Apartmány a ubytování v soukromí Raša

Raša je malé město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Je umístěn na východní straně Istrijského poloostrova v úrodném údolí řeky Rasa, několik kilometrů od moře. Raša je také sídlem obce, ve které má tolik jako 23 menších měst a obcí. Celá obec má asi 3000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, rybolovu, a více nedávno v cestovním ruchu. Jakmile je těžba byl hlavní průmysl, ale dnes...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Raša

Seřadit podle:

Apartmány Villa Mytilus - Trget

Raša

Od moře 800 m
Kapacita 11 osob

od 56 €

Apartmány Guido

Raša

Od moře 20 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmán Monte Siculi

Raša

Od moře 4.5 km
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmán Gobo

Raša

Od moře 800 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmány Villa Tanja

Raša

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

od 70 €

Rekreační dům Bruno

Raša

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Villa Mytilus - Trget ( Raša)

Dům se nachází na kopci v vypořádání Trget, s krásným výhledem na záliv Raša. Budete nadšeni tím, Klidné prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Pro všechny hosty máme k dispozici parkování zajištěno. Hosté mohou využít lodní přístaviště pro lodě až 10 m dlouhé. Okolí je krásné a ideální pro rekreační hosty, kteří budou vychutnat v přírodě a čerstvý vzduch. V blízkosti jsou 2 velké restaurace, obchod, oblázková pláž je 800 m daleko. 12 km od Trget je městečko Labin s mnoha kulturních a turistických obsahu. 20 km od Trget se můžete těšit na vyhlídkové jeskyních. Hosté si welcome drink. Hostitelé organizovat jednodenní výlet s lodí na vyhlídkové Rasa zálivu během letní sezóny. Hosté mají možnost si pronajmout loď, půjčovna skútrů & čtyřkolky, čtyřkolky s cestovními od náměstí v okolí. Pro pobyt kratší než 4 dny je cena o 30% vyšší. Příjezd do apartmánů je po 15:00 a odjezd do 10.00 hodin. Rezervace je potvrzena zálohou 30%, zbytek částky se platí se po příjezdu do apartmánů. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Mytilus - Trget

Od moře 800 m
Kapacita 11 osob

Cena od 56 €

Apartmány Guido ( Raša)

Apartmán pro dvě osoby a apartmán pro pět osob. Nachází se 20 metrů od moře, a tak od restaurací, pláže, pošta a trhem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Guido

Od moře 20 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Monte Siculi ( Raša)

Dům se nachází v krásné přírodě v malé istrijské vesnice Breg. Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci, uprostřed olivových hájů, vinic. V horkých letních dnech se můžete osvěžit v bazénu, ale také těšit stínu starých dubů. Rekreační dům je obklopen 22 akrů na velkém pozemku. Pro osobní potřebu K dispozici jsou: terasa, slunečník, lehátka, zahradní nábytek, gril. Plně vybaven. Pokud chcete, můžete si také objednat masáže s extra panenský olivový olej a lodní výlet s majitelem. Parkování je soukromá! Dům je pet přátelský. Jen patnáct minut jízdy autem je krásný oáza Prtlog s malými zátokami a plážemi, což je vzhledem k jeho přirozená krása byla prohlášena za chráněné území, je vhodná pro provozování vodních sportů jako je potápění nebo plachtění. Doporučujeme Vám navštívit historické město Labin, Rabac turistickou destinací, zvaný perla Jadranu

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Monte Siculi

Od moře 4.5 km
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Gobo ( Raša)

Apartmán Gobo, ve vlastnictví rodiny Gobo se nachází v Trget ve druhém patře rodinného domu (Istrie kraj). Ubytování se nachází 800 m od pláže a 900 m od centra. Jedna ubytovací jednotka je vhodná pro minimálně 4 a maximálně 6 osob. Hosté mají k dispozici: balkon / terasa, zahradní plot, příbory a nádobí, SAT-TV, přístup k internetu, klimatizace, ložní prádlo, ručníky, pračka, barbecue. Zvláštní opatření zahrnují: vyrábět z vlastní zahrady, sezónní sběr, rybaření, horolezectví a turistiku.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Gobo

Od moře 800 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmány Villa Tanja ( Raša)

Drenje, malé vesnici 10 km od Labinu a Rabacu, východním pobřeží Istrie. Mediterenian klimatu a zelené kopce, který nabízí to nejlepší z cestovního ruchu včetně přírodních atrakcí, jako je okouzlujících ostrovů, skrytých zátok a krásných pláží na prémiové istrijské cosinus a světových vín. Soukromý dům s panoramatickým výhledem na pobřeží Jaderského moře. Byt je vzdálenost od moře je cca. 1,5 km, Restaurace app. 500 meter, Supermarket 2 km. Majitel bydlí v prvním patře stejného domu. Třípokojový apartmán s klimatizací, krytá, otevřená terasa se zahradním nábytkem, který nabízí pohled na krásném Kvarneru a ostrově Cres, bazén, zahradní altán s grilem, parkovací místo. Obývací pokoj, dvě ložnice (manželská postel a palandy), vana, sprcha, WC, otevřené rozmístěné, kuchyň s jídelnou, refrigator s hlubokým mrazení, mikrovlnnou troubou, kattle, koření, LCD-SAT_ASTRA-TV, pračka, dětská postýlka.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Tanja

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

Cena od 70 €

Rekreační dům Bruno ( Raša)

Krásný dům Kapacita 4 + 1 osoby se nachází v malé istrijské vesnice Zupaneti - Trgetari blízkosti Trget a Labinu. Vzdálenost od Labin 10 km od Rabac 15 km od Pula 40 km. Dům má prostornou zahradu s velkým prostorem pro děti na hraní a velkou terasu na večeři skupiny.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Bruno

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Raša

Raša  - Erb Raša je malé město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Je umístěn na východní straně Istrijského poloostrova v úrodném údolí řeky Rasa, několik kilometrů od moře. Raša je také sídlem obce, ve které má tolik jako 23 menších měst a obcí. Celá obec má asi 3000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, rybolovu, a více nedávno v cestovním ruchu. Jakmile je těžba byl hlavní průmysl, ale dnes Rasa se obrací na turistice a ekologického zemědělství. Rasa je nejmladší město na Istrii, který byl postaven v roce 1937 na základě italských orgánů, a pro potřeby dělníků a horníků z nedalekých uhelných dolech. Těžební činnost v této oblasti sahá až do 17. století a benátské správy. Produkce uhlí dosáhla je to vrchol v roce 1942, kdy vyrobila více než jeden milion tun uhlí. Odvětví cestovního ruchu se skládá ze dvou kempů pro několik set turistů a více než dvě stě soukromých nájemců pokojů a apartmánů, stejně jako značný počet dalších menších restaurací. Podél pobřeží jsou Trget, Trgetari, Koromacno a St. Marina, který speciálně vyvinut služby v oblasti cestovního ruchu a poskytování vysoce kvalitního ubytování. Velmi členité pobřeží zahrnuje ústí řeky Rasa a skalnaté mysy a písčité pláže, které jsou snadno dostupné pro turisty, kteří přijíždějí autem a lodí. Návštěva Rasa a okolí, tato zajímavá oblast Istrie, která se může pochlubit mnoha kontrastů, úrodná údolí a čisté vody a četné skryté a divoké zátoky. Soukromé ubytování v Rasa, Trget Trgetari a okolí. Vítejte na Raša!

Raša Předpověď počasí