Vybrané apartmány a soukromé ubytování v Chorvatsku

Agroturistika Chorvatsko
Vyberte si ideální ubytování a strávte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Seřadit podle:

Agroturistika Rural tourism Ivulici

Lovran

Od moře 3 km
Kapacita 6 osob

od 140 €

Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš

Osijek

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

od 700 €

Agroturistika Stara Iža

Sisak

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Agroturistika Green Valley

Omiš

Od moře 15 km
Kapacita 7 osob

od 80 €

Agroturistika Rural tourism Ivulici ( Lovran)

Osada Ivulici se nachází na úpatí krásného pohoří Učka. Ve výšce 330 metrů a nabízí výhled na starobylé přímořském městečku Lovran. Zde, na okraji přírodního parku Učka, lze ve stejném čase, zkušenosti a vychutnat jak dotek na moře a lesa. K dispozici je více než 300 let, tradičně zařízené, dům, spolu s krásnou zahradou a ovocný sad s kaštanů a třešní. Dům je vybaven s cílem poskytnout veškerý komfort a zároveň se dostanete zpět v čase s jeho rustikálnost. Terasy v přední části domu nabízí nezapomenutelný výhled na záliv Kvarner. Všechny výše zmíněné vám pomůže zažít Středomoří ze starých časů. Hostitelé, vždy k službám, bude ochotně vám pomůže oživit všechny své kouzlo. Krsanac Family

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Rural tourism Ivulici

Od moře 3 km
Kapacita 6 osob

Cena od 140 €

Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš ( Osijek)

Zdejší sbírka tradičních domů, jeho struktura a vystavené předměty svědčit o kultuře bydlení v přírodě uplynulém desetiletí Aljmaš konce. Zařízení domy zařízené v tradičním hodnotám, přizpůsobeny modernímu způsobu života. Dům se skládá ze dvou ložnic (5 + 1), obývací pokoj, koupelna, WC, společenská setkání, barbecue. Je vybavena moderními spotřebiči.

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Pod Dudom - Aljmaš

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

Cena od 700 €

Agroturistika Stara Iža ( Sisak)

Venkovská turistika "Stará Iža" se nachází v centru přírodního parku Lonjsko polje v obci Kratečko asi 30 km. od Sisaku. Apartmán je vybaven LCD TV, klimatizací a Wi-Fi připojením. V rámci venkovské turistiky "Stará Iža" mohou hosté využít také služeb restaurací, kde se podávají tradiční jídla, zejména pak specialita "kapr na kolejích", vína Moslavina a švestkové speciality. Nedílnou součástí venkovského cestovního ruchu je také dar galerie "Roda -art". Stará Iža nabízí ubytování ve starém (200 g) tradičním rodinném domě zdobeném originálním nábytkem. Byt je přizpůsoben modernímu bydlení a skládá se z pokoje vybaveného kuchyňským koutem a WC se sprchovým koutem. Hostům je k dispozici terasa, rodinný dvůr a zahradní gril. Hosté mohou využít terasu na dvoře, rodinný dvůr, parkoviště a zahradní gril. Pobytová taxa 5,50 kn na hosta a den (s výjimkou dětí) se účtuje na místě.

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Stara Iža

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Agroturistika Green Valley ( Omiš)

Apartament Green Valley se nachází v Omiši a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň s klimatizací. Apartmán má 3 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny s vanou. Apartmán nabízí gril. Apartament Green Valley má dětské hřiště a sdílený salonek. Ubytování je vzdálené 30 km od Splitu a 46 km od Makarské. Nejbližší letiště je letiště Split, 46 km od Apartament Green Valley.

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Green Valley

Od moře 15 km
Kapacita 7 osob

Cena od 80 €

Agroturistika Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

Agroturistika je forma cestovního ruchu, která se v Chorvatsku rychle rozvíjí, zejména v dalmatském a istrijském vnitrozemí.Chcete-li se dostat pryč od každodenního života a rutiny a zažít něco nového a trochu jiného, jak strávit dovolenou, agroturistika je pro vás ideální. Žijete ve velkém městě a chtěli byste se přestěhovat a změnit životní styl nebo preferovat přírodu a alternativní zážitky k tradičním hotelovým a bytovým ubytováním? Agroturistika přináší život v přírodě a soužití s přírodou a je vyhledáván turisty a hosty po celém světě v tradičním venkovském prostředí.Agroturistika může být spojena s různými činnostmi, které mohou zahrnovat tradiční zemědělské činnosti, jako je sběr oliv, fíků, ovoce a zeleniny, krmení zvířat atd. Během vašeho pobytu to vše učiní jedinečnou záležitostí, zejména pro rodiny s malými dětmi!

Chorvatsko je země s hlubokými kořeny v zemědělství, vinařství a pěstování oliv, které vytvářejí ideální podmínky pro agroturistiky a nabízejí neomezené možnosti. Pobyt v soukromých rodinných domech a farmách vám dává lepší pohled na životní styl, zvyky a kulturu místních obyvatel.Relativně malá oblast Chorvatska nabízí až 3 klimatické zóny (kontinentální, hornaté a středomořské) a mnoho jedinečných oblastí, jako je Istrie, Kvarner, Dalmácie, Zagorje, Slavonie, Lika, Gorski Kotar... Každý region nabízí jedinečný způsob života, zvyky, tradice a kuchyni a nejlepší způsob, jak prozkoumat vše, je rezervace ubytování v jedné z rodinných farem. Zjistěte více o udržitelném zemědělství, stravte dovolenou obklopenou přírodou a samozřejmě ochutnejte lahodnou a bezkonkurenční místní kuchyni a místní speciality.

Většina měst v Chorvatsku v centru města má trh, kde najdete místní produkty, ale chtěli byste zjistit, jak jsou všechny tyto potraviny vyráběny? Představte si pobyt v tradičním statku ze 16. století v krásném prostředí zeleně s vůní středomořské vegetace, vybavené všemi moderními luxusními prvky, jako je venkovní bazén. Seznamte se s vlastníky - rodinami, které po celá staletí udržovaly svůj způsob života. Rádi vám dovolí nahlédnout do svého světa a sdílet s vámi svůj životní styl. Vychutnejte si malou školu vaření, vinařskou nebo olivovou školu a využijte techniky autentického ekologického zemědělství a zahradnictví. Obklopeni přírodou můžete si vychutnat mnoho dalších aktivit, jako je turistika, jízda na koni, cykloturistika, ochutnávka vín, plavání, adrenalinové sporty atd. Den nebude nudný!Vraťte se ze zábavného a aktivního dne a vyzkoušejte lahodnou večeři připravenou vašimi hostiteli, což je ovoce jejich každodenní práce a bohaté a úrodné půdy.

Agroturistika v Chorvatsku nabízí jedinečný druh zážitku. V naší nabídce najdete pohostinné hosty, které můžete kontaktujte přímo a rezervujte si další dovolenou na jednom z těchto rodinných farem.Vyhledejte agroturistické ubytování v Chorvatsku ze seznamu níže nebo pomocí rychlého vyhledávání a rezervujte si ideální a cenově dostupné ubytování, než bude pozdě. Vaše ideální ubytování je jen dvě kliknutí myší od vás , vaší rodiny a přátel!