Apartmány a ubytování v soukromí Svetvinčenat

Svetvinčenat (Savičenta nebo San Vincenti) je malebné městečko a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se ve vnitrozemí jižní části Istrie, asi v půli cesty mezi Pulou a Rovinji. Pojmenoval podle svatého Vincenta a stejnojmenné benediktinského opatství, kolem níž bylo město postupně rozvíjet. To bylo poprvé zmíněno v 10. století, kdy byla část vlastností biskupů Porec. Až do konce 18. století byla pod vedením...

Seřadit podle:

Rekreační dům Sandi & Vili

Svetvinčenat

Od moře 10 km
Kapacita 3 osob

od 40 €

Rekreační dům Villa Campagna

Svetvinčenat

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Rekreační domy Vila Oliva

Svetvinčenat

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Rekreační dům Loretta

Svetvinčenat

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 200 €

Rekreační dům Sandi & Vili ( Svetvinčenat)

Venkovský dům Sandi & Vili byl postaven v roce 1937 v malé vesnici v centru Istrie Dokici. To byl kompletně zrekonstruován 2013th okolních podmínkách a respektování tradiční architekturu a stavebnictví. Vybaven zrekonstruované budově starého nábytku a nové, ruční ze dřeva a kamene. Je obklopen obezděné zahrady, ve které rostou olivovníky a levandule, a poskytuje stín vinnou révu. Obec v současné době žijí jen dva lidi, což zaručuje klidnou dovolenou uprostřed mlčení, daleko od hluku a davy lidí. Můžete se těšit na společnost čistou, panenskou přírodou, mnoho bylin (šalvěj, tymián, jitrocele), starých stromů (dub, lípa, moruše, popel) a zvířat (bažant, králík, křepelky). Můžete si připravit jídlo ve starém chlebová pec nebo venkovní gril se nachází ve dvoře. Rekreační dům Sandi & Vili si můžete vychutnat po celý rok, v létě v přírodním odstínu, a v zimě u praskajícího ohně v krbu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Sandi & Vili

Od moře 10 km
Kapacita 3 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Villa Campagna ( Svetvinčenat)

Okouzlující vila v klidném místě s pěti ložnicemi, čtyřmi koupelnami a venkovním grilem. Villa je pohodlné pro 10 osob vhodný pro děti a pat. Bazén, zahrada s vlastními zeleninou, stolní tenis a šipky jsou to, co nabízíme uvnitř budovy. V obci jsou k dispozici tenisové kurty a četné restaurace s místní potraviny v bezprostřední blízkosti. Ideálním místem k prozkoumání kouzlo Istrie.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Campagna

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Rekreační domy Vila Oliva ( Svetvinčenat)

Půjčujeme domy s bazény. V blízkosti jsou Brijuni, Pula, Medulin a Rovinj. Domy jsou plně vybavené, 4 ložnice, 3 koupelny, kuchyně a obývací pokoj, jacuzzi, satelit. K dispozici je restaurace s volným přístupem na internet, houpačky pro děti i jízdní kola k pronájmu. IMA a herna s kulečníkem, stolním fotbalem a stolním tenisem. Každý dům má svůj vlastní soukromý bazén, jacuzzi, gril. Domy jsou pro 8 osob. Minimální délka pobytu je jeden týden, cena pro 8 osob za týden. kontakt: angelina.matrix@gmail.com

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Vila Oliva

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Loretta ( Svetvinčenat)

Vila se nachází ve venkovské oblasti Cabrunici v centrální části Istrie. Na místě je asi třicet minut jízdy od Pula, Rovinj, Pazin a mnoho historických, sportovních a kulturních památek. Vila má tři ložnice, tři koupelny, obývací pokoj, jídelna, dva zastřešené terasy s grilem. V zahradě u domu se nachází herna s šipkami a kulečníkem. V chráněné části dvora, za domem je bazén s vířivkou a dětským koutkem. Zde je domeček, skluzavka, houpačky, houpačky a další zařízení pro zábavu. Pokud si chcete odpočinout, užít v klidu a ochutnat místní kuchyni, přijít a budete nadšeni.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Loretta

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 200 €

Turistický průvodce - Svetvinčenat

Svetvinčenat  - Erb Svetvinčenat (Savičenta nebo San Vincenti) je malebné městečko a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se ve vnitrozemí jižní části Istrie, asi v půli cesty mezi Pulou a Rovinji. Pojmenoval podle svatého Vincenta a stejnojmenné benediktinského opatství, kolem níž bylo město postupně rozvíjet. To bylo poprvé zmíněno v 10. století, kdy byla část vlastností biskupů Porec. Až do konce 18. století byla pod vedením Benátek a benátských šlechtických rodů. Nejvýznamnější byla rodina Crimani di San Luca, který zde žil na konci 16. století. Oni zvýšili velký zámek uprostřed hlavního náměstí, oblíbeného Placa. Grimani hrad je jedním z nejkrásnějších a nejlépe zachovaných benátských budov z té doby na Istrii, a skládá se ze 3 věží a velkých sídel a vysokými zdmi, které je spojují. Hlavní náměstí je další renesanční perla, kde je farní kostel Zvěstování, rovněž z 16. století. V posledních letech Svetvinčenat oživuje turistické nabídky díky různých akcí konaných v atraktivních historických památek, bohaté a rozmanité kuchyně, příjemné klima a bujnou zelení, která ji obklopuje. Ubytování v Svetvinčenat je nabízena exkluzivně v apartmánech, pokojích a rekreační domy v soukromém rodinném ubytování a přátelští hostitelé budou dělat vše pro to, aby vaše dovolená ještě příjemnější a bezstarostný. Je ideálním místem pro milovníky přírody a aktivní dovolené, protože celé okolí se prolíná s dobře zachovanými cyklistických a turistických tras. S výjimkou návštěv historických památek doporučujeme navštívit taverny a restaurace, kde můžete ochutnat tradiční jídla, jako istrijské prosciutto, kozím sýrem, domácích těstovin a různého masa, drůbeže a zvěřiny, a to vše se sklenkou vynikajícího červeného nebo bílého istrijského vína , Jaderské moře a krásné pláže na západním a východním pobřeží Istrie jsou pouze dvacet kilometrů daleko, a většina z nich může být dosaženo za dvacet minut jízdy autem. Návštěvu tohoto historického městečka v srdci Istrie, a strávit dovolenou obklopen čistý vzduch, nedotčené přírody, zdravé a chutné jídlo. Obrátit přímo na vlastníky bytů, místností a rekreační domy v Svetvinčenat a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Svetvinčenat!

Svetvinčenat Předpověď počasí