Apartmány a ubytování v soukromí Buje

Buje je malebné městečko na Istrii, Chorvatsko. Nachází se v severozápadní části Istrijského poloostrova, nedaleko hranic se Slovinskem, a jen deset kilometrů od moře a turistického městečka Umagu. Staré město vyvinula na vrcholu kopce a nabízí panoramatický výhled. To bylo historicky známé jako hlídač Istrie. Buje má dlouhou a bohatou historii, a malou pevnost na vrcholu kopce byl obýván dávné Histri, po nich Římané...

Seřadit podle:

Apartmány Istrian Village

Buje

Od moře 7 km
Kapacita 12 osob

od 30 €

Rekreační dům House Ana

Buje

Od moře 5 km
Kapacita 4 osob

od 100 €

Rekreační dům Kaštel

Buje

Od moře 7 km
Kapacita 10 osob

od 165 €

Apartmány Istrian Village ( Buje)

Istrijské vesnice Apartmány se nacházejí v Istrijského regionu Buje, při teplotě 70 m nad hladinou moře, kde na moře a horských potoků, což je zvláště výhodné pro lidi s chronickým onemocněním a je to krátké jízdy (7 mil) z nejkrásnějších pláží Istrijského Kanegra. Kanegra pláž je modrá vlajka dopravce - potvrzení o jakosti vody a čistém prostředí. Buja území sahá od řeky Mirna k řece Dragonja, který také tvoří hranici se Slovinskem. Tato země je zvlněný a kopcovitý pokryté vinicemi, olivovými háji a poli sypané dub, duby a borové lesy, krasové pás je plný zajímavých geologických fenoménů a vřesoviště středomořské vegetace, mezi nimiž tymián a jalovec. Oblast Bujština dnešní nejznámější rostoucí Vinařská oblast Istrie s mnoha vinných sklípků a agroturistického domácností. V blízkosti se nacházejí také velmi atraktivní středověkých měst nejvíce pozoruhodně Grožnjan, Momjan a Završje. Nabízíme 4 plně zařízené apartmány jsou vybaveny: klimatizace, topení, přístup na internet ... postižené k dispozici kamenný krb v prostorné zahradě vybavené venkovním nábytkem a dětské hřiště pro fotbal. Odpočiňte si v klidném místě, v příjemné atmosféře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Istrian Village

Od moře 7 km
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Rekreační dům House Ana ( Buje)

Obývací pokoj oddělený obývací pokoj: jídelna a kuchyň - jedna jednotka: rozkládací pohovka pro dvě další osoby: S terasou: Pokoj s dlažbou Kuchyňská linka, stůl a židle pro všechny osoby, Nádobí, hrnce, příbory, atd zajištěné, Kuchyňské utěrky, Elektrický / plynový vařič, počet plotýnek na vaření: 4, trouba, lednice s mrazákem, kávovar, toustovač , myčka na nádobí, žehlička. Půl duplex, jedno domácí zvíře dovoleno: více domácích zvířat na požádání 05 euro za den při příjezdu (pokud máte domácí zvíře hmotnost vyšší než 10 kg, zkontrolujte, zda se obrátit na vlastníka, klimatizace, klimatizace v ceně, Vytápění je zahrnuto v ceně, ložní prádlo je dodáván v týdenní změna, ručníky (1 velký, 1 malý / na osobu a týden), SAT-TV, sejf, fén terasa vlastní terasa, zastřešená terasa, terasa ve dvoře (průchod), slunečníky, plocha terasy:. 20 m2 mimo oblast , vlastní zahrada, barbecue, může přinést svůj vlastní grilování, parkoviště Společné prostory klimatizované, pračka u pronajímatele, parkoviště, prostor na opalování Vzdálenost:.. od moře: 5000 m k oblázkové a kamenité pláži: 5000 m od pláže betonové terasy: 5000 m od travnaté pláže: 5000 m k dětské a neplavce: 5000 m město Umag: 11000 m od obchodu: 200 m od restaurace: 200 m od nemocnice: 4000 m od lékárny: 4000 m od Umag k letišti: Dubrovnik: 680 km Pula: 83 km Rijeka: 152 km Rozdělit: 480 km Zadar: 350 km Zagreb: 278 km k nejbližšímu nádraží: 20 km od nejbližší hlavní silnice: 10 m

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům House Ana

Od moře 5 km
Kapacita 4 osob

Cena od 100 €

Rekreační dům Kaštel ( Buje)

Náš rekreační dům má dva apartmány, které jsou spojeny s vnější schodiště. V přízemí je ložnice, koupelna, kuchyň a kombinovaný obývací pokoj a jídelnu. Druhý apartmán v prvním patře má čtyři ložnice, koupelna, kuchyň a obývací pokoj. Krásná, dobře udržovaná zahrada má olivovníky a středomořské rostliny. Můžete se osvěžit v bazénu v horkých letních dnech. Ještě strávit příjemné odpoledne na kryté terase připravuje některé chutné pokrmy na grilu. Doporučujeme vám ochutnat sklenku místního vína. Toto ubytování je v těsné blízkosti některé z příjemných výletů v okolních oblastech. Ještě navštívit město Umag, která je známá pro ATP turnaje. Navštivte také pórů? že má mnoho krásných pláží a malebnými malé dráhy. Návštěva italského Terstu, který má mnoho turistických atrakcí a kulturních aktivit, je doporučeno.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kaštel

Od moře 7 km
Kapacita 10 osob

Cena od 165 €

Turistický průvodce - Buje

Buje  - Erb Buje je malebné městečko na Istrii, Chorvatsko. Nachází se v severozápadní části Istrijského poloostrova, nedaleko hranic se Slovinskem, a jen deset kilometrů od moře a turistického městečka Umagu. Staré město vyvinula na vrcholu kopce a nabízí panoramatický výhled. To bylo historicky známé jako hlídač Istrie. Buje má dlouhou a bohatou historii, a malou pevnost na vrcholu kopce byl obýván dávné Histri, po nich Římané av 7. století, Chorvaty a Italy. Hrad byl poprvé zmíněn v 10. století jako Castrum křídlovku, který byl pak pod správou patriarchátu Aquileia. Na počátku 15. století se dostala pod benátskou pravidlo, podle kterého to zůstalo až do konce 18. století. Následující století a půl byl podle rakouského pravidlo, a nakonec po 2. světové válce byla sloučena do Chorvatska. Dnes Buje má asi 5000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, produkci olivového oleje a vína, a řemesel. Díky blízkosti moře, krásné přírody a bohatého kulturního a historického dědictví, v poslední době je rozvoj cestovního ruchu. Přátelští hostitelé nabízejí ubytování v malém rodinném-run hotely, apartmány, pokoje a rekreačních objektů. Ve starém městě můžete navštívit farní kostel sv Servul se zvonicí z 15. století, která nabízí nezapomenutelný výhled na celé severozápadního regionu Istrie. Zde je také kostel Panny Marie Milosrdenství z 16. století a věž svatého Martina, jeden z zbytky obranných zdí města z benátských časů. Okolí Buje se prolíná s krásným cyklostezek, víno silnic a cest ropy olivový, kde můžete ochutnat istrijské kuchyně a skvělé domácí víno. Z mnoha každodenních cestách, doporučujeme navštívit Umag a jeho krásné pláže oblázky a navštívit největší istrijské aquapark Istralandija. Návštěva Buje, toto malebné městečko, a vychutnat si jeho proslulé vinařské trasy, bohatým kulturním dědictvím a krásné přírody, která jej obklopuje. Vyhledávat soukromé ubytování v Buje. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Buje levnější a až o 40% bez nákladných agenturních poplatků. Vítejte na Buje!

Buje Předpověď počasí