Vybrané apartmány a soukromé ubytování v Chorvatsku

Kempy Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

Téměř třetina všech návštěvníků Chorvatska tráví svou dovolenou v kempech z velmi dobrého důvodu. Chorvatské kempy jsou velmi rozmanité a bezpečné a nacházejí se v nejkrásnějších a nejatraktivnějších místech podél moře, řek, hor nebo národních parků. Poskytují jedinečný pocit svobody a skutečný kontakt s přírodou. Chorvatsko má velké množství mini rodinných a soukromých kempů po celém pobřeží, ale také ve vnitrozemí. Některé z nich jsou malé perly umístěné v ideálních lokalitách a některé z nich nabízejí pouze 10 ubytovacích jednotek (kempů). Jen skutečnost, že můžete tábořit a strávit dovolenou v intimním prostředí soukromého dvora nebo zahrady, která je často hned vedle moře nebo řeky nebo s krásným výhledem, dělá mini kempy oblíbeným cílem všech těch, kteří hledají dobrodružství a žijí společně s přírodou.  Kempy v Chorvatsku jsou cenově dostupné a lze je nalézt po celém pobřeží od Istrie až po Dalmácii , na většině ostrovů a stále více na atraktivních místech podél řek, hor a národních parků ve vnitrozemí Chorvatska.

Vyberte si ideální kemp a rezervujte soukromý tábor přímo s majiteli kempu a užijte si dovolenou. Pokud nepotřebujete komfort apartmánu a chcete-li se vyhnout předraženým hotelům a strávit dovolenou v soukromém ubytování, kde se můžete setkat s místními obyvateli a tím, jak žijí, jste na správném místě. I když Vám můžeme nabídnout všechny typy ubytování po celém Chorvatsku, jako jsou apartmány, pokoje a prázdninové domy, tábory jsou nejzajímavější formou soukromého ubytování speciálně navrženého pro milovníky přírody a dobrodruhy.

Najděte si kemp, který splňuje všechny vaše potřeby a uspořádejte veškeré podrobnosti o rezervaci přímo s majiteli kempu. Výhodou tohoto druhu rezervace je mnoho a jedním z nejvýznamnějších je mnohem levnější cena kempu protože neplatíte žádné poplatky agentury. Takto můžete najít až 40% levnějšího kempu v Chorvatsku, než je inzerováno na podobných webových stránkách a turistických agenturách.

Všechny podrobnosti o rezervaci a další nabídky jsou vyjednány přímo s majitelem kempu, takže jste si jisti, že nejsou žádné nepříjemné překvapení. Vyhledat soukromé kempy můžete ze seznamu níže nebo pomocí rychlého vyhledávání a strávit příjemnou dovolenou v kempu, kde každodenní stres prostě zmizí.

Seřadit podle:

Kemp Kamp
Hvar - Stari Grad

Od moře 100 m
Kapacita 50 osob

od 3 €

Kemp Autokamp Korita
Plitvice lakes

Od moře > 10000 m
Kapacita 100 osob

od 16 €

Od moře 10 m
Kapacita 60 osob

na vyžádání

Od moře 150 m
Kapacita 119 osob

na vyžádání

Kemp Kamp (Hvar - Stari Grad)

Staré město Pharos, nejstarší město v Chorvatsku, který 384 let před Kristem založili již staří Řekové. Historické jádro ostrova Hvar, nejslunnější a největší turistické chorvatském ostrově a jeden z deseti nejkrásnějších ostrovů na světě. Město na pobřeží s většinou oblázkové pláže. Dobře zalesněný. Kemp má 15 upravené hřišť a 48 bungalovů s 192 lůžky, táboření prostor až pro 500 osob. Bungalovy s 2 2 (4 lůžka), kuchyňská linka, lednice, koupelna se sprchovým koutem. Kemp má toalety, přípojku elektrického proudu ... Bungalows se nachází 100 metrů od moře, s parkovacími a sportovních zařízení pro děti a dospělé, minigolf a stolní tenis a basketbal a fotbal v táboře. Obchod, bar a restaurace jsou v blízkosti.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Kamp

Od moře 100 m
Kapacita 50 osob

Cena od 3 €

Kemp Autokamp Korita (Plitvická jezera)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnou atmosféru, která přijímá jen asi sedmdesát hostům. Nachází se v Grabovac, pouhých 8 km od nejkrásnější chorvatský národní park Plitvická jezera. V rámci táborech je malá rodinná restaurace s terasou obdrží 150 lidí. Náš kemp je v naprostém opaku přeplněných táborech, které jsou počítány po tisících dosud. Tento druh táboření pro ty, kteří aspirují na individuální přístup, který Cvičíme s našimi hosty.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Autokamp Korita

Od moře 10000 m
Kapacita 100 osob

Cena od 16 €

Kemp Palmina (Split)

Jedná se o první tábor ve Splitu, kde si můžete vychutnat v přírodě u pláže, také 10 min chůze od centra. Všechno je blízko, a mladý a užitečné Tim bude čekat na vás a ukázat všechny činnosti, které můžete udělat, když jste v našem městě. Okolí je klidné místo, a bezpečné, Kemp má zámek dveří a velký plot, takže nemáte soukromí, ale jeho dobrá věc pro setkat se s ostatními lidmi a být všichni spolu.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Palmina

Od moře 10 m
Kapacita 60 osob

Cena na vyžádání

Kemp Turist Grabovac (Rakovica)

Tourist Resort Grabovac se nachází v tichém a klidném místě 8 km od Národního parku Plitvická jezera a je obklopen vysokými borovicemi a kopce. Komplex zahrnuje ubytování: dvoulůžkové pokoje v pavilonu Jelena, dvoulůžkové pokoje v dřevěných domech, karavanech a stanech v typické indické vesnici. Celý objekt je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají topení a satelitní TV. Se skládají především z dřevěným nábytkem, včetně psacího stolu. Obsahují moderní koupelnu. Všichni hosté mohou využívat venkovní bazén, sportovní areál s venkovní posilovna, volejbalové hřiště, dětské hřiště a další. V restauraci v obci, která nabízí tradiční chorvatskou kuchyni, zejména Lika speciality. Jídlo si můžete vychutnat v jídelně nebo na prostorné terase. Je možné zorganizovat výlety do Plitvice, Barac jeskyně nebo vodopádů v Rastoke. Dalšími hosté mohou trénovat různé sporty, jako je horolezectví a jízda na kajaku a aktivit, včetně paintball, jízda na kole a jízda na koni. Na recepci je k dispozici půjčovna kol a organizuje výlety. Součástí objektu je směnárna, bankomat a obchod. Čerpací stanice a autoopravna jsou v blízkosti.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Turist Grabovac

Od moře 150 m
Kapacita 119 osob

Cena na vyžádání