Apartmány a ubytování v soukromí Mljet

Podle starověkého řeckého mýtu hrdina Odysseus se vrací domů po mnoha dobrodružstvích a mnoha letech putování na mořích. Měl nehodu a obrovská bouře potopila loď a moře ho hodit do okouzlila ostrově Ogigija. Epic popis krásy, příjemné klima, jemné zátok, jeskyní a pláží tohoto bájného ostrova se shoduje s jedinečnou krásu ostrova Mljet. Mljet je nejjižněji, nejzelenější a nejkrásnější chorvatský ostrov. V...

Seřadit podle:

Apartmán Rotim

Mljet

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmán House Meledia

Mljet

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 60 €

Apartmány Dalamar

Mljet

Od moře 2 km
Kapacita 11 osob

na vyžádání

Apartmán Guesthouse Radulj

Mljet

Od moře 30 m
Kapacita 14 osob

od 40 €

Apartmán Villa Anita

Mljet

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Dabelić Đurica

Mljet

Od moře 30 m
Kapacita 16 osob

od 26 €

Apartmány Flora

Mljet

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmány Linda

Mljet

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmán Rotim ( Mljet)

Apartmány rodiny Rotim se nacházejí na ostrově Mljet v Uvala Sutmiholjska, která je jednou z nejkrásnějších oblázkových zátok na Mljet. Nachází se na jižní straně ostrova, poblíž hlavní osady - Babino Polje. Náš dům obklopený borovicemi se nachází hned u moře. Dům používá k ohřevu vody solární energii, úsporné žárovky, vodu v nádrži a solární panely. Z tohoto důvodu není dovoleno používat topná zařízení (žehlička, fén, pomalý vařič). Nabízíme dva nově zařízené apartmány navržené pro 4 osoby (2 + 2). Každý apartmán má jednu ložnici s manželskou postelí, koupelnu, kuchyň a obývací pokoj s terasou a krásným výhledem na otevřené moře. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka vhodná pro dvě osoby. Hosté mohou využívat venkovní krb, lehátka a nábytek na terase. Hostitelé jsou k dispozici 24 hodin denně a nabízejí pomoc a radu, pokud si hosté chtějí ostrov dále prohlédnout.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Rotim

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmán House Meledia ( Mljet)

Dům 'MELEDIA' se nachází v přístavu Prožurska na ostrově Mljet, nejzelenější ostrov chorvatského Jadranu a jeden z nejkrásnějších ostrovů ve Středozemním moři. Nachází se v jižní Dalmácii, 20 NM západně od Dubrovníku, s nedotčenou přírodou a čistým mořem, Mljet je oázou dokonalé harmonie se svými bujnou středomořskou vegetací a modrým mořem, což je národní park. Prozurska Luka se nachází tři kilometry od přístavu Sobra. Původně koncipován jako rybářský přístav, který se nakonec stal oblíbeným cílem turistů z celého světa, především díky nedotčené přírodě, čistému moři a vzduchu a vynikající kuchyni. Zvláštní kouzlo místa dává své spojení s přírodou a probuzení se zvuku cvrčků a racků je zážitek, který si všichni návštěvníci navždy zapamatují. Příjemný večer se zvukem moře, rybaření s místními obyvateli, možnost pronájmu lodí a windsurfů, vychutnávání čerstvých delikatesů z mořských plodů, Prožurska je ideálním místem pro útěk davu, shonu a stresu způsobené moderním způsobem života. Dům "MELEDIA" se nachází na pobřeží (do 6 m od moře) s ochranou soukromí poskytovanou izolovanou polohou. Ve svém složení má apartmán 3 ložnice se 6 lůžky, koupelnu, kuchyň a velkou vyvýšenou terasu s výhledem na moře. Byt je klimatizovaný, má satelitní TV, moderní kuchyň a koupelnu, soukromou zahradu. Velikost domu je 60 m2.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán House Meledia

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

Apartmány Dalamar ( Mljet)

Apartments Dalamar se nachází v Babino Polje na ostrově Mljet a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, stejně jako přístup do zařízení BBQ. Všechny jednotky mají posezení, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma a sprchou. K dispozici je také jídelna a kuchyň s mikrovlnnou troubou, toustovačem a lednicí. Plně vybavený rekreační dům pro celou rodinu. Nedaleko pláže a každé další turistické místo na ostrově.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dalamar

Od moře 2 km
Kapacita 11 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Guesthouse Radulj ( Mljet)

Apartments Radulj se nachází v národním parku Mljet, pouhých 10 metrů od moře. Je obklopen palmami a borovicemi a nabízí terasu s grilem, bezplatné Wi-Fi a ubytování s výhledem na moře. Centrum Polače je vzdálené 200 metrů. Světlé apartmány mají klimatizaci a zařízený balkon s výhledem na moře. Studia mají kuchyňský kout. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Radulj nabízí svým hostům bezplatný výběr z národní brandy. Hosté si mohou také pochutnat na čerstvě připravených mořských plodech a různých dalmatských a středomořských specialitách. Nedaleko najdete solné jezero s klášterem St Mary. Celý ostrov nabízí četné turistické stezky. Autobusové nádraží se nachází v centru města Polače. Radulj Apartments stojí 30 km od trajektového přístavu. Katamaránový přístav s loděmi do Dubrovníku je odtud vzdálený 10 minut chůze a jezdí jednou denně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Guesthouse Radulj

Od moře 30 m
Kapacita 14 osob

Cena od 40 €

Apartmán Villa Anita ( Mljet)

Villa Anita se nachází v Sobře na ostrově Mljet. Apartmány jsou plně vybavené a mají balkon s krásným výhledem na moře. Nedaleko jsou restaurace, obchody s potravinami, pláže a půjčovna aut.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa Anita

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Dabelić Đurica ( Mljet)

Naše zařízení se nachází ve městě Polace. Polace se nachází v národním parku. Zařízení se skládá z pěti apartmánů, každý apartmán má koupelnu, kuchyň, jídelnu a pokoj s výhledem na moře. Dům má velkou zahradu. Každý zákazník, který přijde dostane welcome drink, a mohou ochutnat a vyzkoušet místní produkty.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dabelić Đurica

Od moře 30 m
Kapacita 16 osob

Cena od 26 €

Apartmány Flora ( Mljet)

Náš byt se nachází v obci Sobra. To má dvě ložnice, kuchyň, jídelna, koupelna, obývací pokoj a terasa s výhledem na moře. Byt je nový a pohodlný pro velké rodiny nebo páry. To má klimatizaci, TV a bezdrátové nejbližší bod je jen 30 m od bytu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Flora

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmány Linda ( Mljet)

Byt se nachází v Polace na ostrově Mljet, což je také národní park. V bytě je kuchyně, ložnice, koupelna a balkon s výhledem na moře. V bytě je také klimatizaci, TV, Wi-Fi a parkování, a nabízejí doplňkové služby pronájmu kol, kajaky a sloužit jídlo a pití. V okruhu 100 metrů se nacházejí restaurace, pekárny, obchody, bankomat, pláže, obchod se suvenýry a půjčovna aut. Domácí zvířata jsou povolena.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Linda

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Mljet

Mljet  - Erb Podle starověkého řeckého mýtu hrdina Odysseus se vrací domů po mnoha dobrodružstvích a mnoha letech putování na mořích. Měl nehodu a obrovská bouře potopila loď a moře ho hodit do okouzlila ostrově Ogigija. Epic popis krásy, příjemné klima, jemné zátok, jeskyní a pláží tohoto bájného ostrova se shoduje s jedinečnou krásu ostrova Mljet. Mljet je nejjižněji, nejzelenější a nejkrásnější chorvatský ostrov. V západní části ostrova je Národní park Mljet, který se rozkládá na ploše 54 km2 a který je široce známý pro velké i malé jezírko, hustými borovicovými lesy a kláštera Santa Maria na ostrově ve Velkých jezer. Mljet ostrov má jen 1088 obyvatel a největší osady jsou Babino Polje, Goveđari, Sobra, Polače a Pomena. S dovolenou na plážích v mnoha skrytých zátok je dovolená čas může být vyplněny s celou řadou aktivit, jako je pěší turistiku, cyklistiku, jízdu na kajaku a kanoistika, potápění a objevování skrytých jeskyní, jako je slavný Odysseus jeskyně. Levný byt v soukromých rodinných domech a jít jako Odyssey v dobrodružství a vychutnat všechny požitky z tohoto jedinečného ostrova. Vítejte na ostrově Mljet.

Mljet Předpověď počasí