Apartmány a ubytování v soukromí Ploče

Ploče je malé moderní přístavní město v Dubrovnik-Neretva, kde se podle posledního sčítání lidu žije 10.834 obyvatel. Město se nachází v chráněné zátoce severně od ústí řeky Neretvy v Jaderském moři, a jako taková je ideálním přístav pro dopravní a logistické operace. Ploce Port primární přístav používají Bosnou a Hercegovinou. Cestovního ruchu, na rozdíl od jiných pobřežních měst na pobřeží Jaderského...

Seřadit podle:

Apartmán Marcela

Ploče

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmán Marcela ( Ploče)

Pěkný a slunný byt Marcela se nachází v Ploce, v údolí řeky Neretvy, na půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Trajektový přístav s linií Pelješac a Korčula 50 m. Jezera Bacina spojená s Jaderským mořem, zdobená kola, organizovaný výlet lodí a windsurfing jsou 2 km daleko. Ústí řeky Neretvy s krásnými písečnými plážemi a kiteboardingem je 10 km od panelu. Archeologické muzeum ve vesnici Vid je vzdálené 20 km, město Metkovic a ornitologické muzeum 25 km, poutní centrum v Medžugorji, Bosně a Hercegovině Mostaru 40 km a 60 km. Krásné oblázkové pláže se nacházejí 10 km od panelu a vjezd do sjezdovky Park je 35 km v obci Igrane. Významné události v létě Ploce Ploce v červenci a srpnu a Boat Marathon na řece Neretvě z Metkovic do Ploce v srpnu. Byt je klimatizovaný a má jednu ložnici s manželskou postelí, 1 pokoj se dvěma samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou, předsíň, kuchyň, koupelnu a obývací pokoj s balkonem s výhledem na moře. Je vybaven pračkou a myčkou, LCD TV, DVD, WI FI internet, mikrovlnná trouba, plynový sporák a varná deska, lednice, rychlovarná konvice, kávovar, ručníky, posteljinom. Autobusové nádraží je 100 m, pošta 90 m, 50 m restaurace, kavárny 50 m, banka 20 m, lékárna a zdravotní středisko 60 m.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Marcela

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Ploče

Ploče  - Erb Ploče je malé moderní přístavní město v Dubrovnik-Neretva, kde se podle posledního sčítání lidu žije 10.834 obyvatel. Město se nachází v chráněné zátoce severně od ústí řeky Neretvy v Jaderském moři, a jako taková je ideálním přístav pro dopravní a logistické operace. Ploce Port primární přístav používají Bosnou a Hercegovinou. Cestovního ruchu, na rozdíl od jiných pobřežních měst na pobřeží Jaderského moře doesent mají velký význam, ale tam jsou všechny předpoklady pro rozvoj cestovního ruchu vzhledem k blízkosti řeky Neretvy a krásné Bačina jezer. údolí Neretvy je velmi atraktivní oblastí pro lov hlavně na ptáky. Rybolov a zemědělství, a to zejména produkce citrusových plodů je hlavním zaměstnáním místních obyvatel. Bacina jezera jsou poměrně malé a skládají se z šesti připojen a jedním samostatným jezera a je jedním z nejzajímavějších jevů v krasové hydrografie. Při návštěvě Ploce, nebo pokud jste právě procházející městem, doporučujeme zůstat v kvalitní ubytování v soukromí (apartmány a pokoje) a objevit a vychutnat přírodní krásy delty řeky Neretvy a Bačina jezer. Ubytování Ploce. Vítejte na Ploče!

Ploče Předpověď počasí