Your browser does not support JavaScript! Kempy Chorvatsko! Přímý kontakt s majiteli ubytování!
 • Speciální nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku

  Apartmány Brekalo-Bonaca

  Vir
  od 40 €
  Apartmány Maleo

  Sveti Petar
  od 50 €
  Apartmány Mare

  Fažana
  od 60 €
  Apartmány NERA

  Vodice
  od 50 €

  Kempy Chorvatsko
  Proč si rezervovat ubytování přímo u majitele soukromého ubytování?

  Vybrat si perfektní tábor z naší nabídce ubytování v Chorvatsku a rezervujte si kemp přímo s majiteli ubytování a užít si svou dovolenou v Chorvatsku.
  Tábory jsou nejčastější v soukromém ubytování v Chorvatsku hned za byty. Tím, že nabízí velmi atraktivní lokalitě v blízkosti moře, aby tuto formu ubytování velmi zajímavý zvláště pokud se jedná o malý soukromý tábor. Najít tábor, ve kterém chcete strávit dovolenou v přírodě a na volném prostranství, a uspořádat všechny rezervační podmínky přímo s majitelem.
  Výhodou tohoto způsobu rezervaci ubytování jsou četné, a jeden z nejvýznamnějších je mnohem nižší cena kempu, protože nemusíte platit žádné provize. Všechny podrobnosti a další nabídky budete jednat výhradně s majitelem kempu.
  Vyhledávání kempy z níže uvedeného seznamu, nebo prostřednictvím rychlého vyhledávače na domovské stránce.


  0 ubytování


  od

  Seřadit podle:
  Kempy Autokamp Korita Plitvická jezera - Chorvatsko

  Kemp Autokamp Korita
  Plitvická jezera


  Od moře > 10000 m
  Kapacita 100 osoba od 16 €

  Kempy Kamp Hvar - Stari Grad - Chorvatsko

  Kemp Kamp
  Hvar - Stari Grad


  Od moře 100 m
  Kapacita 50 osoba od 3 €

  Kempy Palmina Split - Chorvatsko

  Kemp Palmina
  Split


  Od moře 10 m
  Kapacita 60 osoba na vyžádání

  Kempy Turist Grabovac Rakovica - Chorvatsko

  Kemp Turist Grabovac
  Rakovica


  Od moře 150 m
  Kapacita 119 osoba na vyžádání


  Kemp Autokamp Korita Plitvická jezera
  Kategorizace ubytování

  Od moře 10000 m
  Kapacita 100 osob

  od 16 €


  Odeslat dotaz

  Kemp Autokamp Korita - Plitvická jezera

  Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnou atmosféru, která přijímá jen asi sedmdesát hostům. Nachází se v Grabovac, pouhých 8 km od nejkrásnější chorvatský národní park Plitvická jezera. V rámci táborech je malá rodinná restaurace s terasou obdrží 150 lidí. Náš kemp je v naprostém opaku přeplněných táborech, které jsou počítány po tisících dosud. Tento druh táboření pro ty, kteří aspirují na individuální přístup, který Cvičíme s našimi hosty.


  Kemp Kamp Hvar - Stari Grad
  Kategorizace ubytování

  Od moře 100 m
  Kapacita 50 osob

  od 3 €


  Odeslat dotaz

  Kemp Kamp - Hvar - Stari Grad

  Staré město Pharos, nejstarší město v Chorvatsku, který 384 let před Kristem založili již staří Řekové. Historické jádro ostrova Hvar, nejslunnější a největší turistické chorvatském ostrově a jeden z deseti nejkrásnějších ostrovů na světě. Město na pobřeží s většinou oblázkové pláže. Dobře zalesněný. Kemp má 15 upravené hřišť a 48 bungalovů s 192 lůžky, táboření prostor až pro 500 osob. Bungalovy s 2 2 (4 lůžka), kuchyňská linka, lednice, koupelna se sprchovým koutem. Kemp má toalety, přípojku elektrického proudu ... Bungalows se nachází 100 metrů od moře, s parkovacími a sportovních zařízení pro děti a dospělé, minigolf a stolní tenis a basketbal a fotbal v táboře. Obchod, bar a restaurace jsou v blízkosti.


  Kemp Palmina Split
  Kategorizace ubytování

  Od moře 10 m
  Kapacita 60 osob

  na vyžádání


  Odeslat dotaz

  Kemp Palmina - Split

  Jedná se o první tábor ve Splitu, kde si můžete vychutnat v přírodě u pláže, také 10 min chůze od centra. Všechno je blízko, a mladý a užitečné Tim bude čekat na vás a ukázat všechny činnosti, které můžete udělat, když jste v našem městě. Okolí je klidné místo, a bezpečné, Kemp má zámek dveří a velký plot, takže nemáte soukromí, ale jeho dobrá věc pro setkat se s ostatními lidmi a být všichni spolu.


  Kemp Turist Grabovac Rakovica
  Kategorizace ubytování

  Od moře 150 m
  Kapacita 119 osob

  na vyžádání


  Odeslat dotaz

  Kemp Turist Grabovac - Rakovica

  Tourist Resort Grabovac se nachází v tichém a klidném místě 8 km od Národního parku Plitvická jezera a je obklopen vysokými borovicemi a kopce. Komplex zahrnuje ubytování: dvoulůžkové pokoje v pavilonu Jelena, dvoulůžkové pokoje v dřevěných domech, karavanech a stanech v typické indické vesnici. Celý objekt je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají topení a satelitní TV. Se skládají především z dřevěným nábytkem, včetně psacího stolu. Obsahují moderní koupelnu. Všichni hosté mohou využívat venkovní bazén, sportovní areál s venkovní posilovna, volejbalové hřiště, dětské hřiště a další. V restauraci v obci, která nabízí tradiční chorvatskou kuchyni, zejména Lika speciality. Jídlo si můžete vychutnat v jídelně nebo na prostorné terase. Je možné zorganizovat výlety do Plitvice, Barac jeskyně nebo vodopádů v Rastoke. Dalšími hosté mohou trénovat různé sporty, jako je horolezectví a jízda na kajaku a aktivit, včetně paintball, jízda na kole a jízda na koni. Na recepci je k dispozici půjčovna kol a organizuje výlety. Součástí objektu je směnárna, bankomat a obchod. Čerpací stanice a autoopravna jsou v blízkosti.