Apartmány a ubytování v soukromí Brač - Pučišća

Pučišća je malé město, přístav a obce v Chorvatsku, na ostrově Brač v Split-Dalmácie kraji. Obec se skládá ze tří osad: Gornji Humac, Praznica a Pucisca, a všichni mají dohromady jen něco málo přes 2000 obyvatel. Město je široce známý pro jeho řezání kamene tradice. Čistě bílý vápenec z nedalekých kamenolomů se používají při stavbě Bílého domu ve Washingtonu. Pučišća je ideálním místem pro rodinnou dovolenou...

Seřadit podle:

Apartmány Martinić

Brač - Pučišća

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Pokoje Lučica

Brač - Pučišća

Od moře 10 m
Kapacita 25 osob

na vyžádání

Apartmány Lino

Brač - Pučišća

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Penzo

Brač - Pučišća

Od moře 250 m
Kapacita 13 osob

od 50 €

Rekreační dům Feniks

Brač - Pučišća

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

od 130 €

Apartmány BAUK

Brač - Pučišća

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

od 50 €

Apartmány Martinić ( Brač - Pučišća)

Martinic Apartmány se nachází v proslulé turistické destinace s názvem Brac / Pucisca. Adresa: Veli dát 6. Vlastnosti: Výhled na moře, v blízkosti obchodů a na pláži.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Martinić

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Pokoje Lučica ( Brač - Pučišća)

Restaurace a Pansion Lučica se nachází kousek od centra města Pucisca. Místo je klidné s nádherným výhledem na pevnině a na záliv. V domě se nachází jen pár metrů od moře a má 10 pokojů. Každý pokoj má vlastní koupelnu, klimatizaci, TV a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také bezplatné parkoviště pro naše hosty, ale i pro hosty, kteří přijíždějí po moři máme zajištěné kotviště pro vaši loď. Protože jsme těsně nad mořem, před naším domem je několik malých kamenných pláží. Restaurační kuchyně nabízí vynikající kombinaci tradičních dalmatských jídel a čerstvé mořské plody vysoké kvality. Zde si můžete odpočinout a vychutnat si snídani, oběd nebo večeři na naší terase restaurace s nezapomenutelným výhledem na moře.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje  Lučica

Od moře 10 m
Kapacita 25 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Lino ( Brač - Pučišća)

Nachází se 500 metrů od centra ostrova Pučišće Bracu. Byt se nachází pouhých 100 metrů od moře. Nabízí bezplatné parkování. Byt má vlastní koupelnu a plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem. Mezi vybavení patří satelitní TV, klimatizaci a pračku. Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti. Autobusová zastávka je vzdálena 10 minut chůze od bytu. Bol letiště je 25 minut jízdy autem. Turistických příležitostí lze nalézt na Vidova Gora. Můžete také navštívit klášter Desert Blace, který se nachází na jeskyně. Slavný Zlatni rat, Bol je 30 km daleko.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lino

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Penzo ( Brač - Pučišća)

Strávit svoji dovolenou v krásném, starém kamenném domě plné detailů kamenictví. Dům byl rekonstruován v dalmatském stylu. Nachází se 300 m od moře, nabízí úchvatný výhled na krásnou Pucisca. Dům má tři apartmány a má vlastní parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Penzo

Od moře 250 m
Kapacita 13 osob

Cena od 50 €

Rekreační dům Feniks ( Brač - Pučišća)

Eco rekreační dům Phoenix se nachází v Gornji Humac na ostrově Brač. Dům je postaven na pozemku o rozloze 15 000 m2, což umožňuje příjemný pobyt bez hluku. Dům používá vítr a slunce. Užijte si čerstvý vzduch a slunce v bazénu a výhled na nedotčenou přírodu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Feniks

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

Cena od 130 €

Apartmány BAUK ( Brač - Pučišća)

Pronajmu 4 byty. V Pucisca na ostrově Brač. Apartmány jsou nově zařízené a vybavené. První apartmán má 4 lůžka (jedna manželská postel a jedna na patře), zatímco ve 2. a 3. patře jsou tři lůžka (jedna manželská postel a jedna přistýlka). Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a mini kuchyňku. Je vybaven karaoke přehrávačem a televizí. Každý apartmán má balkon s výhledem na moře a pláž, která je 50 m od domu. Parkoviště a gril k dispozici! Máme bazén, letní terasu s letní kuchyní, parkoviště, wifi. V hlubokém severním zálivu ostrova Brač se nachází krásné místo Pucisca. Harmonicky postavený kamenný dům s kachlovými bílými střechami dodává místu zvláštní kouzlo a zvláštní středomořskou atmosféru. Vítejte na ostrově Brač a Pucisca!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány BAUK

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Brač - Pučišća

Brač - Pučišća  - Erb Pučišća je malé město, přístav a obce v Chorvatsku, na ostrově Brač v Split-Dalmácie kraji. Obec se skládá ze tří osad: Gornji Humac, Praznica a Pucisca, a všichni mají dohromady jen něco málo přes 2000 obyvatel. Město je široce známý pro jeho řezání kamene tradice. Čistě bílý vápenec z nedalekých kamenolomů se používají při stavbě Bílého domu ve Washingtonu. Pučišća je ideálním místem pro rodinnou dovolenou daleko od městského hluku a davy lidí. Zde si můžete vychutnat nádhernou přírodu. Můžete swimm v křišťálově čisté vodě v mnoha krásných pláží v oblasti. Luke jsou nejkrásnější zátoce na severní straně ostrova Brač, hluboko do země, která se nachází mezi Pucisca a Povlja, s pěti plážemi, chráněné před všemi větry. Pokud navštívíte Pučišća, objevíte malou středomořskou šperk, a vy jistě ocení kuchyni, která zahrnuje dalmatské speciality, jehněčí maso, víno a olivový olej. Máte-li rádi aktivní dovolenou, zde jsou ideální podmínky pro jízdu na kole, surfování, paragliding, vodní sporty a potápění. Soukromé ubytování v Pucisca, ostrov Brač - apartmány, pokoje, rekreační domy k pronájmu. Velký výběr ubytování v soukromí za nízké ceny bez provize. Vítejte na Pucisca na ostrově Brač!

Brač - Pučišća Předpověď počasí