Apartmány a ubytování v soukromí Nedešćina

Nedešćina je malé město a obec na Istrii v Chorvatsku. To se nachází na malém plošině nad údolím řeky Raša, ve vnitrozemí Labinu, asi 300 metrů nad mořem. Moře je jen deset kilometrů daleko, v Rabac tak, aby tato jedinečná oblast je nějakým způsobem spojení mezi zelené a modré Istrie. Obec má asi 600 obyvatel, ale v celé obci žije asi 3000 obyvatel. Historie této oblasti, stejně jako celá oblast je dlouhá a bouřlivá...

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Apartmány Fides

Nedešćina

Od moře 9 km
Kapacita 23 osob

od 30 €

Apartmány Nonomio

Nedešćina

Od moře 8 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Rekreační dům Haus Rudi

Nedešćina

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

od 90 €

Rekreační dům Happy House

Nedešćina

Od moře 8 km
Kapacita 8 osob

na vyžádání

1 recenzí - 5/5
Apartmány Fides ( Nedešćina)

Nový dům, klidné a tiché prostředí, super blízko pláže (méně než 5 minut chůze), v blízkosti rekreační zařízení, dvůr ve stínu zeleně, krb k dispozici pro hosty, dům s vlastním parkovacím místem ve stínu , venkovní sprcha na dvoře. Drage je klidné a tiché dalmatské místo, které vás na první pohled získá přirozenou kvalitou okolí a pohostinností hostitelů. Dobře členité pobřeží s četnými zátokami a oblázkovými plážemi umožňuje hostovi, který si přeje být sám svou vlastní částí moře, daleko od hromadné turistiky. Dobré ubytování za přijatelné ceny najdete v soukromých pokojích, penzionech, malých hotelech nebo ve stínu moderních táborů s bohatou nabídkou rybích specialit a domácí kuchyně. Blízkost Pakoštane a jeho atraktivní kouzlo doplní obsah dobře strávené dovolené v malebném Drage.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Fides

Od moře 9 km
Kapacita 23 osob

Cena od 30 €

Apartmány Nonomio ( Nedešćina)

Byt se nachází v restauraci Tomazic. Nabízíme snídaně nebo polopenze. 7 euro snídaně, oběd nebo večeře 15 euro. Restaurace a apartmán jsou vybaveny klimatizací. Máme bezplatné připojení na internet a kabelová televize. Bazén je hned vedle bytu. Vedle restaurace je také dětské hřiště a možnost použití na kole projet kolem vesnice. Byt je v naprosté samotě obklopena loukami a lesy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nonomio

Od moře 8 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Haus Rudi ( Nedešćina)

Krásný kamenný dům ve východní části Istrie, ideální pro rodiny s dětmi, staří nebo mladí lidé. Obklopen lesy v klidné místo, kde můžete jezdit na kole, jogging, chůzi ... Dům má 3 ložnice, 1koupelny, kuchyně a obývací pokoj, přitažlivost je letní kuchyně, bazén, zahrada s ohništěm. Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Haus Rudi

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

Cena od 90 €

Rekreační dům Happy House ( Nedešćina)

Tato krásná středomořská vila s bazénem je ideálním místem pro relaxační dovolenou v zeleném prostředí. Opalovat na kryté terase a osvěžit vás v bazénu. Na hostům k dispozici jsou různé další zařízení, jako je kulečník, šipky, sauna, fitness vybavení, masážní vanou, a jízdních kol. V obci jsou výrobci domácích sýrů a dalších místních produktů. Návštěva staré město Labin, ve kterém existuje mnoho letních akcí. Dům je vzdálen jen 40 km od Opatija, 40 km od Puly, zatímco vzdálenost od aquaparku Istralandia je 60 km. Trajekt do Brestova je 15 minut jízdy.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Happy House

Od moře 8 km
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Nedešćina

Nedešćina  - Erb Nedešćina je malé město a obec na Istrii v Chorvatsku. To se nachází na malém plošině nad údolím řeky Raša, ve vnitrozemí Labinu, asi 300 metrů nad mořem. Moře je jen deset kilometrů daleko, v Rabac tak, aby tato jedinečná oblast je nějakým způsobem spojení mezi zelené a modré Istrie. Obec má asi 600 obyvatel, ale v celé obci žije asi 3000 obyvatel. Historie této oblasti, stejně jako celá oblast je dlouhá a bouřlivá díky své příznivé geografické polohy a úrodné půdy. Oblast Nedešćina je obydlena od doby bronzové, kdy v této oblasti, Illyrian-keltský kmeny postavený prehistorických ruin na kopci. Během středověku byl majetek různých šlechtických rodů z Německa, patriarchy Aquileia a Benátkami. Skutečný rozvoj této oblasti pochází z počátků hornictví v 19. století ve francouzském a pak rakouskou vládou. Dnes je tato oblast Nedešćina je dobře vyvinuté a velmi atraktivní pro turisty, a to z důvodu mnoho příležitostí pro aktivní odpočinek na cyklistických i turistických tras a poznávání přírody a starověkých ruin. V Nedešćina a jeho okolí jsou nabízeny různé formy ubytování v soukromí; z agroturistiky a venkovské domy do luxusních bytů. Moře a krásné pláže z turistického městečka Rabac se nachází pouhých 10 kilometrů daleko, takže to je tím pravým místem pro rodiny s dětmi, turisty a dobrodruhy, kteří chtějí strávit svou dovolenou v klidu, klidném a přírodním prostředí zelené vnitrozemí Istrie, ale přesto velice blízko k Jaderskému moři. Nezapomeňte ochutnat některé z istrijských specialit, jako je chřest, lanýže, istrijské šunkou a mořských specialit, které si můžete vyzkoušet v několika místních restaurací a hostinců. V blízkosti Nedešćina je místo zvané Dubrova, kde se koná během srpna a září Středozemního sochařské sympozium. Zde je Sculpture Park, kde jsou umělci, kteří vytvářejí sochy z bílého Vinkuran (Istrie) kámen, který slouží jako muzeum a mezinárodního centra sochařství pod širým nebem. Zveme vás k návštěvě Nedešcina, toto krásné malé istrijské městečko, kde můžete strávit klidnou a bezstarostnou dovolenou s přírodními zvuky a dráždivý chutěmi istrijské kuchyně. Vyhledávat apartmány, pokoje a rekreační domy v Nedešćina a okolí a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Nedešćina a jeho okolí. Vítejte na Nedešćina!

Nedešćina Předpověď počasí