Apartmány a ubytování v soukromí Korčula - Blato

Blato je půvabné městečko se nachází v centru ostrova Korčula, 40 km od města Korčula. Město bylo postaveno v amfiteátru podobě na několika kopcích kolem malého centrálního údolí. Známý pro jeho hlavní ulici Zlinje který se může pochlubit dlouhou cestu vápna, ve kterém se nacházejí všechny důležité veřejných budov, jako jsou školy, hotely, banky, obchody, obecní budovy, zdravotní středisko. Tam je krásný městský...

Seřadit podle:

Apartmány Bačić Ivica

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

od 50 €

Apartmány Danca

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Apartmány Katarina

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 65 €

Apartmány Jasminka

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Olivera

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

na vyžádání

Rekreační dům Vista

Korčula - Blato

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Rekreační dům Ivana

Korčula - Blato

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Bačić Ivica ( Korčula - Blato)

Karbuni se nachází na jižní straně ostrova Korčula. Spadají pod obec Blato a do centra města jsou vzdáleny 7 km, stejně jako z Vela Luka. Dům se nachází pouhých 10 metrů od moře. K dispozici jsou dva apartmány k pronájmu. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na moře, přístup na internet a satelitní televize.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bačić Ivica

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena od 50 €

Apartmány Danca ( Korčula - Blato)

Nacházíme se na severní straně ostrova Korčula, v malé a klidné zátoce Danca. Vzdálenost od Blata je 14 km a od moře pouze 10 m. Elektřina je napájena solární soustavou a vše ostatní je na plyn. Voda je z městského vodovodu. Strávit dovolenou v klidu a pohodě od davů města s čistým a teplým mořem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Danca

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Katarina ( Korčula - Blato)

Katarina Apartmány se nachází v klidné zátoce na ostrově Korčula. Skládá se ze 2 apartmánů pro 2 + 2 osoby. Zátoka je klidná a hosté mají svůj vlastní prostor pro koupání a parkování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Katarina

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 65 €

Apartmány Jasminka ( Korčula - Blato)

V bytě, který nabízíme ve formě Robinson cestovního ruchu se nachází v klidné zátoce na severní straně ostrova Korčula, obklopené krásnou přírodou a čistým mořem. Interiér bytu je vybaven kuchyňkou, WC, ložnice s manželskou postelí a přistýlkou ??pro 2-osoby. Lednice a sporák práce s plynem, protože elektrickou energií dodávanou přes generátor, také poskytovat vám s atmosférou Robinson cestovního ruchu elektřiny je k dispozici ve večerních hodinách od 20-22 hodin. Pokud hledáte pro klidnou dovolenou, daleko od shonu, obklopen krásnou přírodou a především čistou vodou, navštivte nás máme vše, co vám k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jasminka

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Olivera ( Korčula - Blato)

V zátoce Karbuni tam jsou byty Olivera, které jsou jen 10 metrů od moře. K dispozici jsou dva apartmány. Jeden apartmán pro čtyři osoby, která má ložnici se čtyřmi lůžky, koupelna, plně vybavenou kuchyní, klimatizací a balkonem s výhledem na moře. Druhý apartmán má dvě ložnice s kuchyní, koupelnou a velké nádvoří. Místní obyvatelé budou nabízet bezplatné obědy a prohlídku okolní ostrovy lodí. Karbuni byly bezpečné rybářský přístav, a dnes je oblíbeným kotviště pro jachtaře. Blízkých ostrůvcích, které chrání před větrem, poskytne vám s krásným výhledem, ale jsou také ideální výzvou pro výlety, jako jsou lodičky, jízda na kajaku nebo kanoe. Ze zátoky Karbuni do města Blato je dlážděná silnice, která prochází malebnými vinicemi a olivovými háji, která je vhodná pro pěší turistiku, cykloturistiku a těší na krásné ostrova terén. Nabízíme domácí olivový olej a brandy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Olivera

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Vista ( Korčula - Blato)

Dům Vista se nachází v letovisku Prigradica na severní straně ostrova Korčula. Prigradica je 4 km od Blato, 11 km od Vela Luka a 40 km od města Korčula. V Prigadica najdete klidné prostředí a apartmány u moře, aby plně vychutnat moře a slunce. Zároveň budete v blízkosti všech turistických atrakcí ostrova Korčula má nabídnout, stejně jako kulturní akce, archeologických, se těší delikatesy .... Dům Vista I klimatizovaný a nabízí 3 ložnice pro 6 osoby, WC, kuchyň (myčka), jídelní kout a 30 m2 terasa panely prostor nabízející úchvatný výhled na moře a ostrov Hvar. Schody vedou od objektu k pláži (cca 100). Pláž je kamenitá, která se nachází na skalnatém pobřeží. Moře v blízkosti pláže je jasný a 1-4 m hluboké. Kousek dál je oblázková pláž ideální pro děti. Ze Splitu má přímou linku do místa výskytu. Odchýlení se od Splitu v 5 hodin a dorazí do Prigradica je 7 oclock. Je také možné přijet lodí nebo trajektem z Rijeky z Drvenika nebo Orebiče.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Vista

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Ivana ( Korčula - Blato)

Rekreační dům, přízemí, kuchyň, obývací pokoj (TV, satelitní parabolu, kombinovaný sporák plyn, trouba, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, stolek, pohovka, myčka nádobí, topinkovač), ložnice č.1 (lůžko s jedním samostatným lůžkem, manželská postel, skříň), ložnice č.2 (manželská postel, skříň), koupelna (sprchový kout s kabinou), WC, WC (pračka), krytá terasa se zahradním nábytkem s grilem, soukromé parkoviště s 2 místech

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Ivana

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Korčula - Blato

Korčula - Blato  - Erb Blato je půvabné městečko se nachází v centru ostrova Korčula, 40 km od města Korčula. Město bylo postaveno v amfiteátru podobě na několika kopcích kolem malého centrálního údolí. Známý pro jeho hlavní ulici Zlinje který se může pochlubit dlouhou cestu vápna, ve kterém se nacházejí všechny důležité veřejných budov, jako jsou školy, hotely, banky, obchody, obecní budovy, zdravotní středisko. Tam je krásný městský park, který poskytuje silný stín během letních měsíců. Všem návštěvníkům Blato nabízí širokou škálu obsahu a služeb a ubytování v četných apartmánech v soukromých rodinných domech. Podnebí v Blato je podobná jako podnebí celého ostrova Korčula, a je charakterizován dlouhými, suchými a horkými léty a krátkými, mírné a vlhké zimy. Průměrné teploty nikdy klesnout pod 10 ° C v lednu a únoru, zatímco v letních měsících, v průměru je vyšší než 20 ° C Blato byla pojmenována po sousedním poli, která byla pravidelně zaplavené při silných deštích. Po 1911 poli Blato byl vypuštěn a byl vytvořen jezírko, který vyschne v letním období. Během své dlouhé historie, ekonomika byla orientována na produkci zemědělských produktů, zejména vína. Olivový olej, víno, rohovník a fíkovníky jsou nejdůležitějšími produkty. V poslední době, cestovní ruch a pronájem bytů a domů hraje důležitou roli v příjmech místních obyvatel. Apartmány a rekreační domy v Blato - Korčula. Vítejte na Blato na ostrově Korčula!

Korčula - Blato Předpověď počasí