Apartmány a ubytování v soukromí Premantura

Premantura je malé město ležící na nejjižnější části Istrijského poloostrova. To se nachází v obci Medulin, a leží asi 10 km jižně od Puly. I když tato oblast byla obydlená od starověku, Premantura ve své současné podobě je vytvořena na konci 16. století, kdy rodiny z okolí Zadaru vypořádat zde útěku před Turky. V 18. století začal vývoj Premantura, které vyvinula díky rychlému průmyslovému rozvoji města Pula....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Premantura

Seřadit podle:

Apartmány Mamut

Premantura

Od moře 350 m
Kapacita 8 osob

od 48 €

Apartmány Natalia

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 9 osob

od 65 €

Apartmány Kim

Premantura

Od moře 250 m
Kapacita 20 osob

od 35 €

Apartmán House Kim

Premantura

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Fiora

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

od 55 €

Apartmány Dragana

Premantura

Od moře 350 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Apartmány Vila Milla

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

od 25 €

Rekreační dům Premantura

Premantura

Od moře 400 m
Kapacita 7 osob

od 80 €

Apartmány Turk

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmán Alma

Premantura

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmán BR 1

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Mamut ( Premantura)

Studio se nachází v jižní části malebné vesnice Premantura, jeden kilometr od vchodu do Kamenjaku. Můžete si užít 30 různých pláží a zátok. Byt se nachází ve třetím patře domu, z jehož balkonu si můžete vychutnat výhled na ostrovy a moře. V přízemí se nachází restaurace s terasou. Je zde možnost rezervace ubytování se snídaní, polopenze nebo plné penze, nabízíme také vegetariánská jídla. Nedaleko se nachází půjčovna kol, potápěčský klub a výlety lodí. Nejbližší hlavní město / Pula / 10 km daleko.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mamut

Od moře 350 m
Kapacita 8 osob

Cena od 48 €

Apartmány Natalia ( Premantura)

Užijte si s rodinou v bytě s krásným výhledem na vesnici Premantura a moře, 800 m od centra obce, umožňuje úplné ticho pro váš odpočinek. Byt má kapacitu max. 10 osob. 6 osob a nabízí místo pro rodinný gril ve společném dvoře, s výhledem na moře na soukromé terase, a pláž ve vzdálenosti 250 metrů. Byt se nachází v prvním patře rodinného domu se dvěma dalšími byty. Byt má hlídané kryté parkování na soukromé ulici. Všichni hosté mají k dispozici stolní tenis zdarma, cvičební vybavení ve venkovní posilovně, stejně jako dětské hřiště pro nejmladší, rezervace předem pouze proto, že jej mohou všichni používat.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Natalia

Od moře 300 m
Kapacita 9 osob

Cena od 65 €

Apartmány Kim ( Premantura)

Plně vybavené apartmány kroků od moře a přírodního parku Kamenjak, New 48 m? byt se nachází v Premantura, pouhých 12 km od Puly a asi 0,5 km od pláží v parku Kamenjak, kde máte 32 km pěkných pláží a kde se může vždy najít místo pro vás já. V Premantura máte možnost si pronajmout loď a jetski, surfovat, hrát basketbal a dělat různé výlety do krásných měst a ostrovy v blízkosti. Tento pěkný apartmány se nachází jen pár kroků od pláže v klidné zóně v blízkosti centra města Premantura. V domě je také jen pár minut chůze od místního trhu, restaurace, kavárny a veřejné dopravy. To má velkou ložnici s manželskou postelí pro dvě osoby, má jídelnu s pohovkou, kterou lze využít pro spaní také. V bytě je plně vybavená kuchyň, koupelna, má TV, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a velkou terasu, kde si můžete vychutnat dobré počasí. Možnost parkování před domem. Linnen a ručníky jsou v ceně. Můžeme vás vyzvednout na letišti, v případě potřeby. V případě, že chcete jít ven a užít noční život máte dobré bary a kluby v Pula bavte se!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kim

Od moře 250 m
Kapacita 20 osob

Cena od 35 €

Apartmán House Kim ( Premantura)

Rekreační dům KIM v Premantura je soukromý dům v klidné čtvrti kroků od moře. Dům má velkou zelenou zahradu pro relaxaci a chytání slunce. Má 3 ložnice a další prostor pro až dvou přistýlek. Má dvě koupelny, jedna s vířivkou a jedna se sprchovým koutem. V kuchyni je velká a prostorná a hned vedle něj máme velký jídelní stůl. Dům má velký obývací pokoj s TV a klimatizací. Máme uzavřené parkoviště pro jedno auto a další v přední části domu. Dům se nachází v Premantura, jen 12 km od Puly a asi 0,5 km od pláží parku Kamenjak, kde máte 32 km pěkných pláží a kde si vždy můžete najít místo pro vás samo. V Premantura máte možnost pronájmu kol, skútrů, lodí a vodních skútrů, surfovat, hrát basketbal a dělat různé výlety do krásných měst a ostrovy v blízkosti. Tento dům se nachází jen pár kroků od pláže v klidné zóně v blízkosti centra města Premantura. V domě je také jen pár minut chůze od místního trhu, restaurace, kavárny a veřejné dopravy. Možnost parkování před domem. Linnen a ručníky jsou v ceně. Můžeme vás vyzvednout na letišti, v případě potřeby. V případě, že chcete jít ven a užít noční život máte dobré bary a kluby v Pula bavte se!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán House Kim

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmány Fiora ( Premantura)

Fiora Dům se nachází v klidné části Premantura, pouhých 300 metrů od moře. Dům je kompletně nový a má vše, co potřebujete pro příjemnou a pěknou dovolenou. Dům má 3 ložnice a 3 lůžka ve dvou oddělených ložnic, 3 koupelny, gril, soukromé parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Fiora

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena od 55 €

Apartmány Dragana ( Premantura)

Vítejte! APARTMÁNY DRAGANA - Premantura, která se nachází v tomto prostředí, je struktura příjemné na pohled a pohodlný pro hosty, ve vzdálenosti 300 metrů od pláže. Tento pěkný apartmány se nachází jen pár kroků od pláže v klidné zóně v blízkosti centra města Premantura. V domě je také jen pár minut chůze od místního trhu, restaurace, kavárny a veřejné dopravy. Byt se nachází v Premantura, pouhých 12 km od Puly a asi 0,5 km od pláží v parku Kamenjak, kde máte 32 km pěkných pláží a kde si vždy můžete najít místo pro vás self.In Premantura vám mají možnost si pronajmout loď a jetski, surfovat, hrát basketbal a dělat různé výlety do krásných měst a ostrovy v blízkosti. Máme následovat ING Vybavení: • KRSE dům: 1. Apartment Azzurro pro 2 - 4 osoby (cca 30 m2): ložnice, obývací pokoj s cauch (2 osoby) a kuchyňským koutem, sociálním zařízením, TV - SAT a pěkný romantická terasa, klimatizace 2. Apartment Smokva pro 4 osoby (cca 45 m2): 2 ložnice, kuchyně, koupelny a 15 m2 terasa, TV - SAT 3. Apartmán Další pro 4 - 6 osob (cca 100 m2): 2 ložnice, obývací pokoj, jídelna roomTV - SAT, kuchyň, koupelna, klimatizace, 15 m2 balkónu s halfview na moře. • ANA domu: 1. Apartment Kamin pro 2 osoby (cca 25 m2): obývací pokoj s dvoulůžkem, kuchyně, koupelny a 20 m2 terasa, TV - SAT 2. Apartment Terasa pro 2 - 4 osoby ( cca 45 m2): ložnice, obývací pokoj, 2x lůžko a TV - SAT, kuchyně, koupelny a 25 m2 balkon. klimatizace. Je možno použít 1 další lůžko ve všech bytů, a pračka na majitele. My se nachází v klidné zóně, s parkovacím stáním ve dvoře a zahradě se sprchou a grilem. Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání (5-10 EUR za den). Manželka -zdarma. Linnen a ručníky jsou v ceně. Můžeme vás vyzvednout na letišti, v případě potřeby. V případě, že chcete jít ven a užít noční život máte dobré bary a kluby v Pula bavte se! Přejeme vám príjemný pobyt v našem domě.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dragana

Od moře 350 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vila Milla ( Premantura)

Náš rodinný dům se nachází v klidné lokalitě v blízkosti centra Premantury. Náš dům se nachází 100 m od obchodu s potravinami, od centra obce je asi 300 m a moře je asi 400 m od našeho domu. V blízkosti je Kamenjak, přírodní park, s více než 20 km pobřeží a krásnými plážemi. Nemovitost je stará 7 let a má 5 jednotek, 4 studia a jeden apartmán. Každé studio a apartmán je vybaven klimatizací a SAT / TV, nádobím a ložním prádlem. Každé studio a apartmán má vlastní terasu se stolem a židlemi. Dům má vlastní zahradu, parkoviště je zajištěno ve dvoře a je možné využít gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Milla

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

Cena od 25 €

Rekreační dům Premantura ( Premantura)

Rodinný dům 65 m2 + terasa 20 m2 a zahrada 1000 m2. Dům se skládá ze tří ložnic (celkem 6 + 1 lůžko), plně vybavené kuchyně, WC, koupelny, všech potřebných spotřebičů, trezorů, klimatizace, wi-fi. Vhodné pro děti. Povolujeme pobyt domácích zvířat. Dům se nachází 400 metrů od vstupu na rampu do parku priproda RT Kamenjak na klidném místě v lese. Ideální pro rodinnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Premantura

Od moře 400 m
Kapacita 7 osob

Cena od 80 €

Apartmány Turk ( Premantura)

Plně zařízené a vybavené apartmány v rodinném domě. Pěkná a klidná lokalita Premanture plná zeleně, v blízkosti nejkrásnější a nejjižnější části Istrie, pláštěnku. Vážka s mnoha různými pláže podle svého vkusu. Velké parkoviště, gril, zahrada. V blízkosti centra obce s veškerým příslušenstvím. Oázou pro kvalitu a klidnou rodinnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Turk

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Alma ( Premantura)

Krásný a útulný byt daleko od městského hluku a shonu. Byt má dva pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovým koutem. Má balkon s výhledem na moře a les. To je na druhém patře a má parkovací místo v přední části budovy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Alma

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmán BR 1 ( Premantura)

Byt se nachází v klidné části obce Premantura. Pláž je vzdálena 300 m od bytu a nedaleko je známá přírodní park Rt Kamenjak.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán BR 1

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Premantura

Premantura  - Erb Premantura je malé město ležící na nejjižnější části Istrijského poloostrova. To se nachází v obci Medulin, a leží asi 10 km jižně od Puly. I když tato oblast byla obydlená od starověku, Premantura ve své současné podobě je vytvořena na konci 16. století, kdy rodiny z okolí Zadaru vypořádat zde útěku před Turky. V 18. století začal vývoj Premantura, které vyvinula díky rychlému průmyslovému rozvoji města Pula. Skrz historii, obyvatelé Premantura byli zapojeni do tradičních činností: zemědělství, chov dobytka a rybolov. Dnes Premantura má asi 850 obyvatel, kteří spolu s rybolovem a zemědělstvím se zabývá především v oblasti cestovního ruchu a nabízet službu kvalitního ubytování v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů v rámci svých soukromých rodinných domů. V blízkosti Premantura je Kamenjak na malém poloostrově, který byl díky své výjimečné kráse a rozmanitosti rostlinných a živočišných druhů prohlášena za chráněnou oblast. Zde je unikátní přírodní oáza, která zahrnuje téměř 30 km pobřeží, krásných zátok a pláží, a mnoho chráněných a endemických druhů rostlin a živočichů, jako jsou orchideje, motýli, tuleně středomořského, krabi. Je ideální pro milovníky aktivní dovolené, a nabízí mnoho cyklistických a turistických tras, windsurfing, jízda na kajaku, a můžete se pokusit skočí do křišťálově čisté moře z vysokých útesů. Gastronomická nabídka je také bohatá a pestrá, a v místních restauracích a hospodách, doporučujeme ochutnat Premantura kraba, divoký chřest a chutný sýr. Návštěva Premantura, a strávit aktivní dovolenou v krásném přírodním prostředí a příjemné středomořské klima. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Premantura. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu v Premantura. Vítejte na Premantura!

Premantura Předpověď počasí