Apartmány a ubytování v soukromí Zaton - Dubrovnik

Zaton záliv je malebná 3 km dlouhá zátoka, která se nachází pouhých 10 km severozápadně od Dubrovníku. To je rozděleno do Veliki a Mali Zaton. Toto magické a malebné městečko nemá hotelového ubytování, ale nabízí bohatý výběr bytů a další ubytování v soukromí. S výjimkou obyvatel cestovního ruchu Zaton jsou zapojeny do rybolovu, zemědělství a výroby vína a olivového oleje. Zaton Bay má krásné pláže obklopené...

Seřadit podle:

Apartmán Francesca

Zaton - Dubrovnik

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Rekreační dům Tanya

Zaton - Dubrovnik

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

od 180 €

Apartmány Villa Tramonto

Zaton - Dubrovnik

Od moře 50 m
Kapacita 7 osob

od 45 €

Apartmán Haussonne Trsteno

Zaton - Dubrovnik

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Francesca ( Zaton - Dubrovnik)

Apartmány s výhledem na moře, se skládá ze dvou ložnic, koupelny kuchyň a obývací pokoj se nachází pouhých 50 m od krásné pláže.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Francesca

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Tanya ( Zaton - Dubrovnik)

Malebné kamenný dům na pobřeží Zaton Bay. V domě se nachází na slunné straně, pouhých 30 metrů od pobřeží a 50 m od pláže. Dům se nachází na velmi klidném místě, pouhých 12 km od starého města Dubrovník. (8 km od vchodu do Dubrovníku). Jedná se o starý kamenný dům, který byl kompletně zrekonstruován dovnitř a ven. Moderní je pohodlné a plně vybavené. Dům má velkou sluneční terasou na opalování a posezením. Pohled na záliv je příjemné a uklidňující.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Tanya

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena od 180 €

Apartmány Villa Tramonto ( Zaton - Dubrovnik)

Villa Tramonto se nachází na jedné z nejkrásnějších míst v Zaton Veliki, s panoramatickým výhledem na celou zátoku Zaton, obklopen svěží středomořské vegetace, 50 metrů od moře. Pokud chcete uniknout každodennímu městskému životu a mít dovolenou v tichu a kráse přírody, vyberte Villa Tramonto, která vám nabízí veškeré pohodlí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Tramonto

Od moře 50 m
Kapacita 7 osob

Cena od 45 €

Apartmán Haussonne Trsteno ( Zaton - Dubrovnik)

Apartmánový dům Sun se nachází v malém, klidném, originálním letovisku Trsteno, asi 15 km severozápadně od Dubrovníku. Idylický na horu s výhledem na moře přímo nad Elafiti ostrovy. Dům, obklopen krásnou zahradou, nabízí 3hvězdičkové komfort. 4 moderní studia pro 2-4 osoby s výhledem na moře z terasy nebo balkonu jsou vybaveny kuchyňským koutem, satelitní TV a klimatizací (volitelně). K dispozici je gril. Dokončené parkovací místa se nacházejí přímo u domu. V obci je restaurace a obchody jsou asi 3 km daleko. Majitelé domů jsou Němci a žijí v domě.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Haussonne Trsteno

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Zaton - Dubrovnik

Zaton - Dubrovnik  - Erb Zaton záliv je malebná 3 km dlouhá zátoka, která se nachází pouhých 10 km severozápadně od Dubrovníku. To je rozděleno do Veliki a Mali Zaton. Toto magické a malebné městečko nemá hotelového ubytování, ale nabízí bohatý výběr bytů a další ubytování v soukromí. S výjimkou obyvatel cestovního ruchu Zaton jsou zapojeny do rybolovu, zemědělství a výroby vína a olivového oleje. Zaton Bay má krásné pláže obklopené borovým lesem, kde si můžete odpočinout s maximálně míru, klidu a křišťálově čisté vody. Zaton zdobí historických památek, jako je renesančních vil bývalé Dubrovnické aristokracie, které charakterizují Zaton jako Dubrovník venkově rezidenčního areálu. Kulturní život ve městě je velmi rozmanitá a nabídl mnoho různých akcí, jako jsou výstavy, představení a hudební večery. Ubytování v Zaton nedaleko Dubrovníku. Apartmány, pokoje a ubytování v soukromí Zaton a to okolí. Vítejte na Zaton - Dubrovnik!

Zaton - Dubrovnik Předpověď počasí