Apartmány a ubytování v soukromí Buje

Buje je malebné městečko na Istrii, Chorvatsko. Nachází se v severozápadní části Istrijského poloostrova, nedaleko hranic se Slovinskem, a jen deset kilometrů od moře a turistického městečka Umagu. Staré město vyvinula na vrcholu kopce a nabízí panoramatický výhled. To bylo historicky známé jako hlídač Istrie. Buje má dlouhou a bohatou historii, a malou pevnost na vrcholu kopce byl obýván dávné Histri, po nich Římané...

Seřadit podle:

Rekreační dům Castelvenere

Buje

Od moře 7 km
Kapacita 1 osob

od 165 €

Rekreační dům Villa Škarline

Buje

Od moře 15 km
Kapacita 6 osob

od 280 €

Apartmány Studios Kaštel

Buje

Od moře 7 km
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Rekreační dům Castelvenere ( Buje)

Náš krásný dům se nachází na severozápadě Istrie, ve vesnici zvané Kastel (Castelvenere), nedaleko hranic mezi Slovinskem a Chorvatskem, 140 metrů nad solivarem Sečovlje a v bezprostřední blízkosti Jaderského moře. Můžete si užívat v domě 177m2, který je na pozemku 1000m2 s bazénem (25m2) a venkovní tavernou s grilem a je obklopen velkou zahradou s různými ovocnými stromy jako třešeň, fík, hrušeň, granátové jablko, hroznové víno Můžete konzumovat čerstvé (různé plody rostou v závislosti na době pobytu). Dům má dvě podlaží. V přízemí je velký vnitřní shromažďovací prostor, kde se můžete s rodinou a přáteli pobavit u sklenky vína, piva a vychutnat si úžasné jídlo připravené v kuchyni nebo ve vnitřním krbu. Místnost obsahuje vnitřní krb, kuchyň, koupelnu a velký stůl pro 8 osob s obývací částí. Jsme si jisti, že se vám bude líbit náš dům, kde je celé přízemí (uvnitř i venku - vše propojené) jako stvořené pro radost z vašeho času stráveného v našem domě. V prvním patře je apartmán se čtyřmi pokoji, koupelnou, WC, kuchyní, obývacím pokojem s jídelnou a velkou terasou s panoramatickým výhledem, kde si můžete vychutnat výhled a ranní kávu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Castelvenere

Od moře 7 km
Kapacita 1 osob

Cena od 165 €

Rekreační dům Villa Škarline ( Buje)

Villa Škarline se nachází v malé vesnici nedaleko Buje zvané Donje Baredine. Vesnici zdobí nádherná krajina, která zároveň nabízí výhled na moře, kopce a údolí řeky Mirny. Nedaleko obce se nachází přírodní park Škarlina, po kterém byla pojmenována i samotná vila. Naše vila je obklopena starými istrijskými domy, které kdysi patřily majitelům pozemků, a je ideální pro milovníky istrijské historie a architektury, kteří se mohou na chvíli zastavit a představit si podobu bývalé istrijské vesnice a života v ní. Vila se skládá z obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, toalety a ložnice s koupelnou v přízemí. V patře se nachází relaxační koutek, dvě ložnice s vlastní koupelnou a balkon. Ve dvoře vedle zeleně je parkoviště, bazén se sluneční terasou a letní kuchyně. Villa Škarline je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a odpočinkovou dovolenou daleko od dopravy a městského hluku, stejně jako pro ty, kteří plánují být aktivnější. V okolí je nespočet turistických, horolezeckých a cyklistických stezek, které spojují Baredine s mnoha okolními místy. Pokud jste si vybrali Istrii a naši vilu jako destinaci, kde chcete strávit dovolenou - nemýlíte se. Villa Škarline se nachází nedaleko mnoha přírodních krás a míst, která stojí za to navštívit, jako je Grožnjan, Motovun, Novigrad, Umag, Poreč, Rovinj a podobně. Istrie je již léta známá jako oblast kvalitních vín a olivových olejů a Villa Škarline má blízko k mnoha slavným vinařům a pěstitelům oliv.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Škarline

Od moře 15 km
Kapacita 6 osob

Cena od 280 €

Apartmány Studios Kaštel ( Buje)

Istrijské vesnice Apartmány se nacházejí v Istrijského regionu Buje, při teplotě 70 m nad hladinou moře, kde na moře a horských potoků, což je zvláště výhodné pro lidi s chronickým onemocněním a je to krátké jízdy (7 mil) z nejkrásnějších pláží Istrijského Kanegra. Kanegra pláž je modrá vlajka dopravce - potvrzení o jakosti vody a čistém prostředí. Buja území sahá od řeky Mirna k řece Dragonja, který také tvoří hranici se Slovinskem. Tato země je zvlněný a kopcovitý pokryté vinicemi, olivovými háji a poli sypané dub, duby a borové lesy, krasové pás je plný zajímavých geologických fenoménů a vřesoviště středomořské vegetace, mezi nimiž tymián a jalovec. Oblast Bujština dnešní nejznámější rostoucí Vinařská oblast Istrie s mnoha vinných sklípků a agroturistického domácností. V blízkosti se nacházejí také velmi atraktivní středověkých měst nejvíce pozoruhodně Grožnjan, Momjan a Završje. Nabízíme 4 plně zařízené apartmány jsou vybaveny: klimatizace, topení, přístup na internet ... postižené k dispozici kamenný krb v prostorné zahradě vybavené venkovním nábytkem a dětské hřiště pro fotbal. Odpočiňte si v klidném místě, v příjemné atmosféře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Studios Kaštel

Od moře 7 km
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Buje

Buje  - Erb Buje je malebné městečko na Istrii, Chorvatsko. Nachází se v severozápadní části Istrijského poloostrova, nedaleko hranic se Slovinskem, a jen deset kilometrů od moře a turistického městečka Umagu. Staré město vyvinula na vrcholu kopce a nabízí panoramatický výhled. To bylo historicky známé jako hlídač Istrie. Buje má dlouhou a bohatou historii, a malou pevnost na vrcholu kopce byl obýván dávné Histri, po nich Římané av 7. století, Chorvaty a Italy. Hrad byl poprvé zmíněn v 10. století jako Castrum křídlovku, který byl pak pod správou patriarchátu Aquileia. Na počátku 15. století se dostala pod benátskou pravidlo, podle kterého to zůstalo až do konce 18. století. Následující století a půl byl podle rakouského pravidlo, a nakonec po 2. světové válce byla sloučena do Chorvatska. Dnes Buje má asi 5000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, produkci olivového oleje a vína, a řemesel. Díky blízkosti moře, krásné přírody a bohatého kulturního a historického dědictví, v poslední době je rozvoj cestovního ruchu. Přátelští hostitelé nabízejí ubytování v malém rodinném-run hotely, apartmány, pokoje a rekreačních objektů. Ve starém městě můžete navštívit farní kostel sv Servul se zvonicí z 15. století, která nabízí nezapomenutelný výhled na celé severozápadního regionu Istrie. Zde je také kostel Panny Marie Milosrdenství z 16. století a věž svatého Martina, jeden z zbytky obranných zdí města z benátských časů. Okolí Buje se prolíná s krásným cyklostezek, víno silnic a cest ropy olivový, kde můžete ochutnat istrijské kuchyně a skvělé domácí víno. Z mnoha každodenních cestách, doporučujeme navštívit Umag a jeho krásné pláže oblázky a navštívit největší istrijské aquapark Istralandija. Návštěva Buje, toto malebné městečko, a vychutnat si jeho proslulé vinařské trasy, bohatým kulturním dědictvím a krásné přírody, která jej obklopuje. Vyhledávat soukromé ubytování v Buje. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Buje levnější a až o 40% bez nákladných agenturních poplatků. Vítejte na Buje!

Buje Předpověď počasí