Your browser does not support JavaScript! Apartmány a levné ubytování v soukromí Šolta

Apartmány a soukromé ubytování Šolta

Šolta - Erb

Ostrov Šolta se nachází ve střední Dalmácii souostroví na Jadranu, mezi ostrovy Brač a Drvenik Veli, a pouhých 9 námořních mil jižně od města Split. Jeho rozloha činí 58 km2 a má populaci jen přes 1700 obyvatel. Šolta je typický jadranský ostrov, na které se vztahuje bujné středomořské vegetace, obdělaných polí, olivových hájů a vinic. Má krásné malé zátoky a pláže a je obklopen křišťálově čisté vody modré Jaderského moře. Klima je velmi příjemné s teplými a slunečnými léty a mírnými zimami, což umožňuje návštěvy turistů po celý rok. Na ostrově Šolta se nachází osm míst: Stomorska, Nečujam, Rogač který je také přístav pro celý ostrov, Stomorska, Gornje Selo, Srednje Selo Grohote, i Donje Selo. Ostrov je velmi dobře přístupný a dobře spojen trajektem se Splitem. V průběhu letní sezóny má osm denní spojení, a cesta trvá necelou hodinu. Ekonomika ostrova je založena na vinice, olivové a pěstování ovoce, rybolov a cestovní ruch. Většina místních obyvatel má své vlastní zeleninové zahrady, vinice a olivové háje, a většina z nich také nabízí služby ubytování v jejich soukromých domech. Budou vás přivítá s radostí a se sklenkou místního vína a čerstvé ekologické ovoce a zeleniny. Na jižní straně ostrova skrývá velké množství zátok, které nelze dostat autem, a několik vynikajících restaurací, které přitahují stále větší počet dobrodruhů a námořníků. Na ostrově Šolta můžete maximálně uvolnit a strávit svou dovolenou s přátelskými hostiteli, dobré jídlo, čisté a nedotčené přírody, dostatkem slunečního svitu a klidu a míru tohoto panenského ostrova. Vyhledávat ubytování na ostrově Šolta. Apartmány, pokoje a ubytování za přijatelné ceny na ostrově Šolta soukromé. Vítejte na ostrově Šolta!

Přímý kontakt s majiteli ubytování Šolta
Levné apartmány Šolta
Soukromé ubytování Šolta

Šolta - Hledat ubytování na mapě

Videoprezentace Šolta

0 ubytování


od

Seřadit podle:
Apartmány Beleca Šolta Šolta - Chorvatsko

Apartmány Beleca Šolta
Šolta


Od moře 10 m
Kapacita 4 osoba od 60 €

Apartmány Blagaic Šolta - Chorvatsko

Apartmány Blagaic
Šolta


Od moře 10 m
Kapacita 11 osoba od 45 €

Apartmány Duska Šolta - Chorvatsko

Apartmány Duska
Šolta


Od moře 50 m
Kapacita 6 osoba od 80 €

Apartmány Dvornik Šolta - Chorvatsko

Apartmány Dvornik
Šolta


Od moře 100 m
Kapacita 2 osoba na vyžádání


Apartmány Excellent Šolta - Chorvatsko

Apartmány Excellent
Šolta


Od moře 50 m
Kapacita 6 osoba od 75 €

Apartmány Ivka Šolta - Chorvatsko

Apartmány Ivka
Šolta


Od moře 50 m
Kapacita 4 osoba od 45 €

Apartmány Jakov Šolta - Chorvatsko

Apartmány Jakov
Šolta


Od moře 50 m
Kapacita 4 osoba na vyžádání

Rekreační domy Jasna Šolta - Chorvatsko

Rekreační dům Jasna
Šolta


Od moře 10 m
Kapacita 8 osoba od 70 €


Rekreační domy Kuca Jasna Šolta - Chorvatsko

Rekreační dům Kuca Jasna
Šolta


Od moře 10 m
Kapacita 6 osoba od 70 €

Apartmány Mare Blu Šolta - Chorvatsko

Apartmány Mare Blu
Šolta


Od moře 80 m
Kapacita 6 osoba na vyžádání

Apartmány Matea Šolta - Chorvatsko

Apartmány Matea
Šolta


Od moře 50 m
Kapacita 16 osoba od 50 €

Apartmány Mima Šolta - Chorvatsko

Apartmány Mima
Šolta


Od moře 300 m
Kapacita 4 osoba od 45 €


Apartmány Nica Šolta - Chorvatsko

Apartmány Nica
Šolta


Od moře 10 m
Kapacita 4 osoba od 80 €

Apartmány Oliva Šolta - Chorvatsko

Apartmány Oliva
Šolta


Od moře 200 m
Kapacita 8 osoba od 22 €

Apartmány Palmina Šolta - Chorvatsko

Apartmány Palmina
Šolta


Od moře 10 m
Kapacita 6 osoba na vyžádání

Apartmány Petra Šolta - Chorvatsko

Apartmány Petra
Šolta


Od moře 200 m
Kapacita 2 osoba od 35 €


Apartmány Tvrdic Honey Šolta - Chorvatsko

Apartmány Tvrdic Honey
Šolta


Od moře 2000 m
Kapacita 12 osoba od 42 €

Apartmány Villa Barunesa Šolta - Chorvatsko

Apartmány Villa Barunesa
Šolta


Od moře 90 m
Kapacita 8 osoba od 65 €

Rekreační domy Villa Maslinica Šolta - Chorvatsko

Rekreační dům Villa Maslinica
Šolta


Od moře 250 m
Kapacita 7 osoba od 150 €

Apartmány Villa Mileana Šolta - Chorvatsko

Apartmány Villa Mileana
Šolta


Od moře 10 m
Kapacita 12 osoba na vyžádání


Apartmány Villa Peggy Šolta - Chorvatsko

Apartmány Villa Peggy
Šolta


Od moře 10 m
Kapacita 8 osoba od 130 €


Apartmány Beleca Šolta Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 60 €


Odeslat dotaz

Apartmány Beleca Šolta - Šolta

Byt Belec 2 se nachází na ostrově Šolta v malé vesnici nedaleko přístavu. V blízkosti bytu jsou krásné pláže, kavárny, restaurace a Euroclub-tábor pro děti s bohatým obsahem. Parkování zdarma. Klidné prostředí a krásné výhledy, aby vaše dovolená perfektní!


Apartmány Blagaic Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

od 45 €


Odeslat dotaz

Apartmány Blagaic - Šolta

Vítejte na místo, kde moře je stále dokonale čistá. Naše komfortní apartmány s nádherným výhledem na moře se nachází pouhé 2 minuty od velkých pláží. Rezervujte si dovolenou na ostrově Šolta a užít si léto s námi. Dům se nachází v klidné oblasti, v prvním patře jsou 3 apartmány: A 2 + 2, 2 + 2 B a C 2 + 1. Každý apartmán má ložnici s manželskou postelí, koupelna, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, balkonem a terasa. Parkoviště, Wi-Fi, TV se satelitním příjmem, gril a klimatizace jsou nabízeny. Výborné místo pro větší skupiny, které chtějí dovolenou společně. Můžete ochutnat a zakoupit místní produkty, víno, likéry a olivový olej.


Apartmány Duska Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

od 80 €


Odeslat dotaz

Apartmány Duska - Šolta

Byt se skládá z kuchyně, koupelny, 3 ložnic a obývacího pokoje. Nachází se poblíž pláže a díky své poloze je ideální pro rodiny s malými dětmi. Díky krásné přírodě, pláží, centrální poloze a vynikající dopravní spojení je Rogač ideálním místem pro dovolenou, pokud chcete prozkoumat celý ostrov během dovolené, ale stále máte krásné pláže s křišťálově čistým mořem, přírodou a tichem.


Apartmány Dvornik Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Dvornik - Šolta

K bytu náleží balkon, kde si hosté mohou mít oběd ve stínu venku. V bytě je moderní, nově zrekonstruovaný a stylově zařízené. Na pláži je 100 m daleko a může být dosaženo procházky borovým lesem. Žádné hlavní silnice v blízkosti. V blízkosti bytu je obchod a okolí restaurace se nachází 400 m od apartmánu. Na pláži se nachází diskotéka, dva bary a jeden internetová kavárna s Wi-Fi služby. S výjimkou Nečujam, doporučujeme navštívit Stomorska, olivové háje a mnoho skrytých zátok na ostrově Šolta.


Apartmány Excellent Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

od 75 €


Odeslat dotaz

Apartmány Excellent - Šolta

Apartmán Excellent se nachází v Nečujamu. Tento apartmán má výhled na moře a do města a nabízí také bezplatné Wi-Fi. Byt má 3 ložnice, TV a kuchyni, pračku a koupelnu se sprchovým koutem. V bytě je gril. V bytě je terasa.


Apartmány Ivka Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 45 €


Odeslat dotaz

Apartmány Ivka - Šolta

Apartmán Ivka (Šolta) má: dvě ložnice: jedna ložnice s manželskou postelí a jedna ložnice s jednolůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně, koupelna se sprchou, obrovská terasa a grilování. Apartmán - obývací pokoj http://ferienwohnung-dalmatien.ptscro.com/ V ceně zahrnut: místní daň, parkovací místo, ložní prádlo, ručníky, nádobí a příbory, závěrečný úklid. Minimální pobyt přes noc: 1 noc


Apartmány Jakov Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Jakov - Šolta

Tyto apartmány jsou umístěny v Rogač na ostrově Šolta, od Splitu 45 až 50 minut jízdy trajektem. Byt má 2 ložnice, kuchyň, koupelnu a velkou terasu s krásným výhledem na moře. Pláže jsou skalnaté, beton a písčité pryč 5 až 10 minut chůze. V bytě je venkovní sprcha, gril a parkování ve stínu. Přijďte si vychutnat krásu léta.


Rekreační dům Jasna Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 70 €


Odeslat dotaz

Rekreační dům Jasna - Šolta

Kamenný dům, který se nachází v centru Maslinica míst, na nábřeží. Plocha domu je 34m2 x 3 patra. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a koupelnu. V prvním patře jsou dvě ložnice s manželským lůžkem a v horním patře (podkroví) se nachází velká ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro jednu osobu. Dům je zařízen rustikálním stylu. Dům má dva vchody, přední a zadní, a dřevěné kroky, které vedou po domě z přízemí do prvního patra. V blízkosti domu se nachází restaurace a bary, obchody, obchody se suvenýry a autobusová zastávka. V zadní části domu se nachází malá terasa (5 m2) se stolem a židlemi. Domácí mazlíčci jsou vítáni (bez poplatku). Minimální rezervace je sedm dní. Pěkná dovolená Přejeme vám Baradic fammily!


Rekreační dům Kuca Jasna Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 70 €


Odeslat dotaz

Rekreační dům Kuca Jasna - Šolta

Krásný kamenný dům se nachází v centru Maslinica na ostrově Šolta. Plocha domu je 70 m2, rozdělených do dvou pater. Skládá se z plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, koupelna, WC a dvě ložnice s manželskou postelí.


Apartmány Mare Blu Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Mare Blu - Šolta

Dům / byt ležící na ostrově Šolta, A velmi snadno a rychle dostupný z města Split. POPIS: TENTO byt se 3 ložnicemi. Byt i zcela nové a má 6-7 lůžky. Přesné, aby byla obnovena v minulém zimě. SO Fotografie byly dělány o minulé léto PROČ domu je konečně připraven. ALL zcela nový! E se skládá ze dvou úrovních: Přízemí: kuchyň se stolem a židlemi a TV se SAT (kuchyň je dobře vybavena troubou, sklokeramickou varná deska, lednice END FREEZER LARGE) V přízemí máte také pračka. 2 ložnice (1 dvoulůžkový, 1 ložnice s palandou) ve více jak sloužit, WE 1 přistýlka v ložnici menší. V koupelně s oknem je sprchový kout (bez sprchovým závěsem) a bidet ,, K dispozici je také malá terasa se stolem a židlemi, a další velký venkovní prostor, kde si můžete dát jiný stůl, židle, gril dřevěné uhlí. Je to také venkovní kohout, kde, pokud chcete, můžete také venkovní sprchu. V horním patře (podkroví): 1 ??ložnice s manželskou postelí, druhá koupelna se sprchou / WC, finesta v koupelně (a bidet), s klimatizací, TV se satelitem. Takže celkem z 6-7 lůžky. 2 koupelny se sprchou (jednou koupelnou v patře a koupelna v přízemí), malou terasu, kuchyň, venkovním prostorem se stolem a židlemi, aby mohli zůstat v otevřené krajině k jídlu nebo odpočinku. Existují dva televizory se satelitním připojením (jeden v přízemí a jeden v patře). Místo, které jste 80 m fotografii pláži u moře. Neobsazeno parkování v bezprostřední blízkosti domu, cca 20 m od domu, tento malý supermarket 70 m, restaurace, bar, prádelna za poplatek (pokud chcete), s barovým stolem a židlemi s Wi-Fi připojením na internet asi 90 m od domu , hned vedle pláže. Pláž s oblázky (drobné kamínky ovál), lázeňský dům zdarma 80 m. Nemovitost se nachází v turistickém komplexu Apartmani Nečujam s ostatními domovy ve stejnojmenné zátoce. E obklopen borovicovým lesem, ale připojený k moři. Tolik zelený kolem domu, to jde s velkou větru. Přikládám pár fotek, čímž se získá představu o bytu a místě! Ani cca 80 m od domu (na pláži), které mají kavárnu s Wi-Fi. Je to rychlé řešení! Na ostrově se můžete dostat trajektem / katamaránem z Split / Splitu, několikrát denně. Trajekty nebo katamarány velmi časté v létě. Je to ostrov velmi dobře spojen s pevninou. A dobré řešení, pokud máte zájem vidět více ostrovech během dovolené od nás .... protože během dne si můžete přejít z jednoho ostrova na druhý večer a vrátit se sem znovu. Děkuji za to, že mě kontaktoval a pokud se rozhodnete pronajmout dům, máte naši pohostinnost a vítám vás v našem domě.


Apartmány Matea Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 50 m
Kapacita 16 osob

od 50 €


Odeslat dotaz

Apartmány Matea - Šolta

Jedná se o nově zrekonstruované apartmány v krásné a klidné lokalitě. Každý apartmán má kuchyň se sporákem / plynem + elektřinou, troubou, umyvadlem, lednicí, toustovačem, kávovarem, kotlem, TV-SAT, klimatizací, WIFI a 200x 160 židlemi / pohovkou a 4 židlemi. Z této kuchyně můžete jít ven na terasu s otevřeným výhledem na moře v délce 50 km. V ložnici je manželská postel, noční lampičky s noční lampou, třídílná skříň s velkým zrcadlem. Je také možné vystoupit z ložnice na terasu. Každý apartmán má vlastní terasu, takže jedna terasa je pro druhou neviditelnou. Terasa má 4místný stůl. Koupelna je také pěkně zařízená: sprchový kout s toaletou, zrcadlo, umyvadlo a ohřívač vody. Apartmány mají chodbu a každý má vlastní vstupní dveře. Apartmány mají venkovní gril k dispozici zdarma. Každý apartmán má vlastní parkovací místo. Každý apartmán má vlastní upravené plážové místo se slunečníkem! Všechny zahrnuté v ceně, stejně jako pobytová taxa. Hosté mají možnost koupit domácí olivový olej, černé víno, bílé, domácí brandy, které samozřejmě ochutnáváme jako víno.


Apartmány Mima Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

od 45 €


Odeslat dotaz

Apartmány Mima - Šolta

Byt je na kopci v obci v přízemí našeho rodinného domu. Je to jediný k pronájmu. Má dvě ložnice, plně vybavenou kuchyň a dvě terasy - jižní a severní. Hosté mohou využít venkovní gril a parkovací místo . Poloha je klidná a daleko od přístavu a mnoha restaurací a kaváren. Obec vznikla kolem hradu z 18. století, což dává vesnici zvláštní atmosféru. Můžete si vychutnat v krystalově modrém moři, stejně jako v mnoha kulturních akcích a zábavách. Vítejte!


Apartmány Nica Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 80 €


Odeslat dotaz

Apartmány Nica - Šolta

Apartmán NICA - Maslinica, ostrov Šolta leží na výsadní postavení v první řadě k moři. Byt je navržen tak, aby ubytovat až 4 osoby. Všechny pokoje mají výhled na moře. Byt je o velikosti 100 m2 + 25 m2 terasa. Dvě ložnice, koupelna, obývací pokoj a kuchyň. Byt je kompletně vybavena všemi spotřebiči, deky, ručníky, mytí atd. * Bezpečné soukromé parkoviště, * Beach Resort 20 m od bytu, * Schopnost využívat zahradu kolem domu, * venkovní sprcha v zahradě, * Plážová lehátka a slunečníky (k dispozici na vyžádání - za poplatek), * TV, SatTV, * Bezdrátové připojení k internetu * Klimatizace v obývacím pokoji / kuchyni (za poplatek), * Malá zvířata povolena (za poplatek), po dohodě s hostitelem, * Kouření je povoleno v obývacím pokoji / kuchyňskou linkou.


Apartmány Oliva Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 200 m
Kapacita 8 osob

od 22 €


Odeslat dotaz

Apartmány Oliva - Šolta

V klidné části Šešula zátoce mezi olivovníky a borovicemi k pronájmu 3 menší apartmán pro 2 až 3 osoby. Apartmány mají balkon, terasa, vlastní parkoviště, gril, WLAN internet. A1 - 3 osoby, 2 ložnice, první patro (32-48 € / den), A2 - 2 osoby, 1 ložnice, první patro (22-32 € / den) A3 - 2 + 1 osoba, 1 ložnice, přízemí, zahrada terasa, samostatný vchod: klimatizace a domácí zvířata na vyžádání (32 - 48 €)


Apartmány Palmina Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Palmina - Šolta

Apartmány jsou pro čtyři až šest osob, vysoce kvalitní a zařízených s klimatizací, TV, SAT, pračkou, myčkou mytí, gril, apod pláž se nachází přímo u domu.


Apartmány Petra Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 200 m
Kapacita 2 osob

od 35 €


Odeslat dotaz

Apartmány Petra - Šolta

Studio Apartmán Petra se nachází v klidné zátoce Krušica na ostrově Šolta, nedotčené přírodě a krásně čistého moře a klid a pohodu jsou největší výhodou tohoto ubytování pro dva. Všechna ostatní zařízení restaurace, obchody a vše ostatní jsou jen 3 km od zálivu.


Apartmány Tvrdic Honey Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 2000 m
Kapacita 12 osob

od 42 €


Odeslat dotaz

Apartmány Tvrdic Honey - Šolta

Apartmány Tvrdic se nachází na rodinném pozemku v samém srdci ostrova, mezi drsností skal a středomořské flóry. Apartmány jsou zařízeny ve středomořském stylu, mají vlastní parkovací místo, terasa, klimatizované, vybavené je W-LAN připojení k internetu


Apartmány Villa Barunesa Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 90 m
Kapacita 8 osob

od 65 €


Odeslat dotaz

Apartmány Villa Barunesa - Šolta

VILLA BARUNESA, má tři nové komfortní apartmány, A1 (2 + 2 osoby), 50m2 povrch, jedna ložnice, velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dvě koupelny, dvě klimatizace, dvě Led TV, myčka, pračka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, smootie maker. Terasa 2X5m2 s výhledem na moře. A2 (2 + 2 osoby), 50m2 povrch, jedna ložnice, velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dvě koupelny, dvě klimatizace, dvě Led televizory, myčka, pračka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, výrobce smyčky. Terasa 2X5m2 s výhledem na moře A3 (4 + 2 osoby), povrch 100m2, jedna ložnice, velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dvě koupelny, tři klimatizace, tři led TV, myčka, pračka, lednice s mrazničkou, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, smootie maker. Terasa 2X10m2 s výhledem na moře. Všechny pokoje jsou pokryty signálem WiFi zdarma. Ve dvoře je soukromé, bezplatné parkoviště, velký gril a velký soukromý bazén.


Rekreační dům Villa Maslinica Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 250 m
Kapacita 7 osob

od 150 €


Odeslat dotaz

Rekreační dům Villa Maslinica - Šolta

Krásný rodinný rekreační dům se soukromým bazénem, ​​Villa Maslinica, se nachází ve vyšší části osady, daleko od hluku přeplněných turistických destinací, takže je ideální pro volný čas a odpočinek. Vila je plně vybavená a byla nedávno zrekonstruována (2014). Je vhodný pro rodiny s dětmi a skupiny až pro 7 osob. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové a nacházejí se v prvním patře, které je klimatizované. Společné koupelny se sprchovými kouty se nacházejí v přízemí av prvním patře. Obývací pokoj s kabelovou TV a Wi-Fi se nachází v přízemí. Děti a dospělí budou nadšeni prostorem v blízkosti bazénu, kde mohou hrát stolní tenis a elektrické šipky, a to vše při poslechu hudby z Hi-Fi systému. Hosté mohou také využít zahradu, velkou terasu a otevřený bazén (běžná voda, nehřešená). K jídlu ve stínu terasy můžete využít oplocený gril a venkovní kuchyňský kout s lednicí.


Apartmány Villa Mileana Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Apartmány Villa Mileana - Šolta

Jsme nachází pouhých 10 metrů od pláže v malém městečku Stomorska na ostrově Šolta. Naše byty, které jsou navrhovány a přesně vybavené fullfil všechny potřeby hodnocení a komfort, jsou jen malou částí krásné příběhu, který skrývá za tímto historickým ostrov plný nedotčené přírody, chutné jídlo a romantických památek.


Apartmány Villa Peggy Šolta
Kategorizace ubytování

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 130 €


Odeslat dotaz

Apartmány Villa Peggy - Šolta

Villa Peggy s dům o dvou podlažích, každé patro jednoho bytu. Byty jsou pronajímány spolu na společným vchodem, dosáhnout v horním patře bytu projít do obývacího pokoje v podkroví. Apartmán A (60 m2): Ground. Skládá se ze dvou dvoulůžkových pokojů, koupelna, kuchyň (s myčkou na nádobí), obývací pokoj (satelitní TV, stereo) a co je nejdůležitější na léto, prostorná terasa (cca 30 m2) s výhledem na moře a dům s grilem. APARTMÁN B (30 m2), půdní vestavby. Skládá se ze dvou dvoulůžkových ložnic, koupelny, kuchyňkou a dvěma balkóny. Dům se nachází v malé zátoce Tepli bok a 15 metrů od moře, 500 m od malého staré rybářské vesnice Maslinica, kde jsou obchody a několik restaurací. Tepli lemují zátoky ideální pro windsurfing v důsledku větru mistral, který vždy jemně fouká, a to je důvod, proč to není nikdy příliš horká. Villa Peggy je ideální pro dvě rodiny (8 osob), kteří chtějí strávit dovolenou společně ještě odděleně.