Apartmány a ubytování v soukromí Ploče

Ploče je malé moderní přístavní město v Dubrovnik-Neretva, kde se podle posledního sčítání lidu žije 10.834 obyvatel. Město se nachází v chráněné zátoce severně od ústí řeky Neretvy v Jaderském moři, a jako taková je ideálním přístav pro dopravní a logistické operace. Ploce Port primární přístav používají Bosnou a Hercegovinou. Cestovního ruchu, na rozdíl od jiných pobřežních měst na pobřeží Jaderského...

Seřadit podle:

Apartmány Marcela

Ploče

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmány Marcela ( Ploče)

Pěkný a slunný byt Marcela se nachází v Ploce, který se nachází v údolí řeky Neretvy, na půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Trajekt s linií Pelješac a Korčula 50 m. Bacina jezer, spojené s Jaderským mořem, se zdobenými kola, organizovaného zájezdu lodí a windsurfing jsou 2 km od hotelu. Ústí řeky Neretvy s krásnými písčitými plážemi a kiteboardingu je 10 km panelu. Archeologické muzeum ve vesnici Vid je 20 km, město Metkovic a ornitologické muzeum 25 km, centrum pouti v Medjugorje, Bosna a Hercegovina Mostar 40 km a 60 km. Nádherné oblázkové pláže se nachází 10 km od panelu a vstup do svahu parku je k dispozici na 35 km v obci Igrane. Významné události v Ploce Ploce létě v červenci a srpnu a Boat Maraton Neretvy od Metkovic do Ploce v srpnu. V bytě je klimatizovaný a má jednu ložnici s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou, předsíň, kuchyň, koupelna a obývací pokoj s balkonem s výhledem na moře. Je vybaven pračkou a myčkou na nádobí, LCD TV, DVD, WI FI připojení k internetu, mikrovlnná trouba, plynový deskou a deskou, lednice, varná konvice, kávovar, ručníky, posteljinom. Autobusová zastávka je 100 m, pošta 90 m, 50 m restaurace, kavárny 50 m, 20 m banka, lékárna a poliklinika 60 m.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marcela

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Ploče

Ploče  - Erb Ploče je malé moderní přístavní město v Dubrovnik-Neretva, kde se podle posledního sčítání lidu žije 10.834 obyvatel. Město se nachází v chráněné zátoce severně od ústí řeky Neretvy v Jaderském moři, a jako taková je ideálním přístav pro dopravní a logistické operace. Ploce Port primární přístav používají Bosnou a Hercegovinou. Cestovního ruchu, na rozdíl od jiných pobřežních měst na pobřeží Jaderského moře doesent mají velký význam, ale tam jsou všechny předpoklady pro rozvoj cestovního ruchu vzhledem k blízkosti řeky Neretvy a krásné Bačina jezer. údolí Neretvy je velmi atraktivní oblastí pro lov hlavně na ptáky. Rybolov a zemědělství, a to zejména produkce citrusových plodů je hlavním zaměstnáním místních obyvatel. Bacina jezera jsou poměrně malé a skládají se z šesti připojen a jedním samostatným jezera a je jedním z nejzajímavějších jevů v krasové hydrografie. Při návštěvě Ploce, nebo pokud jste právě procházející městem, doporučujeme zůstat v kvalitní ubytování v soukromí (apartmány a pokoje) a objevit a vychutnat přírodní krásy delty řeky Neretvy a Bačina jezer. Ubytování Ploce. Vítejte na Ploče!

Ploče Předpověď počasí