Apartmány a ubytování v soukromí Funtana

Funtana je malé turistické město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se v centrální části Západního pobřeží Istrie, pouhých 6 km jižně od Poreče. To bylo poprvé zmíněn v 13. století jako feudální panství Porec biskupů. Nicméně, tato oblast byla osídlena Římany, což dokládají pozůstatky římské vily s akvadukt v oblasti zelených laguny, které lze nyní vidět. Až do padesátých let minulého století,...

Seřadit podle:

Apartmán Sahic

Funtana

Od moře 500 m
Kapacita 12 osob

od 35 €

Apartmány Palme

Funtana

Od moře 400 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmán Sahic ( Funtana)

Sahic Apartmány se nacházejí v Funtana, klidné městečko na Istrii, která se nachází pouhých 8 km od centra města. Naše zařízení obsahuje tři byty 45 m2. Každé apartmá se skládá z ložnice, koupelny, kuchyně, obývací pokoj a terasa. Kapacita našich apartmánů A4 čtyři lidé. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, LCD TV se satelitním příjmem, WFI internet. Každý apartmán má parkovací místo a stavba obsahuje společný gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sahic

Od moře 500 m
Kapacita 12 osob

Cena od 35 €

Apartmány Palme ( Funtana)

Apartmán se 2 ložnicemi, 2 koupelny, obývací pokoj s kuchyňským koutem a terasa s palmami. Je umístěn v přízemí. Grilování. Moderní a plně vybavené.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Palme

Od moře 400 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Funtana

Funtana  - Erb Funtana je malé turistické město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se v centrální části Západního pobřeží Istrie, pouhých 6 km jižně od Poreče. To bylo poprvé zmíněn v 13. století jako feudální panství Porec biskupů. Nicméně, tato oblast byla osídlena Římany, což dokládají pozůstatky římské vily s akvadukt v oblasti zelených laguny, které lze nyní vidět. Až do padesátých let minulého století, obyvatelé Funtaně se zabývali hlavně v zemědělství a rybolovu. V šedesátých letech minulého století byl postaven první hotely a kempy a v oblasti zelených laguny. Cestovní ruch se rozvíjí pomalu, a obyvatelé Funtaně začínají nabízet ubytovací služby v apartmánech, pokojích a rekreační domy v jejich soukromých rodinných domech. Dnes, většina turistických zařízení Funtaně se táhne od Zelené laguny na severu, aby Valkanela na jihu. Tato celá dlouhá několik kilometrů oblast má mnoho malých zátok a pláží s výhledem na tucet menších ostrovů rozptýlených v přední části Funtana. Jedním ze specifik Funtaně je velké množství restaurací, taveren a vinných sklepů, kde můžete ochutnat vynikající istrijské speciality a slavná istrijská vína. Kromě bohatá gastronomická nabídka, Funtana nabízí mnoho cyklostezek podél pobřeží i ve vnitrozemí, vodní sporty, tenis, fotbal, mini golf, bowling, jízda na koni ... Od extrémních sportů je nabízen skalní lezení v nedalekém Lim kanálu La Manche, parašutismus škola a skočit z letadla v Aeropark Vrsar. Návštěva Funtana, tento skrytý klenot na západním pobřeží Istrie a vychutnat si nedotčenou přírodou, mírné středomořské klima a křišťálově čisté moře vody. Vyhledávat soukromé ubytování v Funtana. Obrátit přímo na vlastníky bytů, místností a rekreační domy v Funtana, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Funtana!

Funtana Předpověď počasí