Apartmány a ubytování v soukromí Barbariga

Barbariga je malá obec v kraji Istrii v Chorvatsku. Leží na západním pobřeží Istrijského poloostrova nedaleko mysu Barbariga nebo Punta Cissana (pojmenované po prohrané hradiště Cisse, který byl pravděpodobně zmizel v moři po zemětřesení v 8. století). Administrativně patří do městečka Vodnjan, a nachází se asi v půli cesty mezi Rovinj a Pula. Název Barbariga pochází ze jména ušlechtilý rodiny Barbarigo z Benátek,...

Seřadit podle:

3 recenzí - 5/5

Rekreační dům Villa Oliva

Barbariga

Od moře 2 km
Kapacita 8 osob

od 195 €

Rekreační dům Damjan

Barbariga

Od moře 1 km
Kapacita 10 osob

od 273 €

3 recenzí - 5/5
Rekreační dům Villa Oliva ( Barbariga)

Tento starý kamenný dům postavený v roce 1828 byl kompletně zrekonstruován v roce 2010. Dům se nachází ve Stancija Negrin nedaleko Barbariga. Dům má přízemí, kde je velký obývací pokoj s krbem, TV, jídelna, kuchyň se všemi potřebnými zařízeními, malá toaleta a vinný sklípek. V prvním patře jsou tři ložnice, dvě manželské postele, dvě samostatné postele. Každý pokoj má vlastní koupelnu, klimatizaci a malou terasu. V podkroví je další pokoj s manželskou postelí, přistýlkou, TV, dětská postýlka pro malé děti a koupelna. Komunikace v domě probíhá po vnitřních schodech. Na pozemku o rozloze 1700 m2 je venkovní bazén 32 m2 a letní krytá terasa o rozloze přibližně 72 m2, kde je místo pro grilování a malá lednička, stůl a lavice, kde mohou hosté trávit tolik času venku v souladu s přírodou. Vedle domu se nachází pouze jeden rekreační dům a v jeho okolí je přírodní a neexistují obytné budovy. Ideální místo pro lidi, kteří rádi tráví dovolenou v tichu a samoty s cvrlikáním ptáků. Mají také výhled na olivové háje. Pozemek má vlastní parkoviště a je jen 8 km od dálnice.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Oliva

Od moře 2 km
Kapacita 8 osob

Cena od 195 €

Rekreační dům Damjan ( Barbariga)

Prázdninový dům Damjan se nachází ve městě Betiga, menším místě poblíž Fažany, Puly a Medulinu. Dům je obklopen velkou terasou s vlastním vyhřívaným bazénem (20 m2), lehátky, grilem a venkovním jídelním koutem. Přízemí domu se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a 2 ložnic (manželská postel a patrová postel). V horním patře je přístup na střešní terasu a obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice (manželská postel a 2 samostatné postele) a koupelna. Na vyžádání je k dispozici také dětská postýlka a vysoká stolička. Nabíječka pro elektromobil je k dispozici (nabíjení přes noc). Je možné si pronajmout sup, kolo a vodní plavidlo pro 7 osob. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi, klimatizace, parkoviště a úschovna kol. Pokud byste chtěli využívat ohřev bazénu, dejte nám prosím vědět. Majitelé budou příležitostně trávit víkendy v malé budově vedle domu, ale hosté nebudou rušeni.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Damjan

Od moře 1 km
Kapacita 10 osob

Cena od 273 €

Turistický průvodce - Barbariga

Barbariga  - Erb Barbariga je malá obec v kraji Istrii v Chorvatsku. Leží na západním pobřeží Istrijského poloostrova nedaleko mysu Barbariga nebo Punta Cissana (pojmenované po prohrané hradiště Cisse, který byl pravděpodobně zmizel v moři po zemětřesení v 8. století). Administrativně patří do městečka Vodnjan, a nachází se asi v půli cesty mezi Rovinj a Pula. Název Barbariga pochází ze jména ušlechtilý rodiny Barbarigo z Benátek, který měl jejich majetky zde ve středověku. Celá oblast Barbariga je známá jako bohaté archeologické naleziště, z důvodu četných starověkých nálezů z doby římské. Mezi starověkými pozůstatky byly nalezeny pozůstatky velkého závodu na výrobu vlny a barvení textilií, pak lisovna oleje ze IV. století, stejně jako dvě velká římská stylové vily pokryté barevnými mramorové mozaiky. Obyvatelé Barbariga se především zabývá tradičních činností, jako je zemědělství, vinohradnictví a vinařství, a díky nedotčenou přírodu a čisté moře v poslední době je rozvoj cestovního ruchu. Ubytování v Barbariga je nabízeno v apartmánech, pokojích a rekreační domy v soukromém rodinném ubytování. Barbariga se nachází jen několik set metrů od pobřeží, tedy k prvnímu pláži máte několik minut chůze. Pobřeží je členité a nabízí několik pláží v menších zátok s velmi čistou mořskou vodou a na plážích je několik plážových barů. Okolí Barbariga je ideální pro cyklisty, přírodu a milovníky aktivní dovolené. Kromě četných cyklostezkách je k dispozici výlety do okolních venkovských domácností, kde můžete ochutnat některé z původních istrijských specialit. Rovinj a Pula jsou jen dvacet kilometrů daleko, takže doporučujeme strávit odpoledne nebo večer v těchto dvou turistických perel Istrie. Návštěva Barbariga, tento malý a tichý istrijské vesnice daleko od davů a ​​hluku, kde si jistě uvolnit své tělo i duši. Vyhledávat soukromé ubytování v Barbariga. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Barbariga levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturních poplatků. Vítejte na Barbariga!

Barbariga Předpověď počasí