Apartmány a ubytování v soukromí Orebić

Orebić je přístavní město námořníků a známé turistické místo na Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko. Nachází se na poloostrově Pelješac v ideálním místem pro Vaši dovolenou. Když přijedete na dovolenou v Orebic a pronajmout byt nebo místnost v soukromém ubytování, si můžete vychutnat koupání, opalování, turistika, navštívit námořní muzeum a františkánský klášter s jednou z nejkrásnějších pohledů na Středozemní...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Orebić

Seřadit podle:

Apartmány Sveti Anton

Orebić

Od moře 400 m
Kapacita 36 osob

od 25 €

Rekreační dům Karmen

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

od 80 €

Apartmány Vidić

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 32 osob

od 110 €

Rekreační dům Kajanovici

Orebić

Od moře 1 km
Kapacita 6 osob

od 200 €

Apartmány Mokalo

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

Last minute nabídka

Apartmány Villa Maris

Orebić

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

od 33 €

Apartmán M

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

od 45 €

Last minute nabídka

Apartmány Tri vlake

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

Apartmány Vila Zvonko

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

od 45 €

Apartmány Antonia

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 22 osob

od 30 €

Apartmány Marina

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

na vyžádání

Apartmány Diana

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

od 30 €

Apartmány Vesna

Orebić

Od moře 80 m
Kapacita 15 osob

na vyžádání

Apartmány Pretner

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

od 30 €

Rekreační dům Ruzica

Orebić

Od moře 250 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Ostojic

Orebić

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmány Orebić, Pelješac

Orebić

Od moře 450 m
Kapacita 30 osob

od 45 €

Apartmány Mirjana

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmány Marijela

Orebić

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmán Tonci

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmány Seno

Orebić

Od moře 400 m
Kapacita 10 osob

od 45 €

Apartmán Valeria

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Rekreační dům Zlatko

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 120 €

Apartmány Gordana

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmán Bikić

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Dora i Kati

Orebić

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

Apartmány Jerry

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmán Irena

Orebić

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

od 40 €

Apartmány Sveti Anton ( Orebić)

Náš dům Sveti Anton se nachází na jižních svazích poloostrova Pelješac ve velmi pěkném a klidném prostředí před vstupem do Orebiče. Krásná scenérie, krásná příroda, zajímavá kultura a zdravé klima jsou vlastnosti, které nás odlišují od jiných míst. Hlavní pláž Trstenica je velmi blízko našeho domu a je kousek pěšky (400 metrů nebo 5 minut chůze). Dům má 8 moderně vybavených a komfortních apartmánů. Každý apartmán v prvním patře má balkon nebo terasu s výhledem na krásné moře a okolní ostrovy a některé na kopci Sveti Ilija. Apartmány v přízemí mají terasu s výhledem na krásně upravenou zahradu květin a citrusových stromů. Třetí patro je vybaveno klimatizací. Internet (WiFi) je k dispozici ve všech apartmánech a je zdarma pro naše hosty, stejně jako soukromé parkoviště, které nemusí být rezervovány předem. Všechny ubytovací jednotky mají satelitní TV. Najdete v nich také plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchou a ručníky zdarma. Ve dvoře je pro hosty k dispozici gril s kamennými můstky a my jsme k dispozici kdykoli za pomoc při přípravě místních specialit. Nejbližší supermarket se nachází 400 metrů od domu, restaurace a bary jsou odtud asi 15 minut chůze. Hosté mohou navštívit trajekt, který je vzdálen 2,2 km od domu, na krásný ostrov Korčula.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sveti Anton

Od moře 400 m
Kapacita 36 osob

Cena od 25 €

Rekreační dům Karmen ( Orebić)

Holiday Home Karmen nabízí ubytování v Orebiću s obytným prostorem 130 metrů čtverečních plně vybaveným pro sedm osob, dvěma velkými terasami s posezením a jídelním koutem, částečným výhledem na moře a soukromým parkováním před domem. Zvláštností pro zvýraznění je zahrada, soukromý prostor 160 metrů čtverečních s citrony a pomerančovníky skryté před pohledem s lehátky pro každodenní odpočinek a večerní shromáždění otevřený krb. A pro ty, kteří nemají rádi davy a horko v srpnu, zkuste Orebic v září a začátkem října

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Karmen

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

Cena od 80 €

Apartmány Vidić ( Orebić)

Vítáme vás u nás doma. Děkujeme, že jste se rozhodli strávit svoji dovolenou v našich apartmánech. Uděláme, co bude v našich silách, aby vás uvítal tak laskavě, jak jen můžeme, aby Váš pobyt byl nezapomenutelný a příjemný. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti cestovního ruchu a relaxační rodinné atmosféře zajistíme váš odpočinek v klidu a soukromí a budeme pro vás kdykoli k dispozici. Naše apartmány Vidić se nacházejí v nejkrásnější části pobřeží Jaderského moře, na jižních svazích poloostrova Pelješac, ve velmi pěkné a klidné oblasti v centru Orebiće. Krásná scenérie, krásná příroda, zajímavá kultura a zdravé klima jsou prvky, které nás odlišují od ostatních míst. Vzdálenost na nejbližší oblázkovou pláž je 300 m (3-4 minuty pěšky) a na hlavní písečnou pláž Trstenica se dostanete krátkou procházkou (10-15 minut pěšky). Ideální pro dovolenou bez aut. Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech pro 8-12 osob a ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a využití kuchyně. Každý pokoj a apartmán má terasu s krásným výhledem na moře a okolní ostrovy. Internet (WiFi) je k dispozici ve všech apartmánech a je pro naše hosty zdarma, stejně jako soukromá parkovací místa, která není nutné rezervovat předem. Všechny ubytovací jednotky mají satelitní TV. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchou a ručníky zdarma. Ve dvoře je altán s grilem a zahradním nábytkem pro hosty a dětské hřiště. V apartmánech jsou povolena domácí zvířata. Nabízíme také prádelnu. Nejbližší supermarket je 100 metrů daleko a restaurace a bary jsou 300 metrů daleko. Hosté mohou navštívit ostrov Korčula trajektem nebo lodí, vzdáleným 1 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vidić

Od moře 300 m
Kapacita 32 osob

Cena od 110 €

Rekreační dům Kajanovici ( Orebić)

Dům s bazénem na odlehlém místě, v pozadí Orebič je ideální pro klidnou dovolenou daleko od městského shonu. Dům se skládá ze dvou ložnic s manželskou postelí a rozkládací pohovkou v prostorném obývacím pokoji. Jídelna je vybavena masivním sadou pro 8 osob a je zde víno a olivový olej z vlastní produkce. Dům má dvě kuchyně, jeden v jídelně a druhý s grilem. Prostorné terasy, které obsahují tři sady posezením s výhledem na bazén a kanál Pelješac a přilehlých ostrůvků. Dům je obklopen vinic a olivových hájů a kryté parkoviště pro dvě auta.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kajanovici

Od moře 1 km
Kapacita 6 osob

Cena od 200 €

Apartmány Mokalo ( Orebić)

V malé vesničce Mokalo, 3 km východně od Orebiče na poloostrově Pelješac, jsou naše apartmány. Dům je obklopen krásnou přírodou borového lesa, olivových hájů a slavných vinic Postup. Pod tímto místem se nachází jedna z nejkrásnějších zátok na poloostrově. Hosté si mohou vychutnat bazén, který se nachází 50 m od domu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mokalo

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Apartmány Villa Maris ( Orebić)

Vila Maris je velmi pěkný a nový dům, s Outdoor Whirlpool, pouze 80 m od hlavní písečné pláže Trstenica, cca 300 m od restaurací, cca 150 m od caffe barů, cca. 250 m daleko od obchodů, cca. 800 m od starého centra Orebic. Pěkné a tiché místo. Parkoviště. Ve zvýšeném přízemí jsou 2 pěkné a luxusní apartmány 2 + 2 a 1 pěkný byt pro 2 osoby, studio. Každý apartmán je vybaven SAT-TV, klimatizace, Wi-Fi a myčkou na nádobí. Apartmány jsou velmi pěkné, kvalitní a moderní vybavená.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Maris

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

Cena od 33 €

Apartmán M ( Orebić)

Studio M se nachází ve vzdálenosti 3 m od moře, v pěší zóně v Orebić. Hosté mají povolen přístup autem na parkoviště, které je hned vedle bytu. Je vybaven klimatizací, bezplatným Wi-Fi připojením, satelitní TV a všechny ostatní, které zůstane ještě příjemnější.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán M

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

Apartmány Tri vlake ( Orebić)

Apartmány Tri Vlake se nacházejí ve Viganji poblíž Orebiče na poloostrově Peljeac a nabízejí ubytování s kuchyňským vybavením. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma a na pláž je to jen pár kroků. Všechny apartmány mají posezení a TV a plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem. Dům byl postaven mými rodiči po velké rezignaci poté, co byl starý rodinný dům zničen při zemětřesení v roce 1962, kde moji předkové žili ze starých časů. Z tohoto důvodu má dům zvláštní význam pro mě a moji sestru. Jeho přednosti jsou: vzhled a velikost přizpůsobená místní architektuře, zahrady středomořské vegetace obklopené, oploceným a kachlovým dvorem a apartmány vybavené pro naše potřeby (umělecké obrazy, rodinné vzpomínky). Práce s lidmi byla mým profesním zájmem a teď ji miluji - potěšit se, pomáhat, bavit se. Kromě toho miluji moře, plachtění a rybaření. Rád sleduji dobrý film, poslouchám hudbu a tanec.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tri vlake

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

Apartmány Vila Zvonko ( Orebić)

Apartmány Vila Zvonko se nachází u vchodu do Orebic nad krásnou pláží "Trstenica" v zátoce Trstenica, po které se dostala na pláž sama. V malebném borovicovém prostředí středomořské vegetace byl dům zrekonstruován a je v provozu více než 25 let. Obsahuje prostorné apartmány pro 4-9 osob (se dvěma pokoji). Každá ubytovací jednotka má dvě koupelny, balkon, kuchyň s doprovodnými prvky, vlastní parkoviště, SAT-TV, internetové připojení Wi-Fi a klimatizaci. Apartmány jsou v prvním patře s balkonem a polohou sever-jih. Všichni hosté mají k dispozici velké parkoviště a velkou terasu v zeleném nádvoří.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Zvonko

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

Cena od 45 €

Apartmány Antonia ( Orebić)

Antonio apartmány se nachází v klidném a zeleném prostředí. Hlídané parkoviště s přírodním odstínu. Každý host je vítán s lahví vína. Také, tam je possibiity o koupi víno, brandy, sherry a olivový olej.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antonia

Od moře 200 m
Kapacita 22 osob

Cena od 30 €

Apartmány Marina ( Orebić)

Marina Byt je nově postavený ve vysoké kvalitě, vkusně zařízené a velmi dobře vybavené. Je ideálně situován v centru Orebic, a jen 300 metrů od krásné dlouhé písečné pláže. Veškerá občanská vybavenost poblíž něhož: supermarketů a restaurací. Marina Byt je kompletně zařízen a vybaven pro komfortní bydlení pro 2 až 4 osoby. Byt má svůj vlastní vchod, stejně jako vlastní terasa / balkon a je plně vybaven pro 4 osoby, který obsahuje jednu oddělenou ložnici s manželskou postelí, kuchyň, koupelna a novou pohodlnou rozkládací pohovka v obývacím pokoji. Krásná společná zahrada je plně vybavená s jídelním stolem a grilem, kde si můžete vychutnat relaxaci, navazování přátelství, pod úpatím hory velkolepé Illija.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marina

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Diana ( Orebić)

Apartmán pro 2-5 osob, cca. 100 m od pláže. V centru obce, klidná lokalita. Má 2 ložnice (každý pokoj má klimatizaci), kuchyň, TV se satelitním příjmem, bezdrátové připojení, koupelna. Balkon s výhledem na moře. Parkoviště. Doporučené exkurze z Orebic: ostrov Korčula, cca. 15 min jízdy lodí. Národní park Mljet, cca. 1h 30 minut jízdy lodí. Dubrovnik, cca 120 km. Split, cca. 2 h 30 min katamaránem. V centru města, v blízkosti přístavu, nabízíme komfortní ubytování za přijatelnou cenu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Diana

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena od 30 €

Apartmány Vesna ( Orebić)

Apartmány Vesna se nachází v klidné části Vodice, druhé řadě od moře, ideální pro rodinnou dovolenou. Náš host nabízíme pobyt do 3 byty, každý se samostatným vchodem a parkovacím místem. Apartmány jsou kompletně vybaveny vlastní kuchyní, jídelnou, ložnice, bathrom a tarace. Přejeme vám príjemný pobyt v apartmánech Vesna.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vesna

Od moře 80 m
Kapacita 15 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Pretner ( Orebić)

Pretner Apartmány Orebič na poloostrově Pelješac se nachází v klidném místě, v blízkosti moře, přímo na hlavní písečné pláže Trstenica. Soukromým vlastnictvím 2000 m2 zahrnuje z jižní strany zahradě plné zeleně s středomořskou vegetací a krbem, který je hostům k dispozici. Ze severní strany jsou citrusových sadů a olivových stromů a velké parkoviště linka. Všechny apartmány jsou klimatizované a vybavené satelitní TV a bezdrátovým připojením k internetu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pretner

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

Cena od 30 €

Rekreační dům Ruzica ( Orebić)

V domě jsou 2 ložnice, 2 koupelny (sprchový kout, umyvadlo, WC a pračka). V obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro dvě osoby, v jídelního stolu a 6 židlí. Plně vybavená kuchyň s myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a dalším potřebným vybavením. Dům má terasu se stolem a židlemi. V domě s klimatizací, má TV. Ceny jsou uvedeny včetně Wi-Fi, parkování, klimatizace, úklid. Hosté mají k dispozici velké parkoviště vedle domu. Dům se nachází 250 m od moře.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Ruzica

Od moře 250 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ostojic ( Orebić)

Tento byt má dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelnou (50 m2). Z terasy je 40 m2. Kapacita je 6 osob (2 dvoulůžkové postele a jedna přistýlka). Vzdálenost od moře je 250 m. Vzdálenost od centra je 350 m2. Byt je kompletně vybaven (pračka, garáž pro použití, klimatizaci, satelitní TV, připojení k internetu.) Druhý apartmán má jednu ložnici, kuchyň, obývací pokoj a koupelna (70 m2). Z terasy je 60 m2. Kapacita apartmánu je 4 osoby (1 manželská postel a jedna přistýlka). Byt je kompletně vybavená (myčka nádobí, klimatizace, satelitní TV, WI-FI, parkovací stání před domem).

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ostojic

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmány Orebić, Pelješac ( Orebić)

Jsme se nacházejí v klidné části Orebiče, na poloostrově Pelješac. Nabízíme plně zařízené apartmány pro Vaši dovolenou. Dům, ve kterém jsou apartmány se nacházejí 450 m od pláže, vše ostatní jako obchodů, restaurací, kaváren, pekáren jsou v pěší zóny a 400 m. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, klimatizaci a TV. Ve dvoře je parkoviště pro osobní automobily, lavičky a grilování na prázdniny.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Orebić, Pelješac

Od moře 450 m
Kapacita 30 osob

Cena od 45 €

Apartmány Mirjana ( Orebić)

Apartmány Mirjana se nachází 250 m od pláže a centra (prodejce, market, banka, pošta). Byt má kapacitu 6 + 2, 2 + 1 a 2 osoby.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mirjana

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Marijela ( Orebić)

Byty Marijela se nachází v nově vyzdobený dům se nachází v blízkosti centra města Orebić, v blízkosti pláže a promenády. K domu náleží krásnou zahradou se středomořskou vegetací, velkou krytou parkoviště a ohniště s terasou. V každé jednotce jsou dvě ložnice s koupelnami, prostorný obývací pokoj, jídelna a kuchyň a velká terasa s stínu. S přátelskými místními obyvateli apartmány jsou plně vybaveny a přizpůsobeny s cílem, aby se naši hosté cítili jako doma doma hostinský z povolání profesionální kuchař, na žádost a po dohodě s našimi hosty připravit prvotřídní moře a chorvatské tradiční vybranou kuchyni a nabízíme degustaci jakostní víno, likéry a olivový olej. Nabízíme výlety lodí na okolní ostrovy v souostroví Korčula, exkurze do Mount St Elias 961 m s odborným výkladem, prohlídka muzea a vinic Pelješac a vinařství. Ceny ubytování jsou smluvní v závislosti na počtu osob a počtu dnů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marijela

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmán Tonci ( Orebić)

V bytě je jedno patro domác- V celém bytě s 80 metrů čtverečních plochy. K dispozici jsou dvě ložnice, obývací pokoj s klimatizací, kuchyň, koupelna, velká terasa, zahrada s grilem, který můžete použít i zastíněné parkoviště a připojení na internet v Hause. Také máme velkou zahradu, kde mohou hrát vaše děti. S ohledem na Mount St Elias nabízí příjemné prostředí pro dovolenou. Z terasy je pěkný den opalovat nebo číst knihu a užít noční pohled na hvězdné oblohy. Jeho velmi ticho a klid, tím pravým místem pro dobití baterie.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Tonci

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Apartmány Seno ( Orebić)

Seno Apartmány se nacházejí v krásné oblasti Orebić od hlavní pláže 400 m. Nabízíme 3 apartmány. Dva apartmány pro 4 osoby z nichž každý má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna. Jeden studio apartmán pro dvě osoby s výhledem na moře, obývací pokoj, kuchyň, balkon. Všechny apartmány jsou plně vybaveny klimatizací, satelitní TV, internet. Apartmány se nacházejí v centru města Orebić.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Seno

Od moře 400 m
Kapacita 10 osob

Cena od 45 €

Apartmán Valeria ( Orebić)

Byt Valeria je po rekonstrukci, plně vybavený pro pohodlnou a relaxační pobyt pro dvě osoby. S bytem je soukromé parkoviště. Byt se nachází jen pár minut chůze od pláže a centra. Naši hosté jsou uvítací balíček. Strávit svou dovolenou v našem bytě Valeria. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Valeria

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Zlatko ( Orebić)

Dům Zlatko se nachází v malé vesničce Mokalo u Orebiče, ideální pro klid a relaxaci, zatímco jeho ubytování pozice na prohlídku chorvatské perly: Dubrovnik, Korčula, Národní park Mljet a poloostrov Pelješac. Dům má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a koupelnu, plně zařízené a vybavené. K dispozici je klimatizace, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, gril, terasa, venkovní sprcha .... krásná velká zahrada 700 m2 s výhledem na moře a ostrov Korčula poskytuje dodatečnou požitek z vaší dovolené. Na pláži je 200 m mírný pěšina. Parkování je v zahradě.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Zlatko

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 120 €

Apartmány Gordana ( Orebić)

Apartmán pro 4 osoby, 2 oddělené ložnice s toaletou. Kuchyň, terasa a parkoviště

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Gordana

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmán Bikić ( Orebić)

Apartmán s 3 ložnice, 3 koupelny, jídelna, předsíň, kuchyň, obývací pokoj, velký balkón 50 m2 a krásným výhledem na ostrovy a hory. V bytě je možné ubytovat 6 + 2 přirážku. Informace a rezervace: apartmanibikic@hotmail.com

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bikić

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Dora i Kati ( Orebić)

Pokud chcete strávit svou dovolenou na malém, klidném místě obklopeném čistou, nedotčenou přírodou a hledáním ubytování v apartmánu, jste na správném místě. Máme apartmán, kde můžete pohodlně ubytovat až čtyři osoby. Ideální pro rodiny s jedním nebo dvěma dětmi. Nachází se v centru města Orebić, pouhých 50 metrů od břehu, obchodu, kostela a nejbližší restaurace a pizzerie. Pláž je 80 metrů od apartmánu, stejně jako sanitka. Pošta a přístav jsou vzdáleny jen 130 metrů. V našem bytě budete přivítáni láhev našeho domácího vína, domácího olivového oleje, který je v našem regionu nepostradatelným kořením, a osvěžující nápoj jako vítání. Vlastnosti bytu: Parkování, používání grilu, terasa, využití zahrady, klimatizace, TV, satelitní a digitální pozemní přijímač, mikrovlnná trouba, lednice, mraznička, trouba, ložní prádlo, ručníky, varná konvice, kávovar. Daň z pobytu je zahrnuta v ceně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dora i Kati

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

Apartmány Jerry ( Orebić)

Apartmány Jerry první řada u moře. Soukromé parkoviště. Každý apartmán má vlastní balkon a terasu. 5 minut chůze od banky, pošta, obchody, centrum. Apartmány se nacházejí v klidné části Orebiče, pouhých 10 metrů od moře. Každý apartmán má samostatný vchod, parkoviště, balkon a terasu s lehátky a slunečníky. V bytě je plně vybavená kuchyň, koupelna, pokoj, klimatizace, vysoušeč vlasů, mikrovlnná trouba, trezor, alarm, ručníky a ložní prádlo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jerry

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Irena ( Orebić)

Apartmány jsou vybaveny pro příjemný pobyt. Hostitelé mají místní produkty: víno, brandy a olivový olej. Vítejte jako dárkové láhve vína dle vašeho výběru. Ceny dohodou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Irena

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Orebić

Orebić  - Erb Orebić je přístavní město námořníků a známé turistické místo na Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko. Nachází se na poloostrově Pelješac v ideálním místem pro Vaši dovolenou. Když přijedete na dovolenou v Orebic a pronajmout byt nebo místnost v soukromém ubytování, si můžete vychutnat koupání, opalování, turistika, navštívit námořní muzeum a františkánský klášter s jednou z nejkrásnějších pohledů na Středozemní moře. Orebić je přímo přes úžinu od známého města Korčula. Trajekty do města a ostrova Korčula spouštět často, a to je velmi vhodné k návštěvě tohoto starobylého města. Orebić byl pojmenován po rodině, která přestavěl zámek uvnitř hradiště v 1586. roce. V průběhu 19. století, Orebić mělo 17 z nejdůležitějších námořních kapitánů v Rakousku-Uhersku, a proto je také nazýván městem námořníků. Cestovní ruch je jedním z hlavních odvětvích hospodářství a hlavním zdrojem příjmů pro místní obyvatelstvo, a to zejména v letních měsících. Dnes turisté z Maďarska, Německa a Itálie často navštívit toto krásné město. Orebič je místo, kde máte jistotu, že odpočinout a dobít baterie pro nadcházející výzvy! Apartmány Orebic. Ubytování v soukromí Orebić - získat přímý kontakt s majiteli ubytování rodiny! Vítejte na Orebić!

Orebić Předpověď počasí