Apartmány a ubytování v soukromí Barban

Barban je malé malebné středověké vesnice v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží přes Rasa říční údolí, a nachází se 27 km od Puly a 9 km od Labinu. Barban je centrem obce, který má přístup k Rasa Bay a má rozlohu 100 km2 a celá obec má 2,715 obyvatel. Celá obec se skládá z 73 vesnic a osad. To bylo poprvé zmíněno v 8. století, kdy papež Řehoř III se vztahuje ke klášteru sv Marie z Barban....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Barban

Seřadit podle:

Last minute nabídka First minute nabídka

Rekreační dům Villa Camelie

Barban

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

od 230 €

Apartmán Petar

Barban

Od moře 7 km
Kapacita 6 osob

od 65 €

Rekreační dům Villa Camelie ( Barban)

Vítejte ve zbrusu nové vile Camelie, která se nachází v malé istrijské vesničce obklopené bujným středomořským lesem a voňavými loukami. Vila je vhodná pro rodiny, které chtějí smysluplnou dovolenou. K dispozici je velký bazén a různá sportovní a zábavní zařízení, která udělají vaši dovolenou ještě výjimečnější. Vnitřní prostor 300 m2 je zařízen v moderním stylu a nabízí plný komfort. Vila je plně klimatizována. Užijte si s rodinou v tomto moderním ubytování!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Camelie

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

Cena od 230 €

Apartmán Petar ( Barban)

Apartmán Petar se nachází ve vesnici Glavani, pár minut od centra krásného starého města Barban. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo dovolenou s přáteli. Je dobře dostupný díky své dobré poloze, obklopen zelení, která nabízí klidnou a příjemnou atmosféru. Je dobře zařízený a poskytuje vše, co potřebujete pro pohodlí vaší dovolené. Skládá se ze tří ložnic, dvou koupelen a obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem. Má jednu krytou a jednu venkovní terasu. Strávte příjemné hodiny přípravou jídel na venkovním grilu. Osvěžte se ve venkovním bazénu, zatímco vaše děti mohou trávit volný čas hrou na prostorné zeleni. Nedaleko od ubytování je pláž, obchody, restaurace, pošta a kavárny.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Petar

Od moře 7 km
Kapacita 6 osob

Cena od 65 €

Turistický průvodce - Barban

Barban  - Erb Barban je malé malebné středověké vesnice v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží přes Rasa říční údolí, a nachází se 27 km od Puly a 9 km od Labinu. Barban je centrem obce, který má přístup k Rasa Bay a má rozlohu 100 km2 a celá obec má 2,715 obyvatel. Celá obec se skládá z 73 vesnic a osad. To bylo poprvé zmíněno v 8. století, kdy papež Řehoř III se vztahuje ke klášteru sv Marie z Barban. Během středověku Barban byl feudální panství Aquileia patriarchátem provozovaný Gorizia-Pazin počítá. Po smrti posledního Gorizia-Pazin hrabě Albert IV. Barban spadl pod vládou habsburské monarchie. V 16. století patřila k Benátské republiky a slavné benátské rodiny Loredan. Na počátku 19. století opět patřil k rakouské monarchii a nakonec po druhé světové válce, spolu s celou Istrie patřila do Chorvatska. Barban je mnoho zajímavých a historických památek, kostelů a Glagolitic nápisy. Distinguished jsou 4 kostely, zbytky městských hradeb, město věží s širokými zdmi, městské lodžie a Loredan palác ze 17. století. Dobře zachované stavby z období baroka a gotiky období, fresek, hlaholických nápisy, kostely, zámek, městské hradby a rytířské hře Race of the Ring, aby Barban příznivé destinací pro zájemce o kulturní a historické dědictví. Sportovní nadšenci a adrenalin v Barban a jeho okolí mohou těšit na mnoho cyklostezky, jízda na koni, jeep a quad dobrodružství a adrenalin park v Glavan. Místní pochoutky si můžete vychutnat v několika restaurací a hospůdek, stejně jako na místních farmách v okolí. Návštěva Barban, toto malebné malé středověké město, které vyzařuje šarm, který vás potěší, že je to krása, klid a nedotčenou přírodu. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Barban a okolních oblastí levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Barban. Vitajte v Barban!

Barban Předpověď počasí