Apartmány a ubytování v soukromí Višnjan

Višnjan je malebné městečko a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se v západní části Istrie v oblasti mezi řekou Mirna na severu a kanál Lim na jihu, pouhých 14 kilometrů od městečka Poreč. Je umístěn na vrcholu malém kopci, 244 m nad mořem, obklopen loukami, poli a lesy dubu a habru. Višnjan název je odvozen z latinského slova Vicinianus což znamená blízko, protože v minulosti Višnjan byl nejbližší držení...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Višnjan

Seřadit podle:

Apartmán Larissa

Višnjan

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

od 63 €

Apartmán Villa Mimi

Višnjan

Od moře 6 km
Kapacita 3 osob

od 30 €

Rekreační dům Villa Gašparini

Višnjan

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Larissa ( Višnjan)

Apartmán Larissa se nachází ve Višnjanu, 15 km od města Poreč. Tento krásný apartmán má 63 m2 plochy s vlastním parkováním pro 2 auta a nabízí ubytování pro 4 osoby. Byt má 1 ložnici s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a další koupelnu s vanou. Byt se nachází v přízemí a hosté mají k dispozici terasu. Byt je vhodný pro osoby se zdravotním postižením. K dispozici je také satelitní TV a WiFi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Larissa

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena od 63 €

Apartmán Villa Mimi ( Višnjan)

Villa Mimi se nachází v klidné zelené vesnici obklopené řadou dalších vil. Krásná krajina je obklopena četnými olivovými a hroznovými poli. Villa Mimi je ideální pro rodiny s dětmi, zejména kvůli omezenému provozu. V okolí můžete také hodně sportovat. Nabízíme však také mnoho aktivit, jako je ping-pong, stolní fotbal a trampolíny. Nesmíme zapomenout na náš bazén,

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa Mimi

Od moře 6 km
Kapacita 3 osob

Cena od 30 €

Rekreační dům Villa Gašparini ( Višnjan)

V srdci krásné Istrie, je Holiday Villa Gasparini v malé vesničce Cerion od Višnjanu a turistických center - Poreči, který se nachází dům pro perfektní dovolenou - Villa Gasparini. Nově postavené vily vám nabídne příjemnou atmosféru, ve které se budete cítit jako doma. Praskající oheň v krbu, výhled do zahrady a krajiny či při popíjení vína v horké vaně je určitě vás uklidní. Připravili jsme uvítací dárek, malou zeleninovou zahradu a tam je také legendární čtyři - Renault 4, kterou můžete navštívit okolní obce polních cestách (na vyžádání). V závislosti na ročním období, a můžete očekávat několik překvapení z ekologicky pěstovaného ovoce a zeleniny z naší zahrady / sadu, na hříbky, chřest, hroznové víno, kaštany, a tak dále. Budeme rádi, aby s vámi podělit o část našeho úsilí o soužití s ??přírodou. Jako univerzální sportovci mohou doporučit zajímavé cyklistické trasy, organizovat jdete na lov jelenů (v závislosti na loveckou sezónu), holuby jíl, hraní boccia, bowling ... Pro více než 500 metrů čtverečních vile se zahradou, která má pro vás máme nový uspořádány krásná zahrada, květinová zahrada, zeleninová zahrada a ovocný sad. Pro relaxační odpoledne, večerní přednášky a ranní pití kávy je krásná velká terasa a menší a intimnější budky. Za příznivého počasí, za všech okolností, najdete část slunný, ale také spoustu stínu, která zmírní letních veder. New vířivka s 3-dílný a 2-leže s celkem tolik jako 34 trysek, aby si v pohodě v létě a teplo v jarních či podzimních měsíců. Dřevěné pláž a pohodlné lenošky vám umožní pohodlně číst svou oblíbenou knihu, opalování či surfování na tabletu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Gašparini

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Višnjan

Višnjan  - Erb Višnjan je malebné městečko a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se v západní části Istrie v oblasti mezi řekou Mirna na severu a kanál Lim na jihu, pouhých 14 kilometrů od městečka Poreč. Je umístěn na vrcholu malém kopci, 244 m nad mořem, obklopen loukami, poli a lesy dubu a habru. Višnjan název je odvozen z latinského slova Vicinianus což znamená blízko, protože v minulosti Višnjan byl nejbližší držení městečka Poreč. To bylo poprvé zmíněno v 11. století a až do 18. století bylo obehnáno hradbami, které byly postaveny za vlády Benátské republiky. Dnes je obec Višnjanu má tolik jako 46 menších osad, ve kterých žije 2,187 obyvatel. Populace je převážně zabývá zemědělstvím a pěstováním olivovníků, vinné révy a šlechtění ovoce a skotu (slavný Boškarin). V poslední době je rozvoj cestovního ruchu, a to díky bohaté kulturní i hudební pořady, pestré kuchyně a nedotčené přírody a vivinity na západním pobřeží Istrie. Višnjan je nejlépe známý doma i v zahraničí Višnjan observatoře, který je známý pro objev mnoha asteroidů. Blízko Višnjanu je fenomén tohoto regionu jeskyně Baredine, který je vhodný pro turistické návštěvy a je velmi atraktivní. Ideální způsob, jak poznat okolí Višnjanu a jeho přírodní krásy jsou cyklistické stezky, jako je například slavný Star Trek v délce 29 kilometrů, procházející Višnjan. Atraktivní istrijské kuchyně stojí za vyzkoušení v malých domácnostech venkovské turistiky, taveren a restaurací, které nabízejí vynikající čerstvé a domácí potraviny, jako istrijské prosciutto, sýr, lanýže, olivový olej ... Návštěva Višnjan, toto malebné vesničce na Istrii, kde si můžete strávit rodinnou dovolenou v míru, klidné a zelené okolí místa istrijského poloostrova. Vyhledávat levné ubytování v Višnjan a okolí. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Višnjan!

Višnjan Předpověď počasí