Apartmány a ubytování v soukromí Drvenik Mali

Drvenik Mali je malý malebný ostrov v Split-Dalmácie County v Chorvatsku. Nachází se asi 10 námořních mil jihozápadně od města Trogir a jedna námořní míle na západ od Drvenik Veli, od kterého je oddělen úžinou Drvenik dveří. Drvenik Mali má rozlohu jen 3,40 km2 a nejvyšší vrchol Glavica se nachází v západní části ostrova a je jen 79 metrů vysoký. Na ostrově sídlí hlavně v centrální a východní části, kde...

Seřadit podle:

Rekreační dům Vila SanAdrija

Drvenik Mali

Od moře 150 m
Kapacita 6 osob

od 150 €

Rekreační domy Veronika

Drvenik Mali

Od moře 200 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Rekreační dům Vila SanAdrija ( Drvenik Mali)

Dům se skládá ze 3 ložnic, obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou a dvou koupelen. Nejkrásnější částí domu je krytá terasa s otevřeným krbem. Je vhodný pro 6 + 2 osoby. Dům je vhodný pro dvě rodiny. Drvenik Mali obklopené čistými vodami je ostrov poblíž Trogiru spojen s městem Trogir trajektem, který jezdí třikrát denně. Drvenik Mali je ostrovem míru, klidu, jedinečné přírodní krásy a mimořádně čistých vod. To je ideální destinací pro dovolenou od civilizace a je skutečnou výzvou pro všechny moderní Robinson. Pokud hledáte bohatou bujnou středomořskou vegetaci, originální atmosféru a autentickou ostrovní atmosféru Drvenik Mali je tou pravou volbou pro vás.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Vila SanAdrija

Od moře 150 m
Kapacita 6 osob

Cena od 150 €

Rekreační domy Veronika ( Drvenik Mali)

Na Drvenik Mali je to krásný dům, který vás zve na zaslouženou dovolenou s rodinou nebo přáteli. Je ideální pro ty, kteří běží daleko od městské vřavy a chtějí mír. Obklopen přírodou, je příjemný exteriéru a pohodlný interiér. Velikost domu je 50 m2, a v něm máte vše, co potřebujete (kuchyň, jídelna, koupelna, 2 ložnice). Dům je navržen pro 5 osob. Ve dvoře gril a krytá terasa pro příjemné večerní společenský život.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Veronika

Od moře 200 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Drvenik Mali

Drvenik Mali  - Erb Drvenik Mali je malý malebný ostrov v Split-Dalmácie County v Chorvatsku. Nachází se asi 10 námořních mil jihozápadně od města Trogir a jedna námořní míle na západ od Drvenik Veli, od kterého je oddělen úžinou Drvenik dveří. Drvenik Mali má rozlohu jen 3,40 km2 a nejvyšší vrchol Glavica se nachází v západní části ostrova a je jen 79 metrů vysoký. Na ostrově sídlí hlavně v centrální a východní části, kde žije jen asi 50 stálých obyvatel. Vesničané jsou zapojeny do cestovního ruchu, rybolovu a zemědělství, zejména pěstování olivovníků a svatojánský chléb. Celý ostrov je obklopen krásnými písčitými a štěrku zátok a pláží a křišťálově průzračným mořem. Vedle olivových hájů a rohovník, Drvenik Mali je bohatá na nízké středomořskou vegetací a léčivých středomořských bylin. Ostrov nemá žádné zpevněné silnice, a je zakázáno používat automobily. To vše dělá Drvenik Mali pravou oázou nedotčené přírody, která se zachovaly a která není zdevastovala s moderními budovami. S pevninou je spojen trajektem do Trogiru a Seget Donji. Vedle obchodů, restaurací a kavárnou tam jsou také četné apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu jako součást soukromé rodinné ubytování. Návštěva Drvenik Mali, oázu klidu, pohody a autentické středomořské krásy, a strávit svou dovolenou v nedotčené přírodě plné slunce, tepla a čisté moře. Hledejte levné ubytování v soukromí na ostrově Drvenik Mali. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na ostrově Drvenik Mali!

Drvenik Mali Předpověď počasí