Apartmány a ubytování v soukromí Valbandon

Valbandon je malé turistické město v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se na západním pobřeží jižní Istrie, pouhých 8 km severně od města Pula. Valbandon má 1500 obyvatel, kteří se zabývají převážně v oblasti cestovního ruchu a nabízejí komfortní ubytování v soukromých apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Valbandon je pojmenován po středověkém italský výraz "Vala abandonata", což znamená opuštěné...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Valbandon

Seřadit podle:

Apartmán Deni

Valbandon

Od moře 650 m
Kapacita 6 osob

od 70 €

Apartmán PETRA - Villa Klara

Valbandon

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

od 33 €

Apartmány Nataly

Valbandon

Od moře 700 m
Kapacita 3 osob

od 45 €

Apartmány Valbandon

Valbandon

Od moře 700 m
Kapacita 12 osob

od 25 €

Apartmány Nikolic Paradise

Valbandon

Od moře 600 m
Kapacita 14 osob

na vyžádání

Apartmány Anita

Valbandon

Od moře 750 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmán Hukić

Valbandon

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Rekreační dům Bianca

Valbandon

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

od 140 €

Apartmány Rudez

Valbandon

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

od 75 €

Apartmán Deni ( Valbandon)

Apartmán Deni se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti moře a hlavního města Fazana. Byt se nachází ve druhém patře a skládá se ze dvou pater. V prvním patře se nachází obývací pokoj s kuchyní, ložnicí, toaletou a terasou. Ve druhém patře se nachází obývací pokoj s kuchyní, ložnicí, toaletou a terasou. Byt je plně vybaven vším, co potřebujete k bydlení. Objekt má vlastní soukromé parkoviště. Domácí mazlíčci jsou vítáni za příplatek.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Deni

Od moře 650 m
Kapacita 6 osob

Cena od 70 €

Apartmán PETRA - Villa Klara ( Valbandon)

Apartmán PETRA 2 + 2 má výbornou polohu ve Fažaně v blízkosti přírodního parku Brijuni, pro rodiny a mladé lidi, kteří chtějí být pohodlní a je obklopen nejkrásnějšími plážemi, lesy, turistickými trasami, sportovním obsahem, dětskými hřišti, plážovými bary a skvělými turisty. Také tam jsou supermarkety, nákupní centar, trh s potravinami a vše, co potřebujete. Do města můžete chodit velmi blízko. Byt má krásný interiér, který je vybaven všemi potřebnými má 1 ložnici, 1 koupelnu, kuchyň, obývací pokoj, jídelna a nádhernou terasu, která má krásný výhled do zahrady. V přední části máme také velký dvůr a hřiště. Hosté mají přístup na běžecké tratě, pláže, turistické stezky, obchody, pekařství, lékárnu, kavárny, plážové bary, snack bary, půjčovnu kol, restaurace, stadion, kosmetické centrum, posilovny, autobusové nádraží, noční kluby ... dostupný. V bytě máme desku, na které je napsáno kam jít, co vidět a kde se najíst. Také jsem vždycky sjednat jednodenní výlety a doporučit to, co je nejlepší ve Fažaně a Istrii. Pokud potřebujete jet z letiště, prosím, dejte mi vědět, protože máme náš taxikář, který je vždy k dispozici a on dává nejlepší cenu pro naše milé hosty. Tam je autobusová linka- autobusové nádraží, ale samozřejmě můžete vždy zavolat taxy vyzvednout nebo pronajmout kolo přes byt. Můžete jít na Fažanu - začít přírodní park brijuni s lodí nebo k centar Pula (amfiteátr, divadlo, nemocnice, policie, banky, nákupní centrum ...) je jen fiu km od bytu. Také můžete vždy jít pěšky, protože vše je blízko a propojené. Pláž je přes byt - 500m, takže nepotřebujete auto, je mnohem lepší jít pěšky. Existuje spousta různých pláží, takže si můžete vybrat, závisí na tom, jaký typ pláže se vám líbí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán PETRA - Villa Klara

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

Cena od 33 €

Apartmány Nataly ( Valbandon)

Nataly apartmány jsou umístěny v rodinném domě u malých rybářských míst Fažana. Všechny apartmány jsou plně vybavené samostatné terasy internet zdarma, parkování v domě, stejně jako volný vstup do zeleniny ze zahrady, která je ekologicky pěstuje. Vzdálenost od moře je asi 500 metrů a pláže jsou oblázkové a jsou ideální pro rodiny s dětmi. Obchody a restaurace jsou vzdálené 150 metrů. V blízkosti je také Národní park Brijuni a mnoho památek Puly, což je 5 kilometrů. Fažana jako malá rybářská místech má několik restaurací s místní kuchyni a místní speciality, stejně jako živé hudby nebo nějaké zdání pronásledování pro děti nebo dospělé.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nataly

Od moře 700 m
Kapacita 3 osob

Cena od 45 €

Apartmány Valbandon ( Valbandon)

Objekt se nachází v krásné vesnici Valbandon nedaleko ostrovů Fazana a Brijuni

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Valbandon

Od moře 700 m
Kapacita 12 osob

Cena od 25 €

Apartmány Nikolic Paradise ( Valbandon)

Apartmány Nikolic, který se nachází v obci Valbandon v blízkosti malé rybářské městečko, Pula. Nabízíme dva apartmány, jeden byt v přízemí, které mohou ubytovat osm lidí, a jejíž plocha je 135 m2. A 6 2 Skládá se z kuchyně, jídelna a obývací pokoj, tři ložnice, koupelna a koupelna se sprchovým koutem. Jedna z ložnic nabídnout přistýlku pro jednu osobu. Pokud je to nutné, nabízíme také dětské postýlky a vysoké židle. Byt se nachází v prvním patře, může ubytovat šest lidí, jejichž plocha činí 130 m2. A 6 se skládá z kuchyně, jídelna a obývací pokoj, tři ložnice, koupelna, koupelna se sprchovým koutem a terasa, na kterých vystupuje z obývacího pokoje. Pokud je to nutné, nabízíme také dětské postýlky a vysoké židle. Oba apartmány mají přístup k internetu (Wi-Fi), klimatizace, pračka, TV se satelitním příjmem. V rámci naší letní zahrádce nabízí zastřešenou terasu s grilem. Chcete-li dobře v klidu, relaxu a pryč od stresu každodenního života, naše apartmány jsou ideální pro vás! Welcome milí hosté! Pro jakékoliv další informace, jsme k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nikolic Paradise

Od moře 600 m
Kapacita 14 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Anita ( Valbandon)

Byt se nachází v klidném prostředí a je 500 metrů od pláže. Hosté mají k dispozici samostatný vchod do bytu a bezplatné parkování v přední části bytu. Byt má venkovní terasu se stolem a židlemi s možností využití stávajícího gril. Byt má dvě ložnice se čtyřmi lůžky a, pokud je to třeba, společně s lůžkem pro děti do 4 let.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Anita

Od moře 750 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmán Hukić ( Valbandon)

Aparmants v Valbandonu v blízkosti Pula a Pule. Apartmán pro 4 osoby. AIR, zahradní nábytek, gril, internet, žehlička, dětská postýlka, televizor, satelit, kouření. Vzdálenosti: restaurace 200 m, Ambulance 5000 m, Pošta 3000 m, Disco 5000 m, hotelový bazén 5000 m, Sportovní centrum 2000 m, Čerpací stanice 2000 m, Obchod 100 m, pláž 500 m, Moře 500 m, centrum 3000 m ,

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Hukić

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Bianca ( Valbandon)

Rekreační dům Bianca se nachází v klidné vesnici Valbandon. Pokoj je klimatizovaný v obývacím pokoji, kuchyně je plně vybavená, dvě koupelny a tři pokoje poskytují pohodlí potřebné pro 6 osob. Dvě pokoje mají jednu manželskou postel o rozměrech 180x200 cm, zatímco jedna místnost má dvě samostatná lůžka o rozměrech 90x200 cm. V ložnicích jsou fanoušci. Bezplatné wi-fi, soukromé parkoviště. Cítíte léto na velké kryté terase a užijte si večerních večírků. Dvůr je zcela oplocený a bezpečný pro děti a domácí zvířata. Ve dvoře se nachází zahradní nábytek a gril. Navštivte krásné pláže s křišťálově čistým mořem a využijte výlet lodí do Národního parku Brijuni, který vás potěší svou flórou a faunou. Atraktivitou ubytování je určitě umístění objektu, blízkost krásných a dobře zdobených pláží, města Pula a Fažana. V blízkosti domu jsou restaurace, kde si můžete pochutnat na tradiční istrijské kuchyni.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Bianca

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

Cena od 140 €

Apartmány Rudez ( Valbandon)

Prostorný dům se dvěma apartmány s bazénem. Oba apartmány jsou klimatizovány se dvěma ložnicemi a postelemi v obývacím pokoji. A5 + 1 apartmány se skládají ze dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, koupelny s pračkou, terasy, klimatizace. Parkování pro hosty je zajištěno. Apartmány jsou plně zařízené a vybavené. Apartmány mají přístup na internet zdarma. Pláž je pár minut chůze - 300 m, je kavárna, restaurace, obchod, skvělé pro děti - snadný přístup k vodě (štěrk), stínu a sprchy. Pro úplnou relaxaci! Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Rudez

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena od 75 €

Turistický průvodce - Valbandon

Valbandon  - Erb Valbandon je malé turistické město v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se na západním pobřeží jižní Istrie, pouhých 8 km severně od města Pula. Valbandon má 1500 obyvatel, kteří se zabývají převážně v oblasti cestovního ruchu a nabízejí komfortní ubytování v soukromých apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Valbandon je pojmenován po středověkém italský výraz "Vala abandonata", což znamená opuštěné nebo zarostlé zátoky. Podle archeologických nálezů, tato oblast byla osídlena již v pravěku, ale poté, co hlavní vypuknutí moru, město bylo opuštěné. Přesídlení začala v polovině 19. století a na počátku 20. století, kdy začal hospodářský rozmach. V roce 1912 byl Valbandon krajinářský pláž s 45 kabinami a hotelem Valbandon. To byly začátky cestovního ruchu v Valbandon, který je nyní velmi rozvinutá a turistická nabídka je velmi rozmanitá a bohatá. Zde je dlouhé oblázky pláž ideální pro rodiny s malými dětmi, zatímco husté borové lesy poskytují stín v horkých letních dnech. Národní park Brijuni se nachází přímo naproti Valbandon. Skládá se z 13 menších a 2 větších ostrovů, kde se můžete cítit nádherné harmonii mezi člověkem, živočišného a rostlinného života. Tradiční pokrmy v Valbandonu můžete ochutnat v restauracích a hospodách, a některé speciality v nabídce jsou jehněčí, houby, chobotnice, paprsek, pralinky, různé druhy ryb ... Pokud máte rádi dobrou noc, nebo chtějí objevovat bohaté kulturní a historické dědictví regionu, pak určitě navštivte Pula. Všechny milovníky aktivní dovolené si mohou vychutnat jízdu na kole na četných cyklistických stezek ve vnitrozemí Istrie. Zveme vás k strávit dovolenou v Valbandon, tento malý a klidné městečko na Istrii, který potěší vás s jeho přírodní krásy a bohatou turistickou nabídku. Vyhledávat soukromé ubytování v Valbandon. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Valbandon!

Valbandon Předpověď počasí