Kempy Chorvatsko
Vyberte si ideální ubytování a strávte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Seřadit podle:

Kemp Korita

Plitvická jezera

Od moře 10 km
Kapacita 99 osob

na vyžádání

Kemp PUNTA

Vrsi

Od moře 60 m
Kapacita 3 osob

od 25 €

Kempy Anića Kuk

Starigrad-Paklenica

Od moře 300 m
Kapacita 60 osob

na vyžádání

Kemp S&M Camping

Sveti Filip i Jakov

Od moře 80 m
Kapacita 25 osob

od 18 €

Kemp Adriana

Starigrad-Paklenica

Od moře 200 m
Kapacita 30 osob

od 17 €

Kemp Korita ( Plitvická jezera)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnou atmosféru, která přijímá jen asi sedmdesát hostům. Nachází se v Grabovac, pouhých 8 km od nejkrásnější chorvatský národní park Plitvická jezera. V rámci táborech je malá rodinná restaurace s terasou obdrží 150 lidí. Náš kemp je v naprostém opaku přeplněných táborech, které jsou počítány po tisících dosud. Tento druh táboření pro ty, kteří aspirují na individuální přístup, který Cvičíme s našimi hosty.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Korita

Od moře 10 km
Kapacita 99 osob

Cena na vyžádání

Kemp PUNTA ( Vrsi)

VRSI MULO je malá rybářská vesnička, jedna z posledních na chorvatském Jadranu, kde člověk drasticky nezasáhl, přirozený břeh podél borových lesů vám poskytne nezapomenutelné procházky po jedné z nejkrásnějších západů slunce na Jadranu. Vrsi má 32 km pobřeží, kde si každý najde něco; písečné pláže, přírodní skalnaté pláže, skryté zátoky a drahá ... a nespočet přírodních krás !!! Celá zátoka je bohatá na známé léčivé bahno, jehož chemické a fyzikální vlastnosti byly potvrzeny světovými lékařskými odborníky. Pokud jste milovníkem historie a archeologie, je 5 km od nás jedním z nejstarších chorvatských měst a hlavním městem Ninu, které skrývá některé historické památky na každém kroku. Ale pokud chcete trochu zábavy a zábavy, jen 7 km od nás je turistické letovisko Zaton, které nabízí mnoho sportovních aktivit .20 km od nás je město Zadar. Zadarská oblast je oblast, která se může pochlubit 3000 lety bohaté historie. Nin, Pag a Biograd byly kdysi královskými městy a centrem regionu je město Zadar, které podle svého historického a kulturního dědictví patří k nejzajímavějším chorvatským městům. Zadarský region je obklopen 5 národními parky: Paklenica, Kornati, Plitvická jezera, vodopády Krka, Severní Velebit. Do všech národních parků se dostanete za 1-2 hodiny autem nebo lodí

Kategorizace Kategorizace - Kemp PUNTA

Od moře 60 m
Kapacita 3 osob

Cena od 25 €

Kempy Anića Kuk ( Starigrad-Paklenica)

Kemp Anića kuk je místem klidného odpočinku ve stínu borovic u vstupu do národního parku Paklenica. Rozkládá se na 3 200 m2, uzpůsobeno pro stany a kempéry, kapacita pro 60 osob. Hosté kempu mají vytápěné sociální zařízení, sdílenou kuchyň s více než jednou lednicí, velký plynový sporák, jídelní kout a velký prostor pro volný čas, pokud jde o špatné povětrnostní podmínky. Nabízíme také ubytování ve studiu v rodinném domě u kempu. Kapacita apartmánu je 2 + 1. K bytu patří malá terasa, velký dvůr a gril. Protože se kemp nachází 200 metrů od vchodu do národního parku Paklenica, je ideální pro dobrodruhy a milovníky přírody a rodiny s dětmi. Kemp Anića kuk úspěšně existuje 20 let a každý rok se naši spokojení hosté vracejí. Dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou, kde hora miluje moře!

Kategorizace Kategorizace - Kempy Anića Kuk

Od moře 300 m
Kapacita 60 osob

Cena na vyžádání

Kemp S&M Camping ( Sveti Filip i Jakov)

Rodinný tábor v St. Filip Jakov s 5 ubytovacími jednotkami. Kemp je vhodný pro pohodovou a klidnou dovolenou v přírodě. Malý počet ubytovacích jednotek poskytuje možnost požitku a bezpečnosti, pokud jde o sociální vzdálenost, vzhledem k nové situaci související s (Covid-19). V bezprostřední blízkosti budovy je několik pláží. Můžete si tedy vybrat klidnou pláž nebo pláž s více lidmi. Mír, klid a příjemní hostitelé vám umožní klidnou, uvolněnou a bezpečnou dovolenou a zároveň si užívejte slunce, moře a přírody CENY Cena za hřiště / den: 15.06. - 15.07. 2020. (18-Euro), 15.07.-20.08. 2020. (22.- Euro) (splatné v hotovosti nebo bankovním převodem) Cena zahrnuje Camping Pitch s 2 osobami, WC / Sprcha, Voda, Elektřina, Odpad / Likvidace, Turistická daň - Extra osoba: 15.06.-15.07. 2020. (4 Euro), 15.07.-20.08. 2020. (5. - €) - Děti od 7 do 12 let: 15.06.-15.07. 2020. (4 Euro), 15.07.-20.08. 2020. (5.- €) - Děti do 7 let: zdarma Všechny ceny za den

Kategorizace Kategorizace - Kemp S&M Camping

Od moře 80 m
Kapacita 25 osob

Cena od 18 €

Kemp Adriana ( Starigrad-Paklenica)

Kemp "Adriana" se nachází v Starigrad-Paklenica. Kemp se skládá z 10 kempů a může ubytovat 30 osob. Nachází se na klidném místě a v blízkosti všech potřebných zařízení (restaurace, kavárna, supermarket, čerpací stanice, lékárna, bankomat, obchod se suvenýry jsou vzdáleny 100 m od kempu). Nejbližší pláž je vzdálena 200 m od kempu. Národní park Paklenica je vzdálený 1,2 km (turistika, sportovní lezení, trekking, turistika, jízda na kole). Hosté si mohou užít uvolněnou atmosféru obklopenou olivovníky a krásným výhledem na hory. K dispozici použití grilu, pračky (za poplatek 3,00 eur za použití) a lednice. Cena zahrnuje turistickou daň a místní daně. Domácí mazlíčci jsou vítáni (zdarma).

Kategorizace Kategorizace - Kemp Adriana

Od moře 200 m
Kapacita 30 osob

Cena od 17 €

Kempy Chorvatsko
Proč si rezervovat přímo soukromé ubytování?

Téměř třetina všech návštěvníků Chorvatska tráví svou dovolenou v kempech z velmi dobrého důvodu. Chorvatské kempy jsou velmi rozmanité a bezpečné a nacházejí se v nejkrásnějších a nejatraktivnějších místech podél moře, řek, hor nebo národních parků. Poskytují jedinečný pocit svobody a skutečný kontakt s přírodou. Chorvatsko má velké množství mini rodinných a soukromých kempů po celém pobřeží, ale také ve vnitrozemí. Některé z nich jsou malé perly umístěné v ideálních lokalitách a některé z nich nabízejí pouze 10 ubytovacích jednotek (kempů). Jen skutečnost, že můžete tábořit a strávit dovolenou v intimním prostředí soukromého dvora nebo zahrady, která je často hned vedle moře nebo řeky nebo s krásným výhledem, dělá mini kempy oblíbeným cílem všech těch, kteří hledají dobrodružství a žijí společně s přírodou.  Kempy v Chorvatsku jsou cenově dostupné a lze je nalézt po celém pobřeží od Istrie až po Dalmácii , na většině ostrovů a stále více na atraktivních místech podél řek, hor a národních parků ve vnitrozemí Chorvatska.

Vyberte si ideální kemp a rezervujte soukromý tábor přímo s majiteli kempu a užijte si dovolenou. Pokud nepotřebujete komfort apartmánu a chcete-li se vyhnout předraženým hotelům a strávit dovolenou v soukromém ubytování, kde se můžete setkat s místními obyvateli a tím, jak žijí, jste na správném místě. I když Vám můžeme nabídnout všechny typy ubytování po celém Chorvatsku, jako jsou apartmány, pokoje a prázdninové domy, tábory jsou nejzajímavější formou soukromého ubytování speciálně navrženého pro milovníky přírody a dobrodruhy.

Najděte si kemp, který splňuje všechny vaše potřeby a uspořádejte veškeré podrobnosti o rezervaci přímo s majiteli kempu. Výhodou tohoto druhu rezervace je mnoho a jedním z nejvýznamnějších je mnohem levnější cena kempu protože neplatíte žádné poplatky agentury. Takto můžete najít až 40% levnějšího kempu v Chorvatsku, než je inzerováno na podobných webových stránkách a turistických agenturách.

Všechny podrobnosti o rezervaci a další nabídky jsou vyjednány přímo s majitelem kempu, takže jste si jisti, že nejsou žádné nepříjemné překvapení. Vyhledat soukromé kempy můžete ze seznamu níže nebo pomocí rychlého vyhledávání a strávit příjemnou dovolenou v kempu, kde každodenní stres prostě zmizí.