Apartmány a ubytování v soukromí Ston

Ston je středověké město a obec v Dubrovnik-Neretva, který se nachází v jižní části poloostrova Pelješac. Ston má bohatou historii, která sahá až do čtrnáctého století. To je známé jako město s nejdelší kamenné zdi v Evropě (5,5 km), s úzkými dlážděnými uličkami a tichými majestátní starými kamennými domy. Jeho vývoj a bohatá historie dluží k nejstarším aktivním solné pánve na světě. Solné pánve...

Seřadit podle:

Apartmán Krile

Ston

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Ston turist

Ston

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

od 30 €

Apartmán Lemon & Orange

Ston

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

od 45 €

Apartmán Ina

Ston

Od moře 300 m
Kapacita 3 osob

od 40 €

Rekreační dům Villa Pindo

Ston

Od moře 200 m
Kapacita 5 osob

od 120 €

Apartmán Suzy

Ston

Od moře 60 m
Kapacita 2 osob

od 35 €

Apartmán Krile ( Ston)

Byt se nachází v rodinném domě v obci Hodilje v Mali Ston Bay přírodní rezervace. Moře a pláže je 50 m. Hosté mohou využít venkovní gril a další nabídky: výlety lodí v Mali Ston Bay, notebooku a PS3, místní produkty: Alkohol, víno, příprava večeře s místními specialitami na vyžádání.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Krile

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmány Ston turist ( Ston)

Prpic byty byly postaveny u moře, vybavené podle nejpřesnějších standardů cestování s vlastní pláží. Naše přednosti patří extrémní čistotu moře, středomořské klima s velkým počtem slunečných dnů, teplota musí být kanálová pozice, neustále se pohybující se mezi 22 a 25 ° C, soukromí a byt, který se vyskytují zřídka, ale za přijatelnou cenu , Postačí říci, že naši hosté po roce vrací rok a vstupovat do obchodních vztahů a přátelství mezi lidmi z různých zemí. Nechceme nabízet Diskotéka - kluby, oficiální večírky, číšníci, noční kluby, kasina - se musíme snažit vše, co theyve byl dělá a domácí úkoly. Nezapomeňte, že i v luxusních střediscích po celém světě v soukromí a zemního míru nejvyšší cenu. Jen pro daný druh míru nabízíme zapomenout na přeplněných pláží a zkušenosti poloostrově dovolenou, která bude jistě pamatoval.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ston turist

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

Cena od 30 €

Apartmán Lemon & Orange ( Ston)

Villa Marita nabízí ubytování ve dvou apartmánech Lemon & Orange, klidné lokalitě a nejatraktivnější části Mali Ston. Apartmány jsou ideální pro 2 lidi, kteří chtějí prostorný obývací prostor na svých webových stránkách (skryté), je také schopen pro 4 osoby v důsledku transformující se sedací soupravou, které učinily jemné postel pro další společníky. Využít posezení na terase, která má krásný výhled na stěnách Ston nebo na stolci. Podlahová plocha 40 m2 20 m2 balkon prostor, Klimatizované, TV se satelitním příjmem a soukromé parkoviště. Vila není na hlavní silnici, což je velmi vhodná pro malé děti a každého, kdo touží po relaxační a klidnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lemon & Orange

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

Apartmán Ina ( Ston)

Navštivte nás na Ston, město bohaté historické dědictví. Náš dům se usadil právě v klíně městských hradeb - 5,5 km dlouhá a není daleko od nejstarších solné pánve v Evropě. Výhodou Ston je blízkost veškeré občanské vybavenosti: Dubrovník a Korčula (50 km), Národní park Mljet (3 km do přístavu), Medugorje, Mostar, atd Ston je na začátku poloostrova Pelješac, takže určitě je třeba zmínit, že poloostrov je vinařská oblast s dobře známých odrůd červených a bílých vín, stejně jako slavný Plavac Mali a její kuchyně: ústřice a mušle, které jsou jejich přirozené prostředí jen v zátoce Mali Ston.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ina

Od moře 300 m
Kapacita 3 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Villa Pindo ( Ston)

Náš host, Pokud opravdu chcete perfektní dovolenou na Pelješac poblíž Ston. Pak je tento dům je ideální volbou pro vás! -The Velké stěny Ston a Ston se nachází jen 4 minuty jízdy od domu. Každých pár dní tam jsou některé speciální události v Ston. A Ston nabízí naprosto úžasné rybích restaurací a italské restaurace. Navštívíte historických památek v Ston a Korčula, vinařství na Pelješac, můžete rybařit nebo hiiking v lesích a ještě mnohem víc! Uvnitř objektu se mají 2 ložnice. Každá ložnice má 2 king size postelí s luxusním vybavením! Tam je spousta prostoru pro zavazadla a vaše osobní věci v domě. V kuchyni máte vše, co potřebujete k vaření. Kuchyňská linka je konstrukce ve stylu Pininfarina! V obývacím pokoji budete relaxovat při sledování televize na více než desítky kanálů na úžasné velké televizní obrazovce a poslouchat hudbu, nebo si otevřel okno a poslouchat ptáky a přírodu, nebo čtete knihu nebo surfovat na internetu na uzavřeném balkonu, když se díváte na nádherné moře a přírody. V koupelně je velmi pěkně zdobené, a voní čerstvé rádi přírodu! Uvnitř uzavřené zahradě se střechou se vám bude líbit tím, že poslouchá zvuky přírody, zatímco grilu ryby nebo maso. Na uzavřeným balkonu máte nejlepší výhled na Jaderské moře a příroda, zatímco vy se relaxační, pití kávy, a surfování na internetu. Na střeše domu jsou dva Velux okna, která jsou s výhledem na oblohu, okna Velux věnovat zvláštní světlo do domu během dne a v noci jste relaxaci pozorováním hvězd a pili víno. Opravdová krása domu je, že je ideální pro každého, kdo si chtějí odpočinout, užít si, jíst to nejlepší jídlo a bavit se.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Pindo

Od moře 200 m
Kapacita 5 osob

Cena od 120 €

Apartmán Suzy ( Ston)

Garsoniéra Suzy se nachází v rodinném domě 900 metrů od centra města Ston. Má vlastní parkoviště. Byt má prostorný ložnice, kuchyňka, WC a zahrada s grilem. Má také klimatizace, Wi - Fi a TV. Garsoniéra Suzy je ideální pro ty, kteří mají rádi klid daleko od městského davu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Suzy

Od moře 60 m
Kapacita 2 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Ston

Ston  - Erb Ston je středověké město a obec v Dubrovnik-Neretva, který se nachází v jižní části poloostrova Pelješac. Ston má bohatou historii, která sahá až do čtrnáctého století. To je známé jako město s nejdelší kamenné zdi v Evropě (5,5 km), s úzkými dlážděnými uličkami a tichými majestátní starými kamennými domy. Jeho vývoj a bohatá historie dluží k nejstarším aktivním solné pánve na světě. Solné pánve který držel cenný tradici a přirozený způsob, jak produkovat sůl, která se nemění už od starověku. Ston je široce známý pro pěstování měkkýšů: ústřice a slávky od římských dob, a ústřice z Ston šířit slávu tohoto regionu jako certifikované přírodní afrodiziakum. Kousek od Stonu tam jsou krásné zátoky Prapratno se svými prastarými olivovníky a oázou klidu a krásy Žuljana v písečné zátoky směrem na západ. Vyhledávání bytů a ubytování v soukromí v Ston a užijte si dovolenou. Vítejte v Ston!

Ston Předpověď počasí