Apartmány a ubytování v soukromí Raša

Raša je malé město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Je umístěn na východní straně Istrijského poloostrova v úrodném údolí řeky Rasa, několik kilometrů od moře. Raša je také sídlem obce, ve které má tolik jako 23 menších měst a obcí. Celá obec má asi 3000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, rybolovu, a více nedávno v cestovním ruchu. Jakmile je těžba byl hlavní průmysl, ale dnes...

Seřadit podle:

Apartmány Villa Mytilus - Trget

Raša

Od moře 800 m
Kapacita 11 osob

od 56 €

Apartmány Villa Mytilus - Trget ( Raša)

Dům se nachází na kopci v vypořádání Trget, s krásným výhledem na záliv Raša. Budete nadšeni tím, Klidné prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Pro všechny hosty máme k dispozici parkování zajištěno. Hosté mohou využít lodní přístaviště pro lodě až 10 m dlouhé. Okolí je krásné a ideální pro rekreační hosty, kteří budou vychutnat v přírodě a čerstvý vzduch. V blízkosti jsou 2 velké restaurace, obchod, oblázková pláž je 800 m daleko. 12 km od Trget je městečko Labin s mnoha kulturních a turistických obsahu. 20 km od Trget se můžete těšit na vyhlídkové jeskyních. Hosté si welcome drink. Hostitelé organizovat jednodenní výlet s lodí na vyhlídkové Rasa zálivu během letní sezóny. Hosté mají možnost si pronajmout loď, půjčovna skútrů & čtyřkolky, čtyřkolky s cestovními od náměstí v okolí. Pro pobyt kratší než 4 dny je cena o 30% vyšší. Příjezd do apartmánů je po 15:00 a odjezd do 10.00 hodin. Rezervace je potvrzena zálohou 30%, zbytek částky se platí se po příjezdu do apartmánů. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Mytilus - Trget

Od moře 800 m
Kapacita 11 osob

Cena od 56 €

Turistický průvodce - Raša

Raša  - Erb Raša je malé město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Je umístěn na východní straně Istrijského poloostrova v úrodném údolí řeky Rasa, několik kilometrů od moře. Raša je také sídlem obce, ve které má tolik jako 23 menších měst a obcí. Celá obec má asi 3000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, rybolovu, a více nedávno v cestovním ruchu. Jakmile je těžba byl hlavní průmysl, ale dnes Rasa se obrací na turistice a ekologického zemědělství. Rasa je nejmladší město na Istrii, který byl postaven v roce 1937 na základě italských orgánů, a pro potřeby dělníků a horníků z nedalekých uhelných dolech. Těžební činnost v této oblasti sahá až do 17. století a benátské správy. Produkce uhlí dosáhla je to vrchol v roce 1942, kdy vyrobila více než jeden milion tun uhlí. Odvětví cestovního ruchu se skládá ze dvou kempů pro několik set turistů a více než dvě stě soukromých nájemců pokojů a apartmánů, stejně jako značný počet dalších menších restaurací. Podél pobřeží jsou Trget, Trgetari, Koromacno a St. Marina, který speciálně vyvinut služby v oblasti cestovního ruchu a poskytování vysoce kvalitního ubytování. Velmi členité pobřeží zahrnuje ústí řeky Rasa a skalnaté mysy a písčité pláže, které jsou snadno dostupné pro turisty, kteří přijíždějí autem a lodí. Návštěva Rasa a okolí, tato zajímavá oblast Istrie, která se může pochlubit mnoha kontrastů, úrodná údolí a čisté vody a četné skryté a divoké zátoky. Soukromé ubytování v Rasa, Trget Trgetari a okolí. Vítejte na Raša!

Raša Předpověď počasí