Apartmány a ubytování v soukromí Tar-Vabriga

Tar a Vabriga jsou dvě malé vesnice, které tvoří jediný magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Jsou umístěny na západním pobřeží Istrie, 3 km východně od moře a turistického komplexu Lanterna a 7 km severně od městečka Poreč. Kdysi to byly dvě oddělené vesnice, ale šíří v průběhu staletí, se staly jedna vesnice. Jsou rozděleny pouze po silnici Pula - Terst. Jako většina Istrijského poloostrova. tato oblast byla...

Seřadit podle:

Apartmány Folo

Tar-Vabriga

Od moře 2.5 km
Kapacita 19 osob

od 30 €

Apartmán Dalmatini

Tar-Vabriga

Od moře 900 m
Kapacita 6 osob

od 80 €

Apartmány Eva

Tar-Vabriga

Od moře 1.5 km
Kapacita 8 osob

od 35 €

Apartmán Lane

Tar-Vabriga

Od moře 1 km
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmán Sisi

Tar-Vabriga

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Folo ( Tar-Vabriga)

Apartmány Folo - Tar-Vabriga 2 apartmány se dvěma ložnicemi (4-6 osoby) 3 apartmány s možností jedné ložnice (2-6 Persnons) Apartmány se nachází 2,5 km od turistického centra Lanterna, kde překrývající pláží a dalších turistických zařízení a aktivit. ,

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Folo

Od moře 2.5 km
Kapacita 19 osob

Cena od 30 €

Apartmán Dalmatini ( Tar-Vabriga)

Byt se nachází v klidné turistické lokalitě nedaleko od moře. Ubytování bylo nedávno zrekonstruované a má 3 ložnice pro 6 osob a společnou koupelnu. Balkon a dvůr, kde můžete zůstat v zeleni různých druhů ovoce. Před domem je k dispozici gril a prostorné a bezplatné parkoviště. Kromě toho, že apartmán zahrnuje klimatizaci, Wi-Fi, kuchyň a obývací pokoj se všemi potřebnými spotřebiči, TV, koupelna se sprchovým koutem a krytým balkonem. Během 10 km se nachází mnoho zajímavých památek, jako je Eufraziova bazilika, Baredine Pit, Novigrad Marina a 2 Aquaparky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Dalmatini

Od moře 900 m
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Apartmány Eva ( Tar-Vabriga)

Půjčujeme zcela nový dvě ložnice, zařízený byt zařazena do kategorie s *** v rodinném domě v Vabriga Tara, mezi gravír? a Novigrad. Byt se skládá ze 2 základních lůžek v oddělené ložnice a 2 přistýlkami v obývacím pokoji. Nachází se v přízemí s vlastní střešní terasou, samostatný vchod a neomezený přístup do zahrady. Parkování ve dvoře. To se nachází v obci, 2 km od moře a na silnici asi 1 km od turistického vesnice Lanterna. 5 km od Poreče a Novigradu. Prodejna a ATM 20 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Eva

Od moře 1.5 km
Kapacita 8 osob

Cena od 35 €

Apartmán Lane ( Tar-Vabriga)

Apartmán Lane se nachází v centru istrijského města Tara nedaleko Poreče. Poskytuje vám ideální místo pro vaši dovolenou díky pohodlí, pohodlí, míru a krásnému výhledu na moře. Ubytování obsahuje kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu, předsíň, terasu a krásnou galerii, že děti budou vždy stejně nadšené jako jejich rodiče. V bytě jsou dvě klimatizace. K dispozici jsou veškerá nezbytná zařízení v minimální vzdálenosti, jako jsou obchody, lékárny, istrijské restaurace s čerstvými rybami, masem, těstovinami a dalšími specialitami a nevyhnutelná vína, vinařství, pizzerie, kavárny. Nedaleko jsou zařízení jako Istrie, Aqua paint, Dinopark, stejně jako služby jako motokáry, jízda na koni, tenisové kurty, různé jeskyně a podobně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lane

Od moře 1 km
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmán Sisi ( Tar-Vabriga)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sisi

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Tar-Vabriga

Tar-Vabriga  - Erb Tar a Vabriga jsou dvě malé vesnice, které tvoří jediný magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Jsou umístěny na západním pobřeží Istrie, 3 km východně od moře a turistického komplexu Lanterna a 7 km severně od městečka Poreč. Kdysi to byly dvě oddělené vesnice, ale šíří v průběhu staletí, se staly jedna vesnice. Jsou rozděleny pouze po silnici Pula - Terst. Jako většina Istrijského poloostrova. tato oblast byla obydlená od starověku, a to díky úrodné půdy a blízkost moře. V zátokách na úpatí Tar a Vabriga byly objeveny pozůstatky římské vily rustica, ropné rafinérie, vily země a ponořené port, který nám říká, že to býval port pro obchodování zemědělských produktů během římské říše. V současné době celá obec má asi 2000 obyvatel a tvoří páteř ekonomiky je cestovní ruch, pronájem ubytování v soukromí, a proslulé turistické letovisko Lanterna. Kromě cestovního ruchu, obyvatelé Tar a Vabriga jsou zapojeni do zemědělské produkci olivového oleje a vína, a v menší míře i rybolov. Tato oblast je plná zajímavých atrakcí, z nichž některé jsou ustoupit dobrodružství v jeskyni Baredine, jízda na koni, cyklistika, běžecké závody, a pěší turistiku. Gastronomická nabídka je vynikající a zahrnuje celou řadu restaurací, hostinců a venkovských domácností, kde můžete ochutnat istrijské speciality a kvalitní místní vína. Chcete-li aktualizovat, stačí jít na krásné pláže na poloostrově Lanterna, délka pobřeží přes šest kilometrů, což je jen pár minut jízdy autem. Zde si můžete odpočinout s mnoha sportovních a rekreačních zařízení a křišťálově čisté moře vody. Návštěva Tar a Vabriga, tyto dvě jedinečná místa, které nabízejí nejlepší kombinaci dovolené v zeleném istrijském vnitrozemí, v blízkosti krásné pláže a křišťálově čisté vody Jaderského moře. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Tar Vabriga. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Tar Vabriga levnější až o 40%, aniž by drahé agenturní poplatky. Vítejte na Tar a Vabriga!

Tar-Vabriga Předpověď počasí