Apartmány a ubytování v soukromí Dugi Rat

Dugi Rat je obec ležící mezi městy Split a Omiš a centrálním místě Dugi Rat riviéry skládající se z řady krásných původních dalmatských míst. Od východu k západu riviéry se skládá z: Duce, Dugi Rat, Orij, Mali Rat, Sumpetaru, Suhi Potok, Krilo Jesenice a Bajnice. Podél riviéře, na hory pokryté borovými lesy sestoupit do štěrku a písečné pláže, vytváří atraktivní cíl pro perfektní rodinnou dovolenou. Výjimečné...

Seřadit podle:

Apartmány Vila Mirjana

Dugi Rat

Od moře 10 m
Kapacita 22 osob

od 35 €

Apartmány Villa Kristijan

Dugi Rat

Od moře 10 m
Kapacita 27 osob

na vyžádání

Apartmány Zemunik

Dugi Rat

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

na vyžádání

Apartmány Mušac

Dugi Rat

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

od 50 €

Apartmány Renco

Dugi Rat

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

od 45 €

Apartmány Villa Toni

Dugi Rat

Od moře 20 m
Kapacita 20 osob

od 40 €

Apartmány Alja

Dugi Rat

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 50 €

Apartmány Leo

Dugi Rat

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Marin

Dugi Rat

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

od 49 €

Apartmány Petar

Dugi Rat

Od moře 300 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmány Nadija

Dugi Rat

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

Apartmány Vila Mirjana ( Dugi Rat)

Plážové apartmány Mirjana jsou okouzlující a útulný apartmánový dům nacházející se pouhých 10 m od moře. Krásná pláž Mali Rat (oblázková a betonová) je jen pár metrů od vchodu do bytu. Veškeré potřebné vybavení (obchod s potravinami, lékárna, restaurace, kavárna, pošta) jsou v docházkové vzdálenosti od domu (jen 300 m). Poloha těchto apartmánů z nich činí ideální domov daleko od domova. Nachází se mezi městy Omiš a Split, v plážové apartmány Mirjana si můžete jen lehnout a užívat si slunečného dne na pláži. Můžete však také objevit oblast a užívat si každodenního výletu nebo dobrodružné sportovní aktivity (ZipLine, rafting na řece Cetině, canyoning atd.). Dům se rozprostírá ve třech podlažích: přízemí s 2 apartmány pro hosty, první patro (plocha pro majitele) a druhé patro se 4 apartmány pro hosty. V přízemí je také plně vybavená letní kuchyně s krbem, která je k dispozici pro všechny hosty ubytované v apartmánovém domě, výborné řešení pro přípravu jídel venku a bez nutnosti použití kuchyně ve vašem bytě. K dispozici je také hlídané parkoviště u apartmánového domu. Každý apartmán v plážových apartmánech Mirjana má vlastní samostatný vchod.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Mirjana

Od moře 10 m
Kapacita 22 osob

Cena od 35 €

Apartmány Villa Kristijan ( Dugi Rat)

Villa CHRISTIAN se nachází na jedné z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží, v Sumpetar se nachází mezi dvěma perel střední Dalmácii, Splitu na západní straně a Omiš na východě. V Sumpetaru v blízkosti okresního města - Dugi Rat, jen 6 km od malebného městečka Omiš, můžete strávit bezstarostnou a příjemnou dovolenou. Výhodou tohoto místa jsou vždy (a tak je tomu dnes), čisté moře a řada oblázkových pláží a surfování, plachtění, a celá řada možností pro aktivní dovolenou (surfování, plachtění, rafting, jízda na kajaku, ...). A co je velmi důležité, budete tak blízko, ale ještě dost daleko od každodenního rychlého životního stylu a turistické destinace. Pozice, čistá voda, krásné a čisté pláže a poblíž restaurací s autentickými místními specialitami, aby Villa CHRISTIAN atraktivní a cenově dostupné. Malá vzdálenost od atraktivních turistických center (Split 15 km, 6 km Omiš, Makarska 35 km ...) jsou vhodné pro jít ven a plánoval v mnoha diskoték, restaurací a různých turistických obsahů, které oplývají v tomto regionu v turistické sezóně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Kristijan

Od moře 10 m
Kapacita 27 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Zemunik ( Dugi Rat)

Suhi Potok je malé místo na dalmatské riviéře v pobřežní oblasti historického republiky Poljica. Nachází se 20 km od druhého největšího města v Chorvatsku a hlavní turistické destinace na střední Dalmácii města Split a 6 km vzdáleném od města Omiš. To se táhne po dobu asi 1 km podél pobřeží na samém okraji moře, pod horou Mošnica. Hlavním rysem tohoto místa jsou izolovány malých zátok a písčité pláže lemované stromy tamaryšky. Soukromé domy a apartmány mají nerušený výhled na obzoru vidět na jedné straně a velké hory s středomořské flóry na straně druhé. Vzhledem k jedinečnosti své poloze Suhi Potok může být skvělou volbou pro klidnou rodinnou dovolenou, ale také velkou inspirací pro ty, kteří hledají nádechem dobrodružství, ať už na moři nebo na hory. Naše ubytování Náš dům se nachází na samém okraji moře. Nabízíme vám klidnou atmosféru a spoustu pohostinství v našich 6 komfortně zařízených apartmánech. Máme 4 apartmány se nacházejí na dvou horních patrech a dva byty v přízemí. Každý z nich je vhodný pro 3 osoby. Je zde také možnost rozšířit tuto schopnost v případě potřeby. Naše apartmány jsou kompletně zařízeny a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a mají chladicí systém. 2 apartmány mají lodžii. Každé patro má kuchyň. Je zde možnost rezervace celé patro pro větší skupiny. Parkovací místo je chápán. Nakupování a stravování Restaurace a bary se nacházejí podél hlavní silnice a jsou dostupné pěšky. Tam najdete i malé obchody, kde si můžete podle všech potřebných věcí pro Vaši příjemnou dovolenou. U větších potřeby větší nákupy jsou k dispozici v Dugi Rat, města Omiše nebo Splitu. Pro jakékoliv další otázky a potřeby, neváhejte nás kontaktovat přes náš e-mail. Budeme rádi odpoví. Očekáváme váš příchod s radostí a vzrušením, a budeme dělat vše, co je v našich silách, aby vaše dovolená příjemné a mít na paměti. Přejeme vám vřelé přivítání v našem domě.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Zemunik

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Mušac ( Dugi Rat)

Půjčujeme jako velký apartmán (72 m2) v Dugi Rat - Duce. V bytě se nachází 100 metrů od moře. Skládá se ze dvou velkých pokojů (každá z nich je jedna postel a 1 přistýlka), kuchyň, obývací pokoj (1 přistýlka, 2 koupelny a velká terasa. Byt byl zrekonstruován v loňském roce a je ideální pro dvě malé nebo jednu velkou rodinu. . byt se nachází 5 km od města Omiš, který je známý pro zeeplineu, rafting na řece Cetina velké město Split je 20 km daleko více obrázků a informací je k dispozici na adrese:. http: // www airbnb.com / pokoj / 4531325, nebo nás kontaktujte e-mailem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mušac

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

Cena od 50 €

Apartmány Renco ( Dugi Rat)

Apartmán Renco se nachází v jedné z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží, v malém místě zvaném Sumpetar poblíž Dugi Rat, který se nachází mezi dvěma perel střední Dalmácii, Splitu na západní straně a Omiš na východní straně. V Sumpetaru a nedaleko malebného městečka Dugi Rat můžete strávit bezstarostnou a příjemnou dovolenou. Výhodou tohoto místa jsou vždy čisté moře a řada oblázkových pláží a řada možností pro aktivní dovolenou (surfování, plachtění, vodní lyžování, rafting na řece Cetině, jízda na kajaku, vrazil ...). A další věc, která je velmi důležitá, budete tak blízko, ale ještě dost daleko od každodenního rychlého životního stylu a cestovního ruchu. Malá vzdálenost od atraktivních turistických center (Split 15 km, Omiš 6 km, Makarska 36 km) je convient po dobu nezapomenutelných večerů v diskotékách, restauracích a různých turistických obsahu čarodějnických hojný tuto oblast v turistické sezóně. Apartmán Renco nabízí ubytování v příjemném a plně zařízený byt. Byt se nachází na pláži, 1000 m od centra města Dugi Rat, 20 m od nejbližší restaurace a jen 30 m od nejbližšího trhu. Ubytování je vhodné pro všechny hosty, kteří chtějí strávit příjemné svátky v krásné přírodě. Ochotní domácí poskytne jim veškeré nezbytné pro strávení dovolenou v nejlepším způsobem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Renco

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

Apartmány Villa Toni ( Dugi Rat)

Nachází se 15 metrů od oblázkové pláže a 150 metrů od centra města Dugi Rat, Penzion Toni nabízí on-site pizzerie, pekárnu a cukrárnu. Free-to-use grilovací zařízení jsou k dispozici jsou k dispozici v zahradě a bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici. Všechny ubytovací jednotky mají balkon a jsou vybavené satelitní TV a klimatizací. Každý z nich je vybaven lednicí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Některé jednotky mají kuchyň. Café bar je 50 metrů a obchod s potravinami je 150 metrů od hotelu. Písčitá pláž Du? E nabízí různé vodní sporty a je 2 km daleko. Nedaleká turistická kancelář pořádá výlety do národního parku Krka a výlety do seznamu chráněných památek UNESCO Diocletians paláce. Rafting, jízda na kajaku a kanoistika mohou být organizovány v kaňonu řeky Cetiny, 4 km. Místní autobusová zastávka s linkami do Splitu a Omiš se nachází přímo u objektu. Nejbližší autobusová zastávka je v Omiši a letiště Split je 30 km daleko. kyvadlová doprava na letiště je k dispozici za příplatek. Penzion Toni nabízí bezplatné parkování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Toni

Od moře 20 m
Kapacita 20 osob

Cena od 40 €

Apartmány Alja ( Dugi Rat)

Celé první patro rodinného domu cca 90 m2, který zahrnuje dvě ložnice, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, koupelna, WC a velký balkon. Vychutnejte si kompletní vybavení bytu a zahrada s grilem a trávníkem, která je ideální pro děti na hraní nebo opalování bez zvědavých očí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Alja

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 50 €

Apartmány Leo ( Dugi Rat)

Byt Leo se nachází ve vzdálenosti 10 m od pláže a 100 metrů od centra města Dugi Rat. Byt má ložnici s manželskou postelí, kuchyň, koupelna s vanou a obývacím pokojem, kde je rozkládací proměnil dalšími dvěma lůžky, klimatizací, neomezený internet, parkoviště, zahrada a výhledem na moře, ostrov Brač a na pláži pod domem. Kavárna se nachází 50 metrů od hotelu, obchod s potravinami 150 metrů. Písečné pláže v obci Duce, 2 km od hotelu, nabízí zázemí pro celou řadu vodních sportů. V nedaleké cestovní kancelář může zařídit výlety do Národního parku Krka a prohlídky paláce, který je pod ochranou UNESCO. Rafting, jízda na kajaku a kanoistika mohou být organizovány v kaňonu Cetiny, 4 km od domu. Místní autobusová zastávka se nachází hned vedle budovy, kde si můžete chytit linky do Splitu a Omiše. Nejbližší autobusová zastávka se nachází v Omiši i Split letiště je 30 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Leo

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Marin ( Dugi Rat)

Byt se nachází na Dugoračkoj hoře, pouhých 30 metrů od pláže. Obchody, banky a další zařízení se nacházejí 700 m od apartmánu, zatímco na pláži dva bary a restaurace. V bezprostřední blízkosti města Omiš se nachází při ústí řeky Cetiny. Omiš má mnoho historických památek, které stojí za návštěvu (pevnosti Fortica a Mirabela) a nabízí také mnoho zábavných aktivit, jako jsou výlety do Radman Mills, rafting a zipline.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marin

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena od 49 €

Apartmány Petar ( Dugi Rat)

Strávit svou dovolenou v nejkrásnější části pobřeží Jaderského moře, pouhých 300 metrů od křišťálově čisté moře. Naše apartmány se nachází v malé vesnici známý pro své krásné pláže, 15 km jižně od Splitu. Vzdálenost od obchodů, plážový bar a restaurace je menší než 200 m. Vzdálenost od centra města Dugi Rat je 3 km (ordinace, supermarkety, banka, pošta, bary, pizzerie a restaurace) - spojené s byty s plážovou promenádou. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň. Můžete použít pračku a gril v zahradě. Parkování je možné před domem. Všechny apartmány mají krásný výhled na moře, pláže a nedaleké ostrovy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Petar

Od moře 300 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Nadija ( Dugi Rat)

Byt se nachází v Dugi Rat, vesnici mezi Splitem a Omiši na jadranské dálnici. Pláže jsou vynikající volbou pro rodiny s malými dětmi. V blízkosti velkých dalmatských měst (Split a Omiš) je zaručena dobrá zábava pro každého. Byt je plně vybaven. Pokoje v apartmánu jsou útulné, celý apartmán je klimatizovaný. Nabízí bezplatné Wi-Fi a veškeré potřebné vybavení, jako je kuchyňské vybavení, gril, zařízený balkon. Pláž je vzdálena 50 metrů, je to oblázkové a nabízí doprovodné stravovací zařízení: kavárna, pizzerie, restaurace a turistické zařízení: dětský vodní park, šlapadla, jet ski ... Do letiště Split 35 km na Split trajektový přístav a železnici a autobusové nádraží 14 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nadija

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Dugi Rat

Dugi Rat  - Erb Dugi Rat je obec ležící mezi městy Split a Omiš a centrálním místě Dugi Rat riviéry skládající se z řady krásných původních dalmatských míst. Od východu k západu riviéry se skládá z: Duce, Dugi Rat, Orij, Mali Rat, Sumpetaru, Suhi Potok, Krilo Jesenice a Bajnice. Podél riviéře, na hory pokryté borovými lesy sestoupit do štěrku a písečné pláže, vytváří atraktivní cíl pro perfektní rodinnou dovolenou. Výjimečné přírodní a turistické hodnota v obci Dugi Rat je písečná pláž, která je asi 3 km od Dugi Rat táhnoucí se až k hranici s městem Omiš. To bylo vytvořeno závěje písku, který přináší řeky Cetiny. Kvalitní a levné ubytování lze nalézt v soukromých apartmánech a pokojích a dobře vybavených kempech. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v Dugi Rat. Vítejte na Dugi Rat!

Dugi Rat Předpověď počasí