Apartmány a ubytování v soukromí Pićan

Pićan je malá osada a obec v Istrijské župě. Nachází se v centrální části Istrie nedaleko města Labin, obklopené jemnými a zelenými poli, lesy, loukami a vinicemi. V obci Pićan je 10 malých osad: Grobnik, Jakomići, Krbune, Kukurini, Montovani, Orič, Pićan, Sveta Katarina, Tupljak a Zajci. V oblasti Pićan žije asi 2000 obyvatel, kteří se zabývají především zemědělstvím a cestovním ruchem. V oblasti Pićan je mnoho altánů...

Seřadit podle:

Rekreační dům Villa Brbon

Pićan

Od moře 20 km
Kapacita 8 osob

od 200 €

Rekreační dům Villa Brbon ( Pićan)

Villa Brbon se nachází na střední Istrii, daleko od dopravy a od osady. Dům je obklopen lesy a je ideálním místem pro příjemný pobyt a vychutnejte si zpěv ptáků. Rekreační dům je vyzdoben v retro stylu s moderními prvky. Ve dvoře je fotbalové hřiště, trampolína a gril. Dům má 3 ložnice s vlastní koupelnou a klimatizací. Aby byl pobyt co nejpříjemnější, je v oknech síť, která umožňuje hmyzu zůstat venku a mimo dům. Za pár minut si můžete užít různé aktivity, které Istrie nabízí, od cyklistických stezek, vinařských stezek, krásných jeskyní až po jízdárny, gastronomické ochutnávky a různé kulturní akce.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Brbon

Od moře 20 km
Kapacita 8 osob

Cena od 200 €

Turistický průvodce - Pićan

Pićan  - Erb Pićan je malá osada a obec v Istrijské župě. Nachází se v centrální části Istrie nedaleko města Labin, obklopené jemnými a zelenými poli, lesy, loukami a vinicemi. V obci Pićan je 10 malých osad: Grobnik, Jakomići, Krbune, Kukurini, Montovani, Orič, Pićan, Sveta Katarina, Tupljak a Zajci. V oblasti Pićan žije asi 2000 obyvatel, kteří se zabývají především zemědělstvím a cestovním ruchem. V oblasti Pićan je mnoho altánů s krásným výhledem na kopcovitou a idylickou krajinu centrální Istrie. Každý rok Pićan hostí Legendfest, festival lidových příběhů, zvyků, legend a pohádek Istrie. Festival trvá tři dny a můžete se těšit na různé koncerty, divadelní představení, představení a malby. Pićan je známý svou impozantní zvonicou uprostřed místa, které bylo postaveno v roce 1872 bílým vápencem. Je 48 metrů vysoký a patří mezi nejvyšší na Istrii, ale také nejkrásnější. Celá oblast je vhodná pro příjemnou a klidnou rodinnou dovolenou od moře. Ubytování lze nalézt v mnoha apartmánech v rodinných domech nebo v dobře vybavených rekreačních domech s bazény. Kontaktujte přímo majitele soukromého ubytování, ušetřete až 40% z drahých agenturních poplatků a strávit idylickou dovolenou v srdci Istrie. Vítejte v Picanu!

Pićan Předpověď počasí