Agroturistika Chorvatsko
Vyberte si ideální ubytování a strávte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Seřadit podle:

Agroturistika Stara Iža

Sisak

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Agroturistika Green Valley

Omiš

Od moře 15 km
Kapacita 8 osob

od 80 €

Agroturistika Sablić

Ozalj

Od moře > 50 km
Kapacita 7 osob

od 200 €

Agroturistika Svirekić

Unešić

Od moře 25 km
Kapacita 6 osob

od 80 €

Agroturistika Stara Iža ( Sisak)

Venkovská turistika "Stará Iža" se nachází v centru přírodního parku Lonjsko polje v obci Kratečko asi 30 km. od Sisaku. Apartmán je vybaven LCD TV, klimatizací a Wi-Fi připojením. V rámci venkovské turistiky "Stará Iža" mohou hosté využít také služeb restaurací, kde se podávají tradiční jídla, zejména pak specialita "kapr na kolejích", vína Moslavina a švestkové speciality. Nedílnou součástí venkovského cestovního ruchu je také dar galerie "Roda -art". Stará Iža nabízí ubytování ve starém (200 g) tradičním rodinném domě zdobeném originálním nábytkem. Byt je přizpůsoben modernímu bydlení a skládá se z pokoje vybaveného kuchyňským koutem a WC se sprchovým koutem. Hostům je k dispozici terasa, rodinný dvůr a zahradní gril. Hosté mohou využít terasu na dvoře, rodinný dvůr, parkoviště a zahradní gril. Pobytová taxa 5,50 kn na hosta a den (s výjimkou dětí) se účtuje na místě.

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Stara Iža

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Agroturistika Green Valley ( Omiš)

Apartament Green Valley se nachází v Omiši a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň s klimatizací. Apartmán má 3 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny s vanou. Apartmán nabízí gril. Apartament Green Valley má dětské hřiště a sdílený salonek. Ubytování je vzdálené 30 km od Splitu a 46 km od Makarské. Nejbližší letiště je letiště Split, 46 km od Apartament Green Valley.

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Green Valley

Od moře 15 km
Kapacita 8 osob

Cena od 80 €

Agroturistika Sablić ( Ozalj)

Country House Sablic je staletý rodinný dům původně postavený z dubu v tradičním stylu Pokuplje (oblast kolem řeky Kupa, nedaleko města Ozalj). V roce 2008 jsme dům obnovili s ohledem na některé staré a originální prvky a vybavili jej tak, aby vyhovoval dnešnímu životnímu stylu. Náš rustikální rekreační dům se nachází v nově postaveném suterénu s terasou zvanou „ganak“, pro kterou je tento typ domu známý a uznávaný jako typ staré chorvatské stavby. Vstup do obývacího pokoje je z terasy, díky níž je z kuchyně a jídelny jeden velký pokoj. První patro se skládá ze tří ložnic a dvou koupelen. Tento útulný rekreační dům splňuje velké parkoviště a venkovní kuchyň, která je určena pro venkovní posezení se dvěma dalšími toaletami. Nabízíme jedinečný přírodní zážitek: spaní v autentické dřevěné chatě, obklopené pastvinami, lesy a krásným výhledem na Žumberskou vrchovinu. jíst ovoce a zeleninu čerstvě odebrané z vlastní ekologické ekologické zahrady a opalovat se na oblázkové pláži. K dispozici je také kachlová kamna na dřevo, která v chladných dnech zahřívá všechny místnosti. Vítejte !

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Sablić

Od moře > 50 km
Kapacita 7 osob

Cena od 200 €

Agroturistika Svirekić ( Unešić)

Dům se nachází 25 km od Šibeniku a 15 km od Drniše, nedaleko národního parku Krka (8 km). Nacházíme se na několikahektarové samotě nedotčené přírody a hostům nabízíme možnost ochutnat místní delikatesy z vlastní produkce, v naší domácnosti také pěstujeme zeleninu, která je hostům k dispozici! Dům se skládá z plně vybavené kuchyně s vnitřním krbem a pokoje s kapacitou 4 osoby, WC se nachází mimo objekt! Klid, ticho a cvrlikání ptáků je každodenní rutinou naší malé farmy a jen 100 m níže je jedna z nejnavštěvovanějších restaurací v našem kraji, taverna Camapnelo, kde si můžete pochutnat na špičkových delikatesách mladého šéfkuchaře Mate! Domácí mazlíčci jsou vítáni a u nás se setkáte s domácími zvířaty, která dělají radost domácnosti

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Svirekić

Od moře 25 km
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Agroturistika Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

Agroturistika je forma cestovního ruchu, která se v Chorvatsku rychle rozvíjí, zejména v dalmatském a istrijském vnitrozemí.Chcete-li se dostat pryč od každodenního života a rutiny a zažít něco nového a trochu jiného, jak strávit dovolenou, agroturistika je pro vás ideální. Žijete ve velkém městě a chtěli byste se přestěhovat a změnit životní styl nebo preferovat přírodu a alternativní zážitky k tradičním hotelovým a bytovým ubytováním? Agroturistika přináší život v přírodě a soužití s přírodou a je vyhledáván turisty a hosty po celém světě v tradičním venkovském prostředí.Agroturistika může být spojena s různými činnostmi, které mohou zahrnovat tradiční zemědělské činnosti, jako je sběr oliv, fíků, ovoce a zeleniny, krmení zvířat atd. Během vašeho pobytu to vše učiní jedinečnou záležitostí, zejména pro rodiny s malými dětmi!

Chorvatsko je země s hlubokými kořeny v zemědělství, vinařství a pěstování oliv, které vytvářejí ideální podmínky pro agroturistiky a nabízejí neomezené možnosti. Pobyt v soukromých rodinných domech a farmách vám dává lepší pohled na životní styl, zvyky a kulturu místních obyvatel.Relativně malá oblast Chorvatska nabízí až 3 klimatické zóny (kontinentální, hornaté a středomořské) a mnoho jedinečných oblastí, jako je Istrie, Kvarner, Dalmácie, Zagorje, Slavonie, Lika, Gorski Kotar... Každý region nabízí jedinečný způsob života, zvyky, tradice a kuchyni a nejlepší způsob, jak prozkoumat vše, je rezervace ubytování v jedné z rodinných farem. Zjistěte více o udržitelném zemědělství, stravte dovolenou obklopenou přírodou a samozřejmě ochutnejte lahodnou a bezkonkurenční místní kuchyni a místní speciality.

Většina měst v Chorvatsku v centru města má trh, kde najdete místní produkty, ale chtěli byste zjistit, jak jsou všechny tyto potraviny vyráběny? Představte si pobyt v tradičním statku ze 16. století v krásném prostředí zeleně s vůní středomořské vegetace, vybavené všemi moderními luxusními prvky, jako je venkovní bazén. Seznamte se s vlastníky - rodinami, které po celá staletí udržovaly svůj způsob života. Rádi vám dovolí nahlédnout do svého světa a sdílet s vámi svůj životní styl. Vychutnejte si malou školu vaření, vinařskou nebo olivovou školu a využijte techniky autentického ekologického zemědělství a zahradnictví. Obklopeni přírodou můžete si vychutnat mnoho dalších aktivit, jako je turistika, jízda na koni, cykloturistika, ochutnávka vín, plavání, adrenalinové sporty atd. Den nebude nudný!Vraťte se ze zábavného a aktivního dne a vyzkoušejte lahodnou večeři připravenou vašimi hostiteli, což je ovoce jejich každodenní práce a bohaté a úrodné půdy.

Agroturistika v Chorvatsku nabízí jedinečný druh zážitku. V naší nabídce najdete pohostinné hosty, které můžete kontaktujte přímo a rezervujte si další dovolenou na jednom z těchto rodinných farem.Vyhledejte agroturistické ubytování v Chorvatsku ze seznamu níže nebo pomocí rychlého vyhledávání a rezervujte si ideální a cenově dostupné ubytování, než bude pozdě. Vaše ideální ubytování je jen dvě kliknutí myší od vás , vaší rodiny a přátel!