Your browser does not support JavaScript! Apartmány a levné ubytování v soukromí Blace

Apartmány a soukromé ubytování Blace

Blace - Erb

Blace je malé pobřežní městečko v blízkosti ústí řeky Mala Neretvy do Jaderského moře. To se nachází v obci Slivno v Dubrovnik-Neretva. Jedinečná poloha v zátoce v blízkosti moře a podél řeky Neretvy, s asi třemi sty obyvateli, Blace je velmi zajímavý cíl pro turisty z různých profilů a zájmů. Nejčastěji navštěvují ty hosty, kteří chtějí klidnou dovolenou, protože tam nejsou žádné hotely, ale pouze ubytování je nabízeno v pokojích a apartmánech uvnitř soukromých rodinných domech, což mu dává zvláštní kouzlo. To také přitahuje milovníky říční rybolov, milovníky přírody a milovníky dobrého místní kuchyně. Ocitnete-li se mezi hosty této jedinečné místo letos v létě, nenechte si ujít slavný Rybářská noc - tradiční místní festival v Blace. Ubytování v soukromí Blace. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Blace a jeho okolí. Vítejte!

Přímý kontakt s majiteli ubytování Blace
Levné apartmány Blace
Soukromé ubytování Blace

Blace - Hledat ubytování na mapě

Videoprezentace Blace

0 ubytování


od

Seřadit podle:
Apartmány Galeb Blace - Chorvatsko

Apartmány Galeb
Blace


Od moře 10 m
Kapacita 12 osoba od 45 €

Apartmány Kremena Blace - Chorvatsko

Apartmány Kremena
Blace


Od moře 300 m
Kapacita 4 osoba na vyžádání

Apartmány Misko Blace - Chorvatsko

Apartmány Misko
Blace


Od moře 10 m
Kapacita 4 osoba od 35 €

Apartmány Ozana Blace - Chorvatsko

Apartmány Ozana
Blace


Od moře 10 m
Kapacita 3 osoba na vyžádání


Apartmány Venera Blace - Chorvatsko

Apartmány Venera
Blace


Od moře 10 m
Kapacita 5 osoba od 45 €


Apartmány Galeb Blace
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 45 €


Odeslat dotaz

Apartmány Galeb - Blace

Apartmány Stanka a Ivo se nachází v malé přímořské vesnici Blace, v blízkosti ústí řeky Neretvy, populární kitesurfing určení. Všechny tři apartmány mají výhled na moře a jsou velmi blízko k nejbližší pláže. Všechny apartmány mají klimatizaci, TV a připojení k internetu.


Apartmány Kremena Blace
Kategorizace ubytování

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Kremena - Blace

Kamenný dům z 18. století. V kombinaci s nedotčenou přírodou a krásným výhledem na moře (vzdálenost 300 metrů) je ideálním místem pro vás. Mír, klid a krásný výhled, kombinace stylové a moderní vám dovolenou snů. Pronájem bytu v přízemí se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, dvě ložnice a koupelnu. Blízkost měst (Dubrovnik, Mostar, Medžugorje, Ston ...) vám dává příležitost pro nezapomenutelné výlety. Přijďte a přesvědčte se sami ...


Apartmány Misko Blace
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 35 €


Odeslat dotaz

Apartmány Misko - Blace

Ubytování se nachází v obci Blace, 10 metrů od pláže, 5 metrů od prodejny, Object je nová. Objekt má velkou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, velkou ložnicí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, takže může pojmout 4 osobe. V blízkosti se nachází taverna, která nabízí celou řadu specialit.


Apartmány Ozana Blace
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Ozana - Blace

Byt Ozana se nachází v Blace, malé turistické město na jihu Dalmácii nedaleko ústí Neretvy. Byt má dva pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem, obývací pokoj s Lazaj pro dvě osoby, koupelna a balkon, kde je tabulka na 5 a více osob. V bytě je klimatizované, parkování a grilování. Na pláži je 20 m, supermarket 15 m, restaurace 30 m, přidání 70 m od bytu. Apartmány vás přivítá uvítací balíček. (Ovoce a zelenina z našeho vlastního chovu, olej, mléko, vejce a základním kuchyňským kořením). Hostu 10+ rezervace budou organizovány výlety lodí zdarma.


Apartmány Venera Blace
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 45 €


Odeslat dotaz

Apartmány Venera - Blace

Apartmány se nachází v malé vesnici Blace. Na pláži se nachází 200 metrů od bytu. Je k dispozici parkoviště. Pro surfaře řeky Neretvy Delta se nachází 2 km od apartmánu. K bytu patří kuchyň, obývací pokoj, Childsi pokoj, ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Také je k dispozici klimatizace.