhledem na západ slunce. V případě uzavření hranic z důvodu COVID-19 vám vrátíme celou částku zálohy - zálohu, nebo po dohodě s vámi přepošleme platbu na sezónu 2022 !! Majitelé očkovaní proti COVID-19 !!!!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Sunset Romance

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

Cena od 55 €

Robinsonova turistika Diana ( Drvenik Mali)

V srdci nedotčené přírody, obklopený olivovníky, rohovníky a voňavými středomořskými rostlinami, vám náš dům jistě poskytne úplnou dovolenou daleko od davů města s krásným výhledem na otevřené moře a ostrovy. Nejbližší pláž je vzdálena 200 m od domu. Na samotném ostrově je však mnoho pláží všech typů: písečné, oblázkové, ploché ... volba je na vás. Dům se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, dvou ložnic, koupelny a velké terasy s výhledem na moře. Zařízení může ubytovat 4 + 1 osobu. Je obklopen dvorem, kde můžete zaparkovat své vozidlo. Těšíme se na váš příjezd!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Diana

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Levantara house ( Ugljan - Kali)

Levantara house je malý romantický prázdninový dům typu Robinson, který se nachází v borovém lese na kopci nad vesnicí Kali na ostrově Ugljan a má řadu krásných výhledů. Terasa je na mořské straně, odkud můžete sledovat východ slunce a také město Zadar. K dispozici je jedna ložnice s manželskou postelí, kuchyň se sporákem a lednicí, jídelna a koupelna. Dům má také krb, takže je možné zůstat po celý rok. Dům Levantara má solární panely 220 V a sbírá dešťovou vodu. K dispozici je parkovací místo, ale také žádní sousedé v dosahu 600 m. Domácí mazlíčci jsou vítáni! Je to ideální místo pro všechny milovníky přírody, turistiky a cykloturistiky. Nebo pro ty, kteří potřebují klidné místo k dobití. Majitelé jsou k dispozici 24/7 pro jakékoli dotazy nebo řešení problémů.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Levantara house

Od moře 1.5 km
Kapacita 2 osob

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Robinzon ( Pašman - Pašman)

Dům se nachází v odlehlé oblasti jižní části ostrova s výhledem na ostrovy Kornati. Tato část není obývána trvalými obyvateli, ale má jen několik domů určených pro ty, kteří dávají přednost tomuto typu dovolené. Vybaven všemi moderními svátečními dobrodruhy. Má sluneční energii a plyn, vodu v nádrži a prochází domem je malé čerpadlo. Sprcha je venku. Uvnitř kuchyně, koupelna s umyvadlem, dva pokoje s přistýlkou. V přední části je velká krytá terasa s krbem ideální pro společenský a příjemný pobyt. Výhodou této dovolené je klid, ticho, překrásné prostředí nedotčené přírody.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Robinzon

Od moře 70 m
Kapacita 7 osob

Cena od 90 €

Robinsonova turistika Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartmány Viskovic jsou v tiché a klidné zátoce Pobij, 8 km od malé vesnice Gdinj. Typ Robinzon cestovního ruchu je ideální pro lidi, kteří zvyklý jít daleko od rušného každého DAYS života a strávit dovolenou v harmonii s přírodou. Přístup k domu je možné s vozovkou. Parkovací místo se nachází v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovního ruchu: solárních článků elektřina energie (osvětlení a mobilní pfones), zásobování vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam jsou nástrojem moc plynu, která je přístupná cesta k domu je poslední 3 km makadam. V zátoce je zejména klid a ticho v červnu a září. Září je známá neustálou klidu, většinou slunečné dny a stále teplého moře. Pro velké skupiny hostů, kteří pronajímají své dva byty společně nabízíme další slevu, speciální pro rezervaci 15 dní.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Viskovic

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Antonija ( Pašman - Tkon)

Antonija House se nachází na jižní straně ostrova Pašman s krásným výhledem na okolní ostrovy. Dům je na samotě, aby bylo zajištěno soukromí a klid pro vaši dovolenou. Dům je prostorný a vybavený pro ideální dovolenou daleko od městského hluku a krásná příroda okouzlí každého návštěvníka. Kuchyň je vybavena příbory a příbory, lednicí s mrazákem a TV. K dispozici je venkovní sprcha, gril před domem, pískoviště a houpačky pro děti. Domácí zvířata nejsou povolena. Elektřina od 220V do solární energie nemůže používat další domácí spotřebiče kromě nabíječek pro mobilní telefony, notebooky.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Antonija

Od moře 400 m
Kapacita 5 osob

Cena od 80 €

Robinsonova turistika House Pašman Banj ( Pašman - Ždrelac)

Užijte si pobyt v naší venkovské chatě na jižní straně ostrova Pašman v obci Banj. Nachází se na výborném místě přímo u moře. Robinsonský turismus v nedotčené přírodě s výhledem na souostroví Kornati a otevřené moře. Pokud hledáte pláž jen pro sebe v pravém přírodním prostředí a ticho, můžete se k nám dostat pěšky s naší pomocí nebo automobilem (doporučujeme). Dům má plně vybavenou kuchyň / obývací pokoj, jednu ložnici a WC. Elektřina je na solárním systému, dešťová voda z vodní nádrže probíhá přes dům, je zde TV, kuchyňka vybavená k použití (sporák na plyn a lednici na plyn), venkovní sprcha, terasa a gril. V ložnici je manželská postel a pohovka pro dva v obývacím pokoji. Máme hosty, kteří nepřetržitě přicházejí do našeho domu deset let, takže některé termíny jsou blokovány. max. 4 osoby. Auto se nachází 150 metrů od chaty. Nejsou žádné sousedy do 500 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika House Pašman Banj

Od moře 40 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom ( Korčula - Korčula)

Budete mít svůj vlastní ráj, protože apartmán je klidně umístěn na jižní straně ostrova Korčula v zátoce Rasohatica. Dvoupokojový byt zaujímá horní patro domu, v přízemí jsou dva další byty. Rekreační apartmán je navržen v Robinsonově stylu: jednoduché zařízení, elektrický přívod a teplá voda se solární energií (220 V), sporák a lednice s propanovým plynem vám dávají pocit, že jste ve skryté perlu. Stačí si užít soukromou pláž 10 m od domu nebo v soukromém bazénu s mořskou vodou :)

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina ( Brač - Bol)

Pokud jste snili o tom, že budete odpočívat v klidu a pohodě v chatě blízko moře, jste na správném místě. Naše domovy mají školku, dětský pokoj, obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem. Velká krytá terasa. Vlastní krb. Veranda s jacuzzi bazénem s výhledem na moře a pláž "Zlatni rat". Sat TV Pá WI-fi. Každá chata má vlastní pláž vzdálenou od chaty asi 70 metrů. Všechny další informace můžete získat e -mailem juki.bol @ gmail.com nebo na mobilním telefonu. Wot-ap 00385912025264

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Welnes robinzon Vranina

Od moře 60 m
Kapacita 8 osob

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Robinzon Katja ( Pašman - Tkon)

Dům se nachází na jižní straně ostrova Pašman v klidné zátoce s výhledem na ostrovy Kornati. Je ideální pro rodinnou dovolenou. Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně, obývacího pokoje, koupelny a velké zahrady. Kromě chaty máme další koupelnu a sprchu. Chata má dva krby, v domě i venku. Před domem je baldachýn a sto let starý olivovník, takže stín zůstává po celý den. Elektřina je přes solární panely, 220V a 12V. Chladnička s mrazákem je na 220V. Sporák s troubou je vypalován plynem. Voda je ze studny. Máme také satelitní TV. Máme přístaviště pro hosty, kteří mají vlastní loď. Přístup do auta povolen. Parkování je 100 metrů daleko. Cesta je štěrková. Minimální délka pobytu je 7 dní a příjezd je v sobotu. Host hovoří německy, slovinsky a anglicky. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím Viber, WhatsApp, Gmail. S pozdravem, váš hostitel Ugrinic Milka

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Robinzon Katja

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 100 €

Robinsonova turistika Pedišić ( Pašman - Ždrelac)

Rekreační dům Rodina Pedisic se nachází na krásném místě na jižní straně ostrova Pašman s výhledem na souostroví Kornati. Rekreační dům má velkou terasu, 2 ložnice, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň. Může pojmout 4-5 osob. Nachází se 10 metrů od moře a je obklopen zelení. Vzácná jsou místa, kde najdete tento klid a pohodu, a tak perfektní podmínky pro takovou dovolenou. Toto je Robinsonův dům. Milovníci turistiky Robinson a všichni, kteří chtějí uniknout z každodenního života a davy, si tento dům užijí a jsme si jisti, že si zde budou pamatovat svou dovolenou. Bouře je 12 V, voda je 12 000 l. Majitelé jsou k dispozici, pokud něco chybí.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Pedišić

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 100 €

1 recenzí - 5/5
Robinsonova turistika Vila Valentina ( Pašman - Ždrelac)

Robinson House Villa Valentina se nachází v Zadaru v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným parkováním. Předem děkuji za vaše dotazy. Pokud se rozhodnete strávit svou zaslouženou dovolenou na našem ostrově, máte možnost zcela odpočinout od každodenního shonu a stresu. Máte širokou škálu požitků z chutí vína, olivového oleje, který se vyrábí starým domovem, a konzumace našich produktů ze zahrady. Přijďte a užijte si svou dovolenou. Nabízíme dům se dvěma byty v krásné nedotčené přírodě. Dům má výhled na národní park Kornati. Součástí bytu je velká zahrada, která zaručuje soukromí. Dům nemá elektřinu, veškerá energie je přes solární panely. Prázdninový dům nabízí výhled do zahrady, výhled do zahrady, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s lednicí a troubou a vlastní koupelnu se sprchou. Ve všech jednotkách je balkon s výhledem na moře. Robinson House Villa Valentina nabízí sluneční terasu. Tato nemovitost má zahradu s grilem a hosté mohou chodit na pěší turistiku a potápění poblíž.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Vila Valentina

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Green valley retreat ( Split)

Údolí Zeleného údolí se nachází v kopci malé vesnice Neorić, pouhých 30 km od Splitu, druhého největšího města v Chorvatsku, na pobřeží Jaderského moře. Jedná se o ubytování v robinsonském stylu na ploše 800 m2, se dvěma stany, které pojmou 19 lidí s 9 lůžky (8 singlů a 1 double spolu s 9 spacáky). Kromě stanů je pro naše hosty k dispozici dobře vybavená kuchyň, jídelní a relaxační část a sportovní zařízení. Kuchyň je vybavena lednicí, plynovým grilem a sporákem a veškerým potřebným jídlem a jídelním koutem. V blízkosti kuchyně se nachází otevřené ohniště na grilování nebo vaření. Pokud jde o sportovní zařízení, které jsou našim hostům k dispozici, jsou: stolní tenis, bowling, lukostřelba, šipky, badminton, dětské hřiště a další společenské hry. Místo se nachází jen 3 km od centra vesnice - s obchodem s potravinami a kavárnou a 20 km od moře. Opravdu věříme, že hostitelé jsou důležitou součástí zkušeností, proto se budeme snažit, abyste se na našich stránkách cítili skvěle. Těšíme se proto na vás na místě.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Green valley retreat

Od moře 20 km
Kapacita 19 osob

Cena od 266 €

Robinsonova turistika Lujo ( Pašman - Neviđane)

Robinsonský prázdninový dům "Lujo" se nachází na ostrově Pašman, v zátoce zvané "Stivanja". Písečná pláž je vzdálená 30 metrů. Zátoka "Stivanja" (nebo místně zvaná "Lokvice") se nachází na západní straně ostrova a je obrácena k národnímu parku "Kornati" a ostrovům Sit, Žut, Dugi otok a Iž. Dům má jednu ložnici pro dvě osoby. Má také kuchyň, jídelnu a koupelnu. V kuchyni je vše, co potřebujete - nádobí, večeře, utěrky, plynový sporák, lednička (120 litrů), mrazák (80 litrů) a krb s grilem. U domu je terasa s lehátkem a zahradním nábytkem. Zahradní sprchu najdete také za domem. V ložnici jsou pro vás připraveny ručníky a ložní prádlo. Náš dům je vyroben pro robinzonskou turistiku, takže do vodní nádrže je dodáváno 3000 litrů vody z vodního systému. I když je voda na pití, doporučujeme vám vodu před konzumací vařit kvůli vysokým teplotám v létě. Další rada je vzít si s sebou balenou vodu. Voda z vodovodu je instalována v kuchyni, koupelně a venkovní sprše. Elektřina v domě je vyráběna sluneční energií (220 V). Voda a elektřina by měly být ušetřeny, jak jen to může být. Dům je přímo přístupný autem (parkoviště se nachází před domem) na improvizovaných a drsných (oblázkových / zemních) silnicích přes kopec, které mohou být ovlivněny povětrnostními podmínkami. Z tohoto důvodu se silnice pro nízké vozy nedoporučují, ale to neznamená, že musíte mít SUV. Tyto silnice lze projet běžným autem s opatrnou jízdou. Kotviště pro čluny se nachází na pláži zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Lujo

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

Cena od 70 €

Robinsonova turistika The White House Robinson ( Hvar - Jelsa)

Pronajímám rekreační dům cestovního ruchu Robinsonova typu, ideální pro rodiny s dětmi, které hledají únik ze stresu, nedotčené přírody, křišťálově čistého moře, klidu a pohody.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika The White House Robinson

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Freedom ( Žminj)

Robinson ubytování "Freedom" je místo v krásné téměř nedotčené přírodě, nachází se ve střední oblasti Istrie poblíž malé vesničky Čubani, Cere. Je to místo pro dobrodruhy, kteří rádi tráví čas v přírodě, dýchají čerstvý čistý vzduch, baví se u táboráku, v noci poslouchají cvrčky a dívají se na hvězdy, protože nedochází k žádnému světelnému znečištění. Hosté spí ve stanech vybavených nafukovacími matracemi s požadovanými prostěradly a polštáři. Vedle ohniště jsou sprchy se sluncem ohřátou vodou, toaleta, ekologická zahrada, venkovní kuchyň, kde si můžete připravit grilování a bezplatné parkovací místo. A samozřejmě spousta místa na hraní. Mezi další funkce patří: volejbalové hřiště, malé fotbalové hřiště, stolní tenis, lukostřelba, elegantní linie, houpačka, dětské hřiště a samozřejmě spousta místa na hraní. Pokud cítíte potřebu najít ve svém nitru mír, odpočinout si uši od hluku města, na chvíli zpomalit svůj život, navázat kontakt se sebou a svým partnerem, je to pro vás to pravé místo.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Freedom

Od moře 25 km
Kapacita 50 osob

Cena od 38 €

Robinsonova turistika Šime ( Korčula - Korčula)

Nedaleko starého města Korčula, pouhých 15 km, se nachází krásná zátoka Pupnatska luka, kde se nacházejí naše apartmány. Pokud hledáte byty mimo hluk města a chcete klid a pohodu, pak jsou naše apartmány pro vás tou správnou volbou. Zátoka Pupnatska luka se nachází na chráněné části ostrova a nemá infrastrukturu, ale apartmány jsou napájeny solární energií dostatečnou pro osvětlení, nabíjení mobilních telefonů, notebooků atd. Vedle bytu je venkovní sprcha vyhřívaná solárními panely energie, a pod bytem je malá soukromá pláž, takže moře je jen pár kroků od bytu. Nejkrásnější písečná pláž na ostrově se nachází 40 metrů od apartmánu. Všechny apartmány mají vlastní terasy s výhledem na moře a krásnou pláž, dvě ložnice, vybavenou kuchyň s plynovým sporákem a lednicí a koupelnu (WC a sprcha). Venkovní gril se nachází hned vedle bytu.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Šime

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena od 40 €

1 recenzí - 5/5
Robinsonova turistika Ćosina kuća ( Pašman - Dobropoljana)

Pokud chcete dovolenou bez automobilů, davů turistů, výhod civilizace a infrastruktury, pak je to pro vás ta pravá volba. Dům se nachází na jižní straně ostrova Pašman v zátoce Cerene s výhledem na národní park Kornati. Nabízí solární energii a tekoucí vodu z nádrže, se kterou je třeba zacházet šetrně. APARTMÁN 1 - Dvě ložnice s celkem 6 lůžky, koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, terasa. APARTMÁN 2 - Dvě ložnice s celkem 4 lůžky, koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, terasa a venkovní gril. Před domem je solární sprcha a gril. K domu se dá dostat po silnici, která je v některých částech makadamová. Na vyžádání lze zajistit dopravu do hotelu. Dům se pronajímá jako jeden celek. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Ćosina kuća

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 220 €

Robinsonova turistika Belvedere ( Primošten)

Dům se nachází na kopci nad Primoštenem. Je ideální pro milovníky přírody, kteří si chtějí užít v klidu a docela. Terasa s výhledem na moře, staré město Primošten a socha paní Loretánské.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Belvedere

Od moře 2 km
Kapacita 2 osob

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo ( Makarska)

Místo, kde se město mění na vesnici jen 600 metrů nad hlavním náměstí v Makarské. Dům v přírodě, ideální pro rodiny s dětmi a / nebo domácí zvířata s krásným výhledem na moře. Užijte si klid a ticho a romantické západy slunce. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Orlovo gnijezdo

Od moře 600 m
Kapacita 10 osob

Cena od 20 €

Robinsonova turistika Sandra ( Hvar - Sućuraj)

Dům Sandra se nachází v klidné zátoce Pelinovik, v obci Bogomolje. Bogomolje je malá vesnice ležící podél silnice a skládá se z několika vesniček. Nachází se 15 km západně od Sucuraj. Silnice, která prochází Jerkov dvorem do vesnice Bogomolje, vede k zátoce Pelinovik, která se nachází na jižní straně ostrova. Zátoka Pelinovik je vzdálená asi 3 km od vesnice Bogomolja. V obci je obchod a pošta. V blízkých zátokách jsou restaurace. Všechny zátoky jsou propojeny po silnici (makadam). Dům v zátoce se nachází na pláži a je vhodný pro všechny milovníky přírody a ty, kteří chtějí klidnou a odpočinkovou dovolenou. Dům má velkou terasu s výhledem na moře. Má dvě patra a má asi 70 m2. V prvním patře je vybavená kuchyň, obývací pokoj a terasa se vstupem na pláž. Lednice je na elektřinu, zatímco sporák je plynový. V horním patře jsou pokoje a koupelna se sprchovým koutem. Má celkem 3 dvoulůžkové pokoje. Dva pokoje mají přístup na balkon. Zátoka je bez elektřiny a vody, proto používáme alternativní zdroje energie. Elektřina je na solární panely 220 V (ekonomické využití), voda je dešťová voda z cisterny (vyžaduje ekonomické využití). Grilování se nachází za domem. Parkovací místo ve dvoře. Přístupová cesta je částečně zpevněná a částečně makadamová. Domácí mazlíčci vítáni.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Sandra

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Lanđin ( Pašman - Kraj)

Dům Lanđin se nachází na jihovýchodní straně ostrova Pašman v zátoce Lanđin. Je obklopen olivovým hájem (asi 1500 metrů čtverečních) a před domem (pouhých 6 m) je moře a molo, které lze zdarma využít k kotvení lodí. Dům je vyroben z kamene a nevyžaduje klimatizaci. Dům je plně vybaven. Voda je dešťová voda a elektřina je přes solární panely. K dispozici je gril a venkovní sprcha. Auto je vybaveno vlastním parkovacím místem asi 200m od domu. Dům je na samotě (asi 100 m od vedlejšího domu). Je možné denně doručovat čerstvě ulovené ryby.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Lanđin

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 70 €

Robinsonova turistika Murtelica ( Pašman - Kraj)

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Murtelica

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Robinsonova turistika Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

V posledních letech se na světě objevuje řada nových forem cestovního ruchu, jejichž cílem je poskytnout hostům jedinečné a autentické zážitky v místech a zemích, které navštěvují, a jedním z nových trendů je takzvaná Robinsonská turistika! Robinsonova turistika je forma cestovního ruchu, určená pro všechny dobrodruhy, kteří chtějí prožívají život mimo civilizaci, v srdci přírody a převážně s omezenými výhodami moderní společnosti.

Robinsonovské ubytování v Chorvatsku se nachází ve starých kamenných domech v nejvzdálenějších zátokách, v neobývaných částech ostrova, v dřevěných chatách v lesech, horách a přírodních parcích. Tento typ ubytování a dovolené spouští hluboký dojem z nedotčené divočiny. Pokud chcete absolutní klid a pobyt v přírodě, Robinsonovské ubytování a Robinsonovský styl dovolené je skutečné dobrodružství, které vás čeká v Chorvatsku!

Robinsonská turistika znamená ubytování, které je nejčastěji bez vody nebo elektřiny a služby jsou k dispozici ve velmi omezeném množství. Ve většině případů se sbírá do studny dešťová voda a elektřina je zajišťována solárními panely. Vzácné zdroje musí být vynaloženy velmi pečlivě a racionálně. V domě obvykle není žádná teplá voda, stejně jako mnoho dalších výhod dnešního života, na které si všichni zvyklí. To je důvod, proč stále více hostů rozhoduje o tomto typu dovolené jako druh výzvy. Nákup všech potřebných jídel je nutné předtím, než se dostanete do tohoto ubytování, protože nejbližší obchody jsou často docela vzdálené a obtížně přístupné. Ať už chcete být zcela vyloučeni z každodenního života během dovolené, nebo jen zkusit letní dobrodružství obklopené přírodou a přírodou, Robinsonovské ubytování bude skvělou volbou. Útěk z civilizace, stresu, práce, města, davů, smogu s jistou dávkou dobrodružství se zdá být tou nejlepší dovolenou.

Robinsonská turistika byla pojmenována po hrdinovi románu Daniela Defoe. V roce 1719 vydal dobrodružný román Robinson Crusoe, který se tehdy stal hitem a stále má své příznivce i mezi dnešními publikem. Robinson Crusoe strávil 28 let na vzdáleném tropickém ostrově po ztroskotání lodi a zažil několik dobrodružství před jeho konečným osvobozením. Posloužil jako inspirace pro tuto formu turistiky, kde je důraz kladen na životní styl s omezenými zdroji.

Najděte si Robinsonovské ubytování, které splní všechny vaše potřeby, a zajistěte všechny podmínky rezervace přímo s majiteli ubytování v soukromí. Výhodou tohoto druhu rezervace je mnoho a jedním z nejdůležitějších je mnohem levnější cena, protože nemáte žádné poplatky agentuře. Můžete zajistit až o 40% levnější ubytování a strávíte příjemnou dovolenou v různých typech soukromého ubytování v Chorvatsku.
Všechny podrobnosti o rezervaci jsou sjednány s majitelem ubytování, takže jste si jisti, že vás nečekají žádné nepříjemné překvapení. Vyhledejte ubytování v Chorvatsku z níže uvedeného seznamu nebo pomocí rychlého vyhledávání a rezervujte si ideální ubytování dříve, než bude pozdě. Vaše ideální Robinsonovské ubytování je jen 2 kliknutí myší od vás, vaší rodiny a vašich přátel.