Apartmány a ubytování v soukromí Orebić

Orebić je přístavní město námořníků a známé turistické místo na Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko. Nachází se na poloostrově Pelješac v ideálním místem pro Vaši dovolenou. Když přijedete na dovolenou v Orebic a pronajmout byt nebo místnost v soukromém ubytování, si můžete vychutnat koupání, opalování, turistika, navštívit námořní muzeum a františkánský klášter s jednou z nejkrásnějších pohledů na Středozemní...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Orebić

Seřadit podle:

Apartmány Sveti Anton

Orebić

Od moře 400 m
Kapacita 36 osob

od 25 €

First minute nabídka

Rekreační dům Karmen

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

od 80 €

Apartmány Vidić

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 32 osob

od 110 €

Apartmány Zona

Orebić

Od moře 150 m
Kapacita 24 osob

od 20 €

Rekreační dům Kajanovici

Orebić

Od moře 1 km
Kapacita 6 osob

od 200 €

Apartmány Mokalo

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

Apartmány Villa Maris

Orebić

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

od 33 €

Apartmán M

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

od 50 €

Apartmány Dora i Kati

Orebić

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

Apartmány Tri vlake

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

Apartmány Vila Zvonko

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

od 45 €

Rekreační dům House Lido Orebic

Orebić

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

od 90 €

Apartmány Oasi d'Oro

Orebić

Od moře 50 m
Kapacita 22 osob

od 50 €

Rekreační dům Isolated & relaxing house - Košarni

Orebić

Od moře 6 km
Kapacita 4 osob

od 90 €

Apartmány Antonia

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 22 osob

od 30 €

Apartmány Marina

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

na vyžádání

Apartmány Diana

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

od 30 €

Apartmány Vesna

Orebić

Od moře 80 m
Kapacita 15 osob

na vyžádání

Apartmány Pretner

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

od 33 €

Apartmány Orebić, Pelješac

Orebić

Od moře 450 m
Kapacita 30 osob

od 45 €

Apartmány Mirjana

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmány Marijela

Orebić

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmán Tonci

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmán Valeria

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Rekreační dům Zlatko

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 120 €

Apartmány Gordana

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmán Bikić

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Jerry

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Last minute nabídka

Apartmány Irena

Orebić

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

od 30 €

Apartmány Sveti Anton ( Orebić)

Náš dům Sveti Anton se nachází na jižních svazích poloostrova Pelješac ve velmi pěkném a klidném prostředí před vstupem do Orebiče. Krásná scenérie, krásná příroda, zajímavá kultura a zdravé klima jsou vlastnosti, které nás odlišují od jiných míst. Hlavní pláž Trstenica je velmi blízko našeho domu a je kousek pěšky (400 metrů nebo 5 minut chůze). Dům má 8 moderně vybavených a komfortních apartmánů. Každý apartmán v prvním patře má balkon nebo terasu s výhledem na krásné moře a okolní ostrovy a některé na kopci Sveti Ilija. Apartmány v přízemí mají terasu s výhledem na krásně upravenou zahradu květin a citrusových stromů. Třetí patro je vybaveno klimatizací. Internet (WiFi) je k dispozici ve všech apartmánech a je zdarma pro naše hosty, stejně jako soukromé parkoviště, které nemusí být rezervovány předem. Všechny ubytovací jednotky mají satelitní TV. Najdete v nich také plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchou a ručníky zdarma. Ve dvoře je pro hosty k dispozici gril s kamennými můstky a my jsme k dispozici kdykoli za pomoc při přípravě místních specialit. Nejbližší supermarket se nachází 400 metrů od domu, restaurace a bary jsou odtud asi 15 minut chůze. Hosté mohou navštívit trajekt, který je vzdálen 2,2 km od domu, na krásný ostrov Korčula.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sveti Anton

Od moře 400 m
Kapacita 36 osob

Cena od 25 €

Rekreační dům Karmen ( Orebić)

Holiday Home Karmen nabízí ubytování v Orebiću s obytným prostorem 130 metrů čtverečních plně vybaveným pro sedm osob, dvěma velkými terasami s posezením a jídelním koutem, částečným výhledem na moře a soukromým parkováním před domem. Zvláštností pro zvýraznění je zahrada, soukromý prostor 160 metrů čtverečních s citrony a pomerančovníky skryté před pohledem s lehátky pro každodenní odpočinek a večerní shromáždění otevřený krb. A pro ty, kteří nemají rádi davy a horko v srpnu, zkuste Orebic v září a začátkem října

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Karmen

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

Cena od 80 €

Apartmány Vidić ( Orebić)

Vítáme vás u nás doma. Děkujeme, že jste se rozhodli strávit svoji dovolenou v našich apartmánech. Uděláme, co bude v našich silách, aby vás uvítal tak laskavě, jak jen můžeme, aby Váš pobyt byl nezapomenutelný a příjemný. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti cestovního ruchu a relaxační rodinné atmosféře zajistíme váš odpočinek v klidu a soukromí a budeme pro vás kdykoli k dispozici. Naše apartmány Vidić se nacházejí v nejkrásnější části pobřeží Jaderského moře, na jižních svazích poloostrova Pelješac, ve velmi pěkné a klidné oblasti v centru Orebiće. Krásná scenérie, krásná příroda, zajímavá kultura a zdravé klima jsou prvky, které nás odlišují od ostatních míst. Vzdálenost na nejbližší oblázkovou pláž je 300 m (3-4 minuty pěšky) a na hlavní písečnou pláž Trstenica se dostanete krátkou procházkou (10-15 minut pěšky). Ideální pro dovolenou bez aut. Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech pro 8-12 osob a ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a využití kuchyně. Každý pokoj a apartmán má terasu s krásným výhledem na moře a okolní ostrovy. Internet (WiFi) je k dispozici ve všech apartmánech a je pro naše hosty zdarma, stejně jako soukromá parkovací místa, která není nutné rezervovat předem. Všechny ubytovací jednotky mají satelitní TV. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchou a ručníky zdarma. Ve dvoře je altán s grilem a zahradním nábytkem pro hosty a dětské hřiště. V apartmánech jsou povolena domácí zvířata. Nabízíme také prádelnu. Nejbližší supermarket je 100 metrů daleko a restaurace a bary jsou 300 metrů daleko. Hosté mohou navštívit ostrov Korčula trajektem nebo lodí, vzdáleným 1 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vidić

Od moře 300 m
Kapacita 32 osob

Cena od 110 €

Apartmány Zona ( Orebić)

Apartmány jsou nově zařízené a moderně vybavené kvalitními televizory a vysokorychlostním internetem. V bezprostřední blízkosti (méně než 50 metrů) se nachází supermarket, bílá prodejna, textilní obchod, pekárna, kavárna, restaurace, fotbalové hřiště, autobus, autobusová zastávka. Objekt se nachází 150 metrů od hlavní písečné pláže. Hlavní promenáda u moře je vzdálená 100 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Zona

Od moře 150 m
Kapacita 24 osob

Cena od 20 €

Rekreační dům Kajanovici ( Orebić)

Dům s bazénem na odlehlém místě, v pozadí Orebič je ideální pro klidnou dovolenou daleko od městského shonu. Dům se skládá ze dvou ložnic s manželskou postelí a rozkládací pohovkou v prostorném obývacím pokoji. Jídelna je vybavena masivním sadou pro 8 osob a je zde víno a olivový olej z vlastní produkce. Dům má dvě kuchyně, jeden v jídelně a druhý s grilem. Prostorné terasy, které obsahují tři sady posezením s výhledem na bazén a kanál Pelješac a přilehlých ostrůvků. Dům je obklopen vinic a olivových hájů a kryté parkoviště pro dvě auta.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kajanovici

Od moře 1 km
Kapacita 6 osob

Cena od 200 €

Apartmány Mokalo ( Orebić)

V malé vesničce Mokalo, 3 km východně od Orebiče na poloostrově Pelješac, jsou naše apartmány. Dům je obklopen krásnou přírodou borového lesa, olivových hájů a slavných vinic Postup. Pod tímto místem se nachází jedna z nejkrásnějších zátok na poloostrově. Hosté si mohou vychutnat bazén, který se nachází 50 m od domu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mokalo

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Apartmány Villa Maris ( Orebić)

Vila Maris je velmi pěkný a nový dům, s Outdoor Whirlpool, pouze 80 m od hlavní písečné pláže Trstenica, cca 300 m od restaurací, cca 150 m od caffe barů, cca. 250 m daleko od obchodů, cca. 800 m od starého centra Orebic. Pěkné a tiché místo. Parkoviště. Ve zvýšeném přízemí jsou 2 pěkné a luxusní apartmány 2 + 2 a 1 pěkný byt pro 2 osoby, studio. Každý apartmán je vybaven SAT-TV, klimatizace, Wi-Fi a myčkou na nádobí. Apartmány jsou velmi pěkné, kvalitní a moderní vybavená.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Maris

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

Cena od 33 €

Apartmán M ( Orebić)

Studio M se nachází 3 metry od moře, na pěší zóně v Orebici. Hosté mají přístup autem na parkoviště, které je vedle bytu. Je vybaven klimatizací, bezplatným Wi-Fi připojením, satelitní TV a všemi ostatními, které zůstanou příjemnější.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán M

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena od 50 €

Apartmány Dora i Kati ( Orebić)

Pokud chcete strávit svou dovolenou na malém, klidném místě obklopeném čistou, nedotčenou přírodou a hledáním ubytování v apartmánu, jste na správném místě. Máme apartmán, kde můžete pohodlně ubytovat až čtyři osoby. Ideální pro rodiny s jedním nebo dvěma dětmi. Nachází se v centru města Orebić, pouhých 50 metrů od břehu, obchodu, kostela a nejbližší restaurace a pizzerie. Pláž je 80 metrů od apartmánu, stejně jako sanitka. Pošta a přístav jsou vzdáleny jen 130 metrů. V našem bytě budete přivítáni láhev našeho domácího vína, domácího olivového oleje, který je v našem regionu nepostradatelným kořením, a osvěžující nápoj jako vítání. Vlastnosti bytu: Parkování, používání grilu, terasa, využití zahrady, klimatizace, TV, satelitní a digitální pozemní přijímač, mikrovlnná trouba, lednice, mraznička, trouba, ložní prádlo, ručníky, varná konvice, kávovar. Daň z pobytu je zahrnuta v ceně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dora i Kati

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

Apartmány Tri vlake ( Orebić)

Apartmány Tri Vlake se nacházejí ve Viganji poblíž Orebiče na poloostrově Peljeac a nabízejí ubytování s kuchyňským vybavením. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma a na pláž je to jen pár kroků. Všechny apartmány mají posezení a TV a plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem. Dům byl postaven mými rodiči po velké rezignaci poté, co byl starý rodinný dům zničen při zemětřesení v roce 1962, kde moji předkové žili ze starých časů. Z tohoto důvodu má dům zvláštní význam pro mě a moji sestru. Jeho přednosti jsou: vzhled a velikost přizpůsobená místní architektuře, zahrady středomořské vegetace obklopené, oploceným a kachlovým dvorem a apartmány vybavené pro naše potřeby (umělecké obrazy, rodinné vzpomínky). Práce s lidmi byla mým profesním zájmem a teď ji miluji - potěšit se, pomáhat, bavit se. Kromě toho miluji moře, plachtění a rybaření. Rád sleduji dobrý film, poslouchám hudbu a tanec.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tri vlake

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

Apartmány Vila Zvonko ( Orebić)

Apartmány Vila Zvonko se nachází u vchodu do Orebic nad krásnou pláží "Trstenica" v zátoce Trstenica, po které se dostala na pláž sama. V malebném borovicovém prostředí středomořské vegetace byl dům zrekonstruován a je v provozu více než 25 let. Obsahuje prostorné apartmány pro 4-9 osob (se dvěma pokoji). Každá ubytovací jednotka má dvě koupelny, balkon, kuchyň s doprovodnými prvky, vlastní parkoviště, SAT-TV, internetové připojení Wi-Fi a klimatizaci. Apartmány jsou v prvním patře s balkonem a polohou sever-jih. Všichni hosté mají k dispozici velké parkoviště a velkou terasu v zeleném nádvoří.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Zvonko

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

Cena od 45 €

Rekreační dům House Lido Orebic ( Orebić)

HOUSE-INTERIÉR: Rodinný dům s kapacitou 6 + 2 osoby. Kompletně zrekonstruovaný v roce 2011. obklopen stromy. 500 m od centra, klidné místo, 30 m od moře, 30 m plaz, ve slepé ulici, v zeleni, jihozápadní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2 (oplocený) se stromy, přírodní zahrada. 4-pokojový dům 100 m2, útulné zařízení: obývací pokoj 16 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit (LCD / LED), DVD a klimatizace. Vstup na balkon. Jedna ložnice s manželskou postelí 16 m2. Vstup na balkon. Jedna dvoulůžková ložnice 15 m2. Jedna dvoulůžková ložnice 10 m2. Celý dům je pouze pro vaše použití. ZVÍŘATA NEJSOU POVOLENA. KUCHYNĚ: Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, keramické sklo), mikrovlnná trouba, lednička a extra mini kuchyňský blok (lednička + 2 plotýnky). Wi-Fi: Internet (bezdrátová síť LAN (WLAN) zdarma. KOUPELNY: Koupelna se sprchou, bidetem, toaletou a samostatným WC / umyvadlem. Elektrické topení. Terasový nábytek. Vybavení: dětská postýlka. Www.houselidoorebic.com) Bezpečný pobyt v Chorvatsku, což je zárukou toho, že jsme přijali národní a mezinárodní normy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví v souladu s pokyny předepsanými Světovou radou pro cestovní ruch a cestovní ruch.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům House Lido Orebic

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

Cena od 90 €

Apartmány Oasi d'Oro ( Orebić)

Apartmány "Oasi d'Oro" se nacházejí v rodinném domě v Orebići na poloostrově Pelješac. Nově postavené a stylové apartmány se nacházejí mezi hlavní silnicí a pobřežní promenádou, v blízkosti hlavní pláže Trstenica. Rezidence má soukromé parkoviště, gril, klimatizované interiéry s WiFi a malý koutek na knihy. Všechny naše elegantní a vkusně zařízené apartmány mají balkon s výhledem na moře nebo na kopec St. Elias, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, obývací / jídelní část se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami. . Hlavní pláž s plážovým barem, vinařství, restaurace, kavárny, obchody s potravinami, pekárny, stánek, obchod se suvenýry jsou kousek odtud. Nedaleko odtud mohou hosté navštívit různé atrakce, jako je námořní muzeum a františkánský klášter, nebo si užít sportovní aktivity jako fotbal, tenis, minigolf, vodní skútr, windsurfing ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Oasi d'Oro

Od moře 50 m
Kapacita 22 osob

Cena od 50 €

Rekreační dům Isolated & relaxing house - Košarni ( Orebić)

Dům se nachází na poloostrově Pelješac ve staré vesnici Košarni. Nedaleko odtud jsou města Trpanj, Orebić a Korčula, zatímco Dubrovník je vzdálený jen 1 hodinu po silnici. Poloha rekreačního domu je ideální pro objevování všeho, co tento region nabízí: gastronomie, pláže a historické památky. Je to klidná vesnice asi 300 metrů od silnice. Oblast je bezpečná pro nerušené rodiny s dětmi a ideální pro relaxaci v přírodě. V bezprostřední blízkosti domu je kaple sv. Blažeje, která pochází ze stejného období jako vesnice z 18. století. V současné době má vesnice 5 obyvatel.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Isolated & relaxing house - Košarni

Od moře 6 km
Kapacita 4 osob

Cena od 90 €

Apartmány Antonia ( Orebić)

Antonio apartmány se nachází v klidném a zeleném prostředí. Hlídané parkoviště s přírodním odstínu. Každý host je vítán s lahví vína. Také, tam je possibiity o koupi víno, brandy, sherry a olivový olej.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antonia

Od moře 200 m
Kapacita 22 osob

Cena od 30 €

Apartmány Marina ( Orebić)

Marina Byt je nově postavený ve vysoké kvalitě, vkusně zařízené a velmi dobře vybavené. Je ideálně situován v centru Orebic, a jen 300 metrů od krásné dlouhé písečné pláže. Veškerá občanská vybavenost poblíž něhož: supermarketů a restaurací. Marina Byt je kompletně zařízen a vybaven pro komfortní bydlení pro 2 až 4 osoby. Byt má svůj vlastní vchod, stejně jako vlastní terasa / balkon a je plně vybaven pro 4 osoby, který obsahuje jednu oddělenou ložnici s manželskou postelí, kuchyň, koupelna a novou pohodlnou rozkládací pohovka v obývacím pokoji. Krásná společná zahrada je plně vybavená s jídelním stolem a grilem, kde si můžete vychutnat relaxaci, navazování přátelství, pod úpatím hory velkolepé Illija.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marina

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Diana ( Orebić)

Apartmán pro 2-5 osob, cca. 100 m od pláže. V centru obce, klidná lokalita. Má 2 ložnice (každý pokoj má klimatizaci), kuchyň, TV se satelitním příjmem, bezdrátové připojení, koupelna. Balkon s výhledem na moře. Parkoviště. Doporučené exkurze z Orebic: ostrov Korčula, cca. 15 min jízdy lodí. Národní park Mljet, cca. 1h 30 minut jízdy lodí. Dubrovnik, cca 120 km. Split, cca. 2 h 30 min katamaránem. V centru města, v blízkosti přístavu, nabízíme komfortní ubytování za přijatelnou cenu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Diana

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena od 30 €

Apartmány Vesna ( Orebić)

Apartmány Vesna se nachází v klidné části Vodice, druhé řadě od moře, ideální pro rodinnou dovolenou. Náš host nabízíme pobyt do 3 byty, každý se samostatným vchodem a parkovacím místem. Apartmány jsou kompletně vybaveny vlastní kuchyní, jídelnou, ložnice, bathrom a tarace. Přejeme vám príjemný pobyt v apartmánech Vesna.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vesna

Od moře 80 m
Kapacita 15 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Pretner ( Orebić)

Pretner Apartmány Orebič na poloostrově Pelješac se nachází v klidném místě, v blízkosti moře, přímo na hlavní písečné pláže Trstenica. Soukromým vlastnictvím 2000 m2 zahrnuje z jižní strany zahradě plné zeleně s středomořskou vegetací a krbem, který je hostům k dispozici. Ze severní strany jsou citrusových sadů a olivových stromů a velké parkoviště linka. Všechny apartmány jsou klimatizované a vybavené satelitní TV a bezdrátovým připojením k internetu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pretner

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

Cena od 33 €

Apartmány Orebić, Pelješac ( Orebić)

Jsme se nacházejí v klidné části Orebiče, na poloostrově Pelješac. Nabízíme plně zařízené apartmány pro Vaši dovolenou. Dům, ve kterém jsou apartmány se nacházejí 450 m od pláže, vše ostatní jako obchodů, restaurací, kaváren, pekáren jsou v pěší zóny a 400 m. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, klimatizaci a TV. Ve dvoře je parkoviště pro osobní automobily, lavičky a grilování na prázdniny.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Orebić, Pelješac

Od moře 450 m
Kapacita 30 osob

Cena od 45 €

Apartmány Mirjana ( Orebić)

Apartmány Mirjana se nachází 250 m od pláže a centra (prodejce, market, banka, pošta). Byt má kapacitu 6 + 2, 2 + 1 a 2 osoby.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mirjana

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Marijela ( Orebić)

Byty Marijela se nachází v nově vyzdobený dům se nachází v blízkosti centra města Orebić, v blízkosti pláže a promenády. K domu náleží krásnou zahradou se středomořskou vegetací, velkou krytou parkoviště a ohniště s terasou. V každé jednotce jsou dvě ložnice s koupelnami, prostorný obývací pokoj, jídelna a kuchyň a velká terasa s stínu. S přátelskými místními obyvateli apartmány jsou plně vybaveny a přizpůsobeny s cílem, aby se naši hosté cítili jako doma doma hostinský z povolání profesionální kuchař, na žádost a po dohodě s našimi hosty připravit prvotřídní moře a chorvatské tradiční vybranou kuchyni a nabízíme degustaci jakostní víno, likéry a olivový olej. Nabízíme výlety lodí na okolní ostrovy v souostroví Korčula, exkurze do Mount St Elias 961 m s odborným výkladem, prohlídka muzea a vinic Pelješac a vinařství. Ceny ubytování jsou smluvní v závislosti na počtu osob a počtu dnů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marijela

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmán Tonci ( Orebić)

V bytě je jedno patro domác- V celém bytě s 80 metrů čtverečních plochy. K dispozici jsou dvě ložnice, obývací pokoj s klimatizací, kuchyň, koupelna, velká terasa, zahrada s grilem, který můžete použít i zastíněné parkoviště a připojení na internet v Hause. Také máme velkou zahradu, kde mohou hrát vaše děti. S ohledem na Mount St Elias nabízí příjemné prostředí pro dovolenou. Z terasy je pěkný den opalovat nebo číst knihu a užít noční pohled na hvězdné oblohy. Jeho velmi ticho a klid, tím pravým místem pro dobití baterie.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Tonci

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Apartmán Valeria ( Orebić)

Byt Valeria je po rekonstrukci, plně vybavený pro pohodlnou a relaxační pobyt pro dvě osoby. S bytem je soukromé parkoviště. Byt se nachází jen pár minut chůze od pláže a centra. Naši hosté jsou uvítací balíček. Strávit svou dovolenou v našem bytě Valeria. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Valeria

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Zlatko ( Orebić)

Dům Zlatko se nachází v malé vesničce Mokalo u Orebiče, ideální pro klid a relaxaci, zatímco jeho ubytování pozice na prohlídku chorvatské perly: Dubrovnik, Korčula, Národní park Mljet a poloostrov Pelješac. Dům má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a koupelnu, plně zařízené a vybavené. K dispozici je klimatizace, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, gril, terasa, venkovní sprcha .... krásná velká zahrada 700 m2 s výhledem na moře a ostrov Korčula poskytuje dodatečnou požitek z vaší dovolené. Na pláži je 200 m mírný pěšina. Parkování je v zahradě.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Zlatko

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 120 €

Apartmány Gordana ( Orebić)

Apartmán pro 4 osoby, 2 oddělené ložnice s toaletou. Kuchyň, terasa a parkoviště

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Gordana

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmán Bikić ( Orebić)

Apartmán s 3 ložnice, 3 koupelny, jídelna, předsíň, kuchyň, obývací pokoj, velký balkón 50 m2 a krásným výhledem na ostrovy a hory. V bytě je možné ubytovat 6 + 2 přirážku. Informace a rezervace: apartmanibikic@hotmail.com

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bikić

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Jerry ( Orebić)

Apartmány Jerry první řada u moře. Soukromé parkoviště. Každý apartmán má vlastní balkon a terasu. 5 minut chůze od banky, pošta, obchody, centrum. Apartmány se nacházejí v klidné části Orebiče, pouhých 10 metrů od moře. Každý apartmán má samostatný vchod, parkoviště, balkon a terasu s lehátky a slunečníky. V bytě je plně vybavená kuchyň, koupelna, pokoj, klimatizace, vysoušeč vlasů, mikrovlnná trouba, trezor, alarm, ručníky a ložní prádlo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jerry

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Irena ( Orebić)

Apartmány jsou vybaveny pro příjemný pobyt. Hostitelé mají místní produkty: víno, brandy a olivový olej. Vítejte jako dárkové láhve vína dle vašeho výběru. Ceny dohodou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Irena

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

Cena od 30 €

Turistický průvodce - Orebić

Orebić  - Erb Orebić je přístavní město námořníků a známé turistické místo na Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko. Nachází se na poloostrově Pelješac v ideálním místem pro Vaši dovolenou. Když přijedete na dovolenou v Orebic a pronajmout byt nebo místnost v soukromém ubytování, si můžete vychutnat koupání, opalování, turistika, navštívit námořní muzeum a františkánský klášter s jednou z nejkrásnějších pohledů na Středozemní moře. Orebić je přímo přes úžinu od známého města Korčula. Trajekty do města a ostrova Korčula spouštět často, a to je velmi vhodné k návštěvě tohoto starobylého města. Orebić byl pojmenován po rodině, která přestavěl zámek uvnitř hradiště v 1586. roce. V průběhu 19. století, Orebić mělo 17 z nejdůležitějších námořních kapitánů v Rakousku-Uhersku, a proto je také nazýván městem námořníků. Cestovní ruch je jedním z hlavních odvětvích hospodářství a hlavním zdrojem příjmů pro místní obyvatelstvo, a to zejména v letních měsících. Dnes turisté z Maďarska, Německa a Itálie často navštívit toto krásné město. Orebič je místo, kde máte jistotu, že odpočinout a dobít baterie pro nadcházející výzvy! Apartmány Orebic. Ubytování v soukromí Orebić - získat přímý kontakt s majiteli ubytování rodiny! Vítejte na Orebić!

Orebić Předpověď počasí