Apartmány a ubytování v soukromí Motovun

Motovun je malebné středověké město v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se ve vnitrozemí Istrie, na 270 metrů vysokém kopci poblíž měst Buzetu a Pazin, asi dvacet kilometrů od západního pobřeží Istrie. Místo bylo osídleno již v pravěku, kdy byla osídlena již staří Keltové a Ilyrové. To bylo jmenováno po keltského slova Montona, což znamená, že město v horách. V 10. a 11. století patřil Poreč biskupy, a od 12....

Seřadit podle:

Rekreační dům Valentino Motovun

Motovun

Od moře 20 km
Kapacita 8 osob

od 100 €

Rekreační dům MotovunHouse***II

Motovun

Od moře 20 km
Kapacita 5 osob

od 25 €

Pokoje Casa Rossa Motovun

Motovun

Od moře 30 km
Kapacita 14 osob

od 42 €

Rekreační dům Karla-Valentina

Motovun

Od moře 20 km
Kapacita 8 osob

od 10 €

Rekreační dům Valentino Motovun ( Motovun)

Dům se nachází v centru Istrie tam, pouhých 2,5 km od města Motovun. Dům se nachází na úpatí Motovun, uprostřed vinic, ze kterého poskytuje úchvatný výhled na Motovun. V prvním a druhém patře pokoje jsou umístěny. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. V přízemí je kuchyň a obývací pokoj. V přední části domu je velká terasa .. Venkovní bazén 24 m2. Parkování se nachází na pozemku. S klidnou dovolenou, každý milovník přírody v tomto konkrétním případě nastavení poskytuje různorodé možnosti aktivní dovolené. Aby byla tato skvělá nabídka ještě lépe, vaši hostitelé, rodina Valenta vám voucher s 10% slevou v restauraci a vinotéce v centru Motovun ..

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Valentino Motovun

Od moře 20 km
Kapacita 8 osob

Cena od 100 €

Rekreační dům MotovunHouse***II ( Motovun)

Pokud hledáte ubytování pro menší počet lidí, rodinu nebo páry, náš malý útulný dům je ideální volbou. Nachází se v samém centru Motovun, na vrcholu kopce, pouhých 50 kroků od malého náměstí s restauracemi, konobami a kavárnami, ale stále v klidné a tiché ulici. Náš malý dům pojme až pět (5) lidí. Postaven v roce 1760 a důkladně zrekonstruován v roce 2015. Tento vkusně zrekonstruovaný dům má tři pokoje: koupelnu, kuchyň a jídelnu spolu s malou terasou. V přízemí je plně vybavená kuchyň a jídelna. V prvním patře jsou dva pokoje: prostorný dvoulůžkový pokoj a malý sousední pokoj, který lze použít jako ložnici. Okouzlující obývací pokoj se dvěma pohovkami, které lze v případě potřeby použít jako postele, a koupelna ve druhém patře spolu s malou terasou. Tento útulný malý domek v centru starého města Motovun uprostřed istrijského poloostrova je ideálním ubytováním pro rodinu nebo pro skupinu dobrých přátel, pro krátkodobý nebo delší pobyt. Nachází se v blízkosti mnoha zajímavých a krásných míst v okolí Motovunu, míst, která stojí za to navštívit a zažít. Podívejte se, proč se stále více našich hostů vrací do našeho malého ... intimního ... domu. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům MotovunHouse***II

Od moře 20 km
Kapacita 5 osob

Cena od 25 €

Pokoje Casa Rossa Motovun ( Motovun)

Casa Rossa, jedinečné zařízení podle své polohy, protože je obklopeno krásnými vinicemi a úchvatným výhledem na středověké město Motovun. Casa Rossa navíc nabízí ubytování ve velmi moderních, klimatizovaných pokojích s vlastní koupelnou, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších hostů. V budově je 8 osob, z toho 4 dvoulůžkové a čtyři jednolůžkové pokoje. Kromě přenocování nabízíme také pokrmy založené na tradici istrijské kuchyně, vinnou banku, jedinečnou ve své nabídce, a profesionální personál, který vás potěší svou laskavostí. Spokojenost hostů je pro nás nesmírně důležitá, protože spokojený host je host, který se vždy vrací.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Casa Rossa Motovun

Od moře 30 km
Kapacita 14 osob

Cena od 42 €

Rekreační dům Karla-Valentina ( Motovun)

Rekreační dům Karla-Valentina, ve vlastnictví rodiny Jugovac, se nachází v Skropeti (Istrie kraj). Ubytování se nachází 30 km od pláže a 20 km od centra. Jedna ubytovací jednotka je vhodná pro minimálně 4 a maximálně 8 osob. Hosté mají k dispozici: balkon / terasa, zahradní plot, myčka nádobí, příbory a nádobí, SAT-TV, přístup k internetu, topení, ložní prádlo, ručníky, pračka, barbecue. Adresa: Skropeti 33, 52424 Motovun, Istra kontakt: valentinajugovac@gmail.com

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Karla-Valentina

Od moře 20 km
Kapacita 8 osob

Cena od 10 €

Turistický průvodce - Motovun

Motovun  - Erb Motovun je malebné středověké město v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se ve vnitrozemí Istrie, na 270 metrů vysokém kopci poblíž měst Buzetu a Pazin, asi dvacet kilometrů od západního pobřeží Istrie. Místo bylo osídleno již v pravěku, kdy byla osídlena již staří Keltové a Ilyrové. To bylo jmenováno po keltského slova Montona, což znamená, že město v horách. V 10. a 11. století patřil Poreč biskupy, a od 12. do 18. století to bylo pod benátské nadvlády, kdy byl vyvinut a získal svou dnešní podobu. V tomto období byly postaveny mohutné hradby, které obklopují město a dnes slouží jako promenáda, ze které je krásný výhled na všech čtyřech stranách centrální části Istrie. Uvnitř města jsou dobře zachovalé věže, brány do města, kamenné uličky a kamenné domy, které obsahují prvky románské, gotické a renesanční, což je typickým příkladem benátské koloniální architektury. Dnes má obec má asi 1000 obyvatel a tvoří páteř ekonomiky spolu se zemědělstvím je turistiky díky své jedinečné poloze, krásná příroda a středověké kouzlo, které přežily do dnešních dnů. Ubytování v Motovun lze nalézt v několika malých rodinných hotelů, a počet bytů, pokojů a rekreační domy v rámci soukromého rodinného ubytování. Motovun je obklopen hustými lesy a loukami, kde si můžete výlet, jezdit na kole nebo jít na organizované lov lanýžů, a užít si čerstvý vzduch a opojné vůně přírody. Nedávno byl postaven paragliding přistávací plochu, ze které můžete stoupat a zažít toto město a celá střední Istrie shora. Z mnoha kulturních a zábavních akcí stojí za zmínku stojí světoznámá Motovun filmový festival, který se zde koná každý rok na konci července. Návštěva Motovun, toto romantické středověké město a užít si krásné a nádherným výhledem. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Motovun a okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Motovun levnější až o 40%, aniž by drahé agenturní poplatky. Vítejte na Motovun!

Motovun Předpověď počasí