Apartmány a ubytování v soukromí Korčula - Prižba

Prižba je malé místo v oblasti Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko. Nachází se na jižním pobřeží ostrova Korčula a nabízí skvělý výhled na otevřené moře a ostrov Hvar. Skládá se ze dvou polí: Vela a Mala Prizba, které byly vytvořeny na obou stranách na poloostrově, a v délce 4 km. Administrativně patří do obce a města Blato, které je vzdáleno pouhých 10 km od hotelu. Z Vela Luka je 15 km, a od města Korčuly 40 kilometrů....

Seřadit podle:

Apartmán Buran II

Korčula - Prižba

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Rekreační dům Franciska

Korčula - Prižba

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Jakov

Korčula - Prižba

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

od 60 €

Rekreační dům Kamena kućica

Korčula - Prižba

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmány Nikša

Korčula - Prižba

Od moře 50 m
Kapacita 16 osob

od 30 €

Apartmán Gabrijela

Korčula - Prižba

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Vinačac

Korčula - Prižba

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Kraljević

Korčula - Prižba

Od moře 80 m
Kapacita 22 osob

na vyžádání

Apartmány Sara Maris

Korčula - Prižba

Od moře 30 m
Kapacita 11 osob

od 35 €

Apartmán Buran II ( Korčula - Prižba)

Apartmány Buran, které patří rodině Nadilo, se nacházejí v Prizbě (Dubrovník-Neretva). Ubytování se nachází 10 m od nejbližší pláže a 500 m od centra. Jedna ubytovací jednotka je vhodná pro minimálně 4. Hosté mají k dispozici: balkon / terasa, zahradní pozemek, myčka nádobí, stříbro a kuchyňské náčiní, sat-TV, přístup k internetu, klimatizace, povlečení, pračka, dětská postýlka, gril, venkovní sprcha . Zvláštní opatření zahrnují: kotvení lodí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Buran II

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Franciska ( Korčula - Prižba)

Rekreační dům *** k pronájmu v Prižbě, jednom z nejkrásnějších turistických letovisek na ostrově Korčula, jen 7 km od města Blato. Tento funkčně zařízený rekreační dům (Villa Franciska ***) se nachází na velkém pozemku v místě Prižba na ostrově Korčula. Dům má soukromý majetek o rozloze 3037 metrů čtverečních (soukromí je zaručeno). Užijte si svůj první šálek kávy ráno na terase s krásným výhledem na moře. Zábavné koupání čeká na první skalnaté pláži a na nedaleké oblázkové pláži. Pokud chcete prozkoumat krásné zátoky a malé ostrovy na Prižba-Karbunské riviéře, je možné si pronajmout lodě, kajaky, vodní skútry a motocykly ve společnosti POWER-RENT v Prižbě. Navštivte Blato, jedno z nejkrásnějších a nejstarších měst na ostrově s malebnými uličkami a náměstími. Restaurace nabízejí kulinářské speciality a lahůdky pro každý vkus.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Franciska

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Jakov ( Korčula - Prižba)

Grscica je malé turistické letovisko ležící v jižní části ostrova Korčula. Ideální, pokud chcete klidnou a romantickou rodinnou dovolenou. V zátoce máte malou oblázkovou pláž jen 20 metrů od bytu a větší betonovou pláž 50 metrů od bytu se skluzavkou zvláště zajímavou pro děti. V blízkosti Grscica je mnoho krásných malých a skrytých zátok, pláží a malých ostrovů, které můžete navštívit lodí (které si můžete pronajmout, nebo si vás host může vzít tam s dřevěnou rybářskou lodí), a tam jsou zvláště atraktivní místa pro potápění . V zátoce je restaurace a potápěčské centrum. Apartmány Jakov, které se nacházejí pouhých 5 metrů od moře, jsou mimořádně atraktivní díky velké soukromé terase s výhledem na moře a přátelským hostitelům, kteří jsou vám vždy k dispozici a pokud chcete, můžete s nimi rybařit. Všechny apartmány jsou pro 4 + 1 osobu vybavené: 1 pokoj (manželská postel) + 1 pokoj (2 samostatné postele), kuchyň a obývací pokoj, koupelna, soukromá terasa + TV + Wi-Fi + klimatizace + gril na zahradě + parkování + pračka na vyžádání + loď (k pronájmu). Speciální sleva v květnu, červnu a září.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jakov

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena od 60 €

Rekreační dům Kamena kućica ( Korčula - Prižba)

V centru malé, rybářská zátoka Grscicaa nachází romantické kamenném domě, jen pár metrů od moře. Tajemství krásy domu je, že byl postaven ručního kamení tesaného dalmatina, jejichž cílem je poskytnout veškerý komfort při zachování kouzlo starých dalmatských budovách. Co místnost v domě je ještě příjemnější je krásný výhled na moře a záliv Grš?ica. Dřevěné, ručně vyráběný nábytek domácí interiér přispívá k zvláštní atmosféru a romantickou atmosféru. Interiér se skládá z jedné ložnice pro dvě osoby, koupelna, kuchyň a obývací pokoj, galerie, kde je manželská postel a terasa. V blízkosti se nachází restaurace, potápěčské centrum, windsurfing a pláž a dětské hřiště basketbal. Na přání pořádáme výlet lodí, která zahrnuje prohlídku okolní ostrovy, rybaření a mořské plody oběd. Dále nabízíme pronájem lodě, kajaky a jízdní kola a domácí produkty - ovoce a zeleniny, extra panenský olivový olej, brandy a ručně vyráběné ekologické suvenýry. Křišťálově čisté vody, ticho a klid, domácí vařené jídlo a útulné prostředí v Gršćica poskytuje komfort pro dokonalý ústup od shonu všedního života. Ideální pro rodinu a přátele.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kamena kućica

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Apartmány Nikša ( Korčula - Prižba)

Apartmány Nikša se nacházejí na jižní straně ostrova Korčula v zátoce Prižba. Objekt má krásný výhled na moře a je obklopen 3 ostrovy a 1 poloostrovem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nikša

Od moře 50 m
Kapacita 16 osob

Cena od 30 €

Apartmán Gabrijela ( Korčula - Prižba)

Gabriel Apartmány jsou ve vlastnictví rodiny a Kuzma Telenta má dlouhou tradici pronájmu více než 40 let. Jsou umístěny v oblasti Dubrovníku na ostrově Korčula jižní straně zálivu Prizba. Naše apartmány se nacházejí v blízkosti moře, jsou velmi prostorné a jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Byty 1 a 2 pro 6 osob, zatímco bytu 3 pro 4 osoby. Naše apartmány jsou vhodné pro windsurfing a v blízkosti se nachází škola plachtění a potápění. Oni také ublizini a tenisové kurty, jakož i pro milovníky cykloturistiky a pěší stezky, jak mají. máme venkovní sprcha a grilování. Kuchyně jsou vybaveny základním inventářem zajišťujeme vlastní ložní prádlo a ručníky malé i velké používat. máme soukromou pláž a kotviště lodí

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Gabrijela

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vinačac ( Korčula - Prižba)

Vinačac Apartmány se nacházejí v klidné zátoce na ostrově Korucula. Máme dva zcela nové apartmány se 2 + 2 lůžka. Zátoka je klidná a hosté mají svůj vlastní prostor pro koupání a soukromé parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vinačac

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Kraljević ( Korčula - Prižba)

Dům se nachází v zelené dřevo 80 m vzdálenosti od moře. K dispozici jsou 4 apartmány: Apartmány A1 (50 m2) a A2 (50 m2), z nichž každý má 2 dvoulůžkové pokoje, kuchyně a koupelny: Apartmán A3 (130 m2) s 4 dvoulůžkové pokoje, kuchyň, jídelna a 2 WC a apartmán A4 (130 m2) s 2 dvoulůžkovými pokoji, kuchyní a jídelnou. V blízkosti domu se skládá ze 6 parkoviště pro osobní automobily a dětské hřiště s trompoline, stolní tenis a houpačky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kraljević

Od moře 80 m
Kapacita 22 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Sara Maris ( Korčula - Prižba)

Samostatný dům v nepoškozeném prostředí se 3 apartmány, ideální pro rodinnou turistiku, daleko od dopravního hluku, s přímým přístupem k útulné oblázkové pláži, v klidnější části místa. Hostitelé jsou vždy v pohotovostním režimu nabídnout nejlepší pohostinnost a zpříjemnit pocit domova hostům

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sara Maris

Od moře 30 m
Kapacita 11 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Korčula - Prižba

Korčula - Prižba  - Erb Prižba je malé místo v oblasti Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko. Nachází se na jižním pobřeží ostrova Korčula a nabízí skvělý výhled na otevřené moře a ostrov Hvar. Skládá se ze dvou polí: Vela a Mala Prizba, které byly vytvořeny na obou stranách na poloostrově, a v délce 4 km. Administrativně patří do obce a města Blato, které je vzdáleno pouhých 10 km od hotelu. Z Vela Luka je 15 km, a od města Korčuly 40 kilometrů. Tyto zátoky donedávna neobývaný, ale vývoj cestovního ruchu v 1960 celý ostrov Korčula zažívá turistický boom a Prižbě byl postaven první chaty a rekreační domy pro obyvatele města Blato. Dnes se tyto domy jsou přizpůsobeny moderní ubytování pro hosty a skvělou dovolenou v apartmánech, vilách a soukromých místností. Na malém poloostrově Ratak, v centru Prizba je krásná oblázková pláž s čistou vodou a malým kláštera Milosrdných sester. Prižba je obklopen mnoha vinice, které produkují slavné Korčula vína, svěží stále zelené lesy a středomořskou vegetací se svými aromatickými vůněmi. Je zde jeden malý autokemp, několik restaurací a barů, pošta, obchody, pizzerie a kiosek. Můžete si půjčit kolo a objevovat ostrov a jeho krásné pobřeží. Je také možné si pronajmout malý motorový člun navštívit ostrovy a pobřeží poblíž neobydlených ostrovů stúpa, Crklica, Sridnjak a Vrhovnjak, kde si můžete vychutnat v soukromí koupání a opalování. Zveme vás k návštěvě tuto skrytou část ostrova Korčula. Najít ubytování v celé řadě pohodlných a moderně zařízených pokojů a apartmá a zkušeností vší magie, chutí a vůní Středozemního moře. Ubytování v Prižba na ostrově Korčula. Apartmány, pokoje a další turistická zařízení Prizba - Korčula. Vítejte na Prizba!

Korčula - Prižba Předpověď počasí