Apartmány a ubytování v soukromí Blace

Blace je malé pobřežní městečko v blízkosti ústí řeky Mala Neretvy do Jaderského moře. To se nachází v obci Slivno v Dubrovnik-Neretva. Jedinečná poloha v zátoce v blízkosti moře a podél řeky Neretvy, s asi třemi sty obyvateli, Blace je velmi zajímavý cíl pro turisty z různých profilů a zájmů. Nejčastěji navštěvují ty hosty, kteří chtějí klidnou dovolenou, protože tam nejsou žádné hotely, ale pouze ubytování...

Seřadit podle:

Apartmány MarBis

Blace

Od moře 20 m
Kapacita 15 osob

od 40 €

Apartmán Maris

Blace

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Galeb

Blace

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 45 €

Apartmán Venera

Blace

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 45 €

Apartmány MarBis ( Blace)

Apartmány MarBis se nacházejí v centru turistického místa Blace. Skládají se ze 3 jednotek, studio v přízemí a 2 bytů v prvním patře. Studio má 25 m2 s terasou 12 m2. Lůžka v tomto apartmánu jsou 2 + 1 a jsou proto ideální pro páry nebo menší rodiny. Ostatní apartmány mají 50 m2 a ubytovací jednotky v nich jsou 4 + 2. Dům je první řada u moře a 20 metrů od něj. Pláž, restaurace, kavárna, sportovní hřiště a další aktivity jsou v blízkosti domu. Dům má také další možnosti, jako je pronájem lodi po dohodě s hostitelem, se souhlasem spravovat. Je také možné zařídit z nebo na letiště nebo na nejbližší autobusové nádraží.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány MarBis

Od moře 20 m
Kapacita 15 osob

Cena od 40 €

Apartmán Maris ( Blace)

Apartmán Maris se nachází v přízemí. Má samostatný vchod s velkou terasou (30m2) vpředu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou a výhledem na moře. Byt se skládá z jedné ložnice, kuchyně a koupelny. Check in 13:00, and check out 10:00. Pláž je nedaleko. (20 m). Nedaleko se nachází ústí Neretvy s velkou písečnou pláží, ideální pro kitesurfing. Ukázat originál

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Maris

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmány Galeb ( Blace)

Apartmány Stanka a Ivo se nachází v malé přímořské vesnici Blace, v blízkosti ústí řeky Neretvy, populární kitesurfing určení. Všechny tři apartmány mají výhled na moře a jsou velmi blízko k nejbližší pláže. Všechny apartmány mají klimatizaci, TV a připojení k internetu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Galeb

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 45 €

Apartmán Venera ( Blace)

Apartmány se nachází v malé vesnici Blace. Na pláži se nachází 200 metrů od bytu. Je k dispozici parkoviště. Pro surfaře řeky Neretvy Delta se nachází 2 km od apartmánu. K bytu patří kuchyň, obývací pokoj, Childsi pokoj, ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Také je k dispozici klimatizace.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Venera

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 45 €

Turistický průvodce - Blace

Blace  - Erb Blace je malé pobřežní městečko v blízkosti ústí řeky Mala Neretvy do Jaderského moře. To se nachází v obci Slivno v Dubrovnik-Neretva. Jedinečná poloha v zátoce v blízkosti moře a podél řeky Neretvy, s asi třemi sty obyvateli, Blace je velmi zajímavý cíl pro turisty z různých profilů a zájmů. Nejčastěji navštěvují ty hosty, kteří chtějí klidnou dovolenou, protože tam nejsou žádné hotely, ale pouze ubytování je nabízeno v pokojích a apartmánech uvnitř soukromých rodinných domech, což mu dává zvláštní kouzlo. To také přitahuje milovníky říční rybolov, milovníky přírody a milovníky dobrého místní kuchyně. Ocitnete-li se mezi hosty této jedinečné místo letos v létě, nenechte si ujít slavný Rybářská noc - tradiční místní festival v Blace. Ubytování v soukromí Blace. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Blace a jeho okolí. Vítejte!

Blace Předpověď počasí