Apartmány a ubytování v soukromí Sveti Petar u Šumi

Sveti Petar u Šumi je malé město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Je umístěn v interiéru, v centru Istrie, pouhých deset kilometrů od města Pazin. To bylo jmenováno po benediktinského kláštera, který byl postaven v 12. století. Místo bylo postupně vyvinula v bezprostřední blízkosti kolem něj. Dnes, to má populaci 1000 obyvatel, kteří jsou většinou pracujících v zemědělství, chovu dobytka a řemesel. Pomalu je...

Seřadit podle:

Rekreační dům Haus Nikolina

Sveti Petar u Šumi

Od moře 20 km
Kapacita 6 osob

od 80 €

Rekreační dům Haus Nikolina ( Sveti Petar u Šumi)

Haus Nikolina se nachází v malé klidné obci - Sveti Petar u Šumi v centru Istrie, nedaleko Pazin. Obklopen přírodou, květinami, stylovou zahradním nábytkem a vlastním bazénem. V domě se může ubytovat až 6 osob, domácím zvířatům vstup povolen, máme dětskou postýlku. K dispozici jsou dvě oddělené ložnice, kuchyň, koupelna a obývací pokoj. K dispozici jsou dvě klimatizační zařízení, toustovač, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, nádobí. Budova je nová koncem roku 2008. rok a svým hostům nabízí větší komfort dovolenou. Seznamte se s Pazin, který nabízí spoustu kulturních památek a navštívit mnoho z tradičních vína a lihovin obchody v Pazin a okolí.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Haus Nikolina

Od moře 20 km
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Sveti Petar u Šumi

Sveti Petar u Šumi  - Erb Sveti Petar u Šumi je malé město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Je umístěn v interiéru, v centru Istrie, pouhých deset kilometrů od města Pazin. To bylo jmenováno po benediktinského kláštera, který byl postaven v 12. století. Místo bylo postupně vyvinula v bezprostřední blízkosti kolem něj. Dnes, to má populaci 1000 obyvatel, kteří jsou většinou pracujících v zemědělství, chovu dobytka a řemesel. Pomalu je rozvoj cestovního ruchu, a to zejména venkovské turistiky a ubytování lze nalézt ve vysoké kvalitě a dobře vybavené apartmány, pokoje a rekreační domy v soukromém rodinném ubytování. Největším lákadlem místa je dobře zachovalé klášter a klášterní kostel svatého Petra a Pavla apoštola, a zázračný obraz Panny Marie Čenstohovska, který přitahuje mnoho poutníků. Okolí je ideální pro milovníky aktivní dovolené a na rozdíl od mnoha cyklistických stezek, v blízkosti Pazin nabízí zip linky, jeep safari, jízda na koni a speleologa dobrodružství v Pazin jeskyně. Gastronomická nabídka tohoto regionu je bohatá na tradiční vynikající domácí istrijské kuchyně a kvalitních vín, které musíte zkusit. Návštěva Sveti Petar u Sumi a nyní klid, čerstvý vzduch a nedotčenou přírodu v zeleném srdci Istrie. Hledejte levné ubytování v soukromí v Sveti Petar u Sumi. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Sveti Petar u Sumi!

Sveti Petar u Šumi Předpověď počasí