Apartmány a ubytování v soukromí Zaton - Dubrovnik

Zaton záliv je malebná 3 km dlouhá zátoka, která se nachází pouhých 10 km severozápadně od Dubrovníku. To je rozděleno do Veliki a Mali Zaton. Toto magické a malebné městečko nemá hotelového ubytování, ale nabízí bohatý výběr bytů a další ubytování v soukromí. S výjimkou obyvatel cestovního ruchu Zaton jsou zapojeny do rybolovu, zemědělství a výroby vína a olivového oleje. Zaton Bay má krásné pláže obklopené...

Seřadit podle:

Rekreační dům Tanya

Zaton - Dubrovnik

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

od 180 €

Apartmány Villa Tramonto

Zaton - Dubrovnik

Od moře 50 m
Kapacita 7 osob

od 45 €

Apartmány Haussonne Trsteno

Zaton - Dubrovnik

Od moře 500 m
Kapacita 1 osob

od 50 €

Rekreační dům Tanya ( Zaton - Dubrovnik)

Malebné kamenný dům na pobřeží Zaton Bay. V domě se nachází na slunné straně, pouhých 30 metrů od pobřeží a 50 m od pláže. Dům se nachází na velmi klidném místě, pouhých 12 km od starého města Dubrovník. (8 km od vchodu do Dubrovníku). Jedná se o starý kamenný dům, který byl kompletně zrekonstruován dovnitř a ven. Moderní je pohodlné a plně vybavené. Dům má velkou sluneční terasou na opalování a posezením. Pohled na záliv je příjemné a uklidňující.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Tanya

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena od 180 €

Apartmány Villa Tramonto ( Zaton - Dubrovnik)

Villa Tramonto se nachází na jedné z nejkrásnějších pozic v Zatonu Veliki, s panoramatickým výhledem na celou zátoku Zaton, obklopená bujnou středomořskou vegetací, 50 metrů od moře. Pokud chcete uniknout z každodenního městského života a strávit dovolenou v tichu a kráse přírody, vyberte si Villa Tramonto, která vám nabízí veškeré pohodlí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Tramonto

Od moře 50 m
Kapacita 7 osob

Cena od 45 €

Apartmány Haussonne Trsteno ( Zaton - Dubrovnik)

Apartmánový dům Sun se nachází v malém, klidném, původním letovisku Trsteno asi 15 km severozápadně od Dubrovníku. Idylické na hoře s výhledem na moře přímo na Elafitské ostrovy. Dům obklopený krásnou zahradou nabízí 3hvězdičkový komfort. 4 moderní studia pro 2-4 osoby s výhledem na moře z terasy nebo balkonu jsou vybavena kuchyňským koutem, satelitní TV a klimatizací (volitelně). K dispozici je gril. Dokončená parkovací stání se nachází přímo u domu. V obci je restaurace a obchody jsou vzdáleny cca 3 km. Majitelé domu jsou Němci a v domě bydlí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Haussonne Trsteno

Od moře 500 m
Kapacita 1 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Zaton - Dubrovnik

Zaton - Dubrovnik  - Erb Zaton záliv je malebná 3 km dlouhá zátoka, která se nachází pouhých 10 km severozápadně od Dubrovníku. To je rozděleno do Veliki a Mali Zaton. Toto magické a malebné městečko nemá hotelového ubytování, ale nabízí bohatý výběr bytů a další ubytování v soukromí. S výjimkou obyvatel cestovního ruchu Zaton jsou zapojeny do rybolovu, zemědělství a výroby vína a olivového oleje. Zaton Bay má krásné pláže obklopené borovým lesem, kde si můžete odpočinout s maximálně míru, klidu a křišťálově čisté vody. Zaton zdobí historických památek, jako je renesančních vil bývalé Dubrovnické aristokracie, které charakterizují Zaton jako Dubrovník venkově rezidenčního areálu. Kulturní život ve městě je velmi rozmanitá a nabídl mnoho různých akcí, jako jsou výstavy, představení a hudební večery. Ubytování v Zaton nedaleko Dubrovníku. Apartmány, pokoje a ubytování v soukromí Zaton a to okolí. Vítejte na Zaton - Dubrovnik!

Zaton - Dubrovnik Předpověď počasí