Apartmány a ubytování v soukromí Kanfanar

Kanfanar (Canfanaro) je malá vesnice a sídlo magistrátu v západní části Istrijského poloostrova. Kanfanar byl poprvé zmíněn v 11. století a městským centrem se stal až na začátku 18. století, poté, co celou jeho historii spadalo pod správu středověkého města Dvigrad. Kanfanar vzkvétal na konci 19. století výstavbou železnice do Puly a odbočky do Rovinje a stal se důležitým dopravním uzlem. Díky vynikajícímu silničnímu...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Kanfanar

Seřadit podle:

Rekreační dům Levlante

Kanfanar

Od moře 15 km
Kapacita 11 osob

od 450 €

3 recenzí - 5/5

Rekreační dům Villa Baraka

Kanfanar

Od moře 15 km
Kapacita 8 osob

od 200 €

Rekreační dům Levlante ( Kanfanar)

Rok výstavby 2023. Samostatně stojící vila s bazénem (60m²). Venkovní kuchyně s krbem. Sauna jacuzzi. Klidná lokalita. Velmi krásný západ slunce. Záloha je 500 eur. Vše je zahrnuto v ceně, bez dalších nákladů. Mimo hlavní sezónu je možné rezervovat i v týdnu. V případě dalších dotazů jsem vám rád k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Levlante

Od moře 15 km
Kapacita 11 osob

Cena od 450 €

3 recenzí - 5/5
Rekreační dům Villa Baraka ( Kanfanar)

Okouzlující Villa Baraka je ideální pro odpočinkovou dovolenou s celou rodinou. Ve vile se může ubytovat až osm osob. Nemovitost je plně oplocená a nabízí soukromý bazén, který vás zve k ochlazení během horkých letních dnů, a také lehátka, kde můžete relaxovat. K dispozici je gril a venkovní jídelní stůl. K dispozici je soukromé parkoviště až pro 4 auta. Vila umožňuje domácí mazlíčky. Interiér vily je vybaven stylem a krásnými detaily. Přízemí se skládá z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny a ložnice a koupelny. V prvním patře jsou dvě komfortnější ložnice a dvě koupelny. Vila je plně klimatizovaná a nabízí připojení k internetu. Villa Baraka je perfektní volbou pro únik z každodenního života.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Baraka

Od moře 15 km
Kapacita 8 osob

Cena od 200 €

Turistický průvodce - Kanfanar

Kanfanar  - Erb Kanfanar (Canfanaro) je malá vesnice a sídlo magistrátu v západní části Istrijského poloostrova. Kanfanar byl poprvé zmíněn v 11. století a městským centrem se stal až na začátku 18. století, poté, co celou jeho historii spadalo pod správu středověkého města Dvigrad. Kanfanar vzkvétal na konci 19. století výstavbou železnice do Puly a odbočky do Rovinje a stal se důležitým dopravním uzlem. Díky vynikajícímu silničnímu a železničnímu spojení a blízkosti hlavní křižovatky istrijské dálnice Y můžete z Kanfanaru snadno prozkoumat celý Istrijský poloostrov. Kanfanar se skládá z 22 osad a žije zde celkem asi 1500 obyvatel. Město Rovinj, tedy pobřeží, je vzdáleno 18 kilometrů a Jaderské moře, tedy Limský záliv, je vzdáleno pouhých 10 kilometrů. Kanfanar je známý jako obec istrijského vola a fuži (těstoviny). Istrijský vůl je jedním ze symbolů celé Istrie, protože v minulosti byl pro istrijského rolníka nesmírně důležitý a v Kanfanaru je tato tradice dodnes zachována. Fuži (těstoviny) je královnou istrijských těstovin a má dlouhou tradici a je nepostradatelnou složkou mnoha istrijských jídel a specialit. Mezi turistické atrakce můžeme jmenovat středověké město Dvigrad, významnou krajinu a speciální rezervaci Limský záliv, archeologická naleziště Kašteljir a Maklavun a farní kostel sv. Silvestra v centru Kanfanaru. Celá oblast Kanfanar a její okolí oplývá četnými cyklistickými a turistickými stezkami. Ubytování v Kanfanaru lze nalézt v soukromém ubytování; apartmány, pokoje a prázdninové domy. V této oblasti jsou velmi oblíbené rekreační domy s bazény, které vám umožní bezstarostnou dovolenou daleko od davů turistů, hluku a smogu. Klima je velmi příjemné a mírné středomořské s 2300 hodinami slunečního svitu ročně. Navštivte oblast Kanfanar a užijte si zelené vnitrozemí Istrie!

Kanfanar Předpověď počasí