Hostely Chorvatsko
Vyberte si ideální ubytování a strávte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Seřadit podle:

Hostel Odranska Klet

Sisak

Od moře > 50 km
Kapacita 25 osob

od 20 €

Hostel Odranska Klet ( Sisak)

Sklep Odran je ubytovací zařízení, které se nachází na okraji města Sisak, jen asi 500 metrů od samotného města a 1,5 km od centra města. Zařízení nabízí komfort, klidné a příjemné prostředí a krásný zážitek z pobytu ve městě Sisak. Nabízíme dvou a čtyřlůžkové pokoje vybavené vlastní koupelnou, klimatizací, TV a internetem zdarma.Ubytovací zařízení je dále vybaveno obývacím pokojem, který je hostům vždy k dispozici s kuchyní, ledničkami, samoobslužným kávovarem a televizí s nad. 200 různých programů. V objektu je také spodní terasa, která je také hostům vždy k dispozici. V nabídce, kromě předchozí, vyhlašujeme a pořádáme: různé sportovní a rekreační aktivity, projížďky na lodičkách a jednodenní výlety. Sklep Odran Vám přeje příjemný pobyt v Sisaku.

Kategorizace Kategorizace - Hostel Odranska Klet

Od moře > 50 km
Kapacita 25 osob

Cena od 20 €

Hostely Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

Hostely jsou jedinečnou formou ubytování, která je určena především mladým lidem a nabízí uvolněnou a přátelskou atmosféru za velmi nízké ceny. Hostely představují ideální místo pro skupinu přátel, různé jiné skupiny (školy, sporty atd.), ale také pro mladé lidi, kteří cestují osaměle a touží se setkat s dalšími lidmi z celého světa. Hostely vás přivítají především v místnostech s více lůžky, které sdílíte s dalšími cestujícími, ale je zde také určitý počet dvojlůžkových a jednolůžkových pokojů, které mohou poskytnout soukromí.

Hostely v Chorvatsku poskytují vysokou úroveň služeb, od atraktivní polohy, pohodlí a čistoty ke vlídnosti zaměstnanců. Ubytovaní hosté jsou vždy ochotni vám pomoci a poskytnou vám užitečné informace o památkách místa, kde se nacházíte, ale také o objevování těch nejlepších míst, kam jít ven, bavit se, o dobrých restauracích... S příjemnou a uvolněnou atmosférou a velmi přijatelnými cenami, ubytování v hostelu v Chorvatsku je pro vás ideální, pokud máte dobrodružného ducha.

Přestože ubytovny v Chorvatsku se většinou nacházejí ve větších městech, stále více se otvírají na menších místech podél pobřeží, které se staly oblíbenými destinacemi pro mladé lidi, jako jsou pláže Zrće a Novalja na ostrově Pag. V každém případě si vyberte svou ideální ubytovnu z naší turistické nabídky v Chorvatsku a rezervujte si hostel přímo s majitelem ubytovny a užijte si dovolenou. Pokud nepotřebujete komfort apartmánu a chcete-li se vyhnout předraženým hotelům a strávit dovolenou ve velmi levném soukromém ubytování, potom jsou soukromé ubytovny tou správnou volbou. Přestože vám můžeme nabídnout všechny druhy soukromého ubytování v Chorvatsku, jako jsou apartmány, pokoje a prázdninové domy, jsou ubytovny nejoblíbenější formou soukromého ubytování zejména pro mladší cestující, kteří nemají problém sdílet pokoj společně s ostatními cestujícími z celého světa.

Najděte hostel, který splní všechny vaše potřeby a zajistěte si všechny rezervační údaje přímo s majitelem hostelu. Výhod tohoto druhu rezervace je mnoho a jedním z nejvýznamnějších je mnohem levnější cena hostelu protože neplatíte žádné poplatky agentuře. Takže můžete najít až o 40% levnější hostel než reklamy na podobných webových stránkách a cestovních kancelářích. Všechny podrobnosti a další nabídky jsou vyjednány přímo s majitelem ubytovny, takže jste si jisti, že vás nečekají žádné nepříjemné překvapení. Vyhledejte hostely ze seznamu níže nebo přes rychlé vyhledávání a rezervujte si ideální levné ubytování v Chorvatsku a začněte nezapomenutelné dobrodružství života!