Apartmány a ubytování v soukromí Brijesta

Brijesta je malá rybářská a turistická vesnice v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní zátoce na severní straně poloostrova Pelješac, 23 kilometrů od města Ston, kterému administrativně patří. V obci žije jen asi 100 trvalým pobytem, kteří se zabývají v oblasti cestovního ruchu, zemědělství a rybolovu. V posledních letech, zejména je rozvoj cestovního ruchu, takže většina místních obyvatel...

Seřadit podle:

Apartmány Sunce

Brijesta

Od moře 40 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmány NAL Biskup

Brijesta

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

od 55 €

Apartmány Sunce ( Brijesta)

Apartmány u moře s velkými terasami a krásným výhledem na moře wiews. Cena každé z nich je 55 euro / den. Pobytová taxa parkovací místo wi fi internet jsou zahrnuty v ceně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sunce

Od moře 40 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmány NAL Biskup ( Brijesta)

Byty Nal Biskup se nacházejí v Putnikovic, a nabídnout na odlehlém místě soukromou pláž. V areálu se nachází 15 metrů od moře a zahrnuje jednotky s kuchyňským zařízením a bezdrátové připojení na internet (WiFi), satelitní TV a klimatizací. Byt má terasu a posezení. Má také plně vybavenou kuchyň s troubou a lednicí. Ve vlastní koupelně je vana nebo sprchový kout a bidet. Všechny pokoje mají výhled na moře. Hosté mohou konzumovat bez produkty pěstované v zeleninové zahradě a v blízkosti apartmánu Nal Biskup existují činnosti, jako je plavání, pěší turistika a potápěčskou masku a šnorchl.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány NAL Biskup

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena od 55 €

Turistický průvodce - Brijesta

Brijesta  - Erb Brijesta je malá rybářská a turistická vesnice v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní zátoce na severní straně poloostrova Pelješac, 23 kilometrů od města Ston, kterému administrativně patří. V obci žije jen asi 100 trvalým pobytem, kteří se zabývají v oblasti cestovního ruchu, zemědělství a rybolovu. V posledních letech, zejména je rozvoj cestovního ruchu, takže většina místních obyvatel nabízí kvalitní apartmány a pokoje ve svých soukromých domech. Kromě 200 lůžek v soukromém ubytování jsou zde také dvě kemp (Zakono i Vrela) s 400 místy. Místo je velmi klidné a tiché, a je ideální pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou daleko od městského smogu a dopravních zácpách. Zde je krásná oblázková pláž s křišťálově čistou vodou. Několik malých ostrůvků (Tajan, Lovorikovac a Pucenjak), které jsou umístěny v rámci velké zátoky je vhodná pro koupání a rybaření. Návštěva Brijesta, tento malý, tiché a klidné vesnici, a strávit dovolenou se spoustou slunce, teplo, nedotčené přírody a opojných vůní Středozemního moře poloostrova Pelješac. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Brijesta. Obrátit přímo na vlastníky ubytování v soukromí a ušetřit až 40%. Vítejte na Brijesta na poloostrově Pelješac!

Brijesta Předpověď počasí