Your browser does not support JavaScript! Agroturistika Chorvatsko! Přímý kontakt s majiteli ubytování!
 • Speciální nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku

  Apartmány Brekalo-Bonaca

  Vir
  od 40 €
  Apartmány Maleo

  Sveti Petar
  od 50 €
  Apartmány Mare

  Fažana
  od 60 €
  Apartmány NERA

  Vodice
  od 50 €

  Agroturistika Chorvatsko
  Proč si rezervovat ubytování přímo u majitele soukromého ubytování?

  Agroturistika je forma cestovního ruchu, která se v Chorvatsku rychle rozvíjí, zejména v dalmatském a istrijském vnitrozemí. Chcete-li se dostat pryč od každodenního života a rutiny a zažít něco nového a trochu jiného, strávit dovolenou, agroturistika je pro vás ideální. Žijete ve velkém městě a chtěli byste se přestěhovat a změnit životní styl nebo preferovat přírodu a alternativní zážitky k tradičním hotelovým a bytovým ubytováním? Agroturistika přináší život v přírodě a soužití s přírodou a je vyhledáván turisty a hosty po celém světě v tradičním venkovském prostředí. Agroturistika může být spojena s různými činnostmi, které mohou zahrnovat tradiční zemědělské činnosti, jako je sběr oliv, fíků, ovoce a zeleniny, krmení zvířat apod. Během vašeho pobytu to vše učiní jedinečnou zkušeností zejména pro rodiny s malými dětmi!

  Chorvatsko je země s hlubokými kořeny v zemědělství, vinařství a pěstování oliv, které vytvářejí ideální podmínky pro agroturistiky a nabízejí neomezené možnosti. Pobyt v soukromých rodinných domech a farmách vám poskytuje lepší přehled o životním stylu, zvycích a kultuře místních obyvatel. Relativně malá oblast Chorvatska nabízí až 3 klimatické zóny (kontinentální, hornaté a středomořské) a četné jedinečné regiony, jako je Istrie, Kvarner, Dalmácie, Zagorje, Slavonie, Lika, Gorski kotar ... Každý region nabízí jedinečný způsob život, zvyky, tradice a kuchyni a nejlepší způsob, jak prozkoumat vše, je rezervace ubytování v jedné z rodinných farem. Zjistěte více o udržitelném zemědělství, strávte dovolenou obklopenou přírodou a samozřejmě ochutnejte lahodnou a bezkonkurenční místní kuchyni a místní speciality.

  Většina měst v Chorvatsku v centru města má trh, kde najdete místní produkty, ale chtěli byste zjistit, jak jsou všechny tyto potraviny vyráběny? Představte si pobyt v tradičním statku ze 16. století v krásném prostředí zeleně s vůní středomořské vegetace, vybavené všemi moderními luxusními prvky, jako je venkovní bazén. Seznamte se s vlastníky - rodinami, které po celá staletí udržovaly svůj způsob života. Rádi vás dovolí do svého světa a sdílejí s sebou svůj životní styl. Vychutnejte si malou školu vaření, vinařskou nebo olivovou školu a využijte techniky autentického ekologického zemědělství a zahradnictví. Obklopen přírodou, můžete si vychutnat mnoho dalších aktivit, jako je pěší turistika, jízda na koni, jízda na kole, ochutnávka vín, plavání, adrenalinové sporty apod. Den není nudný! Vraťte se ze zábavného a aktivního dne a vyzkoušejte lahodnou večeři připravenou vašimi hostiteli, což je ovoce jejich každodenní práce a bohaté a úrodné půdy.

  Agroturistika v Chorvatsku nabízí jedinečný druh zážitku. V naší nabídce najdete pohostinné hosty, které můžete kontaktovat přímo a rezervovat si další dovolenou na jednom z těchto rodinných farem. Vyhledat agroturistiku ubytování v Chorvatsku ze seznamu níže nebo pomocí rychlého vyhledávání a rezervovat si ideální a cenově dostupné ubytování, než bude pozdě. Vaše ideální ubytování je jen dva kliknutí myší od vás, vaší rodiny a přátel!


  0 ubytování


  od

  Seřadit podle:
  Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš Osijek - Chorvatsko

  Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš
  Osijek


  Od moře > 10000 m
  Kapacita 5 osoba od 700 €

  Agroturistika Rural tourism Ivulici Lovran - Chorvatsko

  Agroturistika Rural tourism Ivulici
  Lovran


  Od moře 3000 m
  Kapacita 6 osoba od 140 €


  Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš Osijek
  Kategorizace ubytování

  Od moře 10000 m
  Kapacita 5 osob

  od 700 €


  Odeslat dotaz

  Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš - Osijek

  Zdejší sbírka tradičních domů, jeho struktura a vystavené předměty svědčit o kultuře bydlení v přírodě uplynulém desetiletí Aljmaš konce. Zařízení domy zařízené v tradičním hodnotám, přizpůsobeny modernímu způsobu života. Dům se skládá ze dvou ložnic (5 + 1), obývací pokoj, koupelna, WC, společenská setkání, barbecue. Je vybavena moderními spotřebiči.


  Agroturistika Rural tourism Ivulici Lovran
  Kategorizace ubytování

  Od moře 3000 m
  Kapacita 6 osob

  od 140 €


  Odeslat dotaz

  Agroturistika Rural tourism Ivulici - Lovran

  Osada Ivulici se nachází na úpatí krásného pohoří Učka. Ve výšce 330 metrů a nabízí výhled na starobylé přímořském městečku Lovran. Zde, na okraji přírodního parku Učka, lze ve stejném čase, zkušenosti a vychutnat jak dotek na moře a lesa. K dispozici je více než 300 let, tradičně zařízené, dům, spolu s krásnou zahradou a ovocný sad s kaštanů a třešní. Dům je vybaven s cílem poskytnout veškerý komfort a zároveň se dostanete zpět v čase s jeho rustikálnost. Terasy v přední části domu nabízí nezapomenutelný výhled na záliv Kvarner. Všechny výše zmíněné vám pomůže zažít Středomoří ze starých časů. Hostitelé, vždy k službám, bude ochotně vám pomůže oživit všechny své kouzlo. Krsanac Family