Apartmány a ubytování v soukromí Seget

Obec Seget se skládá ze šesti obcí, a to: Bristivica, Ljubitovica, Prapatnica, Seget Donji, Seget Gornji a Seget Vranjica. Seget Donji je největší osadou v obci Seget se nachází jen dva kilometry západně od UNESCO-centra Trogiru a má dlouhou tradici v oblasti cestovního ruchu. Díky mírné středomořské klima a příznivé geografické poloze, obyvatelé Seget se zabývá především v zemědělství, rybolovu a cestovního ruchu. Seget...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Seget

Seřadit podle:

Apartmán Croeso

Seget

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 110 €

5 recenzí - 5/5

Apartmán Katarina

Seget

Od moře 150 m
Kapacita 4 osob

od 80 €

Apartmány Igralište Mirakul

Seget

Od moře 700 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

Rekreační dům Villa Marela

Seget

Od moře 600 m
Kapacita 6 osob

od 200 €

Apartmán Damir

Seget

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

od 100 €

Apartmány Barišić

Seget

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

od 90 €

Apartmány Kurtović

Seget

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 52 €

Apartmány Aniva

Seget

Od moře 50 m
Kapacita 150 osob

od 110 €

Apartmány Lana

Seget

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Zulim

Seget

Od moře 100 m
Kapacita 24 osob

na vyžádání

Apartmány Antonija

Seget

Od moře 500 m
Kapacita 7 osob

od 40 €

Apartmán ULA

Seget

Od moře 450 m
Kapacita 4 osob

od 80 €

Apartmán Croeso ( Seget)

Postavený v roce 2007, tento jižní obytný apartmán typu "all day sunset" s fantastickým výhledem na moře se nachází v obci Seget Donji nedaleko Trogiru. S velmi moderním vybavením a vybavením, tento šikovně navržený prostorný dům je ideálním dovolenou. Design přináší kromě hlavní ložnice i dvě velké galerijní ložnice. Hodiny lze strávit na velkém balkoně, který se těší pozorování námořního světa. Byt je součástí komplexu šesti nezávislých - samozřejmě každý s vlastním soukromým přístupem apod. Pět minut chůze se dostanete do Lungomare - 4 km dlouhé přímořské dlažby - Nemovitost je snadno dosažitelná 10 minut jízdy od letiště Split - pro ty, kteří si nepřejejí pronajmout si auto, může být provedeno shromažďování / doručení z / na letiště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Croeso

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 110 €

5 recenzí - 5/5
Apartmán Katarina ( Seget)

Apartmán Katarina se nachází v malém a klidném místě Seget Vranjica. Nachází se v přízemí soukromé budovy. Apartmán Katarina je ideální pro pohodlnou dovolenou pro čtyři osoby. Skalnatá pláž je jen 100 m od apt. Písečná pláž je 300 metrů od apt. Jsme rádi, že vás můžeme pozvat na dovolenou v našem bytě. Vítejte v bytě Katarina.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Katarina

Od moře 150 m
Kapacita 4 osob

Cena od 80 €

Apartmány Igralište Mirakul ( Seget)

Nacházíme se v malé vesničce Seget Vranjica, pouhé 4 km od krásného města Trogir. Náš apartmán se nachází v klidném prostředí plném zeleně a je vhodný pro Vaši perfektní dovolenou. Nabízíme aktivní a pestrou dovolenou a naprosté bezpečí pro vaše děti. Krásné hřiště s umělým trávníkem, kde si můžete zahrát fotbal, basketbal, volejbal a tak dále. Dále je zde nabídka lezení na nedaleké vrcholy s krásným výhledem a cykloturistika. Zkrátka plníme všechna vaše přání.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Igralište Mirakul

Od moře 700 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

Rekreační dům Villa Marela ( Seget)

Starobylý zrekonstruovaný dalmatský dům se dvěma apartmány, jeden s jednou ložnicí a další se dvěma ložnicemi a bazénem, ​​posezením a letní kuchyní. Všechno je blízko, místní pláž, letiště a Trogir.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Marela

Od moře 600 m
Kapacita 6 osob

Cena od 200 €

Apartmán Damir ( Seget)

Apartment Damir má polohu v Segetu poblíž Trogiru, jen 1,2 km od hradu Kamerlengo a 15 minut chůze od Trogirského zeleného trhu. Je vzdálený 1,3 km od kostela sv. Petra. Apartmán se skládá ze 3 ložnic, obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně a 2 koupelen. Ubytování má klimatizaci a koupelnu s vanou a pračkou. V bytě je k dispozici gril. Toto ubytování má terasu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Damir

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena od 100 €

Apartmány Barišić ( Seget)

Seget Vranjica je malé turistické místo ve střední Dalmácii, které se nachází 5 kilometrů severně od Trogiru a 8 kilometrů od letiště ve Splitu. Díky své blízkosti k trajektovému přístavu Split, který spojuje pevninu s mnoha krásnými dalmatskými ostrovy, jsou apartmány BARISIC ideálním výchozím bodem pro objevování pobřeží Jaderského moře. Krásné, prostorné a pohodlné apartmány vám nabízejí perfektní ubytování během vaší dovolené v Dalmácii. Krásně zařízené soukromé ubytování v Seget Vranjica se nachází v domě obklopeném zelení a všechny ubytovací jednotky mají velkou terasu s výhledem na azurové Jaderské moře. Trogirská riviéra a okolí Seget Vranjica jsou známé svými odlehlými zátokami, oblázkovými plážemi a bujnou středomořskou vegetací.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Barišić

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

Cena od 90 €

Apartmány Kurtović ( Seget)

počet hvězdiček 3 Prozatím nebyla odeslána žádná hodnocení hostů Poloha Apartments Kurtović se nachází ve městě Seget Donji, v blízkosti je Hotel Medena. Objekt je vzdálen cca 100 metrů od pláže. V objektu jsou 2 3lůžkové apartmány. Apartmány mají klimatizaci, výhled na moře z balkonů a parkovací místa.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kurtović

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 52 €

Apartmány Aniva ( Seget)

Dům obsahuje dva byty, v prvním patře je dvoupokojový byt 75m2 s balkonem (má přistýlku s vytahovací matrací a pojme 5 osob) a ve druhém patře je jeden -pokojový byt o vnitřní ploše 42m2 a velkou terasou 33m2 (má přistýlku s výsuvnou matrací a pojme 4 osoby). Apartmány jsou nově zrekonstruované, pohodlné, plně vybavené. Nachází se pouhých 60 metrů od moře a pláže, v blízkosti není žádná hlučná silnice. Mír, klid, výhled na moře a borový les. U moře je dlouhá promenáda s různými restauracemi, kavárnami, obchody se suvenýry a sportovními zařízeními. Před domem je pro hosty bezplatné parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Aniva

Od moře 50 m
Kapacita 150 osob

Cena od 110 €

Apartmány Lana ( Seget)

Apartmány Lana se nachází v Seget Donji, malá rybářská vesnice, jen 1,5 km od centra Trogiru. Město Trogir, své staré jádro, byl pod ochranou UNESCO od roku 1997. Pokud máte rádi klid a mír okolí. Náš dům nabízí ubytování až pro 11 osob ve 4 apartmánech. V blízkosti domu (20 m - 70 m) najdete restaurace, lékař kancelář, lékárna, obchody, pošta. Letiště Split je 5,5 km. Krásná 3 km dlouhá Lungomare spojuje Seget Donji na Hotel Medena jednoho největší hotel v oblasti Trogiru. Je centrem početné vodních sportovních aktivit, jako je parasailing, vodní nebe, škola potápění, jakož i další sportovní aktivity jako tenis, plážový volejbal, minigolf, jízda na koni školy ... cítit a poznat krásy našeho regionu, a nyní v dovolené. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lana

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Zulim ( Seget)

Zulim apartmány nabízí dovolenou v dostatečném předstihu dalmatského slunce a moře, která se nachází v Seget Donji v blízkosti města UNESCO Trogir. Dokončena a zařízené apartmány v klidné lokalitě s krásným výhledem na moře a staré vesnice Seget s jachting marina Baotic.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Zulim

Od moře 100 m
Kapacita 24 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Antonija ( Seget)

Komfortní apartmány s rodinnými pokoji s prostornou terasou a krásným výhledem na celý záliv Trogir. Apartmány mají prostornou ložnici s manželskou postelí, kuchyň s obývacím pokojem se dvěma přistýlkami, koupelnu s vanou a předsíní. Parkování je zajištěno ve dvoře rodinného domu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antonija

Od moře 500 m
Kapacita 7 osob

Cena od 40 €

Apartmán ULA ( Seget)

Apartmán Ula se nachází v Seget Donji nedaleko města Trogir. Kapacita pro 4 osoby. Byt má 2 ložnice, obývací pokoj s klimatizací, vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a terasu s výhledem na moře a ostrov Čiovo. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán ULA

Od moře 450 m
Kapacita 4 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Seget

Seget  - Erb Obec Seget se skládá ze šesti obcí, a to: Bristivica, Ljubitovica, Prapatnica, Seget Donji, Seget Gornji a Seget Vranjica. Seget Donji je největší osadou v obci Seget se nachází jen dva kilometry západně od UNESCO-centra Trogiru a má dlouhou tradici v oblasti cestovního ruchu. Díky mírné středomořské klima a příznivé geografické poloze, obyvatelé Seget se zabývá především v zemědělství, rybolovu a cestovního ruchu. Seget Gornji byl postaven v roce 1564, kdy Trogir šlechtic James Rotondo dostal povolení postavit hrad. Později kolem hradu bude tvořit osadu, která byla obklopena obrannou zdí a čtyřmi věžemi kvůli tureckému nebezpečí. Uvnitř zámku v Seget je farní kostel Panny Marie Růžencové, který byl postaven v 18. století. Celá obec Seget je vhodný cíl pro rodinnou turistiku. V průběhu celého pobřeží se táhne krásné oblázkové pláže s křišťálově čisté vody a četné restaurace a bary. Podél pláže je pěkná promenáda k hotelu - bytový komplex Medena. V blízkosti hotelu Medena, tam jsou četné aktivity pro děti a vodní sporty, tenisové kurty a další sportovní zařízení, které jsou otevřené pro všechny návštěvníky. Vedle hotelu, Okrug nabízí četné a různorodé ubytování v soukromí od luxusních apartmá s úchvatným výhledem na Okrugu, Trogir a Čiovo, do low-cost pokoje a apartmány v těsné blízkosti pláže. Zveme vás k návštěvě Seget a objevovat všechny jeho zajímavou a bohatou turistickou a gastronomickou nabídku! Vítejte na Seget!

Seget Předpověď počasí