Apartmány a ubytování v soukromí Žuljana

Žuljana je malé turistické město v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. To se nachází na jižní části poloostrova Pelješac v malebné písečné zátoky. Je orientován na západ a má výhled na ostrov Korčula a Lastovo, a má také nezapomenutelné západy slunce, opravdu nevšední zážitek. Administrativně patří do městečka Ston, které je vzdáleno pouhých 25 km od hotelu. To bylo poprvé zmíněno v písemných pramenech v...

Seřadit podle:

Apartmány Zuljana Cavelis

Žuljana

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

od 30 €

Apartmány Žuljana

Žuljana

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

od 70 €

Apartmány Primorac

Žuljana

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Apartmány Lovrenko

Žuljana

Od moře 10 m
Kapacita 27 osob

od 50 €

Apartmány Zuljana Cavelis ( Žuljana)

Naše apartmány se nacházejí na malém kopci u vchodu do Žuljana, v blízkosti pláže a jen 2 minuty chůze od centra Žuljana. Daleko od hluku a těší se jedné z nejlepších výhledem na Žuljana Bay, apartmány Cavelis je ideální volbou strávit svoji dovolenou na adrese. Nabízíme Vám apartmány a pokoje k pronájmu, s kuchyní, koupelnou a terasou. Soukromé parkoviště je k dispozici u našeho domu. Všichni hosté mohou využít náš gril, dřevěné uhlí je možné zakoupit v obchodě v okolí. Všichni naši hosté naprosté soukromí. Wifi zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Zuljana Cavelis

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

Cena od 30 €

Apartmány Žuljana ( Žuljana)

Apartmány rodiny Cakelic se nachází v Žuljana, malé místo na jižní straně poloostrova Pelješac. Zuljana je dobře známo o to písečné pláže. Tam jsou dvě velké pláže a mnoho menších, kde si můžete vychutnat v klidu a soukromí. Díky bohaté zdroje vody je bohatá vegetace, a Okolí místě je porostlá borovým lesem, kde se můžete setkat mnoho divokých zvířat. Hosté mají k dispozici poštou se směnárnou, obchod, internetový klub, kavárna a dvě restaurace. Naše apartmány jsou kompletně vybaveny, mají vlastní parkoviště, některé z nich jsou airconditined, a to, co všichni z nich mají společné to, atraktivní lokalita, s velmi příznivými cenami. Uvedené ceny jsou ještě nižší mimo sezónu, kdy si můžete vychutnat všechny výhody, jako v plné sezóně, ale s ničím nerušené ticho a bez mnoha dalších turistů. Můžeme nabídnout domácí jídlo a nápoje pro naše hosty. Je zde také možnost organizované potápění, přenést na vzdálenější pláže, chůze nebo jízda na kole na lesní zkoušky a exkurze na Mljet, Korčula, Medugorje nebo Dubrovníku. Věříme, že jste nás navštíví. Naše dlouhodobé zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a individuální přístup k host jsou zárukou Vaší spokojenosti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Žuljana

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

Cena od 70 €

Apartmány Primorac ( Žuljana)

Nabízíme ubytování v domě se třemi byty je od 35 Eur včetně internetu a klimatizací. Pro skupiny a delší pobyty navíc slevu a večeře ve staré dalmatské hospody. Pro hosty, kteří přiletí letadlem organizovat svůj vlastní dopravní dodávku. Se slevou organizovat oizlete Národního parku Mljet, Korčula, Ston, Dubrovník, Mostar a Medjugorje. K vašim službám jsou 0-24.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Primorac

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Apartmány Lovrenko ( Žuljana)

Apartmány Lovrenko se nacházejí v Žuljaně na jihu poloostrova Pelješac. Žuljana je perla, která leží na dně údolí a obklopuje krásnou písečnou pláž vhodnou pro malé děti. Nedaleko jsou některé z nejkrásnějších pláží na Pelješaci a na Jadranu (pláže Vucine, Kremena). Pelješac je rájem pro cyklisty, zejména mimo sezónu. Žuljana patří k obci Ston a je 25 kilometrů daleko. Apartmánový dům Lovrenko se nachází na pláži. Dům má vlastní parkoviště a pár metrů odtud je obchod, bankomat a restaurace. V obci je pošta, směnárna, několik restaurací a kavárna (vše do 100 metrů). Naše apartmány jsou plně vybavené a všechny jsou klimatizované. Apartmány jsou vhodné pro 4-5 osob. Všechny mají prostorné balkony, terasy v přízemí. Naše ceny jsou přijatelné, zejména v předsezóně a po sezóně. Hosté si mohou užít také projížďky na ponorkách, šlapadlech, potápění a vodních skútrech. Můžete si pronajmout loď, abyste mohli projet na malé pláže v nedalekých zátokách. Novinkou pro děti je hraní v aquaparku. Žuljana je ideálním místem pro výlety do Stonu, Korčuly, Dubrovníku, údolí Neretvy a Medžugorje. Našim hostům nabízíme slevu na dopravu do národního parku Mljet. Těšíme se na Vaši návštěvu. Pokud máte nějaké speciální přání, dejte nám vědět a my uděláme maximum, abychom vám vyhověli. Jsme tu, abychom vám dovolenou co nejvíce zpříjemnili.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lovrenko

Od moře 10 m
Kapacita 27 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Žuljana

Žuljana  - Erb Žuljana je malé turistické město v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. To se nachází na jižní části poloostrova Pelješac v malebné písečné zátoky. Je orientován na západ a má výhled na ostrov Korčula a Lastovo, a má také nezapomenutelné západy slunce, opravdu nevšední zážitek. Administrativně patří do městečka Ston, které je vzdáleno pouhých 25 km od hotelu. To bylo poprvé zmíněno v písemných pramenech v 12. století, a to bylo jmenováno po kostela sv Julian. Obec má asi 200 stálých obyvatel, kteří se zabývají především v oblasti cestovního ruchu, stejně jako při výrobě vína a pěstování oliv a rybaření. Ubytování v Žuljana je nabízena exkluzivně v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů v rámci soukromého rodinného ubytování. Zde je pošta, směnárna, obchod se suvenýry, restaurace, kavárna s barem, 4 malé soukromé auto-tábory a mnohé soukromé pokoje a apartmány. Milovníci aktivního odpočinku ocení v potápění křišťálově čisté a ryby bohaté vody a jezdit na kole přes husté borové vonící lesy. Od Žuljana, existují organizované výlety na nedaleký ostrov Mljet a národní park, kde můžete strávit příjemný den. Místo je velmi klidné a tiché, a její dlouhé pláže a čisté vody jsou pravdivé výzva pro všechny rodiny s malými dětmi. Zveme vás k návštěvě Žuljana na poloostrově Pelješac, tato malá oáza klidu a nedotčené středomořské krásy a strávit příjemnou a nezapomenutelnou rodinnou dovolenou. Apartmány, pokoje a domy levnější až o 40%, aniž by drahé agenturní poplatky. Soukromé ubytování v Žuljana na poloostrově Pelješac. Vítejte na Žuljana!

Žuljana Předpověď počasí