Vybrané apartmány a soukromé ubytování v Chorvatsku

Hostely Chorvatsko
Vyberte si ideální ubytování a strávte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Seřadit podle:

Hostely Canki

Zadar

Od moře 800 m
Kapacita 18 osob

na vyžádání

Hostely Party Hostel

Zagreb

Od moře > 50 km
Kapacita 36 osob

na vyžádání

Hostely Kamp Seget

Seget

Od moře 40 m
Kapacita 100 osob

na vyžádání

Hostely Sunce

Hvar - Stari Grad

Od moře 150 m
Kapacita 33 osob

od 16 €

Hostely Canki ( Zadar)

Náš hostel se nachází pouze 10 minut chůze do centra, 10 min na autobusové nádraží a pošty 10 min městské pláže. V blízkosti je CityGalleria s kin, restorants, obchodů, bank a trhu. V ulici je tichý a klidný, takže můžete získat krásný odpočinek a spánek být čerstvé pro objevování naše staré, ale krásné město známé pro fóra, sluneční salution, mořské varhany, muzea, atd Všechny pokoje jsou klimatizované s patrovou bads, obývací pokoj , kuchyň a oddělené mužské a fimale koupelny. Doufáme, že nás navštíví a cítit pohodlně!

Kategorizace Kategorizace - Hostely Canki

Od moře 800 m
Kapacita 18 osob

Cena na vyžádání

Hostely Party Hostel ( Zagreb)

Party Hostel otevřen v srpnu 2013., a nabízí bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování jen pár kroků od zastávky tramvaje na křižovatce Heinzel a Vukovar Street. Jedná se o 15-Minute tramvají od hlavního náměstí a hlavních turistických atrakcí. Hostel má vlastní restauraci kouzlo s terasou, kde si hosté mohou vychutnat celou řadu mezinárodních jídel a chorvatské kuchyně. Vedle recepce žije v interiéru, zatímco ve dvoře přístupném posezení s křesly obklopené bambusovými rostlinami. Na recepci je k dispozici zdarma brožury a trezor zdarma. To má 36 lůžek ve čtyřech -bed a dvou - lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Každý den jsou k dispozici čerstvé prádlo, ručníky a mýdlo. Party Hostel je 10- minut chůze od komplexu zeleného zlata, kde sídlí obchody a řadu zařízení pro jídelny, setkání a zábavy. Autobusové nádraží Záhřeb je jen 4 tramvajová zastávka a hlavní železniční stanice se nachází v 7 stanice tramvají od hostelu strany.

Kategorizace Kategorizace - Hostely Party Hostel

Od moře > 50 km
Kapacita 36 osob

Cena na vyžádání

Hostely Kamp Seget ( Seget)

HostelIn náš hostel najdete nejlevnější ubytování v Trogiru a jeho okolí, který je ideální pro baťůžkáře, pro jednotlivce i skupiny, pro krátkodobé nebo dlouhodobé pobyty. Je to ideální pro sportovní skupiny, skauti, školní výlety, sdružení pro odchod do důchodu a pro chorvatské pracovníky Unie, které poskytujeme speciální ceny. Hostel se nachází 50 metrů od pláže, a hosté budou pleasently překvapeni, jak snadné je dosáhnout Trogir a Split, povětrnostními se rozhodnou cestovat lodí nebo autobusem nebo taxíkem. Hostel poskytuje ubytování pro 100 osob. Postel a snídaně. Polopenze servis. Parkování zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Hostely Kamp Seget

Od moře 40 m
Kapacita 100 osob

Cena na vyžádání

Hostely Sunce ( Hvar - Stari Grad)

Hostel Sunce se nachází v centru města Stari Grad na ostrově Hvar (na jednom z nejkrásnějších ostrovů na světě), v centru oblasti známé jako Sibiř. Tato oblast je tichý a klidný, takže můžete pohodlně spát. Hostel je vybaven restaurací, jídelnou a klidové oblasti. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a 3-lůžkových pokojích. Existuje zde mnoho kulturních, náboženských a ostatní budovy a zařízení v blízkosti hostelu. Hostel je ideální pro všechny věkové skupiny, zejména dětí a mládeže skupiny, rodiny s dětmi, seniory, sportovních klubů a baťůžkáře kromě všech individuálních hostů. Možnost pořádání sportovních a kulturních aktivit, prohlídka ostrova, výlety na okolní ostrovy.

Kategorizace Kategorizace - Hostely Sunce

Od moře 150 m
Kapacita 33 osob

Cena od 16 €

Hostely Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

Hostely jsou jedinečnou formou ubytování, která je určena především mladým lidem a nabízí uvolněnou a přátelskou atmosféru za velmi nízké ceny. Hostely představují ideální místo pro skupinu přátel, různé jiné skupiny (školy, sporty atd.), ale také pro mladé lidi, kteří cestují osaměle a touží se setkat s dalšími lidmi z celého světa. Hostely vás přivítají především v místnostech s více lůžky, které sdílíte s dalšími cestujícími, ale je zde také určitý počet dvojlůžkových a jednolůžkových pokojů, které mohou poskytnout soukromí.

Hostely v Chorvatsku poskytují vysokou úroveň služeb, od atraktivní polohy, pohodlí a čistoty ke vlídnosti zaměstnanců. Ubytovaní hosté jsou vždy ochotni vám pomoci a poskytnou vám užitečné informace o památkách místa, kde se nacházíte, ale také o objevování těch nejlepších míst, kam jít ven, bavit se, o dobrých restauracích... S příjemnou a uvolněnou atmosférou a velmi přijatelnými cenami, ubytování v hostelu v Chorvatsku je pro vás ideální, pokud máte dobrodružného ducha.

Přestože ubytovny v Chorvatsku se většinou nacházejí ve větších městech, stále více se otvírají na menších místech podél pobřeží, které se staly oblíbenými destinacemi pro mladé lidi, jako jsou pláže Zrće a Novalja na ostrově Pag. V každém případě si vyberte svou ideální ubytovnu z naší turistické nabídky v Chorvatsku a rezervujte si hostel přímo s majitelem ubytovny a užijte si dovolenou. Pokud nepotřebujete komfort apartmánu a chcete-li se vyhnout předraženým hotelům a strávit dovolenou ve velmi levném soukromém ubytování, potom jsou soukromé ubytovny tou správnou volbou. Přestože vám můžeme nabídnout všechny druhy soukromého ubytování v Chorvatsku, jako jsou apartmány, pokoje a prázdninové domy, jsou ubytovny nejoblíbenější formou soukromého ubytování zejména pro mladší cestující, kteří nemají problém sdílet pokoj společně s ostatními cestujícími z celého světa.

Najděte hostel, který splní všechny vaše potřeby a zajistěte si všechny rezervační údaje přímo s majitelem hostelu. Výhod tohoto druhu rezervace je mnoho a jedním z nejvýznamnějších je mnohem levnější cena hostelu protože neplatíte žádné poplatky agentuře. Takže můžete najít až o 40% levnější hostel než reklamy na podobných webových stránkách a cestovních kancelářích. Všechny podrobnosti a další nabídky jsou vyjednány přímo s majitelem ubytovny, takže jste si jisti, že vás nečekají žádné nepříjemné překvapení. Vyhledejte hostely ze seznamu níže nebo přes rychlé vyhledávání a rezervujte si ideální levné ubytování v Chorvatsku a začněte nezapomenutelné dobrodružství života!