Apartmány a ubytování v soukromí Sreser

Sreser je malá rybářská a turistická vesnice v Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. To se nachází na severní straně centrální části poloostrova Pelješac, a při pohledu na východ, na pevninu, kde se řeka Neretva vlévá do moře. To se nachází 3 km od hlavní silnice a od města Janjina, který je také centrem obce. Z městečka Ston se nachází asi 30 kilometrů. Nedotčená příroda, čisté moře a dobré pláže, to jsou hlavní...

Seřadit podle:

Apartmány Sreser

Sreser

Od moře 20 m
Kapacita 22 osob

od 40 €

Apartmány Kala

Sreser

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

od 50 €

Apartmán Sunce

Sreser

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmány Sreser ( Sreser)

Apartmány Ana Mratinović se nacházejí v malé klidné obci Sreser na poloostrově Pelješac v Chorvatsku, jsou plně vybavené, Wi-Fi a klimatizace zdarma. Apartmány se nacházejí v první řadě k moři a 50 m od hlavní pláže. Bungalovy v přízemí jsou ideální pro rodiny s malými dětmi. Hosté mají vlastní parkoviště, velký gril je k dispozici, grilovací dřevo je zdarma. Pokud máte k dispozici loď, máte volné místo pro loď v přístavu před bytem. Sreser je vhodné místo pro lidi k odpočinku nosit na kole, můžete přinést vaše kola mají speciální místo pro kola a máme nádherné cyklostezky bez auta. Všichni hosté přijíždějící zdarma dostanou 1 láhev domácího vína a vítaný aperitiv. Máte možnost si pronajmout loď. Čerstvé ryby a měkkýši jsou k dispozici každý den. Pokud chcete opravdovou dovolenou na klidném místě s krásnou pláží, Sreser je pro vás místo.  Do Dubrovníku je možné dorazit letadlem, transfer na apartmán Ana Mratinović v Sreseru po dohodě s majitelem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sreser

Od moře 20 m
Kapacita 22 osob

Cena od 40 €

Apartmány Kala ( Sreser)

Apartmány Kala se nachází v malé rybářské vesnici Sreser na poloostrově Pelješcu. Objekat je přibližně 10 m od mora. Naše ubytování s klimatizací, bezplatným připojením na internet. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na moře. Naše budova má 6 jednotek různých velikostí. Pěkné a klidné místo je ideální pro hosty, kteří hledají přestávku od hektického a stresu každodenního života. Lokalita se nachází v blízkosti známých turistických destinací (Dubrovnik, Mljet, Korčula, Ston) činí toto místo zajímavé zejména pro hosty na dovolené chtějí navštívit a známá místa.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kala

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

Cena od 50 €

Apartmán Sunce ( Sreser)

Apartmánový dům Sunce se nachází v Osobljavě, klidné malé středomořské vesnici s přístupem k moři, na poloostrově Pelješac. Dům je obklopen bujnou zelení, nabízí soukromí, protože má malou zahradu s velkou dlážděnou terasou s posezením a lehátky, asi 250 metrů (5 minut chůze) od pláže, kde se můžete opalovat, koupat nebo si užívat stínu . Skládá se ze 2 ložnic (v jedné manželská postel a ve druhé 2 samostatná lůžka), plně vybavené kuchyně (myčka, toustovač, kávovar, varná konvice, trouba, sporák, lednice, mrazák a elektrický gril), obývacího pokoje se sedací soupravou (rozkládací pohovka postel), TV a sociální zařízení (celých 40m2). V koupelně je WC, sprchový kout, pračka a vysoušeč vlasů. Dům je klimatizovaný a má vlastní bezplatné parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sunce

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Sreser

Sreser  - Erb Sreser je malá rybářská a turistická vesnice v Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. To se nachází na severní straně centrální části poloostrova Pelješac, a při pohledu na východ, na pevninu, kde se řeka Neretva vlévá do moře. To se nachází 3 km od hlavní silnice a od města Janjina, který je také centrem obce. Z městečka Ston se nachází asi 30 kilometrů. Nedotčená příroda, čisté moře a dobré pláže, to jsou hlavní přednosti tohoto malého města. Jakmile hlavně rybářská vesnice, Sreser je nyní velmi rozvinutá malé turistické městečko a kvalitní ubytování je nabízen v téměř každém soukromém rodinném domě. Zvláštností Sreser je malý ostrov Gospin Skolj nachází jen pár desítek metrů od pláže a která při odlivu se dostanete pěšky. Malý ostrov je možné navštívit pěšky, a nabízí nádherný výhled a dostatek prostoru pro opalování. Sreser je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, protože se všemi kouzlo přírody a nedotčené čisté vody, je zde jen jedna restaurace, kavárna a obchod. Strávit svou dovolenou v Sreser na poloostrově Pelješac a uniknout z velké davy a městského smogu v této oáze klidu, klid, čisté moře, vzduch a omamnou vůní Středozemního moře. Soukromé ubytování v Sreser na poloostrově Pelješac. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Sreser na poloostrově Pelješac!

Sreser Předpověď počasí