Apartmány a ubytování v soukromí Funtana

Funtana je malé turistické město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se v centrální části Západního pobřeží Istrie, pouhých 6 km jižně od Poreče. To bylo poprvé zmíněn v 13. století jako feudální panství Porec biskupů. Nicméně, tato oblast byla osídlena Římany, což dokládají pozůstatky římské vily s akvadukt v oblasti zelených laguny, které lze nyní vidět. Až do padesátých let minulého století,...

Seřadit podle:

Apartmán Funtana

Funtana

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

od 110 €

Apartmán Funtana ( Funtana)

Apartmán se nachází ve Funtaně, malém apartmánovém letovisku mezi Porečí a Vrsarem jako součást rodinného apartmánového domu. Byt je zařízen v moderním designu, parkovací stání pro každou jednotku, terasa, gril na zahradě a dětské hřiště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Funtana

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

Cena od 110 €

Turistický průvodce - Funtana

Funtana  - Erb Funtana je malé turistické město a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se v centrální části Západního pobřeží Istrie, pouhých 6 km jižně od Poreče. To bylo poprvé zmíněn v 13. století jako feudální panství Porec biskupů. Nicméně, tato oblast byla osídlena Římany, což dokládají pozůstatky římské vily s akvadukt v oblasti zelených laguny, které lze nyní vidět. Až do padesátých let minulého století, obyvatelé Funtaně se zabývali hlavně v zemědělství a rybolovu. V šedesátých letech minulého století byl postaven první hotely a kempy a v oblasti zelených laguny. Cestovní ruch se rozvíjí pomalu, a obyvatelé Funtaně začínají nabízet ubytovací služby v apartmánech, pokojích a rekreační domy v jejich soukromých rodinných domech. Dnes, většina turistických zařízení Funtaně se táhne od Zelené laguny na severu, aby Valkanela na jihu. Tato celá dlouhá několik kilometrů oblast má mnoho malých zátok a pláží s výhledem na tucet menších ostrovů rozptýlených v přední části Funtana. Jedním ze specifik Funtaně je velké množství restaurací, taveren a vinných sklepů, kde můžete ochutnat vynikající istrijské speciality a slavná istrijská vína. Kromě bohatá gastronomická nabídka, Funtana nabízí mnoho cyklostezek podél pobřeží i ve vnitrozemí, vodní sporty, tenis, fotbal, mini golf, bowling, jízda na koni ... Od extrémních sportů je nabízen skalní lezení v nedalekém Lim kanálu La Manche, parašutismus škola a skočit z letadla v Aeropark Vrsar. Návštěva Funtana, tento skrytý klenot na západním pobřeží Istrie a vychutnat si nedotčenou přírodou, mírné středomořské klima a křišťálově čisté moře vody. Vyhledávat soukromé ubytování v Funtana. Obrátit přímo na vlastníky bytů, místností a rekreační domy v Funtana, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Funtana!

Funtana Předpověď počasí