Apartmány a ubytování v soukromí Stanići

Stanići je malé turistické městečko v hrabství Split-Dalmácie v Chorvatsku. To se nachází pouhých 5 km jihovýchodně od města Omiš podél pobřeží na strmých svazích Omiš Dinara. Je součástí známého Omiš riviéře, která se táhne od města Omiš, až Brela nebo Makarské riviéře. Strmé svahy nabízejí krásný výhled na mnoha malých oblázkových pláží a zátok, křišťálově čisté moře a ostrov Brač. Nad novější...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Stanići

Seřadit podle:

Apartmány Vučak

Stanići

Od moře 30 m
Kapacita 16 osob

od 35 €

Apartmány Adriatophouse

Stanići

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

od 45 €

Apartmány Sunny

Stanići

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

od 65 €

Apartmány Mlikota

Stanići

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

od 35 €

Apartmány Helvetia

Stanići

Od moře 550 m
Kapacita 11 osob

od 50 €

Apartmány Jelena

Stanići

Od moře 200 m
Kapacita 9 osob

od 60 €

Apartmán Brajki

Stanići

Od moře 400 m
Kapacita 8 osob

od 100 €

Apartmány Kati

Stanići

Od moře 700 m
Kapacita 12 osob

od 50 €

Apartmány Boja

Stanići

Od moře 70 m
Kapacita 21 osob

od 45 €

Apartmány ABA

Stanići

Od moře 300 m
Kapacita 11 osob

od 25 €

Apartmány Karla

Stanići

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Rekreační dům Villa Bernarda

Stanići

Od moře 700 m
Kapacita 10 osob

od 170 €

Rekreační dům Villa 01

Stanići

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 500 €

Apartmány Karla

Stanići

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 70 €

Apartmány Vučak ( Stanići)

Zvláštní výhoda pro věřící, kteří jdou na tradiční latinské mše. V neděli se v kapli sv. Jeronýma (FSSPX) ve Splitu podávají omše v 9:00 nebo 18:00. Zveme vás, abyste strávili svoji dovolenou v našich apartmánech na Stanici - Omišská riviéra. Každý z našich apartmánů je jeden podlaží uvnitř soukromého domu, který se nachází v první řadě domů u moře, ze které jsou vzdálené třicet metrů a všechny čtyři mají výhled na moře. Každý apartmán, soukromé ubytování, má terasu nebo balkon a každý apartmán má jedno parkovací místo na soukromém parkovišti. Parkování je hned pod Jadranskou dálnicí. Apartmány Chorvatsko. Apartmány "Vučak", apartmány Omiš, se nacházejí ve Stanici, na Omišské riviéře, 5 km jižně od Omiše směrem na Makarskou a 30 km od Splitu. Stanici a další místa podél riviéry se nacházejí mezi Jaderským mořem a pohořím Mosor a jsou zdobeny čistými plážemi, které se táhnou v souvislém sledu pod horským masivem pokrytým borovými lesy. Zeleň, čistý vzduch, mírné klima a krásný výhled na moře a ostrovy. Moře je modré a čisté, pláže jsou klidné a uklizené. Můžete se najíst v jedné z restaurací: Borovina, Sun City a Espagna. Můžete nakupovat v jednom ze dvou obchodů nabízejících čerstvý chléb, ovoce, zeleninu ... Nejbližší trh, banka a lékař se nacházejí v Omiši

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vučak

Od moře 30 m
Kapacita 16 osob

Cena od 35 €

Apartmány Adriatophouse ( Stanići)

Dům se nachází na klidném místě, pouhých 50 m od pláže. Všechny 5 apartmány jsou nové a moderně zařízené a mají krásný výhled na moře. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň a lednici s mrazákem. Kromě toho, apartmány mají satelitní TV CD přehrávač a klimatizaci nebo ventilátor. Prádlo je vyrobeno k dispozici. Je k dispozici parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Adriatophouse

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

Cena od 45 €

Apartmány Sunny ( Stanići)

Moderní apartmány dům v Stanići, krásné vesnici nedaleko Omiše. Mimo hluk a denní dopravní zácpy, apartmány jsou umístěny v těsné blízkosti moře a oblázkové pláže, s krásným výhledem na moře. Soukromé parkování nad domem je zajištěna pro všechny hosty. Všechny apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň, jídelnu, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV, Wi-Fi, koupelnou a terasou s nádherným výhledem na moře. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání. Pokud si chcete vyzkoušet na přípravu grilované dalmatské speciality, za předpokladu, že použití grilu. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sunny

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

Cena od 65 €

Apartmány Mlikota ( Stanići)

Apartmány Mlikota se nacházejí ve Stanići, malé vesnici 5 km od Omiše, ideální pro dovolenou. Omiš je malebné městečko se středomořskou atmosférou u ústí řeky Cetiny. JE TO JEDINEČNÁ POLOHA OBLOKOVANÁ HORAMI, ŘEKOU A MOŘEM. Stanići mají svou vlastní velkou pláž (Velika Luka) a několik menších pláží. Naše apartmány se nacházejí v rodinném domě, který má dvě podlaží, zahradu, parkovací místo pro každý apartmán. Apartmány jsou pro 4 osoby a mají vlastní terasu nebo balkon. Parkovací místo je zahrnuto v ceně. Jsou moderně vybavené, klimatizace, TV, wi-fi. Nejbližší pláž je vzdálená 100 m a v okruhu 4 km jsou krásné oblázkové a písečné pláže (Omišská riviéra), stejně jako různé letní akce a noční zábava.Obchod, café bar, restaurace, bankomat, autobusová zastávka 400m od apartmánu. Parkovací stání je před domem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mlikota

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

Cena od 35 €

Apartmány Helvetia ( Stanići)

Apartments Helvetia se nachází ve městě Stanići, nedaleko města Omiš. Apartmány Helvetia jsou nově zrekonstruované luxusní apartmány s krásným výhledem na moře. Apartmány jsou pohodlné a prostorné a mají velké terasy, ze kterých si můžete vychutnat krásný výhled na moře a ostrovy. Každý apartmán má plně vybavenou a moderní kuchyň. Stůl a židle, WC se sprchou a pračkou. Pokoje jsou krásně a moderně zařízené s TV s plochou obrazovkou. Apartmány jsou klimatizované a mají Wi-Fi pro všechny naše hosty. Na pozemku máme také soukromé parkoviště a jsme vám k dispozici pro jakékoli potřeby. Pláž je 500 metrů od domu a je velmi pěkně zdobená veškerým vybavením, které potřebujete pro pohodlnou dovolenou. Pokud si chcete odpočinout a dobře se k nám dostat, garantujeme vám příjemnou dovolenou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Helvetia

Od moře 550 m
Kapacita 11 osob

Cena od 50 €

Apartmány Jelena ( Stanići)

Objekt se nachází nad druhým řadovým domem s vlastním parkovištěm. Obklopen zelení, je v klidném prostředí. Nachází se v centru města přímo v restauracích, trzích, trzích a autobusových nádražích. Apartmány jsou plánovány pro rodiny a mladé lidi. Těšíme se na Váš příjezd do našeho zařízení a budeme usilovat o to, aby Váš pobyt byl příjemnější.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jelena

Od moře 200 m
Kapacita 9 osob

Cena od 60 €

Apartmán Brajki ( Stanići)

Náš dům se nachází v jedné z nejkrásnějších částí pobřeží Jaderského moře, v malém místě Stanići 4 km od Omiše směrem na Makarskou, Krásná pláž je vzdálena jen 200 m, restaurace 50 m, pizzerie a trh 50 m. Ve Stanići můžete strávit příjemnou a pohodlnou dovolenou. Moře čisté, pláže klidné a upravené a vzduch svěží. Pokud chcete, můžete strávit i aktivní dovolenou (rafting na řece Cetina, windsurfing, plachtění, vodní lyžování, canyoning, kyaking, zipline, volné lezení,..). Nabízíme Vám apartmán pro 6-9 osob. Apartmán Brajki je plně zařízený, pohodlný a moderní apartmán se třemi ložnicemi (2, 2, 2+2), dvěma koupelnami, jídelnou, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a plně vybavenou kuchyní, balkonem s výhledem na moře a do zahrady. Vítejte:)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Brajki

Od moře 400 m
Kapacita 8 osob

Cena od 100 €

Apartmány Kati ( Stanići)

Apartmán se nachází na malém místě Celine, jen pár km jižně od města Omiš, známého pro historii pirátů a jednoho z nejoblíbenějších destinací v Chorvatsku. V okolí Omiše je velké množství všech druhů pláží. Toto je jedinečné místo, kde se setkali s mořem, řekou a horami. To je ideální místo, pokud máte rádi aktivní dovolenou nebo jen potřebujete odpočinek a zábavu. Omiš poskytuje mnoho aktivit, jako je rafting na řece, jednodenní výlet lodí na ostrovy, turistika, horolezectví, horské stezky, plavba lodí, potápění a mnoho dalších. Také si můžete užít spoustu zábavy se svými dětmi v pěkném zábavním parku. Byt je tak daleko od hluku města a dopravy, ideální pro pokládku a poslech zvuku přírody. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na otevřené moře, kde můžete v horkých letních dnech trávit čas Děti jsou vítány!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kati

Od moře 700 m
Kapacita 12 osob

Cena od 50 €

Apartmány Boja ( Stanići)

Apartmány Boja se nacházejí v krásném turistickém místě Stanici nedaleko Omiše. Náš dům má pět bytů. Máme jeden apartmán až pro 6 osob, 2 apartmány až pro 5 osob, jeden apartmán až pro 3 osoby a jedno studio apartmán pro dvě osoby. Naši hosté mají parkování u domu a grilování. Všechny apartmány jsou dobře vybaveny bezplatným WiFi internetem a klimatizací. Krásné pláže s plážovými bary se nacházejí těsně pod domem a jsou vzdálené jen asi 70 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Boja

Od moře 70 m
Kapacita 21 osob

Cena od 45 €

Apartmány ABA ( Stanići)

Apartmány se nacházejí na klidném místě Stanići, nedaleko Omiše. Čeká vás nezapomenutelná dovolená s dobrými hostiteli, kteří jsou tu, kdykoli něco potřebujete. Apartmány obsahují vše, co potřebujete. V okolí jsou všechny druhy aktivit, které zajišťují dobrou a nezapomenutelnou zábavu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány ABA

Od moře 300 m
Kapacita 11 osob

Cena od 25 €

Apartmány Karla ( Stanići)

POPIS BYTU: Obsah apartmánu: Dvě ložnice s manželskou postelí, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, terasa s výhledem na moře, koupelna. Ze zařízení je klimatizace, mikrovlnná trouba, myčka a bezdrátové připojení k internetu WiFi / LAN. Poznámka: Apartmán může pojmout až 7 osob. Použití klimatizace je neomezené a bezplatné. APARTMÁN KUCHYNĚ: V kuchyni se nachází elektrický vařič, plynový sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, pračka, chladnička (190 litrů) a mrazák (60 litrů). Sklenice, šálky, nádobí, pánve, hrnce, kuchyňské utěrky a další kuchyňské potřeby pro přípravu všech druhů potravin a nápojů jsou také zahrnuty. NÁKLADY A JINÉ: Počet hostů do té doby neovlivní cenu bytu. V ceně ubytování je zahrnuta klimatizace, plyn, teplá voda a elektřina. Pobytová taxa je také zahrnuta v ceně a nevznikají žádné dodatečné náklady. Při odjezdu nejsou hosté povinni vyčistit apartmán.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Karla

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Rekreační dům Villa Bernarda ( Stanići)

Dům s bazénem pro max. 10 osob s krásným výhledem na moře a ostrov Brač, 10 minut od pláže.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Bernarda

Od moře 700 m
Kapacita 10 osob

Cena od 170 €

Rekreační dům Villa 01 ( Stanići)

Luxusní vila - Villa 01 poskytuje pohodlné a luxusní ubytování s pěti hvězdičkami. Vila nabízí soukromý bazén, vířivku, saunu, posilovnu. Vila se nachází v blízkosti moře, jen 140 m od pláže. Nachází se v malém dalmatském turistickém letovisku Stanići, pouhých 5 km od historického města Omiš. Vila má 400 m2 obytného prostoru a rozkládá se na 3 podlažích: přízemí, první a druhé patro. Hosté si mohou vybrat jednu ze čtyř vkusně zařízených pokojů s vlastní koupelnou. Vila je plně vybavena, aby byl váš pobyt pohodlný a bezstarostný. Nenechte si ujít šanci a užijte si pobyt ve vile 01!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa 01

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 500 €

Apartmány Karla ( Stanići)

APARTMÁNY KARLA A1 (4+2) 100m2 2 ložnice, 2 koupelny, velká kuchyň a milující pokoj, balkon. A2 (2+2) 50m2 2 ložnice, koupelna, kuchyň, terasa.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Karla

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Stanići

Stanići  - Erb Stanići je malé turistické městečko v hrabství Split-Dalmácie v Chorvatsku. To se nachází pouhých 5 km jihovýchodně od města Omiš podél pobřeží na strmých svazích Omiš Dinara. Je součástí známého Omiš riviéře, která se táhne od města Omiš, až Brela nebo Makarské riviéře. Strmé svahy nabízejí krásný výhled na mnoha malých oblázkových pláží a zátok, křišťálově čisté moře a ostrov Brač. Nad novější části obce, tam je stará vesnice Stanici asi 300 metrů od moře, kde jsou stále dobře zachovalé staré kamenné domy. Zde se vesničané se zabývá především rybolov a zemědělství, ale po vybudování hlavní Jaderské silnice v roce 1962. pomalu začal rozvíjet cestovní ruch tím, že staví moderní domy a byty podél pobřeží. Dnes Stanici je velmi známé turistické destinace populární pro své atraktivní pláže, jako je Tice, Zavode, znásilnění a Velika Luka a pro klid a pohodu nabízené všechny hosty a návštěvníky. Milovníci aktivní dovolené v nejbližším Omiš a kaňonu Cetiny mají k dispozici celou řadu aktivit jako je pěší turistika, rafting, horolezectví, zip-line, jízda na kajaku, jízda na kole ... Všichni ti, kteří mají rádi dobrou noc ven, doporučujeme návštěvě V blízkosti Omiš a Makarska. Návštěva Stanići, tento atraktivní vesnička v dobře známém Omišské riviéry, a strávit svou dovolenou na krásné a čisté pláže oblázky, dostatek slunečního svitu, klid a pohodu. Vyhledávat levné ubytování v Stanici. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Stanići!

Stanići Předpověď počasí