Your browser does not support JavaScript! Apartmány a levné ubytování v soukromí Brijesta

Apartmány a soukromé ubytování Brijesta

Brijesta - Erb

Brijesta je malá rybářská a turistická vesnice v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. Leží v hlubokém přírodní zátoce na severní straně poloostrova Pelješac, 23 kilometrů od města Ston, kterému administrativně patří. V obci žije jen asi 100 trvalým pobytem, kteří se zabývají v oblasti cestovního ruchu, zemědělství a rybolovu. V posledních letech, zejména je rozvoj cestovního ruchu, takže většina místních obyvatel nabízí kvalitní apartmány a pokoje ve svých soukromých domech. Kromě 200 lůžek v soukromém ubytování jsou zde také dvě kemp (Zakono i Vrela) s 400 místy. Místo je velmi klidné a tiché, a je ideální pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou daleko od městského smogu a dopravních zácpách. Zde je krásná oblázková pláž s křišťálově čistou vodou. Několik malých ostrůvků (Tajan, Lovorikovac a Pucenjak), které jsou umístěny v rámci velké zátoky je vhodná pro koupání a rybaření. Návštěva Brijesta, tento malý, tiché a klidné vesnici, a strávit dovolenou se spoustou slunce, teplo, nedotčené přírody a opojných vůní Středozemního moře poloostrova Pelješac. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Brijesta. Obrátit přímo na vlastníky ubytování v soukromí a ušetřit až 40%. Vítejte na Brijesta na poloostrově Pelješac!

Přímý kontakt s majiteli ubytování Brijesta
Levné apartmány Brijesta
Soukromé ubytování Brijesta

Brijesta - Hledat ubytování na mapě

Videoprezentace Brijesta

0 ubytování


od

Seřadit podle:
Apartmány Matea Brijesta - Chorvatsko

Apartmány Matea
Brijesta


Od moře 20 m
Kapacita 4 osoba na vyžádání

Apartmány NAL Biskup Brijesta - Chorvatsko

Apartmány NAL Biskup
Brijesta


Od moře 10 m
Kapacita 4 osoba na vyžádání

Apartmány Sunce Brijesta - Chorvatsko

Apartmány Sunce
Brijesta


Od moře 40 m
Kapacita 10 osoba na vyžádání


Apartmány Matea Brijesta
Kategorizace ubytování

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Matea - Brijesta

Třípokojový studio apartmán od moře 20 m s velkou terasou v klidné zátoce na poloostrově. Máte víno, ryby, korýši a místní zeleniny


Apartmány NAL Biskup Brijesta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány NAL Biskup - Brijesta

Byty Nal Biskup se nacházejí v Putnikovic, a nabídnout na odlehlém místě soukromou pláž. V areálu se nachází 15 metrů od moře a zahrnuje jednotky s kuchyňským zařízením a bezdrátové připojení na internet (WiFi), satelitní TV a klimatizací. Byt má terasu a posezení. Má také plně vybavenou kuchyň s troubou a lednicí. Ve vlastní koupelně je vana nebo sprchový kout a bidet. Všechny pokoje mají výhled na moře. Hosté mohou konzumovat bez produkty pěstované v zeleninové zahradě a v blízkosti apartmánu Nal Biskup existují činnosti, jako je plavání, pěší turistika a potápěčskou masku a šnorchl.


Apartmány Sunce Brijesta
Kategorizace ubytování

Od moře 40 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Sunce - Brijesta

Apartmány u moře s velkými terasami a krásným výhledem na moře wiews. Cena každé z nich je 55 euro / den. Pobytová taxa parkovací místo wi fi internet jsou zahrnuty v ceně.