Apartmány a ubytování v soukromí Drače

Drače je malé turistické a rybářské vesnice v Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. Je umístěn ve velké zátoce na severním pobřeží poloostrova Pelješac, 30 km severozápadně od městečka Ston. Administrativně patří do obce Janjina a zde žije pouze 70 stálých obyvatel. Jeho obyvatelé se již tradičně žili zemědělství, vinařství a rybaření, ale dnes cestovní ruch a turistické služby poskytující ubytování v soukromých...

Seřadit podle:

1 recenzí - 4.0/5

Apartmány GLAVOR DRAČE

Drače

Od moře 20 m
Kapacita 16 osob

od 25 €

Apartmány Mladenka

Drače

Od moře 10 m
Kapacita 19 osob

od 60 €

1 recenzí - 4.0/5
Apartmány GLAVOR DRAČE ( Drače)

Náš dům se nachází 20 m od oblázkové pláže, která má uvnitř písek, a 500 m od malé rybářské vesnice Drače (80 km od Dubrovníku). Náš dům má krásný výhled na moře a je obklopen pěkným upraveným olivovým hájem (5000 m2). V přízemí jsou 3 apartmány a v prvním patře 2 apartmány; k dispozici jsou dva grily a parkování je zajištěno pro všechna auta. - Apartmán A1 (5 osob) Apartmán A1 má jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro jednu osobu a koupelnu. Obsahuje také kuchyň s obývacím pokojem a další koupelnu. V obývacím pokoji je pohovka (přistýlka pro 2 osoby). Má balkon a terasu s výhledem na moře. Tento byt má k dispozici gril. Byt je v přízemí. - Studiový apartmán A2 (3 osoby) Tento studiový apartmán má jeden pokoj s manželskou postelí a přistýlkou pro jednu osobu. K dispozici je také kuchyň a koupelna. Má balkon s výhledem na moře. Byt je v přízemí. - Studiový apartmán A3 (4 osoby) Velký a prostorný byt (51 m2) je také v přízemí. Má kuchyň, velký obývací pokoj (42m2) s manželskou postelí a přistýlkou pro 2 osoby, WC (3,1m2) a koupelnu (4,2 m2) .Velká stínovaná terasa je před apartmánem (44m2) s výhledem na moře. Byt je v přízemí. - Studiový apartmán A4 (2 osoby) Tento studiový apartmán má jeden pokoj se dvěma lůžky. K dispozici je také kuchyň a koupelna. Má balkon s výhledem na moře. Tento byt se nachází v prvním patře. - Apartmán A5 (4-5 osob) Tento apartmán má jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro jednu osobu. K dispozici je také kuchyň a koupelna. V obývacím pokoji je pohovka (přistýlka pro 2 osoby). V bytě dva balkony mají výhled na moře. Tento byt se nachází v prvním patře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány GLAVOR DRAČE

Od moře 20 m
Kapacita 16 osob

Cena od 25 €

Apartmány Mladenka ( Drače)

Apartmány se nacházejí v první řadě k moři na poloostrově Pelješac v malém a klidném místě Luka Dubrava. Místo je klidné a klidné, ideální pro dovolenou a malé děti. Apartmány jsou plně zařízené a vybavené a každý apartmán má krásný výhled na moře. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mladenka

Od moře 10 m
Kapacita 19 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Drače

Drače  - Erb Drače je malé turistické a rybářské vesnice v Dubrovnik-Neretva v Chorvatsku. Je umístěn ve velké zátoce na severním pobřeží poloostrova Pelješac, 30 km severozápadně od městečka Ston. Administrativně patří do obce Janjina a zde žije pouze 70 stálých obyvatel. Jeho obyvatelé se již tradičně žili zemědělství, vinařství a rybaření, ale dnes cestovní ruch a turistické služby poskytující ubytování v soukromých rodinné domy se stávají stále důležitějšími odvětví ekonomiky. Okolí Drače je velmi lákavé, a celý záliv je obklopen krásnými starými cypřiši, olivovníky, agáve a barevných květin. V zátoce se nachází několik menších ostrovů (Dubovac, Galičak, Lovorikovac), které můžete navštívit, pokud si pronajmout motorový člun. Pláže jsou písek a štěrk, velmi čistý a uklizený ideální pro perfektní rodinnou dovolenou bez davů a hluku. V Drače je malý přístav, který je vzhledem k vlnolamu dobře chráněné před větrem, a může vázat menší jachty a čluny (hloubka je až 3 metry). Milovníci přírody a milovníky aktivní dovolené mohou vychutnat si nedotčenou přírodu, turistiku, chůzi nebo jízdě na kole na mnoha upravovaných běžeckých tratí, které vedou do okolních menších měst a zátok. Pro všechny milovníky gastronomie a autentických dalmatské pochoutky Drače nabízejí dvě restaurace, kde můžete ochutnat speciality z čerstvých ryb, dalmatský pršut, sýr a jeden z nejlepších červených vín z poloostrova jako Plavac. Kontaktujte přímo majitele bytu, ušetřit až 40% na vysokých agenturní poplatky a nyní mír, klid a přírodní prostředí Drače a poloostrova Pelješac. Ubytování v Drače na Pelješac. Apartmány, pokoje a další turistická zařízení Drače (poloostrov Pelješac). Vítejte na Drače!

Drače Předpověď počasí