Apartmány a ubytování v soukromí Korčula - Blato

Blato je půvabné městečko se nachází v centru ostrova Korčula, 40 km od města Korčula. Město bylo postaveno v amfiteátru podobě na několika kopcích kolem malého centrálního údolí. Známý pro jeho hlavní ulici Zlinje který se může pochlubit dlouhou cestu vápna, ve kterém se nacházejí všechny důležité veřejných budov, jako jsou školy, hotely, banky, obchody, obecní budovy, zdravotní středisko. Tam je krásný městský...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Korčula - Blato

Seřadit podle:

Apartmán Live a dream

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

od 100 €

Apartmány Olivera

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmány Kapor

Korčula - Blato

Od moře 30 m
Kapacita 17 osob

na vyžádání

Apartmány Bačić Ivica

Korčula - Blato

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

na vyžádání

Rekreační dům Ivana

Korčula - Blato

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmán Live a dream ( Korčula - Blato)

Byt "Live a dream" Správná definice. Fantastická poloha a výhled. Desítky malých ostrůvků plných vegetace, opravdu křišťálově čisté moře. Je nemožné zapomenout na tento malý ráj. Pohodlný apartmán s typickou přímořskou atmosférou. Skutečné potěšení tam zůstat. Velká terasa s jídelním stolem a prostorem na opalování v naprostém soukromí dotváří velmi příjemný pobyt. Francesco, bývalý kapitán výletní lodi, na vás čeká s maximální dostupností a vstřícností.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Live a dream

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena od 100 €

Apartmány Olivera ( Korčula - Blato)

V zátoce Karbuni jsou apartmány Olivera, které jsou jen 10 metrů od moře. K dispozici jsou dva apartmány. Jeden apartmán pro čtyři osoby, který má ložnici se čtyřmi lůžky, koupelnu, plně vybavenou kuchyň, klimatizaci a balkon s výhledem na moře. Druhý apartmán má dvě ložnice s kuchyní, koupelnou a velkým dvorem. Místní nabídnou oběd zdarma a prohlídku okolních ostrovů lodí. Karbuni byly bezpečným rybářským přístavem a dnes je oblíbeným kotvištěm pro jachtaře. Blízké malé ostrůvky, které chrání před větrem, vám poskytnou krásný výhled, ale jsou také ideální výzvou pro výlety, jako je plavba lodí, kajak nebo kánoe. Ze zátoky Karbuni do města Blato vede dlážděná cesta, která prochází malebnými vinicemi a olivovými háji, která je vhodná k procházkám, cyklistice a užívání si krásné ostrovní krajiny. Nabízíme domácí olivový olej a brandy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Olivera

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kapor ( Korčula - Blato)

Kousek od moře se nachází tento rodinný dům se čtyřmi krásnými prázdninovými apartmány. Apartmány mají společný bazén. Apartmány jsou krásně a vkusně zařízené s nádherným panoramatickým výhledem na moře. V přízemí je společenská místnost s kulečníkovým stolem a grilem. Jen pár kroků pod domem jsou dvě rybí restaurace, kavárna a pláž. Majitel žije v přízemí. Nechte se okouzlit přírodou, zemí a obyvateli Korčuly.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kapor

Od moře 30 m
Kapacita 17 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Bačić Ivica ( Korčula - Blato)

Karbuni se nachází na jižní straně ostrova Korčula. Spadají pod obec Blato a do centra města jsou vzdáleny 7 km, stejně jako z Vela Luka. Dům se nachází pouhých 10 metrů od moře. K dispozici jsou dva apartmány k pronájmu. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na moře, přístup na internet a satelitní televize.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bačić Ivica

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Ivana ( Korčula - Blato)

Rekreační dům, přízemí, kuchyň, obývací pokoj (TV, satelitní parabolu, kombinovaný sporák plyn, trouba, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, stolek, pohovka, myčka nádobí, topinkovač), ložnice č.1 (lůžko s jedním samostatným lůžkem, manželská postel, skříň), ložnice č.2 (manželská postel, skříň), koupelna (sprchový kout s kabinou), WC, WC (pračka), krytá terasa se zahradním nábytkem s grilem, soukromé parkoviště s 2 místech

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Ivana

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Korčula - Blato

Korčula - Blato  - Erb Blato je půvabné městečko se nachází v centru ostrova Korčula, 40 km od města Korčula. Město bylo postaveno v amfiteátru podobě na několika kopcích kolem malého centrálního údolí. Známý pro jeho hlavní ulici Zlinje který se může pochlubit dlouhou cestu vápna, ve kterém se nacházejí všechny důležité veřejných budov, jako jsou školy, hotely, banky, obchody, obecní budovy, zdravotní středisko. Tam je krásný městský park, který poskytuje silný stín během letních měsíců. Všem návštěvníkům Blato nabízí širokou škálu obsahu a služeb a ubytování v četných apartmánech v soukromých rodinných domech. Podnebí v Blato je podobná jako podnebí celého ostrova Korčula, a je charakterizován dlouhými, suchými a horkými léty a krátkými, mírné a vlhké zimy. Průměrné teploty nikdy klesnout pod 10 ° C v lednu a únoru, zatímco v letních měsících, v průměru je vyšší než 20 ° C Blato byla pojmenována po sousedním poli, která byla pravidelně zaplavené při silných deštích. Po 1911 poli Blato byl vypuštěn a byl vytvořen jezírko, který vyschne v letním období. Během své dlouhé historie, ekonomika byla orientována na produkci zemědělských produktů, zejména vína. Olivový olej, víno, rohovník a fíkovníky jsou nejdůležitějšími produkty. V poslední době, cestovní ruch a pronájem bytů a domů hraje důležitou roli v příjmech místních obyvatel. Apartmány a rekreační domy v Blato - Korčula. Vítejte na Blato na ostrově Korčula!

Korčula - Blato Předpověď počasí