Apartmány a ubytování v soukromí Opuzen

Opuzen se nachází v srdci údolí Neretvy na levém břehu řeky Neretvy. Osada se nachází v určité krajině říčních delt mezi písčin a rameny. V Opuzen Neretva ohybu na velké i malé řeky Neretvy a pláně podél řeky je dnes převážně kultivovaný a jsou používány jako orná půda, kde se především citrusy pěstuje, a proto je známý jako hlavní centrum produkce mandarinky v Chorvatsku. Opuzen byl jmenován do pevnosti...

Seřadit podle:

Apartmány Prović

Opuzen

Od moře 7 km
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmány Prović ( Opuzen)

Apartmány jsou umístěny v přízemí a prvním patře domu podél pobřeží Mala Neretvy v klidné části města, nedaleko od nedaleké pláže. Apartmán I. (70 m2), se skládá ze dvou prostorných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo postele pro dítě (4 +2), velká hala, kuchyně a koupelny. Je zde možnost useing grilu. V přední části domu je velký prostor a parkoviště. Apartmán II. (50 m2) má prostornou ložnici s možností přistýlky, obývací pokoj s kuchyní a sociálním zařízením. V popředí je velká terasa. 7 km od bytu je velká písečná pláž vhodná i pro rodiny s malými dětmi a ty, kteří milují kitesurfing. V blízkosti se nachází velké množství malých i velkých pláže pouhých 10 minut jízdy autem. Tam je schopnost místa na malém člunu a udržováním Trailer. Opuzen je na křižovatce do Dubrovníku a Splitu, asi 100 km, 30 km Medjugorje, Mostar 50 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Prović

Od moře 7 km
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Opuzen

Opuzen  - Erb Opuzen se nachází v srdci údolí Neretvy na levém břehu řeky Neretvy. Osada se nachází v určité krajině říčních delt mezi písčin a rameny. V Opuzen Neretva ohybu na velké i malé řeky Neretvy a pláně podél řeky je dnes převážně kultivovaný a jsou používány jako orná půda, kde se především citrusy pěstuje, a proto je známý jako hlavní centrum produkce mandarinky v Chorvatsku. Opuzen byl jmenován do pevnosti Fort Opus, který byl postaven v roce 1684 za vlády Benátské republiky. Ruiny pevnosti jsou částečně zachovány a jsou součástí starých městských hradeb. V centru staré části Opuzen dělá klasickou Římské fórum. Významné kulturní a sportovní akce se konala v Opuzen jsou Melodije hrvatskog juga a Boat Marathon. Lodní maraton je velmi populární událost a je držen na břehu řeky Neretvy každé léto za účasti asi 35 lodí a jejich posádky. Apartmány a pokoje v soukromých rodinných domech v Opuzen a okolních oblastí. Vítejte na Opuzen!

Opuzen Předpověď počasí