Apartmány a ubytování v soukromí Brač - Sutivan

Sutivan je malé město a obec se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Brač, 7 km od Supetar, v Split-Dalmácie County, v Chorvatsku. Podle sčítání lidu Sutivan má 822 obyvatel a je jedním z nejmenších obcí v Chorvatsku. Sutivan je pojmenována po svatého Jana Křtitele. Obyvatelstvo se tradičně zabývají rybolovu a zemědělství, především výrobou kvalitních vín a olivového oleje. Oni stále udržují tuto tradici,...

Seřadit podle:

Apartmány Vila Anni

Brač - Sutivan

Od moře 70 m
Kapacita 16 osob

od 50 €

Apartmán Pavlovic

Brač - Sutivan

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 55 €

Last minute nabídka

Apartmány Elvis

Brač - Sutivan

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmány Vila Blanka

Brač - Sutivan

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

na vyžádání

Apartmány Tramontana

Brač - Sutivan

Od moře 40 m
Kapacita 4 osob

od 90 €

Apartmán Roza

Brač - Sutivan

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 50 €

Apartmány Jelka

Brač - Sutivan

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

na vyžádání

Apartmány Vladislavić

Brač - Sutivan

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Rekreační dům Villa Bunta

Brač - Sutivan

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmány Sea Star

Brač - Sutivan

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Dinka

Brač - Sutivan

Od moře 200 m
Kapacita 25 osob

od 40 €

Apartmán Suncica

Brač - Sutivan

Od moře 450 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Rekreační dům Sutivan

Brač - Sutivan

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

od 30 €

Apartmán Vila Palma

Brač - Sutivan

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmán Tomic

Brač - Sutivan

Od moře 200 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Rekreační dům Lučica

Brač - Sutivan

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Vila Anni ( Brač - Sutivan)

Villa Anna se nachází v klidné části města, centrum města je pouhých 300 metrů. Vzdálenost od hlavní pláže je pouhých 70 metrů. V blízkosti se nachází sportovní hřiště na fotbal, basketbal a další. Vila Anni s komfortně zařízené pokoje (apartmány) má vlastní parkovací místo, venkovní bazén, krásně zdobené restaurace pouze pro hosty. Má prádelna za poplatek. Apartmány Villa Anni jsou velmi prostorné a nabízejí veškeré pohodlí našich hostů. Všechny jsou klimatizované a vybavené satelitní TV, novým nábytkem, s výjimkou jednoho, který má výhled na bazén, všichni ostatní mají výhled na moře. V kuchyních v našich apartmány mají kuchyňské potřeby pro vaření a servírování jídel, kávovar, lednička, mrazák, varná deska, mikrovlnná trouba a varná konvice. Ve všech koupelnách je vysoušeč vlasů hotel. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Anni

Od moře 70 m
Kapacita 16 osob

Cena od 50 €

Apartmán Pavlovic ( Brač - Sutivan)

Byt se nachází v Sutivan, ostrov Brač, v domě s velkým dvorem jen pro Vás! Má dvě ložnice s manželskými postelemi a jídelnou s plně vybavenou kuchyní. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi, páry a lidi, kteří hledají místo v klidu. Hosté jsou velmi přátelští a jsou tam vždy, aby vám nabídli co nejvíce pohodlí. Dávají vám vše, co potřebujete, a také vás informují o Sutivanu a zbytku ostrova. Mohou vás také vyzvednout k rybolovu vlastní lodí (pokud je vhodné počasí). Byt se nachází v ideálním místě. 200 m od nejbližší pláže, 7 km od Supetaru, 1 hodinu jízdy autem od Bol a 45 minut trajektem od Splitu. Parkování před apartmánem můžete zdarma a během pobytu zde bezpečně opustit.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pavlovic

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 55 €

Apartmány Elvis ( Brač - Sutivan)

Nabízíme tři byty, číslo 2 a 3 v prvním patře rodinného domu a číslem 1 v samostatném domě. Jsou surounded květin a zeleně, Cousy a stinné v létě. Parkování je ve dvoře domu a jeho bezplatně. K dispozici je také otevřený gril a velký dvoře domu, že všichni hosté mohou využít. Apartmán 1 (A2 + 2) *** v samostatném domě se skládají z ložnice s dvoulůžko a dva samostatné lůžko, kuchyň, obývací pokoj a koupelna se sprchovým koutem. Apartmán 2 (A2 + 2) *** mají ložnici s dvoulůžko, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj se dvěma dalšími lůžky, koupelna se sprchou a terracce na mořskou stranu. Byt 3 (A2 + 2) *** mají ložnici s dvoulůžko a dvě další kotviště, kuchyň společně s obývacím pokojem, koupelna se sprchovým koutem a terracce na mořskou stranu. Všechny apartmány jsou klimatizované a mají SATV sadu a Wi Fi připojení k internetu. Dům se nachází nedaleko od centra města, a velmi blízko k moři a hlavní Peebleová pláže (100 m).

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Elvis

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmány Vila Blanka ( Brač - Sutivan)

Náš dům s parkováním pro 4 auta, se nachází v centru města Sutivan. Přibližně 60 m dlouhý, nádherný palmy alej vede přímo k moři. V přízemí jsou 2 apartmány s vlastními terasa, zahradní stoly a houpačky. V zahradě, ráj květin a citrusových stromů, je velký zděný gril pro příjemné grilování večery, kdykoliv k dispozici. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Blanka

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Tramontana ( Brač - Sutivan)

Byt Tramontana obsahuje: dvě ložnice s manželskou postelí. Dva balkony. Dva sprchy / WC- ohniště. Terasa se dvěma bazény, jeden s hlubokou vodou pro dospělé a mělká část pro děti. Obývací pokoj s rozšiřitelnou sofa- krásným výhledem na moře. Dva vzduch conditions.- Internet, Sat TV, domácí kino / multimediální přehrávač, kávovar, trouba, mikrovlnná trouba, vysoušeč vlasů, žehlička ... V kuchyni je také dodáván s sůl, pepř, olivový olej, ocet, cukr a káva. ..

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tramontana

Od moře 40 m
Kapacita 4 osob

Cena od 90 €

Apartmán Roza ( Brač - Sutivan)

Komfortní byt se dvěma ložnicemi, prostorným obývacím pokojem a kuchyní, který se nachází v přízemí rodinného domu v Sutivan. Byt má vlastní terasa a parkovací místo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Roza

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 50 €

Apartmány Jelka ( Brač - Sutivan)

V přízemí vily jsou dva apartmány, které jsou vhodné pro každou 5 osob, o rozloze 50 metrů čtverečních, samostatné vchody s dvěma ložnicemi, jídelna, kuchyně a koupelny, stejně jako velkého nádvoří pokryté kiwi listy, které tvoří perfektní odstín pro horké letní dny. Ve druhém patře vily má také dva apartmány, s bitovým skromnější záběry náměstí, ale s krásným výhledem, jedna ložnice (3 + 2), kuchyň, jídelna a koupelna. Všechny apartmány jsou vybaveny LCD TV, klimatizací, bezplatný přístup k internetu, a hosté také získat použít krb, který je nastaven na dvoře vily. http://apartmanijelka.com/

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jelka

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vladislavić ( Brač - Sutivan)

Komfortní apartmány se nacházejí v blízkosti moře a pláže. Apartmán 1 - 2 + 2 ***, první patro, 65 m2 velký. Byt má jednu ložnici s manželskou postelí. V koupelně je sprchový kout. Prostorná kuchyň s jídelním koutem má myčku, velkou lednicí s odděleným mrazákem, kávovar a rychlovarná konvice. Obývací pokoj má velkou pohovkou. V bytě je klimatizované a vybavené satelitní TV. Byt má velkou terasu o velikosti 15 m2 s výhledem na moře. Apartmán 2 do 4 + 1 ***, přízemí, 70 m2 velký. Byt se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů, jeden s velkým dvoučlenné postelí a druhá s oddělenými lůžky. Apartmány mají dvě terracces, na jihu a na severní straně domu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Široký kuchyň s jídelním koutem mají pračku anténu, velkou lednicí s odděleným mrazákem a kávovarem. Byt je klimatizované a vybavené satelitní TV. Byt 3-2 + 1 ***, přízemí, 30 m2 velký. Dispozice bytu tvoří samostatnou ložnici s jedním dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Kuchyňská linka je plně vybavena. Apartmán je klimatizovaný a vybavené satelitní TV. Velké parkoviště ve dvoře domu je zdarma. V blízkosti se nacházejí restaurace, obchody, kavárny a pošta se směnárnou. Celá břehu moře v blízkosti domu je velmi vhodné pro koupání.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vladislavić

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Rekreační dům Villa Bunta ( Brač - Sutivan)

Prostorný autentický kamenný dům ***, 300 let v blízkosti pláže. Dům byl postaven v původním jižní stylu, s metr silnými zdmi, které poskytují teplo v zimní a letní svěžesti do klimatizací nadbytečné. To má krásnou zahradu, nádvoří a terasy plné květin, ovocných stromů a zeleně, který poskytuje úžasnou atmosféru při denním odstínem nebo voňavé večery. Dům se skládá ze tří (3) samostatné byty + 100 m2 zahrada, opalování 30 m2 a 20 m2 bazén. Výhled na moře, nově a moderně vybavené. Dům je klimatizované a vybavené satelitní TV, internet, pračka, myčka nádobí, veškeré potřebné vybavení, ručníky a prostěradla. Parkovací stání před domem. Vše je zahrnuto v ceně, stejně jako využití bazénu. V blízkosti se nachází krásné Peebleová pláž a sportovní zařízení, a všechna ostatní zařízení v této oblasti jsou na dosah ruky. Turistická úřad, pošta, směnárna, restaurace, kavárny, obchody.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Bunta

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Sea Star ( Brač - Sutivan)

Sea Star se nachází v malém městečku Sutivan na ostrově Brač, jen pár kroků od oblázkové i písečné pláže. Sutivan centrum je 10 minut chůze od hotelu. Nemovitost nabízí klimatizované apartmány s balkonem s výhledem na Brač Bay. Všechny apartmány jsou vybaveny TV a kuchyň s myčkou, mikrovlnnou troubou a troubou. Hosté mohou využívat prostornou zahradu s grilem. Dalšími hosté mohou najít internetovou kavárnu. Návštěva majitelům olivovník farmu a včetně domácí olivový olej je to možné. Je vzdálen pouhých 5 minut jízdy autem od domu. Majitel rovněž organizuje denní výlety na pláže Zlatni Rat, jakož i pro národní parky Krka a Plitvická jezera. Sea Star Apartments je jen kousek od pizzerií, restaurací, barů a obchodů. V letních měsících každodenní trajektové spojení do Splitu jsou k dispozici. Supetar Ferry je vzdáleno 8 km. Hlavní autobusové nádraží je vzdálené 10 minut chůze. Sutivan Přírodní park je ve vzdálenosti 2 km. Ostrov nabízí mnoho památek jako je například hora Vidova Gora, Dračí jeskyně, Pláž Zlatni Rat a poušť Blaca s 16. století klášterního komplexu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sea Star

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Dinka ( Brač - Sutivan)

Apartmány Dinka se nachází v klidné části města, pouhých 150 metrů od centra města a 250 metrů od pláže. Dům má sedm apartmánů, z toho 4 apartmány (2 + 2), dva apartmány pro dvě osoby a jeden deluxe apartmá pro 4 + 1 osobu. Přijďte a naplnit svůj sen dovolenou. rodina Anibalovic

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dinka

Od moře 200 m
Kapacita 25 osob

Cena od 40 €

Apartmán Suncica ( Brač - Sutivan)

Prostorný apartmán se třemi ložnicemi, kompletně zařízený, vhodný pro pobyt 6-8 osob. Klimatizované, barbecue, parkoviště, domácí zvířata povolena. Bezplatné bezdrátové připojení na internet, k dispozici čtyři kola, volný vstup do přírodního parku Sutivan

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Suncica

Od moře 450 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Rekreační dům Sutivan ( Brač - Sutivan)

Příjezd do apartmánů je po 12:00, odjezd do 10:00. Domácí zvířata jsou zpoplatněny navíc 5 EUR za den. Cena apartmánu na 1 noc je o 50% vyšší. Možnost praní mytí servis 10 EUR. Pobytová taxa je zahrnuta v ceně. Dům je postaven v kombinaci kamene dřevo, má výjimečnou rustikální část, velký dvůr na zadní straně domu, v okruhu 100 m jsou pláže, obchod, centrum, promenáda. Supurb atmosféra kvůli umístění životního prostředí a dům, dům má přízemí a prvního patra, kde je ložnice a vstup na dvoře, v přízemí je kuchyně, jídelna a toaleta se sprchovým koutem. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Sutivan

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

Cena od 30 €

Apartmán Vila Palma ( Brač - Sutivan)

Villa Palma se nachází v blízkosti pláže zvané Bistrica, jedno z nejkrásnějších na ostrově. Je obklopen krásně upravenou zahradou (10.000 m2). Existují pouze dva byty, vybavené veškerým potřebným nádobím a jsou také klimatizované. Je k dispozici parkoviště. Z centra města Sutivan je cca 500 m.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vila Palma

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmán Tomic ( Brač - Sutivan)

Sutivan je malé městečko fishermens korunách nabízí čisté moře a pláže, stejně jako dostatečné možnosti pro rekreaci a sport. Apartmánu se čtyřmi lůžky se nachází v klidné okolí pohledu na moře. Obsahuje dvě ložnice (jedna s manželskou postelí a jedna se dvěma samostatnými lůžky), velká jídelna, kuchyň a koupelna. Appartement se nachází pouhých 200 metrů od moře, to trvá jen dvě minuty, aby si na pláž pěšky, a na Towncentre to trvá jen deset minut snadnou procházku. Appartement (50 m2) s terasou obklopen krásnejch středomořské zahradě a parkovací místo. V klidném večerních hodinách budete mít možnost udělat pěkný grilování!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Tomic

Od moře 200 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Lučica ( Brač - Sutivan)

Dům se nachází v malém městečku Sutivan na ostrově Brač v nádherné lokalitě. Naproti malé, jemné kamenitá pláž, ideální pro předčasný plavat. V blízkosti centra města Sutivan. Tradiční rybářská vesnice. Několik barů, restaurací a obchodů jsou jen pár minut chůze. Prázdninový dům Lu? Nabídka ICA krásný výhled na moře a přístav. Hosté mohou také využívat zahradu s grilem, kde si můžete vychutnat ve svém soukromí. ZÁKLADNÍ INFORMACE: Pronájem domu na dovolenou. Check in: 15:00 Check out: 10:00 Zařízení a vybavení: zahradní pláží také v blízkosti objektu: oblázková Vzdálenosti: Nejbližší pláž je vzdálena asi 10 m. Objekt je od pobřeží asi 10 m. Nemovitost se nachází v centru města.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Lučica

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Brač - Sutivan

Brač - Sutivan  - Erb Sutivan je malé město a obec se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Brač, 7 km od Supetar, v Split-Dalmácie County, v Chorvatsku. Podle sčítání lidu Sutivan má 822 obyvatel a je jedním z nejmenších obcí v Chorvatsku. Sutivan je pojmenována po svatého Jana Křtitele. Obyvatelstvo se tradičně zabývají rybolovu a zemědělství, především výrobou kvalitních vín a olivového oleje. Oni stále udržují tuto tradici, nicméně Sutivan se pomalu obrací k turistice a dnes je turistickou destinací vhodný pro rodinné, sportovní a rekreační turistiky. Více než 2000 vynikajících lůžek v soukromých domech a vilách zaručuje všem hostům bezstarostné dovolené v tomto krásném středomořského města. Vzhledem k mírné středomořské klima a různých nabídek, hosté mohou odpočívat v Sutivanu po celý rok. Zvláštní atrakcí pro hosty všech věkových kategorií je Přírodní park Sutivan, letovisko a výletní místo, které nabízí prohlídku zoologické zahrady, hřiště pro rekreaci a restaurace s vynikající výběr nápojů a pokrmů na grilu. Návštěva Sutivan a užít si mír, klid a zvláštní atmosféru ostrova Brač. Soukromé ubytování na ostrově Brač. Apartmány, pokoje a dalších turistických zařízení v Sutivan a jeho okolí. Vítejte na Sutivan na ostrově Brač!

Brač - Sutivan Předpověď počasí