Apartmány a ubytování v soukromí Premantura

Premantura je malé město ležící na nejjižnější části Istrijského poloostrova. To se nachází v obci Medulin, a leží asi 10 km jižně od Puly. I když tato oblast byla obydlená od starověku, Premantura ve své současné podobě je vytvořena na konci 16. století, kdy rodiny z okolí Zadaru vypořádat zde útěku před Turky. V 18. století začal vývoj Premantura, které vyvinula díky rychlému průmyslovému rozvoji města Pula....

Seřadit podle:

Apartmány Vila Milla

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

od 25 €

Apartmány Natalia

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 9 osob

od 65 €

Apartmán Rakić

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmány Villa Kim

Premantura

Od moře 250 m
Kapacita 13 osob

od 40 €

Apartmány Fiora

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

od 55 €

Apartmány Dragana

Premantura

Od moře 350 m
Kapacita 2 osob

od 35 €

Rekreační domy Premantura

Premantura

Od moře 400 m
Kapacita 7 osob

od 95 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Turk

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

od 45 €

Apartmány Grujin

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmán Rustic

Premantura

Od moře 400 m
Kapacita 3 osob

od 68 €

Apartmán Nena

Premantura

Od moře 300 m
Kapacita 5 osob

od 70 €

Apartmány Vila Milla ( Premantura)

Náš rodinný dům se nachází v klidné lokalitě v blízkosti centra Premantury. Náš dům se nachází 100 m od obchodu s potravinami, od centra obce je asi 300 m a moře je asi 400 m od našeho domu. V blízkosti je Kamenjak, přírodní park, s více než 20 km pobřeží a krásnými plážemi. Nemovitost je stará 7 let a má 5 jednotek, 4 studia a jeden apartmán. Každé studio a apartmán je vybaven klimatizací a SAT / TV, nádobím a ložním prádlem. Každé studio a apartmán má vlastní terasu se stolem a židlemi. Dům má vlastní zahradu, parkoviště je zajištěno ve dvoře a je možné využít gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Milla

Od moře 300 m
Kapacita 16 osob

Cena od 25 €

Apartmány Natalia ( Premantura)

Užijte si s rodinou v bytě s krásným výhledem na vesnici Premantura a moře, 800 m od centra obce, umožňuje úplné ticho pro váš odpočinek. Byt má kapacitu max. 10 osob. 6 osob a nabízí místo pro rodinný gril ve společném dvoře, s výhledem na moře na soukromé terase, a pláž ve vzdálenosti 250 metrů. Byt se nachází v prvním patře rodinného domu se dvěma dalšími byty. Byt má hlídané kryté parkování na soukromé ulici. Všichni hosté mají k dispozici stolní tenis zdarma, cvičební vybavení ve venkovní posilovně, stejně jako dětské hřiště pro nejmladší, rezervace předem pouze proto, že jej mohou všichni používat.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Natalia

Od moře 300 m
Kapacita 9 osob

Cena od 65 €

Apartmán Rakić ( Premantura)

Apartmán Rakić je 5 minut chůze od centra Premantury, 10 minut chůze od pláže v kempu a 100 metrů od rampy pro vstup do přírodního parku KAMENJAK. Byt má obývací pokoj, kuchyň, dvě ložnice, jeden pokoj má postel 140 cm, druhá ložnice má postel 160 cm. Má jednu koupelnu. Na dvoře je ohniště na grilování, lavičky a stůl. Parkování aut v oploceném dvoře. Byt se nachází 100 m od vstupu do přírodního parku Kamenjak, který má krásné zátoky, cyklostezky a surfování. 50 m od apartmánu si můžete pronajmout jízdní kola. Domácí mazlíčci nejsou vítáni. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Rakić

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmány Villa Kim ( Premantura)

Rekreační dům KIM v Premantura je soukromý dům v klidné čtvrti kroků od moře. Dům má velkou zelenou zahradu pro relaxaci a chytání slunce. Má 3 ložnice a další prostor pro až dvou přistýlek. Má dvě koupelny, jedna s vířivkou a jedna se sprchovým koutem. V kuchyni je velká a prostorná a hned vedle něj máme velký jídelní stůl. Dům má velký obývací pokoj s TV a klimatizací. Máme uzavřené parkoviště pro jedno auto a další v přední části domu. Dům se nachází v Premantura, jen 12 km od Puly a asi 0,5 km od pláží parku Kamenjak, kde máte 32 km pěkných pláží a kde si vždy můžete najít místo pro vás samo. V Premantura máte možnost pronájmu kol, skútrů, lodí a vodních skútrů, surfovat, hrát basketbal a dělat různé výlety do krásných měst a ostrovy v blízkosti. Tento dům se nachází jen pár kroků od pláže v klidné zóně v blízkosti centra města Premantura. V domě je také jen pár minut chůze od místního trhu, restaurace, kavárny a veřejné dopravy. Možnost parkování před domem. Linnen a ručníky jsou v ceně. Můžeme vás vyzvednout na letišti, v případě potřeby. V případě, že chcete jít ven a užít noční život máte dobré bary a kluby v Pula bavte se!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Kim

Od moře 250 m
Kapacita 13 osob

Cena od 40 €

Apartmány Fiora ( Premantura)

Fiora Dům se nachází v klidné části Premantura, pouhých 300 metrů od moře. Dům je kompletně nový a má vše, co potřebujete pro příjemnou a pěknou dovolenou. Dům má 3 ložnice a 3 lůžka ve dvou oddělených ložnic, 3 koupelny, gril, soukromé parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Fiora

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena od 55 €

Apartmány Dragana ( Premantura)

Vítejte! APARTMÁNY DRAGANA - Premantura, která se nachází v tomto prostředí, je struktura příjemné na pohled a pohodlný pro hosty, ve vzdálenosti 300 metrů od pláže. Tento pěkný apartmány se nachází jen pár kroků od pláže v klidné zóně v blízkosti centra města Premantura. V domě je také jen pár minut chůze od místního trhu, restaurace, kavárny a veřejné dopravy. Byt se nachází v Premantura, pouhých 12 km od Puly a asi 0,5 km od pláží v parku Kamenjak, kde máte 32 km pěkných pláží a kde si vždy můžete najít místo pro vás self.In Premantura vám mají možnost si pronajmout loď a jetski, surfovat, hrát basketbal a dělat různé výlety do krásných měst a ostrovy v blízkosti. Máme následovat ING Vybavení: • KRSE dům: 1. Apartment Azzurro pro 2 - 4 osoby (cca 30 m2): ložnice, obývací pokoj s cauch (2 osoby) a kuchyňským koutem, sociálním zařízením, TV - SAT a pěkný romantická terasa, klimatizace 2. Apartment Smokva pro 4 osoby (cca 45 m2): 2 ložnice, kuchyně, koupelny a 15 m2 terasa, TV - SAT 3. Apartmán Další pro 4 - 6 osob (cca 100 m2): 2 ložnice, obývací pokoj, jídelna roomTV - SAT, kuchyň, koupelna, klimatizace, 15 m2 balkónu s halfview na moře. • ANA domu: 1. Apartment Kamin pro 2 osoby (cca 25 m2): obývací pokoj s dvoulůžkem, kuchyně, koupelny a 20 m2 terasa, TV - SAT 2. Apartment Terasa pro 2 - 4 osoby ( cca 45 m2): ložnice, obývací pokoj, 2x lůžko a TV - SAT, kuchyně, koupelny a 25 m2 balkon. klimatizace. Je možno použít 1 další lůžko ve všech bytů, a pračka na majitele. My se nachází v klidné zóně, s parkovacím stáním ve dvoře a zahradě se sprchou a grilem. Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání (5-10 EUR za den). Manželka -zdarma. Linnen a ručníky jsou v ceně. Můžeme vás vyzvednout na letišti, v případě potřeby. V případě, že chcete jít ven a užít noční život máte dobré bary a kluby v Pula bavte se! Přejeme vám príjemný pobyt v našem domě.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dragana

Od moře 350 m
Kapacita 2 osob

Cena od 35 €

Rekreační domy Premantura ( Premantura)

Samostatně stojící dům 65 m2 + 20 m2 terasa a zahrada 1000 m2. Dům se skládá ze tří ložnic (celkem 6 + 1 lůžko), plně vybavené kuchyně, WC, koupelny, všech potřebných spotřebičů, trezoru, klimatizace, wi-fi. Vhodné pro děti. Povolujeme pobyt domácích mazlíčků. Dům se nachází 400 metrů od rampy vjezdu do parku priproda RT Kamenjak na klidném místě u lesa. Ideální pro rodinnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Premantura

Od moře 400 m
Kapacita 7 osob

Cena od 95 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Turk ( Premantura)

Plně zařízené a vybavené apartmány v rodinném domě. Pěkná a klidná lokalita Premanture plná zeleně, v blízkosti nejkrásnější a nejjižnější části Istrie, pláštěnku. Vážka s mnoha různými pláže podle svého vkusu. Velké parkoviště, gril, zahrada. V blízkosti centra obce s veškerým příslušenstvím. Oázou pro kvalitu a klidnou rodinnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Turk

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

Cena od 45 €

Apartmány Grujin ( Premantura)

Byt se nachází v klidné části obce Premantura. Pláž je vzdálena 300 m od bytu a nedaleko je známá přírodní park Rt Kamenjak.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Grujin

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmán Rustic ( Premantura)

Rustikální byt se nachází v přízemí s dalšími dvěma byty. Dům se nachází 250 m od vstupu do Premantury. Nachází se na silnici vlevo. K bytu náleží parkoviště a terasa 35m2, která je součástí rustikálního bytu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Rustic

Od moře 400 m
Kapacita 3 osob

Cena od 68 €

Apartmán Nena ( Premantura)

Byt se nachází v klidné části Premantury (Runjacica). Je obklopen stromy a rostlinami a je ideálním místem pro dovolenou daleko od hluku města a dopravy. Nejbližší pláž je vzdálená 300 metrů a je přístupná pěšky, takže vaše auto může zůstat zaparkované ve stínu. Jen 1,5 km od bytu se nachází přírodní park Kamenjak. Autocamp Stupice se nachází také nedaleko, kde se můžete věnovat všemožným vodním aktivitám a sportům. Všechny restaurace v Premantuře jsou přístupné pěšky. V blízkosti bytu jsou také obchody s potravinami, otevřený trh a pekárna. Na hlavní silnici, která spojuje Pulu a Premanturu, je větší supermarket a čerpací stanice. Premantura má co nabídnout. Pro milovníky sportu jsou zde aktivity jako windsurfing, jízda na kajaku, potápění, jízda na kole ... A pro milovníky přírody je zde přírodní park Kamenjak. Každé ráno si můžete při snídani vychutnat zvuky ptačího zpěvu a cvrlikání cvrčků.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Nena

Od moře 300 m
Kapacita 5 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Premantura

Premantura  - Erb Premantura je malé město ležící na nejjižnější části Istrijského poloostrova. To se nachází v obci Medulin, a leží asi 10 km jižně od Puly. I když tato oblast byla obydlená od starověku, Premantura ve své současné podobě je vytvořena na konci 16. století, kdy rodiny z okolí Zadaru vypořádat zde útěku před Turky. V 18. století začal vývoj Premantura, které vyvinula díky rychlému průmyslovému rozvoji města Pula. Skrz historii, obyvatelé Premantura byli zapojeni do tradičních činností: zemědělství, chov dobytka a rybolov. Dnes Premantura má asi 850 obyvatel, kteří spolu s rybolovem a zemědělstvím se zabývá především v oblasti cestovního ruchu a nabízet službu kvalitního ubytování v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů v rámci svých soukromých rodinných domů. V blízkosti Premantura je Kamenjak na malém poloostrově, který byl díky své výjimečné kráse a rozmanitosti rostlinných a živočišných druhů prohlášena za chráněnou oblast. Zde je unikátní přírodní oáza, která zahrnuje téměř 30 km pobřeží, krásných zátok a pláží, a mnoho chráněných a endemických druhů rostlin a živočichů, jako jsou orchideje, motýli, tuleně středomořského, krabi. Je ideální pro milovníky aktivní dovolené, a nabízí mnoho cyklistických a turistických tras, windsurfing, jízda na kajaku, a můžete se pokusit skočí do křišťálově čisté moře z vysokých útesů. Gastronomická nabídka je také bohatá a pestrá, a v místních restauracích a hospodách, doporučujeme ochutnat Premantura kraba, divoký chřest a chutný sýr. Návštěva Premantura, a strávit aktivní dovolenou v krásném přírodním prostředí a příjemné středomořské klima. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Premantura. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu v Premantura. Vítejte na Premantura!

Premantura Předpověď počasí