Apartmány a ubytování v soukromí Barban

Barban je malé malebné středověké vesnice v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží přes Rasa říční údolí, a nachází se 27 km od Puly a 9 km od Labinu. Barban je centrem obce, který má přístup k Rasa Bay a má rozlohu 100 km2 a celá obec má 2,715 obyvatel. Celá obec se skládá z 73 vesnic a osad. To bylo poprvé zmíněno v 8. století, kdy papež Řehoř III se vztahuje ke klášteru sv Marie z Barban....

Seřadit podle:

Rekreační domy Istra holiday

Barban

Od moře 10 km
Kapacita 7 osob

od 69 €

Rekreační dům Celija

Barban

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

od 55 €

Apartmány Leticija

Barban

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmán Leticija

Barban

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

od 45 €

Rekreační domy Istra holiday ( Barban)

V malé vesnici v obci Barban je kamenný dům z 19. století, renovovaný v roce 2007. Velmi komfortní dům je vybaven moderním nábytkem a zařízením pro 7 osob. V přízemí je předsíň, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, koupelnu a ložnici s manželskou postelí. Vnitřní schody vedou z přízemí do prvního patra. V patře jsou tři ložnice, chodba a koupelna. Rekreační dům má dvě vzduch a v přízemí, chlazení a topení, TV, satelitní parabolu, CD, HI - FI, šipky, vysavač, žehlicí prkno, mixér, žehlička, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, lednička s mrazákem, myčka nádobí a pračka. Je vhodná pro děti, protože má uzavřenou terasu před a za domem, ale i pro seniory a hosty na invalidním vozíku, které umožňují přístup na terasu. Na terase je zahradní nábytek, gril, a 5 lehátka, hosté mají přístup do dvou kol pro dospělé a dva pro dětské jízdní kola.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Istra holiday

Od moře 10 km
Kapacita 7 osob

Cena od 69 €

Rekreační dům Celija ( Barban)

Prázdninový dům Celija se nachází v pěkné vesnici Beloci. Tato obec leží 25 km severovýchodně od krásného města Puly. Je to krásné rekreační místo s amfiteátrem a mnoho pěkných uliček a ulic. V blízkém okolí mohou hosté navštívit pěkné město Labin nebo toeristic město Rabac. Plavání a užívat si moře je možný jen 2 km od hotelu, v Blaz Bay, který má malou oblázkovou pláž. Je to pěkné klidné místo, a dům má velkou zahradu (1000 m2). Tento samostatně stojící dům se nachází atmosférický a vkusně zařízené. Prázdninový dům Celija stojí na krásném klidném místě v obci.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Celija

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

Cena od 55 €

Apartmány Leticija ( Barban)

Apartmán Letizia se nachází v malém městečku Puntera s pouhými sto obyvatel v blízkosti Barban. V bytě je obklopen zelení s krásným výhledem na moře. Hosté mohou zdarma využívat horní patro domu s vlastním vchodem. Můžete použít celou zahradu a její obsah. V našem okolí je malý hotel, který nabízí lázeňské služby, víno, bar a restauraci. V blízkosti tipéra dodatečného obsahu má adrenalin parku Glavani, pouhých 10 minut jízdy autem. Jízda na koni na ranči pouhých 10 minut jízdy autem. Medulin 31 minut jízdy autem, 33 km. Fažana 33 minut jízdy autem, 27 km. Pula 25 minut jízdy autem, 28 km. Labin 20 minut jízdy autem, 17 km. Rabac 28 minut jízdy autem, 22 km. Porec 50 minut jízdy autem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Leticija

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmán Leticija ( Barban)

Sázkař a je městečko nedaleko Barban, s pouhými sto obyvatel. Náš dům se nachází na okraji vesnice obklopené přírodou a zelení s krásným výhledem na Rasharkin Bay a okolní ostrovy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Leticija

Od moře 1.5 km
Kapacita 5 osob

Cena od 45 €

Turistický průvodce - Barban

Barban  - Erb Barban je malé malebné středověké vesnice v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží přes Rasa říční údolí, a nachází se 27 km od Puly a 9 km od Labinu. Barban je centrem obce, který má přístup k Rasa Bay a má rozlohu 100 km2 a celá obec má 2,715 obyvatel. Celá obec se skládá z 73 vesnic a osad. To bylo poprvé zmíněno v 8. století, kdy papež Řehoř III se vztahuje ke klášteru sv Marie z Barban. Během středověku Barban byl feudální panství Aquileia patriarchátem provozovaný Gorizia-Pazin počítá. Po smrti posledního Gorizia-Pazin hrabě Albert IV. Barban spadl pod vládou habsburské monarchie. V 16. století patřila k Benátské republiky a slavné benátské rodiny Loredan. Na počátku 19. století opět patřil k rakouské monarchii a nakonec po druhé světové válce, spolu s celou Istrie patřila do Chorvatska. Barban je mnoho zajímavých a historických památek, kostelů a Glagolitic nápisy. Distinguished jsou 4 kostely, zbytky městských hradeb, město věží s širokými zdmi, městské lodžie a Loredan palác ze 17. století. Dobře zachované stavby z období baroka a gotiky období, fresek, hlaholických nápisy, kostely, zámek, městské hradby a rytířské hře Race of the Ring, aby Barban příznivé destinací pro zájemce o kulturní a historické dědictví. Sportovní nadšenci a adrenalin v Barban a jeho okolí mohou těšit na mnoho cyklostezky, jízda na koni, jeep a quad dobrodružství a adrenalin park v Glavan. Místní pochoutky si můžete vychutnat v několika restaurací a hospůdek, stejně jako na místních farmách v okolí. Návštěva Barban, toto malebné malé středověké město, které vyzařuje šarm, který vás potěší, že je to krása, klid a nedotčenou přírodu. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Barban a okolních oblastí levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Barban. Vitajte v Barban!

Barban Předpověď počasí