Apartmány a ubytování v soukromí Korčula - Blato

Blato je půvabné městečko se nachází v centru ostrova Korčula, 40 km od města Korčula. Město bylo postaveno v amfiteátru podobě na několika kopcích kolem malého centrálního údolí. Známý pro jeho hlavní ulici Zlinje který se může pochlubit dlouhou cestu vápna, ve kterém se nacházejí všechny důležité veřejných budov, jako jsou školy, hotely, banky, obchody, obecní budovy, zdravotní středisko. Tam je krásný městský...

Seřadit podle:

Last minute nabídka First minute nabídka

Apartmány Kapor

Korčula - Blato

Od moře 30 m
Kapacita 17 osob

na vyžádání

Apartmány Bačić Ivica

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

od 50 €

Apartmán Danca

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Apartmán Jasminka

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Olivera

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Rekreační domy Vista

Korčula - Blato

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Last minute nabídka

Rekreační dům Ivana

Korčula - Blato

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Kapor ( Korčula - Blato)

Kousek od moře se nachází tento rodinný dům se čtyřmi krásnými prázdninovými apartmány. Apartmány mají společný bazén. Apartmány jsou krásně a vkusně zařízené s nádherným panoramatickým výhledem na moře. V přízemí je společenská místnost s kulečníkovým stolem a grilem. Jen pár kroků pod domem jsou dvě rybí restaurace, kavárna a pláž. Majitel žije v přízemí. Nechte se okouzlit přírodou, zemí a obyvateli Korčuly.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kapor

Od moře 30 m
Kapacita 17 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Bačić Ivica ( Korčula - Blato)

Karbuni se nachází na jižní straně ostrova Korčula. Spadají pod obec Blato a do centra města jsou vzdáleny 7 km, stejně jako z Vela Luka. Dům se nachází pouhých 10 metrů od moře. K dispozici jsou dva apartmány k pronájmu. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na moře, přístup na internet a satelitní televize.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bačić Ivica

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena od 50 €

Apartmán Danca ( Korčula - Blato)

Nacházíme se na severní straně ostrova Korčula, v malé a klidné zátoce Danca. Vzdálenost od Blata je 14 km a od moře pouze 10 m. Elektřina je napájena solární soustavou a vše ostatní je na plyn. Voda je z městského vodovodu. Strávit dovolenou v klidu a pohodě od davů města s čistým a teplým mořem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Danca

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Jasminka ( Korčula - Blato)

V bytě, který nabízíme ve formě Robinson cestovního ruchu se nachází v klidné zátoce na severní straně ostrova Korčula, obklopené krásnou přírodou a čistým mořem. Interiér bytu je vybaven kuchyňkou, WC, ložnice s manželskou postelí a přistýlkou ??pro 2-osoby. Lednice a sporák práce s plynem, protože elektrickou energií dodávanou přes generátor, také poskytovat vám s atmosférou Robinson cestovního ruchu elektřiny je k dispozici ve večerních hodinách od 20-22 hodin. Pokud hledáte pro klidnou dovolenou, daleko od shonu, obklopen krásnou přírodou a především čistou vodou, navštivte nás máme vše, co vám k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jasminka

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Olivera ( Korčula - Blato)

V zátoce Karbuni jsou apartmány Olivera, které jsou jen 10 metrů od moře. K dispozici jsou dva apartmány. Jeden apartmán pro čtyři osoby, který má ložnici se čtyřmi lůžky, koupelnu, plně vybavenou kuchyň, klimatizaci a balkon s výhledem na moře. Druhý apartmán má dvě ložnice s kuchyní, koupelnu a velký dvůr. Místní obyvatelé nabídnou bezplatný oběd a prohlídku okolních ostrovů lodí. Karbuni byly bezpečným rybářským přístavem a dnes je oblíbeným kotvištěm pro jachtaře. Nedaleké malé ostrovy, které chrání před větrem, vám poskytnou krásný výhled, ale jsou také ideální výzvou pro výlety, jako je plavba lodí, jízda na kajaku nebo kánoe. Od zátoky Karbuni do města Blato je vydlážděná silnice, která prochází malebnými vinicemi a olivovými háji, což je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku a vychutnání krásné ostrovní krajiny. Nabízíme domácí olivový olej a brandy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Olivera

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Rekreační domy Vista ( Korčula - Blato)

Dům Vista se nachází v letovisku Prigradica na severní straně ostrova Korčula. Prigradica je 4 km od Blato, 11 km od Vela Luka a 40 km od města Korčula. V Prigadica najdete klidné prostředí a apartmány u moře, aby plně vychutnat moře a slunce. Zároveň budete v blízkosti všech turistických atrakcí ostrova Korčula má nabídnout, stejně jako kulturní akce, archeologických, se těší delikatesy .... Dům Vista I klimatizovaný a nabízí 3 ložnice pro 6 osoby, WC, kuchyň (myčka), jídelní kout a 30 m2 terasa panely prostor nabízející úchvatný výhled na moře a ostrov Hvar. Schody vedou od objektu k pláži (cca 100). Pláž je kamenitá, která se nachází na skalnatém pobřeží. Moře v blízkosti pláže je jasný a 1-4 m hluboké. Kousek dál je oblázková pláž ideální pro děti. Ze Splitu má přímou linku do místa výskytu. Odchýlení se od Splitu v 5 hodin a dorazí do Prigradica je 7 oclock. Je také možné přijet lodí nebo trajektem z Rijeky z Drvenika nebo Orebiče.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Vista

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Ivana ( Korčula - Blato)

Rekreační dům, přízemí, kuchyň, obývací pokoj (TV, satelitní parabolu, kombinovaný sporák plyn, trouba, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, stolek, pohovka, myčka nádobí, topinkovač), ložnice č.1 (lůžko s jedním samostatným lůžkem, manželská postel, skříň), ložnice č.2 (manželská postel, skříň), koupelna (sprchový kout s kabinou), WC, WC (pračka), krytá terasa se zahradním nábytkem s grilem, soukromé parkoviště s 2 místech

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Ivana

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Korčula - Blato

Korčula - Blato  - Erb Blato je půvabné městečko se nachází v centru ostrova Korčula, 40 km od města Korčula. Město bylo postaveno v amfiteátru podobě na několika kopcích kolem malého centrálního údolí. Známý pro jeho hlavní ulici Zlinje který se může pochlubit dlouhou cestu vápna, ve kterém se nacházejí všechny důležité veřejných budov, jako jsou školy, hotely, banky, obchody, obecní budovy, zdravotní středisko. Tam je krásný městský park, který poskytuje silný stín během letních měsíců. Všem návštěvníkům Blato nabízí širokou škálu obsahu a služeb a ubytování v četných apartmánech v soukromých rodinných domech. Podnebí v Blato je podobná jako podnebí celého ostrova Korčula, a je charakterizován dlouhými, suchými a horkými léty a krátkými, mírné a vlhké zimy. Průměrné teploty nikdy klesnout pod 10 ° C v lednu a únoru, zatímco v letních měsících, v průměru je vyšší než 20 ° C Blato byla pojmenována po sousedním poli, která byla pravidelně zaplavené při silných deštích. Po 1911 poli Blato byl vypuštěn a byl vytvořen jezírko, který vyschne v letním období. Během své dlouhé historie, ekonomika byla orientována na produkci zemědělských produktů, zejména vína. Olivový olej, víno, rohovník a fíkovníky jsou nejdůležitějšími produkty. V poslední době, cestovní ruch a pronájem bytů a domů hraje důležitou roli v příjmech místních obyvatel. Apartmány a rekreační domy v Blato - Korčula. Vítejte na Blato na ostrově Korčula!

Korčula - Blato Předpověď počasí