Apartmány a ubytování v soukromí Orebić

Orebić je přístavní město námořníků a známé turistické místo na Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko. Nachází se na poloostrově Pelješac v ideálním místem pro Vaši dovolenou. Když přijedete na dovolenou v Orebic a pronajmout byt nebo místnost v soukromém ubytování, si můžete vychutnat koupání, opalování, turistika, navštívit námořní muzeum a františkánský klášter s jednou z nejkrásnějších pohledů na Středozemní...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Orebić

Seřadit podle:

Apartmány Sveti Anton

Orebić

Od moře 400 m
Kapacita 36 osob

od 30 €

Apartmány Vidić

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 32 osob

od 130 €

Apartmány Zona

Orebić

Od moře 150 m
Kapacita 24 osob

od 20 €

Apartmány Antonia

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 22 osob

od 40 €

Apartmány Pretner

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

od 46 €

Rekreační dům Villa Noa

Orebić

Od moře 1 km
Kapacita 4 osob

od 130 €

Apartmány Villa Maris

Orebić

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmán M

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

od 65 €

Apartmány Dora i Kati

Orebić

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

Apartmány Jerry

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Last minute nabídka First minute nabídka

Rekreační dům Karmen

Orebić

Od moře 150 m
Kapacita 7 osob

od 110 €

Apartmány Tri vlake

Orebić

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 60 €

Rekreační dům House Lido Orebic

Orebić

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

od 110 €

Apartmány Oasi d'Oro

Orebić

Od moře 50 m
Kapacita 22 osob

od 50 €

Apartmány Clementina sunrise Orebić

Orebić

Od moře 60 m
Kapacita 10 osob

od 50 €

Apartmány Villa Iva

Orebić

Od moře 20 m
Kapacita 18 osob

od 60 €

Apartmány Diana

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Mokalo

Orebić

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

Apartmány Mirjana

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 13 osob

od 30 €

Apartmán Tonci

Orebić

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Rekreační dům Zlatko

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 130 €

Apartmány Irena

Orebić

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

od 30 €

Apartmány Ljiljana

Orebić

Od moře 70 m
Kapacita 8 osob

od 100 €

Apartmány Eva i Iva

Orebić

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmány Sveti Anton ( Orebić)

Náš dům Sveti Anton se nachází na jižních svazích poloostrova Pelješac ve velmi pěkném a klidném prostředí před vstupem do Orebiče. Krásná scenérie, krásná příroda, zajímavá kultura a zdravé klima jsou vlastnosti, které nás odlišují od jiných míst. Hlavní pláž Trstenica je velmi blízko našeho domu a je kousek pěšky (400 metrů nebo 5 minut chůze). Dům má 8 moderně vybavených a komfortních apartmánů. Každý apartmán v prvním patře má balkon nebo terasu s výhledem na krásné moře a okolní ostrovy a některé na kopci Sveti Ilija. Apartmány v přízemí mají terasu s výhledem na krásně upravenou zahradu květin a citrusových stromů. Třetí patro je vybaveno klimatizací. Internet (WiFi) je k dispozici ve všech apartmánech a je zdarma pro naše hosty, stejně jako soukromé parkoviště, které nemusí být rezervovány předem. Všechny ubytovací jednotky mají satelitní TV. Najdete v nich také plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchou a ručníky zdarma. Ve dvoře je pro hosty k dispozici gril s kamennými můstky a my jsme k dispozici kdykoli za pomoc při přípravě místních specialit. Nejbližší supermarket se nachází 400 metrů od domu, restaurace a bary jsou odtud asi 15 minut chůze. Hosté mohou navštívit trajekt, který je vzdálen 2,2 km od domu, na krásný ostrov Korčula.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sveti Anton

Od moře 400 m
Kapacita 36 osob

Cena od 30 €

Apartmány Vidić ( Orebić)

Vítáme vás u nás doma. Děkujeme, že jste se rozhodli strávit svoji dovolenou v našich apartmánech. Uděláme, co bude v našich silách, aby vás uvítal tak laskavě, jak jen můžeme, aby Váš pobyt byl nezapomenutelný a příjemný. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti cestovního ruchu a relaxační rodinné atmosféře zajistíme váš odpočinek v klidu a soukromí a budeme pro vás kdykoli k dispozici. Naše apartmány Vidić se nacházejí v nejkrásnější části pobřeží Jaderského moře, na jižních svazích poloostrova Pelješac, ve velmi pěkné a klidné oblasti v centru Orebiće. Krásná scenérie, krásná příroda, zajímavá kultura a zdravé klima jsou prvky, které nás odlišují od ostatních míst. Vzdálenost na nejbližší oblázkovou pláž je 300 m (3-4 minuty pěšky) a na hlavní písečnou pláž Trstenica se dostanete krátkou procházkou (10-15 minut pěšky). Ideální pro dovolenou bez aut. Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech pro 8-12 osob a ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a využití kuchyně. Každý pokoj a apartmán má terasu s krásným výhledem na moře a okolní ostrovy. Internet (WiFi) je k dispozici ve všech apartmánech a je pro naše hosty zdarma, stejně jako soukromá parkovací místa, která není nutné rezervovat předem. Všechny ubytovací jednotky mají satelitní TV. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchou a ručníky zdarma. Ve dvoře je altán s grilem a zahradním nábytkem pro hosty a dětské hřiště. V apartmánech jsou povolena domácí zvířata. Nabízíme také prádelnu. Nejbližší supermarket je 100 metrů daleko a restaurace a bary jsou 300 metrů daleko. Hosté mohou navštívit ostrov Korčula trajektem nebo lodí, vzdáleným 1 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vidić

Od moře 300 m
Kapacita 32 osob

Cena od 130 €

Apartmány Zona ( Orebić)

Apartmány jsou nově zařízené a moderně vybavené kvalitními televizory a vysokorychlostním internetem. V bezprostřední blízkosti (méně než 50 metrů) se nachází supermarket, bílá prodejna, textilní obchod, pekárna, kavárna, restaurace, fotbalové hřiště, autobus, autobusová zastávka. Objekt se nachází 150 metrů od hlavní písečné pláže. Hlavní promenáda u moře je vzdálená 100 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Zona

Od moře 150 m
Kapacita 24 osob

Cena od 20 €

Apartmány Antonia ( Orebić)

Apartmány Antonio se nacházejí v klidném a zeleném prostředí. Hlídané parkoviště s přírodním stínem. Každý host je vítán lahví vína. Také je zde možnost nákupu vína, brandy, sherry a olivového oleje.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antonia

Od moře 200 m
Kapacita 22 osob

Cena od 40 €

Apartmány Pretner ( Orebić)

Pretner Apartmány Orebič na poloostrově Pelješac se nachází v klidném místě, v blízkosti moře, přímo na hlavní písečné pláže Trstenica. Soukromým vlastnictvím 2000 m2 zahrnuje z jižní strany zahradě plné zeleně s středomořskou vegetací a krbem, který je hostům k dispozici. Ze severní strany jsou citrusových sadů a olivových stromů a velké parkoviště linka. Všechny apartmány jsou klimatizované a vybavené satelitní TV a bezdrátovým připojením k internetu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pretner

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

Cena od 46 €

Rekreační dům Villa Noa ( Orebić)

Ssci.Staff říká: anglicky, chorvatsky Nově zrekonstruovaný dům Noa se nachází na klidném místě v Postupu a nabízí krásný výhled na Jaderské moře, ostrovy a vinice. Toto dokonalé útočiště má velkou terasu s grilem, kde můžete trávit dny odpočinkem. Má dvě ložnice s manželskou postelí a smart TV. V objektu je zdarma dostupné wifi. K dispozici je také parkoviště pro auta. Jsme vždy k dispozici pro všechny potřeby našich hostů. Postup je klidná vesnice s krásným výhledem na Korčulu, Mljet a Lastovo. Podél Postupu je mnoho malých vesniček, které můžete prozkoumat a užít si je. Orebić, hlavní město, je 6 km daleko, 10 minut jízdy od nás. Najdete zde mnoho kvalitních restaurací, které podávají čerstvé potraviny od přátelských farmářů a samozřejmě městských rybářů. Zde máme mnoho soukromých a klidných pláží, které se nacházejí mezi lesy přímo u moře. Perfektní pro radost! Postup je domovem slavného stejnojmenného červeného vína. Víno Pelješko je považováno za jedno z nejlepších chorvatských vín. Můžete si užít návštěvu mnoha místních vinařství po celém poloostrově. Možné jednodenní výlety na: ostrovy Korčula a Mljet, procházka po nejdelších hradbách v Evropě ve Stonu, návštěva Dubrovníku nebo Medžugorje. Pro odvážnější jsou zde aktivity jako pěší turistika, cyklistika a plachtění

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Noa

Od moře 1 km
Kapacita 4 osob

Cena od 130 €

Apartmány Villa Maris ( Orebić)

Villa Maris je velmi pěkný a nový dům s venkovní vířivkou, jen 80 m od hlavní písečné pláže Trstenica, cca 300 m od restaurací, cca 150 m od kaváren, cca. 250 m od obchodů, cca. 800 m od starého centra Orebiče. Pěkné a tiché místo. Parkoviště. Ve zvýšeném přízemí jsou 2 pěkné a luxusní apartmány 2+2 a 1 pěkný apartmán pro 2 osoby, studio. Každý apartmán je vybaven SAT-TV, klimatizací, Wi-Fi a myčkou. Apartmány jsou velmi pěkné, kvalitně a moderně vybavené.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Maris

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmán M ( Orebić)

Studio M se nachází 3 metry od moře, na pěší zóně v Orebiči. Hostům je umožněn příjezd autem na parkoviště, které je vedle apartmánu. Je vybaven klimatizací, bezplatným Wi-Fi připojením, televizí se satelitním příjmem a vším dalším, co vám zůstane příjemnější.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán M

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena od 65 €

Apartmány Dora i Kati ( Orebić)

Pokud chcete strávit svou dovolenou na malém, klidném místě obklopeném čistou, nedotčenou přírodou a hledáním ubytování v apartmánu, jste na správném místě. Máme apartmán, kde můžete pohodlně ubytovat až čtyři osoby. Ideální pro rodiny s jedním nebo dvěma dětmi. Nachází se v centru města Orebić, pouhých 50 metrů od břehu, obchodu, kostela a nejbližší restaurace a pizzerie. Pláž je 80 metrů od apartmánu, stejně jako sanitka. Pošta a přístav jsou vzdáleny jen 130 metrů. V našem bytě budete přivítáni láhev našeho domácího vína, domácího olivového oleje, který je v našem regionu nepostradatelným kořením, a osvěžující nápoj jako vítání. Vlastnosti bytu: Parkování, používání grilu, terasa, využití zahrady, klimatizace, TV, satelitní a digitální pozemní přijímač, mikrovlnná trouba, lednice, mraznička, trouba, ložní prádlo, ručníky, varná konvice, kávovar. Daň z pobytu je zahrnuta v ceně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dora i Kati

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

Apartmány Jerry ( Orebić)

Apartmány Jerry první řada u moře. Soukromé parkoviště. Každý apartmán má vlastní balkon a terasu. 5 minut chůze od banky, pošta, obchody, centrum. Apartmány se nacházejí v klidné části Orebiče, pouhých 10 metrů od moře. Každý apartmán má samostatný vchod, parkoviště, balkon a terasu s lehátky a slunečníky. V bytě je plně vybavená kuchyň, koupelna, pokoj, klimatizace, vysoušeč vlasů, mikrovlnná trouba, trezor, alarm, ručníky a ložní prádlo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jerry

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Karmen ( Orebić)

Holiday Home Karmen nabízí ubytování v Orebiću s obytným prostorem 130 metrů čtverečních plně vybaveným pro sedm osob, dvěma velkými terasami s posezením a jídelním koutem, částečným výhledem na moře a soukromým parkováním před domem. Zvláštností pro zvýraznění je zahrada, soukromý prostor 160 metrů čtverečních s citrony a pomerančovníky skryté před pohledem s lehátky pro každodenní odpočinek a večerní shromáždění otevřený krb. A pro ty, kteří nemají rádi davy a horko v srpnu, zkuste Orebic v září a začátkem října

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Karmen

Od moře 150 m
Kapacita 7 osob

Cena od 110 €

Apartmány Tri vlake ( Orebić)

Apartmány Tri Vlake se nacházejí ve Viganji poblíž Orebiče na poloostrově Peljeac a nabízejí ubytování s kuchyňským vybavením. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma a na pláž je to jen pár kroků. Všechny apartmány mají posezení a TV a plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem. Dům byl postaven mými rodiči po velké rezignaci poté, co byl starý rodinný dům zničen při zemětřesení v roce 1962, kde moji předkové žili ze starých časů. Z tohoto důvodu má dům zvláštní význam pro mě a moji sestru. Jeho přednosti jsou: vzhled a velikost přizpůsobená místní architektuře, zahrady středomořské vegetace obklopené, oploceným a kachlovým dvorem a apartmány vybavené pro naše potřeby (umělecké obrazy, rodinné vzpomínky). Práce s lidmi byla mým profesním zájmem a teď ji miluji - potěšit se, pomáhat, bavit se. Kromě toho miluji moře, plachtění a rybaření. Rád sleduji dobrý film, poslouchám hudbu a tanec.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tri vlake

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

Rekreační dům House Lido Orebic ( Orebić)

INTERIÉR DOMU: Rodinný dům s kapacitou 6+2 osob. Kompletně zrekonstruovaný v roce 2011., obklopen stromy. 500 m od centra, klidná lokalita, 30 m od moře, 30 m plaz, ve slepé ulici, v zeleni, jihozápadní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2 (oplocený) s stromy, přírodní zahrada. 4-pokojový dům 100 m2, útulné zařízení: obývací pokoj 16 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit (LCD/LED), DVD a klimatizace. Vstup na balkon. Jeden dvoulůžkový pokoj 16 m2. Vstup na balkon. Jeden dvoulůžkový pokoj 15 m2. Jeden dvoulůžkový pokoj 10 m2. Celý dům je pouze pro vaše použití. ZVÍŘATA NEJSOU POVOLENÁ. Rezervace není povolena pro děti do 20 let bez přítomnosti rodičů. KUCHYŇ: Otevřená kuchyně, (4 plotýnky, trouba, sklokeramická deska), mikrovlnná trouba, lednice a extra mini kuchyňský blok (lednice + 2 plotýnky). Wi-Fi: Internet (bezdrátová LAN (WLAN) zdarma. KOUPELNY: Koupelna se sprchou, bidetem, toaletou a samostatnou toaletou/umyvadlem. Elektrické topení. Terasový nábytek. Vybavení: dětská postýlka. www.houselidoorebic.com Byli jsme oceněni označení Bezpečný pobyt v Chorvatsku, které je zárukou, že jsme přijali národní a mezinárodní zdravotní a bezpečnostní normy v souladu s pokyny předepsanými Světovou radou pro cestování a cestovní ruch.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům House Lido Orebic

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

Cena od 110 €

Apartmány Oasi d'Oro ( Orebić)

Apartmány "Oasi d'Oro" se nacházejí v rodinném domě v Orebići na poloostrově Pelješac. Nově postavené a stylové apartmány se nacházejí mezi hlavní silnicí a pobřežní promenádou, v blízkosti hlavní pláže Trstenica. Rezidence má soukromé parkoviště, klimatizované interiéry s WiFi a malý koutek na knihy. Všechny naše elegantní a vkusně zařízené apartmány mají balkon s výhledem na moře nebo na kopec St. Elias, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, obývací / jídelní část se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem. Hlavní pláž s plážovým barem, vinařství, restaurace, kavárny, obchody s potravinami, pekárny, stánek, obchod se suvenýry jsou kousek odtud. Nedaleko odtud mohou hosté navštívit různé atrakce, jako je námořní muzeum a františkánský klášter, nebo si užít sportovní aktivity jako fotbal, tenis, minigolf, vodní skútr, windsurfing ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Oasi d'Oro

Od moře 50 m
Kapacita 22 osob

Cena od 50 €

Apartmány Clementina sunrise Orebić ( Orebić)

Nově postavené apartmány Clementina východ slunce v Orebić, v blízkosti pláže, promenády, restaurací, pekáren. Soukromé parkoviště, terasa s výhledem na moře. Apartmány zahrnují WiFi, SAT TV, klimatizaci, myčku, vysoušeč vlasů, žehličku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, dětskou postýlku. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Clementina sunrise Orebić

Od moře 60 m
Kapacita 10 osob

Cena od 50 €

Apartmány Villa Iva ( Orebić)

Plně vybavené apartmány Villa Iva, která se nachází v první řadě u moře v Orebić na Pelješaci. Nachází se 20 metrů od krásné pláže a 10 minut chůze do centra. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Iva

Od moře 20 m
Kapacita 18 osob

Cena od 60 €

Apartmány Diana ( Orebić)

Apartmán pro 2-5 osob, cca. 100 m od pláže. V centru obce, klidná lokalita. Má 2 ložnice (každý pokoj má klimatizaci), kuchyň, TV se satelitním příjmem, bezdrátové připojení, koupelna. Balkon s výhledem na moře. Parkoviště. Doporučené exkurze z Orebic: ostrov Korčula, cca. 15 min jízdy lodí. Národní park Mljet, cca. 1h 30 minut jízdy lodí. Dubrovnik, cca 120 km. Split, cca. 2 h 30 min katamaránem. V centru města, v blízkosti přístavu, nabízíme komfortní ubytování za přijatelnou cenu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Diana

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Mokalo ( Orebić)

V malé vesničce Mokalo, 3 km východně od Orebiče na poloostrově Pelješac, jsou naše apartmány. Dům je obklopen krásnou přírodou borového lesa, olivových hájů a slavných vinic Postup. Pod tímto místem se nachází jedna z nejkrásnějších zátok na poloostrově. Hosté si mohou vychutnat bazén, který se nachází 50 m od domu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mokalo

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Apartmány Mirjana ( Orebić)

Apartmány Mirjana se nachází 250 m od pláže a centra (prodejce, market, banka, pošta). Byt má kapacitu 6 + 2, 2 + 1 a 2 osoby.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mirjana

Od moře 200 m
Kapacita 13 osob

Cena od 30 €

Apartmán Tonci ( Orebić)

V bytě je jedno patro domác- V celém bytě s 80 metrů čtverečních plochy. K dispozici jsou dvě ložnice, obývací pokoj s klimatizací, kuchyň, koupelna, velká terasa, zahrada s grilem, který můžete použít i zastíněné parkoviště a připojení na internet v Hause. Také máme velkou zahradu, kde mohou hrát vaše děti. S ohledem na Mount St Elias nabízí příjemné prostředí pro dovolenou. Z terasy je pěkný den opalovat nebo číst knihu a užít noční pohled na hvězdné oblohy. Jeho velmi ticho a klid, tím pravým místem pro dobití baterie.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Tonci

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Zlatko ( Orebić)

Dům Zlatko se nachází v malé vesničce Mokalo u Orebiče, ideální pro klid a relaxaci, zatímco jeho ubytovací poloha k prohlídce chorvatských perel: Dubrovník, Korčula, národní park Mljet a poloostrov Pelješac. Dům má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a koupelnu, plně zařízený a vybavený. K dispozici je klimatizace, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, gril, terasa, venkovní sprcha .... krásná velká zahrada 700 m2 s výhledem na moře a ostrov Korčula poskytuje další požitek z vaší dovolené. Pláž je 200 m mírná pěšina. Parkování je na zahradě.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Zlatko

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 130 €

Apartmány Irena ( Orebić)

Apartmány jsou vybaveny pro příjemný pobyt. Hostitelé mají místní produkty: víno, brandy a olivový olej. Vítejte jako dárkové láhve vína dle vašeho výběru. Ceny dohodou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Irena

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

Cena od 30 €

Apartmány Ljiljana ( Orebić)

Naše ubytování je vhodné zejména pro skupiny nebo rodiny s dětmi. Orebič je ideální pro lidi, kteří chtějí dovolenou v klidném prostředí, ale i pro ty, kteří mají rádi aktivnější dovolenou. Hosté v Orebiči mají možnost navštívit a prozkoumat nedaleké ostrovy. Nacházíme se v centru Orebiče a veškerý potřebný obsah je dostupný pěšky. Pláž je vzdálená jen pár minut chůze. Ve vzdálenosti 50m je obchod, pekárna, lékárna, kavárna a rychlé občerstvení. A v blízkosti jsou další zařízení, jako jsou restaurace a další aktivity. Dům se nachází v klidné ulici, s výhledem na moře, zahradu a ulici. DOLŮ - Velikost bytů je 61 m2 + terasa 16 m2 + balkon 7 m2. Terasa je v přírodním stínu s odpočinkovou zónou (venkovní nábytek a lehátko) a jídelním stolem. Apartmán má koupelnu, 2 ložnice, jídelní kout a kuchyň.. Dále zahrnuje bezplatné parkování, klimatizaci, satelitní TV, Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. UP - Byt je 61 m2 + terasa 4 m2 + balkon 7 m2. Terasa a balkon jsou zastřešeny markýzami pro potřebný stín a vybaveny venkovním nábytkem. Apartmán má koupelnu, 2 ložnice, jídelní kout a kuchyň. Zahrnuje také bezplatné parkování, klimatizaci, satelitní TV, Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ljiljana

Od moře 70 m
Kapacita 8 osob

Cena od 100 €

Apartmány Eva i Iva ( Orebić)

Dva nové, moderní apartmány (Eva a Iva) se nacházejí v klidné části Orebiće, 5 minut chůze od pláže. Nachází se v prvním patře soukromého domu s terasou a balkonem s výhledem do zahrady a na hory. Nabízíme bezplatné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště a gril. Ideální pro rodinu s dětmi nebo dva páry. Pro větší skupiny (8-10 osob) si můžete zarezervovat oba apartmány a užít si společnost na velké terase. Apartmány mají vlastní vchod. Každý apartmán je klimatizovaný a zahrnuje kuchyň s obývacím pokojem, 2 ložnice a 2 koupelny se sprchovým koutem. Hosté najdou varnou desku, lednici, myčku nádobí a kuchyňské nádobí v plně vybavené kuchyni. Každý apartmán má také pračku a TV s plochou obrazovkou se streamovacími službami.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Eva i Iva

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Orebić

Orebić  - Erb Orebić je přístavní město námořníků a známé turistické místo na Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko. Nachází se na poloostrově Pelješac v ideálním místem pro Vaši dovolenou. Když přijedete na dovolenou v Orebic a pronajmout byt nebo místnost v soukromém ubytování, si můžete vychutnat koupání, opalování, turistika, navštívit námořní muzeum a františkánský klášter s jednou z nejkrásnějších pohledů na Středozemní moře. Orebić je přímo přes úžinu od známého města Korčula. Trajekty do města a ostrova Korčula spouštět často, a to je velmi vhodné k návštěvě tohoto starobylého města. Orebić byl pojmenován po rodině, která přestavěl zámek uvnitř hradiště v 1586. roce. V průběhu 19. století, Orebić mělo 17 z nejdůležitějších námořních kapitánů v Rakousku-Uhersku, a proto je také nazýván městem námořníků. Cestovní ruch je jedním z hlavních odvětvích hospodářství a hlavním zdrojem příjmů pro místní obyvatelstvo, a to zejména v letních měsících. Dnes turisté z Maďarska, Německa a Itálie často navštívit toto krásné město. Orebič je místo, kde máte jistotu, že odpočinout a dobít baterie pro nadcházející výzvy! Apartmány Orebic. Ubytování v soukromí Orebić - získat přímý kontakt s majiteli ubytování rodiny! Vítejte na Orebić!

Orebić Předpověď počasí