Apartmány a ubytování v soukromí Drvenik Mali

Drvenik Mali je malý malebný ostrov v Split-Dalmácie County v Chorvatsku. Nachází se asi 10 námořních mil jihozápadně od města Trogir a jedna námořní míle na západ od Drvenik Veli, od kterého je oddělen úžinou Drvenik dveří. Drvenik Mali má rozlohu jen 3,40 km2 a nejvyšší vrchol Glavica se nachází v západní části ostrova a je jen 79 metrů vysoký. Na ostrově sídlí hlavně v centrální a východní části, kde...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Drvenik Mali

Seřadit podle:

Rekreační dům Vila SanAdrija

Drvenik Mali

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

od 150 €

Robinsonova turistika Diana

Drvenik Mali

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Rekreační dům Fortuna

Drvenik Mali

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

od 75 €

Apartmán Vela Rina

Drvenik Mali

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Rekreační dům Vila SanAdrija ( Drvenik Mali)

Dům se skládá ze 3 ložnic, obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou a dvou koupelen. Nejkrásnější částí domu je krytá terasa s otevřeným krbem. Je vhodný pro 6 + 2 osoby. Dům je vhodný pro dvě rodiny. Drvenik Mali obklopené čistými vodami je ostrov poblíž Trogiru spojen s městem Trogir trajektem, který jezdí třikrát denně. Drvenik Mali je ostrovem míru, klidu, jedinečné přírodní krásy a mimořádně čistých vod. To je ideální destinací pro dovolenou od civilizace a je skutečnou výzvou pro všechny moderní Robinson. Pokud hledáte bohatou bujnou středomořskou vegetaci, originální atmosféru a autentickou ostrovní atmosféru Drvenik Mali je tou pravou volbou pro vás.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Vila SanAdrija

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena od 150 €

Robinsonova turistika Diana ( Drvenik Mali)

V srdci nedotčené přírody, obklopené olivovníky, rohovníky a voňavými středomořskými rostlinami, vám náš dům jistě poskytne kompletní dovolenou daleko od davů města s krásným výhledem na otevřené moře a ostrovy. Nejbližší pláž je 200 m od domu. Na samotném ostrově je však mnoho pláží všech typů: písčité, oblázkové, ploché… výběr je na vás. Dům se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, dvou ložnic, koupelny a velké terasy s výhledem na moře. V objektu se může ubytovat 4 + 1 osoba. Je obklopen dvořem, kde můžete zaparkovat své vozidlo. Těšíme se na váš příjezd!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Diana

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Rekreační dům Fortuna ( Drvenik Mali)

Pronajímám si krásný kamenný dům postavený na počátku 20. století. Kamenný dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2017, obsahuje terasu s kamenným grilem a zahradním nábytkem (dřevěný jídelní stůl s vhodnou lavicí a dřevěnými židlemi), obývací pokoj (přistýlka pro 2 osoby, TV, klimatizace), pokoj (se dvěma jednolůžky postele) a otevřená galerie (s manželskou postelí), plně vybavená kuchyň (lednice, elektrický sporák, nádobí a příbory) a koupelna (WC, sprcha). Nejznámější pláž na ostrově je Vela Rina, kam se dostanete autem nebo pěšky 15 minut. Nejbližší pláž je Matušin bok, 400 m daleko, 5 min pěšky. Ostrov je malý a vše je blízko a rychle dostupné. Dům je ideální pro rodiny s dětmi, mladé páry, starší lidi nebo společnost, která touží trávit čas společně. Velikost domu je 50m2 (přízemí 38m2 a galerie 12m2), kapacita pro 6 osob. Ceny: červen: 75 eur, červenec - 15. srpna. - 100 eur, 15. srpna - 31. srpna - 85 eur září - 75 eur Kontaktní číslo: 385915714335 - Marko e-mail: marko.vrke@gmail.com

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Fortuna

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

Cena od 75 €

Apartmán Vela Rina ( Drvenik Mali)

- Drvenik Mali je malý ostrov souostroví Trogir vzdálený 8 NM od starého města. Je mimořádně atraktivní díky písečným plážím, křišťálově čistému Středozemnímu moři a hojnosti vegetace. Trogir je spojen pravidelným trajektem a v sezóně až čtyřikrát denně. - Vela Rina je největší zátoka na ostrově ležící jihozápadním směrem, s nejkrásnějšími písečnými plážemi, jako jsou známé oceánské laguny. Je atraktivní pro vodáky a návštěvníky díky své blízkosti a zachování flóry a fauny. Tak blízko městské památky UNESCO a tak daleko od městského hluku je ideálním místem k odpočinku a užívání si moře, slunce a klidu. - Poloha apartmánu: 30 m od moře, uprostřed písečné pláže, dům s přízemím (80 krychlových) a prvním patrem (90 m2) se zahradou k moři (300 m2) SERVIS : I: pronájem apartmánu (45 m2) - DODATEČNÁ NABÍDKA: - Možnost rezervace kotviště v přístavu - Možnost pořádání výletů lodí - Zařízení na ostrově: - 3 restaurace / taverny (první v zátoce Vela Rina , druhý v zátoce Borak) - 1 obchod (žádní řezníci a prodejci ryb)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vela Rina

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Drvenik Mali

Drvenik Mali  - Erb Drvenik Mali je malý malebný ostrov v Split-Dalmácie County v Chorvatsku. Nachází se asi 10 námořních mil jihozápadně od města Trogir a jedna námořní míle na západ od Drvenik Veli, od kterého je oddělen úžinou Drvenik dveří. Drvenik Mali má rozlohu jen 3,40 km2 a nejvyšší vrchol Glavica se nachází v západní části ostrova a je jen 79 metrů vysoký. Na ostrově sídlí hlavně v centrální a východní části, kde žije jen asi 50 stálých obyvatel. Vesničané jsou zapojeny do cestovního ruchu, rybolovu a zemědělství, zejména pěstování olivovníků a svatojánský chléb. Celý ostrov je obklopen krásnými písčitými a štěrku zátok a pláží a křišťálově průzračným mořem. Vedle olivových hájů a rohovník, Drvenik Mali je bohatá na nízké středomořskou vegetací a léčivých středomořských bylin. Ostrov nemá žádné zpevněné silnice, a je zakázáno používat automobily. To vše dělá Drvenik Mali pravou oázou nedotčené přírody, která se zachovaly a která není zdevastovala s moderními budovami. S pevninou je spojen trajektem do Trogiru a Seget Donji. Vedle obchodů, restaurací a kavárnou tam jsou také četné apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu jako součást soukromé rodinné ubytování. Návštěva Drvenik Mali, oázu klidu, pohody a autentické středomořské krásy, a strávit svou dovolenou v nedotčené přírodě plné slunce, tepla a čisté moře. Hledejte levné ubytování v soukromí na ostrově Drvenik Mali. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na ostrově Drvenik Mali!

Drvenik Mali Předpověď počasí