Vybrané apartmány a soukromé ubytování v Chorvatsku

Kempy Chorvatsko
Vyberte si ideální ubytování a strávte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Seřadit podle:

Kemp Autokamp Korita

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 100 osob

od 16 €

Kemp Turist Grabovac

Rakovica

Od moře 150 m
Kapacita 119 osob

na vyžádání

Kemp Autokamp PUNTA

Vrsi

Od moře 60 m
Kapacita 3 osob

od 25 €

Kemp Mobilne kučice Milan

Privlaka

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

od 70 €

Kemp Autokamp Korita ( Plitvická jezera)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnou atmosféru, která přijímá jen asi sedmdesát hostům. Nachází se v Grabovac, pouhých 8 km od nejkrásnější chorvatský národní park Plitvická jezera. V rámci táborech je malá rodinná restaurace s terasou obdrží 150 lidí. Náš kemp je v naprostém opaku přeplněných táborech, které jsou počítány po tisících dosud. Tento druh táboření pro ty, kteří aspirují na individuální přístup, který Cvičíme s našimi hosty.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Autokamp Korita

Od moře 10 km
Kapacita 100 osob

Cena od 16 €

Kemp Turist Grabovac ( Rakovica)

Tourist Resort Grabovac se nachází v tichém a klidném místě 8 km od Národního parku Plitvická jezera a je obklopen vysokými borovicemi a kopce. Komplex zahrnuje ubytování: dvoulůžkové pokoje v pavilonu Jelena, dvoulůžkové pokoje v dřevěných domech, karavanech a stanech v typické indické vesnici. Celý objekt je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají topení a satelitní TV. Se skládají především z dřevěným nábytkem, včetně psacího stolu. Obsahují moderní koupelnu. Všichni hosté mohou využívat venkovní bazén, sportovní areál s venkovní posilovna, volejbalové hřiště, dětské hřiště a další. V restauraci v obci, která nabízí tradiční chorvatskou kuchyni, zejména Lika speciality. Jídlo si můžete vychutnat v jídelně nebo na prostorné terase. Je možné zorganizovat výlety do Plitvice, Barac jeskyně nebo vodopádů v Rastoke. Dalšími hosté mohou trénovat různé sporty, jako je horolezectví a jízda na kajaku a aktivit, včetně paintball, jízda na kole a jízda na koni. Na recepci je k dispozici půjčovna kol a organizuje výlety. Součástí objektu je směnárna, bankomat a obchod. Čerpací stanice a autoopravna jsou v blízkosti.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Turist Grabovac

Od moře 150 m
Kapacita 119 osob

Cena na vyžádání

Kemp Autokamp PUNTA ( Vrsi)

VRSI MULO je malá rybářská vesnička, jedna z posledních na chorvatském Jadranu, kde člověk drasticky nezasáhl, přirozený břeh podél borových lesů vám poskytne nezapomenutelné procházky po jedné z nejkrásnějších západů slunce na Jadranu. Vrsi má 32 km pobřeží, kde si každý najde něco; písečné pláže, přírodní skalnaté pláže, skryté zátoky a drahá ... a nespočet přírodních krás !!! Celá zátoka je bohatá na známé léčivé bahno, jehož chemické a fyzikální vlastnosti byly potvrzeny světovými lékařskými odborníky. Pokud jste milovníkem historie a archeologie, je 5 km od nás jedním z nejstarších chorvatských měst a hlavním městem Ninu, které skrývá některé historické památky na každém kroku. Ale pokud chcete trochu zábavy a zábavy, jen 7 km od nás je turistické letovisko Zaton, které nabízí mnoho sportovních aktivit .20 km od nás je město Zadar. Zadarská oblast je oblast, která se může pochlubit 3000 lety bohaté historie. Nin, Pag a Biograd byly kdysi královskými městy a centrem regionu je město Zadar, které podle svého historického a kulturního dědictví patří k nejzajímavějším chorvatským městům. Zadarský region je obklopen 5 národními parky: Paklenica, Kornati, Plitvická jezera, vodopády Krka, Severní Velebit. Do všech národních parků se dostanete za 1-2 hodiny autem nebo lodí

Kategorizace Kategorizace - Kemp Autokamp PUNTA

Od moře 60 m
Kapacita 3 osob

Cena od 25 €

Kemp Mobilne kučice Milan ( Privlaka)

Pronájem rekreačního domu, nový v malém soukromém táboře v Privlaka, adresa Put mula bb Privlaka 23 233, Chorvatsko Tábor Tábor, kousek od pobřeží, 15 km od Zadaru, červen 2019, velikost 34 m2- 8,5 mx 4,0 m plus kryté terasa 8,2 mx 3,8 mz zvýšená letní kuchyně, vířivka, myčka, gril, zahradní nábytek pro 6 osob. Interiér je plně vybaven jako domácí, ložní prádlo, ručníky, kuchyňské utěrky, toaletní papír je zahrnut v ceně jednou týdně. Můžete se však podívat na Rezervace v termínech cena je o 7% levnější než u Rezervace. Kromě toho se platí hotovost na recepci ve výši 200 eur, která je v plné výši vrácena při odjezdu, pokud je vše stejné, jako jste obdrželi dům při zřízení, pobytovou taxu na osobu cca. 1 eur, check-out 10-eur a úklid 40.-eur. Pro potvrzenou rezervaci je nutné převést 250, - eur na SI56 0230 5401 8915 216, na zbytek v hotovosti před zaplacením

Kategorizace Kategorizace - Kemp Mobilne kučice Milan

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

Cena od 70 €

Kempy Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

Téměř třetina všech návštěvníků Chorvatska tráví svou dovolenou v kempech z velmi dobrého důvodu. Chorvatské kempy jsou velmi rozmanité a bezpečné a nacházejí se v nejkrásnějších a nejatraktivnějších místech podél moře, řek, hor nebo národních parků. Poskytují jedinečný pocit svobody a skutečný kontakt s přírodou. Chorvatsko má velké množství mini rodinných a soukromých kempů po celém pobřeží, ale také ve vnitrozemí. Některé z nich jsou malé perly umístěné v ideálních lokalitách a některé z nich nabízejí pouze 10 ubytovacích jednotek (kempů). Jen skutečnost, že můžete tábořit a strávit dovolenou v intimním prostředí soukromého dvora nebo zahrady, která je často hned vedle moře nebo řeky nebo s krásným výhledem, dělá mini kempy oblíbeným cílem všech těch, kteří hledají dobrodružství a žijí společně s přírodou.  Kempy v Chorvatsku jsou cenově dostupné a lze je nalézt po celém pobřeží od Istrie až po Dalmácii , na většině ostrovů a stále více na atraktivních místech podél řek, hor a národních parků ve vnitrozemí Chorvatska.

Vyberte si ideální kemp a rezervujte soukromý tábor přímo s majiteli kempu a užijte si dovolenou. Pokud nepotřebujete komfort apartmánu a chcete-li se vyhnout předraženým hotelům a strávit dovolenou v soukromém ubytování, kde se můžete setkat s místními obyvateli a tím, jak žijí, jste na správném místě. I když Vám můžeme nabídnout všechny typy ubytování po celém Chorvatsku, jako jsou apartmány, pokoje a prázdninové domy, tábory jsou nejzajímavější formou soukromého ubytování speciálně navrženého pro milovníky přírody a dobrodruhy.

Najděte si kemp, který splňuje všechny vaše potřeby a uspořádejte veškeré podrobnosti o rezervaci přímo s majiteli kempu. Výhodou tohoto druhu rezervace je mnoho a jedním z nejvýznamnějších je mnohem levnější cena kempu protože neplatíte žádné poplatky agentury. Takto můžete najít až 40% levnějšího kempu v Chorvatsku, než je inzerováno na podobných webových stránkách a turistických agenturách.

Všechny podrobnosti o rezervaci a další nabídky jsou vyjednány přímo s majitelem kempu, takže jste si jisti, že nejsou žádné nepříjemné překvapení. Vyhledat soukromé kempy můžete ze seznamu níže nebo pomocí rychlého vyhledávání a strávit příjemnou dovolenou v kempu, kde každodenní stres prostě zmizí.