Apartmány a ubytování v soukromí Molunat

Molunat je malá rybářská a turistické město v Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. Nachází se v malebné malé zátoce v dalekém jihu chorvatského obce Konavle nedaleko hranic s Černou Horou. To se nachází 40 kilometrů jihovýchodně od města Dubrovník a 20 km jižně od letiště a Cavtat. Jeho populace je jen asi 200 stálých obyvatel, kteří se zabývají především v oblasti cestovního ruchu, pohostinství a rybaření. Ubytování...

Seřadit podle:

Apartmány Antunović

Molunat

Od moře 50 m
Kapacita 17 osob

od 70 €

Apartmány Villa Ana

Molunat

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

na vyžádání

Apartmány Miovic

Molunat

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmány Nena

Molunat

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Antunović ( Molunat)

Byty Antunović se nachází v krásné přímořské vesnice Molunat. Molunat je malá rybářská a turistická osada, která se nachází v jedné z nejkrásnějších zátok na jižním Jadranu, ve vzdálenosti 40 km JV od známého kulturního a historického města Dubrovník a 20 km od letiště Dubrovnik a Cavtat. Naše komfortní apartmány jsou obklopeny středomořskou vegetací poskytuje klid a ticho. Nabízíme vám místo, které by chtěl se vrátit a být nejvíce vítejte zpátky. Všechny z našich apartmány mají ložnice, kuchyň, koupelna, balkon s krásným výhledem na moře, terasa, Wi-Fi připojením na internet, klimatizace. Také můžete použít zahrada, gril a parkovací místo. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na náš email: djuro.antunovic@du.t-com.hr Rodina Antunović :-)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antunović

Od moře 50 m
Kapacita 17 osob

Cena od 70 €

Apartmány Villa Ana ( Molunat)

Villa Ana se nachází v krásné přímořské vesnici Molunat. Nacházíme se přímo u moře s přístupem na pláž, která má lehátka, sprchu a kotviště pro lodě. Parkování je k dispozici ve stínu před domem pro všechny hosty. Naše pohodlné apartmány jsou obklopeny středomořskou vegetací poskytující klid a pohodu. Nabízíme vám místo, kam se budete rádi vracet a budete zpět srdečně vítáni. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemnou dovolenou v našem domě! Rodina Zorovic.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Ana

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Miovic ( Molunat)

Miovic apartmány jsou umístěny v Molunat Dubrovnik regionu. Nachází se u moře v atraktivní lokalitě.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Miovic

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Nena ( Molunat)

Molunat je malá rybářská vesnička 15 km od Cavtat a 35 km od Dubrovníku. Dům se nachází přímo u moře, jen 5 metrů. Skládá se z jedné dvoupodlažní byt o 80 m2 plně vybaven všemi spotřebiči a terasou 25 m2 s výhledem na moře. K dispozici jsou 2 ložnice, 2 koupelny, soukromá pláž s plážovým sprchou. Výhodou ubytování je klid, čisté moře, velký dvůr s odstínem. Kapacita je 5 + 2 ve velkém bytě. Molunat je ideálním místem pro dovolenou. Molunat jsou dva obchody, 3 bary a 2 restaurace. Cilipi letiště je 15 km daleko.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nena

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Molunat

Molunat  - Erb Molunat je malá rybářská a turistické město v Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. Nachází se v malebné malé zátoce v dalekém jihu chorvatského obce Konavle nedaleko hranic s Černou Horou. To se nachází 40 kilometrů jihovýchodně od města Dubrovník a 20 km jižně od letiště a Cavtat. Jeho populace je jen asi 200 stálých obyvatel, kteří se zabývají především v oblasti cestovního ruchu, pohostinství a rybaření. Ubytování v Molunat je nabízena výhradně apartmány, pokoje a domy v soukromém rodinném ubytování. Vaši hostitelé budou dělat všechno, takže můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou v této nedotčené přírodní oáza na jižním chorvatského pobřeží. Město je pojmenované po poloostrově, který je pojmenovaný po řeckého slova Molos, což znamená, že port nebo záliv. To nás vede k bývalé starobylého přístavu v Mali a Veliki Molunat uvnitř zálivu, chráněná před nepřízní počasí a vysokými vlnami, o čemž svědčí četné archeologické stopy v moři a zbytky zdí a opevnění. V 15. století Dubrovnické republiky opět zde vznikla městečko původně sloužila jako úkryt pro lidi s horečkou a karantény pro lodě pocházející z jiných středomořských přístavů. V průběhu následujících staletí, Molunat byl součástí slavné a vysoce rozvinuté Dubrovnické republiky, protože to je pozice, bylo terčem častých pirátských útoků. Dnes Molunat je vyvíjen malou turistickou destinaci, která nabízí svým návštěvníkům zachovalou přírodu s četnými druhy léčivých bylin, členitého pobřeží s mnoha písečnými plážemi a mělké moře, dvěma malými ostrovy a jasných a velmi čistých vodách bohatých na ryby. Vzhledem k tomu, že se nachází v extrémním jihu, klima je velmi příznivé, s dlouhými a horkými léty a velmi mírné a příjemné zimy, což umožňuje vývoj celoročního cestovního ruchu. Navštívit tuto trochu skrytý klenot Jaderského moře a strávit nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v klidu bez davů s nedotčenou přírodou a křišťálově čisté vody. Vyhledávat soukromé ubytování v Molunat, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Molunat! Vítejte na Molunat!

Molunat Předpověď počasí