Apartmány a ubytování v soukromí Korčula - Brna

Brna je malé turistické místo se nachází ve velké zátoce na jižním pobřeží ostrova. Brna vyvinut v 19. století při Rakouska Uherska, kdy byl postaven molo, který byl použit jako přístav pro obyvatele nedaleké vesnice Smokvica a především pro export prémiových vín z Korčula. Během 1970, Brna se stal populární destinací pro letní domky pro obyvatele Smokvica, a dnes je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa,...

Seřadit podle:

Apartmány Bleus

Korčula - Brna

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

od 30 €

Apartmán Kosirina

Korčula - Brna

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

od 45 €

Apartmány Ivan

Korčula - Brna

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

od 40 €

Apartmány Kuzma

Korčula - Brna

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

od 30 €

Apartmán Ema

Korčula - Brna

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Bleus ( Korčula - Brna)

Nachází se v klidné rybářské vesnice Brno Bleus apartmány mají klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Svěží zahrada naplněné středomořskou vegetací a grilem a terasou. Všechny apartmány mají posezení, psací stůl a plně vybavenou kuchyň. Vlastní koupelna se sprchou, toaletní potřeby a vysoušeč vlasů. Balkon s výhledem na moře. Smokvica vesnice, kde si hosté mohou ochutnat místní vína, je 3,5 km. Kavárny a bary jsou jen pár kroků, zatímco rybí restaurace a čerstvé potraviny na trhu lze nalézt v přední části domu. Istruga pláž, známý pro své léčivé bahno a různých sportovních zařízení, se nachází 300 metrů od Bleus Apartments. Bahno Město je vzdáleno 8 km. Četné cyklostezky, lze nalézt na 500 metrů. Středověké město Korčula se nachází 30 km. Na autobusové nádraží lze nalézt v Smokvica, 3,5 km, zatímco přístav je k dispozici v Vela Luka, 18 km daleko. Nejbližší letiště je ve Splitu, 120 km, na pevnině.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bleus

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

Cena od 30 €

Apartmán Kosirina ( Korčula - Brna)

Apartmán, 50 m2, první patro: samostatný vchod, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň, ložnice, koupelna, klimatizace, satelitní TV, balkon s výhledem na moře. Apartmány se nacházejí na klidném odlehlém místě v zátoce Brna, 400 m od centra Brna, 10 m od moře, 20 m od pláže, parkování 5 m. Možnost využití grilů, internetu, člunu, doku pro lodě. Supermarket 500 m, restaurace 500 m, 20 m oblázková pláž, skalnatá pláž 10 m, 800 m písečná Tyto nově postavené luxusní apartmány se nacházejí na ostrově Korčula v Brně, jednom z nejkrásnějších a nejlépe dochovaných jednoho z ostrovů v Chorvatsku . Brna je zátoka a vesnička na jižním pobřeží ostrova, která se nachází 4 km jihozápadně od Smokvica a 20 km jihovýchodně od Vela Luke. Brna poskytuje jedinečnou kombinaci krásné přírody a čistého moře a hostitelé vás přivítají kulinářskými specialitami a originálními víny, rychle se budete chtít spřátelit a přijedou znovu ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kosirina

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

Cena od 45 €

Apartmány Ivan ( Korčula - Brna)

Brna je zátoka a osada na jižním pobřeží ostrova Korčula. Nachází se 4 km jihozápadně od města Smokvica a 20 km jihovýchodně od Vela Luka. Brna poskytuje jedinečnou kombinaci krásnou přírodou a čistým mořem. Zařízení, která obsahuje dva byty, byl postaven ve středu zálivu Brna. Oba apartmány mají plně vybavenou kuchyň a terasu s krásným výhledem na celé místě. V každém apartmánu jsou dvě ložnice a přistýlky. V koupelně je sprchový kout, základní toaletní potřeby a fén. Soukromé parkoviště se nachází 10 m od bytu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ivan

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

Cena od 40 €

Apartmány Kuzma ( Korčula - Brna)

Kuzma Apartmány se nacházejí v klidné zátoce Brna u moře. Každý apartmán má dvě velké terasy s výhledem na moře. Každý host bude vítán s dvěma lahvemi vína. Celý dům má bezplatné Wi-Fi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kuzma

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena od 30 €

Apartmán Ema ( Korčula - Brna)

Apartmán Ema se nachází v obci Brna na krásném ostrově Korčula a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Apartmán se nachází na pláži a má gril. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, kabelovou TV s plochou obrazovkou a kuchyň s myčkou nádobí. K dispozici je také 1 koupelna se sprchou. V bytě je terasa, kde si můžete připravit gril. Vítejte v Brně a apartmánu Ema!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ema

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Korčula - Brna

Korčula - Brna  - Erb Brna je malé turistické místo se nachází ve velké zátoce na jižním pobřeží ostrova. Brna vyvinut v 19. století při Rakouska Uherska, kdy byl postaven molo, který byl použit jako přístav pro obyvatele nedaleké vesnice Smokvica a především pro export prémiových vín z Korčula. Během 1970, Brna se stal populární destinací pro letní domky pro obyvatele Smokvica, a dnes je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa, kteří mají k dispozici hotelový komplex a řada apartmány a pokoje v soukromých domech. Brna se nachází ve velmi hlubokém zálivu a je velmi populární mezi vodáků, kteří ho používají jako bezpečné ukotvení, protože je dobře chráněna před nebezpečnými větry. V mělké části zátoky je malá oblázková pláž Zal, obklopen staletými borovicemi, které poskytují příjemné stín v horkých letních dnech. Hosté mohou využít několik kaváren a restaurací, které nabízejí čerstvé jídlo a místní víno. V okolí Brna je populární Istruga záliv, kde je písečná pláž a bahno s léčivými vlastnostmi. Ubytování v soukromí Brna. Vítejte na stránkách Brna na ostrově Korčula!

Korčula - Brna Předpověď počasí