Apartmány a ubytování v soukromí Ston

Ston je středověké město a obec v Dubrovnik-Neretva, který se nachází v jižní části poloostrova Pelješac. Ston má bohatou historii, která sahá až do čtrnáctého století. To je známé jako město s nejdelší kamenné zdi v Evropě (5,5 km), s úzkými dlážděnými uličkami a tichými majestátní starými kamennými domy. Jeho vývoj a bohatá historie dluží k nejstarším aktivním solné pánve na světě. Solné pánve...

Seřadit podle:

Apartmány Villa Marita

Ston

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Apartmány Ina

Ston

Od moře 300 m
Kapacita 3 osob

od 35 €

Apartmány Villa Marita ( Ston)

Villa Marita nabízí ubytování ve dvou apartmánech Lemon & Orange, klidné lokalitě a nejatraktivnější části Mali Ston. Apartmány jsou ideální pro 2 lidi, kteří chtějí prostorný obývací prostor na svých webových stránkách (skryté), je také schopen pro 4 osoby v důsledku transformující se sedací soupravou, které učinily jemné postel pro další společníky. Využít posezení na terase, která má krásný výhled na stěnách Ston nebo na stolci. Podlahová plocha 40 m2 20 m2 balkon prostor, Klimatizované, TV se satelitním příjmem a soukromé parkoviště. Vila není na hlavní silnici, což je velmi vhodná pro malé děti a každého, kdo touží po relaxační a klidnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Marita

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ina ( Ston)

Navštivte nás na Ston, město bohaté historické dědictví. Náš dům se usadil právě v klíně městských hradeb - 5,5 km dlouhá a není daleko od nejstarších solné pánve v Evropě. Výhodou Ston je blízkost veškeré občanské vybavenosti: Dubrovník a Korčula (50 km), Národní park Mljet (3 km do přístavu), Medugorje, Mostar, atd Ston je na začátku poloostrova Pelješac, takže určitě je třeba zmínit, že poloostrov je vinařská oblast s dobře známých odrůd červených a bílých vín, stejně jako slavný Plavac Mali a její kuchyně: ústřice a mušle, které jsou jejich přirozené prostředí jen v zátoce Mali Ston.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ina

Od moře 300 m
Kapacita 3 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Ston

Ston  - Erb Ston je středověké město a obec v Dubrovnik-Neretva, který se nachází v jižní části poloostrova Pelješac. Ston má bohatou historii, která sahá až do čtrnáctého století. To je známé jako město s nejdelší kamenné zdi v Evropě (5,5 km), s úzkými dlážděnými uličkami a tichými majestátní starými kamennými domy. Jeho vývoj a bohatá historie dluží k nejstarším aktivním solné pánve na světě. Solné pánve který držel cenný tradici a přirozený způsob, jak produkovat sůl, která se nemění už od starověku. Ston je široce známý pro pěstování měkkýšů: ústřice a slávky od římských dob, a ústřice z Ston šířit slávu tohoto regionu jako certifikované přírodní afrodiziakum. Kousek od Stonu tam jsou krásné zátoky Prapratno se svými prastarými olivovníky a oázou klidu a krásy Žuljana v písečné zátoky směrem na západ. Vyhledávání bytů a ubytování v soukromí v Ston a užijte si dovolenou. Vítejte v Ston!

Ston Předpověď počasí