Apartmány a ubytování v soukromí Višnjan

Višnjan je malebné městečko a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se v západní části Istrie v oblasti mezi řekou Mirna na severu a kanál Lim na jihu, pouhých 14 kilometrů od městečka Poreč. Je umístěn na vrcholu malém kopci, 244 m nad mořem, obklopen loukami, poli a lesy dubu a habru. Višnjan název je odvozen z latinského slova Vicinianus což znamená blízko, protože v minulosti Višnjan byl nejbližší držení...

Seřadit podle:

Apartmán Villa Oaza

Višnjan

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmán Pepe & Lynn

Višnjan

Od moře 10 km
Kapacita 12 osob

od 180 €

Rekreační dům Villa Regina

Višnjan

Od moře 10 km
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Rekreační dům Villa Gašparini

Višnjan

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Villa Mimi

Višnjan

Od moře 6 km
Kapacita 3 osob

od 25 €

Apartmán Villa Oaza ( Višnjan)

Vila pro 8 osob - má tři ložnice, dvě koupelny, velká kuchyň a obývací pokoj, a od pláže, pouhých 12 minut jízdy autem. Životní prostředí a lesní louky a 200 metrů od resortu garantuje skutečnou dovolenou. Ve dvoře domu je velké parkoviště s možností parkování ve stínu pod stromem. Mimořádně velký gril je k dispozici vychutnat grilování čerstvé ryby a místní maso. Vila je plně vybavena, včetně klimatizace, pračka a sušička, a na 1300 m2 pozemku může hrát badminton, míče, nebo si vychutnat sledování hvězdy v noci. Nachází se 13 km od Poreče, kde si můžete vychutnat noční život, restaurace, bary, různé sporty, koncerty, pláže a mnoho dalšího vybavení. Dále nabízíme možnost uspořádat dopravu z letiště do vily.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa Oaza

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Pepe & Lynn ( Višnjan)

Byt 3 *** s bazénem. Byt se nachází ve dvou podlažích spojených schodištěm, první patro se skládá ze 4 pokojů, každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem malou ledničkou, klimatizací a balkonem jeden z těchto pokojů má manželskou postel. Ve druhém patře je vybaven kuchyní se všemi spotřebiči, jídelna se stolem pro 12 osob, obývací pokoj s TV se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, koupelna se sprchovým koutem, dvě dvoulůžkové ložnice a terasou. Podlaha je klimatizovaná. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celé budově. Perfektní zobrazení. Vedle bazénu je gril a prostorný stůl pro 12 osob. Byt se nachází v Visnjan Porec hned vedle výjezdu z dálnice Terst-Kopar-Pula. Malé město známé pro své astronomické observatoře, istrijské místní dobytek. Byt se nachází v klidné lokalitě vhodné pro relaxační procházku a prozkoumat na kole. Atrakce v blízkosti jsou: Motovun, park Brijuni a nejmenší město na světě Hum.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pepe & Lynn

Od moře 10 km
Kapacita 12 osob

Cena od 180 €

Rekreační dům Villa Regina ( Višnjan)

To se nachází v malé istrijské vesnice (Prhati, v blízkosti Višnjana), v centrální Istrii, na půli cesty mezi Pulou a Koper, a na půli cesty Poreč-Pazin. Je to luxusní a pohodlný, špičková kvalita, hrubá plocha 445 m2, zastavěná s dvojitými stěnami z cihel a kamene. Zařízený nejlepší vybavení: wirlpool, turecké lázně, sauna, Guzzini světla, nábytek z masivního dřeva, ze dřeva z masivního dřeva, parkety dlažba a vysoce kvalitní video dohled, solární vytápění, kotle, ústřední topení olejem. Klimatizace ve všech pokojích, LCD plazma v každém pokoji. Venkovní bazén 70 m2. Land plně vybavené zavlažování. Velká venkovní terasa s grilem a chlebová pec, dvě kuchyně a šest ložnic. Velký obývací pokoj, a technická místnost. Parkování pro 3 auta.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Regina

Od moře 10 km
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Villa Gašparini ( Višnjan)

V srdci krásné Istrie, je Holiday Villa Gasparini v malé vesničce Cerion od Višnjanu a turistických center - Poreči, který se nachází dům pro perfektní dovolenou - Villa Gasparini. Nově postavené vily vám nabídne příjemnou atmosféru, ve které se budete cítit jako doma. Praskající oheň v krbu, výhled do zahrady a krajiny či při popíjení vína v horké vaně je určitě vás uklidní. Připravili jsme uvítací dárek, malou zeleninovou zahradu a tam je také legendární čtyři - Renault 4, kterou můžete navštívit okolní obce polních cestách (na vyžádání). V závislosti na ročním období, a můžete očekávat několik překvapení z ekologicky pěstovaného ovoce a zeleniny z naší zahrady / sadu, na hříbky, chřest, hroznové víno, kaštany, a tak dále. Budeme rádi, aby s vámi podělit o část našeho úsilí o soužití s ??přírodou. Jako univerzální sportovci mohou doporučit zajímavé cyklistické trasy, organizovat jdete na lov jelenů (v závislosti na loveckou sezónu), holuby jíl, hraní boccia, bowling ... Pro více než 500 metrů čtverečních vile se zahradou, která má pro vás máme nový uspořádány krásná zahrada, květinová zahrada, zeleninová zahrada a ovocný sad. Pro relaxační odpoledne, večerní přednášky a ranní pití kávy je krásná velká terasa a menší a intimnější budky. Za příznivého počasí, za všech okolností, najdete část slunný, ale také spoustu stínu, která zmírní letních veder. New vířivka s 3-dílný a 2-leže s celkem tolik jako 34 trysek, aby si v pohodě v létě a teplo v jarních či podzimních měsíců. Dřevěné pláž a pohodlné lenošky vám umožní pohodlně číst svou oblíbenou knihu, opalování či surfování na tabletu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Gašparini

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Villa Mimi ( Višnjan)

Villa Mimi se nachází v klidné zelené vesnici obklopené řadou dalších vil. Krásná krajina je obklopena četnými olivovými a hroznovými poli. Villa Mimi je ideální pro rodiny s dětmi, zejména kvůli omezenému provozu. V okolí můžete také hodně sportovat. Nabízíme však také mnoho aktivit, jako je ping-pong, stolní fotbal a trampolíny. Nesmíme zapomenout na náš bazén,

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa Mimi

Od moře 6 km
Kapacita 3 osob

Cena od 25 €

Turistický průvodce - Višnjan

Višnjan  - Erb Višnjan je malebné městečko a magistrát v kraji Istrii v Chorvatsku. Nachází se v západní části Istrie v oblasti mezi řekou Mirna na severu a kanál Lim na jihu, pouhých 14 kilometrů od městečka Poreč. Je umístěn na vrcholu malém kopci, 244 m nad mořem, obklopen loukami, poli a lesy dubu a habru. Višnjan název je odvozen z latinského slova Vicinianus což znamená blízko, protože v minulosti Višnjan byl nejbližší držení městečka Poreč. To bylo poprvé zmíněno v 11. století a až do 18. století bylo obehnáno hradbami, které byly postaveny za vlády Benátské republiky. Dnes je obec Višnjanu má tolik jako 46 menších osad, ve kterých žije 2,187 obyvatel. Populace je převážně zabývá zemědělstvím a pěstováním olivovníků, vinné révy a šlechtění ovoce a skotu (slavný Boškarin). V poslední době je rozvoj cestovního ruchu, a to díky bohaté kulturní i hudební pořady, pestré kuchyně a nedotčené přírody a vivinity na západním pobřeží Istrie. Višnjan je nejlépe známý doma i v zahraničí Višnjan observatoře, který je známý pro objev mnoha asteroidů. Blízko Višnjanu je fenomén tohoto regionu jeskyně Baredine, který je vhodný pro turistické návštěvy a je velmi atraktivní. Ideální způsob, jak poznat okolí Višnjanu a jeho přírodní krásy jsou cyklistické stezky, jako je například slavný Star Trek v délce 29 kilometrů, procházející Višnjan. Atraktivní istrijské kuchyně stojí za vyzkoušení v malých domácnostech venkovské turistiky, taveren a restaurací, které nabízejí vynikající čerstvé a domácí potraviny, jako istrijské prosciutto, sýr, lanýže, olivový olej ... Návštěva Višnjan, toto malebné vesničce na Istrii, kde si můžete strávit rodinnou dovolenou v míru, klidné a zelené okolí místa istrijského poloostrova. Vyhledávat levné ubytování v Višnjan a okolí. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Višnjan!

Višnjan Předpověď počasí