Apartmány a ubytování v soukromí Brač - Postira

Postira je malé dalmatské město a obec na ostrově Brač, v Split-Dalmácie County, v Chorvatsku. Je ocated na severní pobřeží ostrova Brač, osm kilometrů od hlavního ostrova přístav Supetar. Mnoho archeologických nalezišť svědčí o dlouhé historii Postiry, a například pod farního kostela svatého Jana Křtitele byl objevili pozůstatky raně křesťanské baziliky ze 6. století. Populace Postira jsou tradičně zabývají rybolovu,...

Seřadit podle:

Apartmány Šantić

Brač - Postira

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Duje

Brač - Postira

Od moře 200 m
Kapacita 2 osob

od 45 €

Apartmány Matulic

Brač - Postira

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Splitska Arapović

Brač - Postira

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmány Meter

Brač - Postira

Od moře 70 m
Kapacita 25 osob

od 32 €

Apartmány Neppa

Brač - Postira

Od moře 350 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Apartmány Galetović

Brač - Postira

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Apartmány Diana

Brač - Postira

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Julija

Brač - Postira

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Mare & Amore

Brač - Postira

Od moře 40 m
Kapacita 5 osob

od 45 €

Rekreační dům Veli brig

Brač - Postira

Od moře 1.5 km
Kapacita 6 osob

od 120 €

Apartmány Matulić

Brač - Postira

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

od 35 €

Apartmány Janez

Brač - Postira

Od moře 300 m
Kapacita 18 osob

od 45 €

Apartmány LUNA

Brač - Postira

Od moře 40 m
Kapacita 6 osob

od 110 €

Rekreační dům Dolka

Brač - Postira

Od moře 2 km
Kapacita 8 osob

od 80 €

Apartmány Ruzmarin

Brač - Postira

Od moře 20 m
Kapacita 15 osob

od 73 €

Apartmány Banić

Brač - Postira

Od moře 30 m
Kapacita 16 osob

od 30 €

Apartmány Šantić ( Brač - Postira)

Byt je 100 m2. Má 3 ložnice, 1 jednolůžkový pokoj, 2 koupelny, plně vybavená kuchyň, jídelna, obývací pokoj a terasu o velikosti 30 m2. Byt je klimatizován, má Wi-Fi, TV, gril a parkoviště. V blízkosti se nacházejí fotbalové a basketbalové hřiště, a v blízkosti stávajících stezek vhodných pro běh a cyklistiku.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Šantić

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Duje ( Brač - Postira)

Apartmán Duje se nachází v okrajové části Mala Lozna, klidném místě, obklopen borovicovým lesem, který je ideální pro odpočinek a relaxaci. Hlavní silnice, jsme spojeni s místem (do centra 1 km) a písečné zátoce ideální pro děti a širokou škálou (2 km). Na spodní straně domu 200 m od pláže jsou Mala Lozna, což je také atraktivní pro koupání a relaxaci. Byt je nový, jak lze vidět na našich obrázcích. Byt se skládá z (ubytování pro 2 osoby) pokoj (další ubytování pro 2 osoby), WC, kuchyní a balkony s výhledem na moře ložnice, obývací. Vstupné je samostatným a nezávislým.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Duje

Od moře 200 m
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

Apartmány Matulic ( Brač - Postira)

Byt se nachází v klidné turistické místo Postira na ostrově Brač v Chorvatsku. Na ostrově Brač je také spojen každodenní trajektové lince ze Splitu. Ve Splitu můžete přijít autem, letadlem, autobusem, vlakem, lodí .... V přístavu Split, které potřebujete k vyhledávání Jadolinija a tam si můžete koupit lístek na trajekt ze Splitu do Supetaru. Za 50 minut příjemné jízdy vás přijde na ostrově Brač, do přístavu Supetar. Výjezd z trajektu na kruhovém objezdu odbočit doleva a jet po dobu 15 minut (9 km) Přijedete v Postira v apartmánovém Matulić, kde jsem vás očekávají. Byt je luxusně zařízen. To má klimatizaci, satelitní TV, myčka, pračka, kávovar, atd Nabízí možnost použití grilu, bezplatné parkoviště pro hosty se nachází ve dvoře. V domě se nachází 5 minut chůze od nejbližší oblázkové populární a rockové pláže, zvané MOLO Lozna, 15 minut chůze do města, 150 metrů k nejbližšímu supermarketu. V bezprostřední blízkosti bytu je několik pláží. Jsou obklopeni borovice, olivovníky, vhodné pro pěší turistiku. 3 kilomet od hotelu je písečná pláž Lovrečina a atraktivní pláž Zlatni rat v Bolu, jeden z nejkrásnějších na Jadranu. Křišťálově čisté vody je ideální pro koupání a šnorchlování. Můžete si pronajmout loď, nebo jít na výlet s organizovanou výlet na sousední ostrov Hvar, Cetina Omiš a sjíždění řeky na raftu, do města Trogir, Split, Solin, Dubrovník a dalších velmi zajímavých historických a kulturních památek. Pohodlné, klimatizované apartmány nabízí možnost 4 dospělé osoby a 2 děti. Byt je nově zařízen a skládá se ze dvou dvoulůžkových ložnic (jedna s výhledem na moře), a třetí lůžko je v obývacím pokoji a za příplatek. Velmi prostorný obývací pokoj s dobře vybavenou kuchyní a obývacím pokojem dveře vedoucí na velkou terasu s výhledem na moře. Domácí zvířata nejsou povolena. Čas příjezdu je od 14:00, odjezd 10:00 Když jste udělali potvrzení rezervace je povinen zaplatit 150-200 eur vkladu na náš účet. To je ideálním místem pro odpočinek a rekreaci. Vítejte.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Matulic

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Splitska Arapović ( Brač - Postira)

Krásný byt v jižním stylu, se nachází v klidné vesnici Splitska. Se nachází sedm kilometrů od města Supetar. Splitska je místo bohatá s krásnými plážemi na každém kroku. Byt má velkou ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma přistýlkami, plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a terasa s výhledem na moře ... Byt se nachází jen pár metrů od moře, obchodů, kaváren a restaurací asi sto metrů. Splitska se vám bude líbit klid, krásné pláže a jemné dalmatské kuchyně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Splitska Arapović

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Apartmány Meter ( Brač - Postira)

Apartmány Meter se nacházejí u borového lesa, v nejatraktivnější turistické části Postira. Obklopené středomořskými rostlinami poskytují ideální místo k odpočinku. Přímo na pláž vede krátká stezka a do centra se dostanete za 4 minuty pěšky. Z terasy je krásný výhled na moře, Split, Omiš a okolí. Apartmány Meter mají vlastní parkoviště, nové, moderní a plně vybavené pokoje a apartmány, které jsou přizpůsobeny rodinám a mladým lidem. Všechny apartmány mají přístup na terasu se stoly, lehátky, slunečníky a tam je venkovní sprcha, stolní tenis, peka, gril a další doplňkové vybavení. Apartmány Meter jsou různých velikostí, od studiových apartmánů pro 2 osoby až po apartmány pro celkem 5 osob. Všechny apartmány mají samostatnou kuchyň a koupelnu a výstup na společnou terasu a některé mají vlastní terasu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Meter

Od moře 70 m
Kapacita 25 osob

Cena od 32 €

Apartmány Neppa ( Brač - Postira)

Apartmány Neppa nabízí 2 luxusní apartmány. AP - 6 má 3 ložnice, kuchyň, obývací pokoj, koupelna, terasa, balkon, sat - tv, wi-fi, klimatizace ... Ap - 4 má 2 ložnice, kuchyň, koupelna, terasa, sat - tv, wi-fi, klimatizace ..... K dispozici je gril s velkým stolem pro 10 osob, masážní bazén, stinné parkoviště. S námi můžete ochutnat domácí víno, vynikající olivový olej a domácí koláče nejvyšší kvality.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Neppa

Od moře 350 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Apartmány Galetović ( Brač - Postira)

Byty Galetovic se nachází v klidné části města Postira na severní straně ostrova Brač. 200 metrů od krásné oblázkové pláže. Parkovacích míst pro každý byt. Dům má dva apartmány, a gril dům. Apartmán 1 (4 0) Skládá se z kuchyně / obývací pokoj / jídelna, 2 ložnice, 1 koupelna. Vlastnosti: pračka, klimatizace, digitální TV se satelitním příjmem, DVD, Wi-Fi, zahradní nábytek kuchyně Kuchyňské nádobí, elektrický sporák, elektrická trouba, kávovar Apartmán 2 (4 + 2) se skládá z kuchyně, obývací pokoj / jídelna, 2 ložnice, 1 koupelna. Vlastnosti: pračka, klimatizace, digitální TV se satelitním příjmem, DVD, Wi-Fi, zahradní nábytek kuchyně Kuchyňské nádobí, elektrický sporák, elektrická trouba, myčka nádobí, kávovar

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Galetović

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Apartmány Diana ( Brač - Postira)

Byt se nachází v Postira v severní části ostrova Brač. Je umístěn v centru města v těsné blízkosti vše, co potřebujete. Nejbližší oblázková pláž je vzdálena asi 30 m vzdálenost. Je to skvělé místo pro rodiny s dětmi, protože se nachází v klidné ulici bez provozu. Tento kouzelný byt může ubytovat 4 osoby. Také to má velkou terasu a vlastní parkovací místo.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Diana

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Julija ( Brač - Postira)

Apartmán Julija se nachází v centru Postira, na severní straně ostrova Brač. 50 m od písečné pláže a od centra. Je umístěn v klidné ulici, a jako takový je vhodný pro rodiny s dětmi. Byt se skládá ze 2 ložnice, koupelna, obývací pokoj, kuchyň a terasa. Hosté mohou využívat kol, dle dohody.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Julija

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmány Mare & Amore ( Brač - Postira)

Pronájem bytů na ostrově Brač. Místo je ideální v blízkosti centra města. Speciální předsezónní až 4.7. pouze 45 EUR. Apartmány jsou nové konstrukce a pěkně vybavené s dokonalým výhledem na město a moře. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: linoloncar1999@gmail.com

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mare & Amore

Od moře 40 m
Kapacita 5 osob

Cena od 45 €

Rekreační dům Veli brig ( Brač - Postira)

Eco Rekreační dům "Veli Brig" se nachází nad krásným písečným zálivem Lovrečina na ostrově BRAC, který zahrnuje bar a restauraci. Dům je postaven na pozemku o rozloze 20 000 m 2, což umožňuje úplné soukromí. Dům je napájen elektrickou energií pomocí solárních panelů. Na pozemku je bazén (6 m x 4 m) se 2 lehátky a velký modulární nábytek pro relaxaci. Terasa s kvalitním nábytkem pro stolování s výhledem na olivový háj (ve vzdálenosti můžete vidět moře). Dolní terasa se stolem a lavičkami v přírodním stínu, gril ... Ve spodním patře domu je kuchyň s obývacím pokojem a koupelnou, zatímco v horním patře jsou dvě ložnice, z nichž každá má manželskou postel + 1 přistýlku. Objekt je většinou oplocen kamínkem. Dům se nachází 3000 metrů od Postiry, kde jsou obchody, restaurace, galerie, pošta, lékárna, 9000 m Pučišća, 15000 m kvůli Bolu. Dům je ideální pro rodinnou dovolenou a pro lidi, kteří hledají klid a soukromí, přičemž veškerý obsah je snadno dostupný za 15 minut. Autem.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Veli brig

Od moře 1.5 km
Kapacita 6 osob

Cena od 120 €

Apartmány Matulić ( Brač - Postira)

Nově zrekonstruovaný byt ve starém kamenném domě 30m od moře, v klidné ulici. Byt je plně zařízený a vybavený (klimatizace, SAT-TV). Skládá se ze ložnice, koupelny, kuchyně s obývacím pokojem a balkonu

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Matulić

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

Cena od 35 €

Apartmány Janez ( Brač - Postira)

Vážení hosté, především děkujeme za návštěvu našich webových stránek. Naše krásné nové apartmány se nacházejí v atraktivní části města Postira na ostrově Brač. Posstir je okouzlující město ležící 10 km od Supetaru a trajektového přístavu a ideální volbou pro vaši dovolenou. Existuje spousta restaurací, barů, pizzerií, pekařů, bank atd. Náš dům se nachází v části města Molo lozna lll a je založen na malém kopci. Tato poloha dává naší vesnici úchvatný panoramatický výhled na Jaderské moře, nejkrásnější ostrov Brač, velmi blízko Splitu a jeho památek. Postira - romantická rybářská vesnice (doslova nové údolí vína) nabízí skutečně jedinečné výhledy: křišťálově čisté moře, zelené okolí s krásnými lesy a středomořským podnebím, všechny vás zve k relaxaci a příjemnému pobytu, Nabízíme Vám charterové čluny, rolníky, kajaky, kajaky, skútry ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Janez

Od moře 300 m
Kapacita 18 osob

Cena od 45 €

Apartmány LUNA ( Brač - Postira)

Apartmán LUNA, který se nachází v tradičním dalmatském domě v CENTRU Postira, poskytuje veškeré pohodlí, které potřebujete pro dokonalou dovolenou. ⛵ Všechny pokoje v domě jsou klimatizované! Doufáme, že máme tu čest být vaším hostitelem a splnit všechna vaše očekávání. VÍTEJTE!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány LUNA

Od moře 40 m
Kapacita 6 osob

Cena od 110 €

Rekreační dům Dolka ( Brač - Postira)

Rekreační dům Dolka v Dol, malé a klidné vesnici na ostrově Brač, jen 2 km od Postiry. Na severním pobřeží ostrova Brač se nachází malá rybářská vesnice Postira. Četné kamenné domy a úzké ulice poskytují autentickou dalmatskou atmosféru. Na kopci Glavice byly postaveny první náhrobky, kde byl postaven kostel Jana Křtitele. Kdysi rybářské a horské místo je dnes idylickým místem pro odpočinek mnoha turistů z celého světa. Bohatá nabídka ubytování v hotelech, apartmánech a pokojích spolu s nevyhnutelnými nedalekými zátokami Lovrečin a Konopjikovo, Postira jsou turistickou destinací, kde budete relaxovat tělo i ducha. Poštovní restaurace a taverny zajistí, že vaši středomořská kuchyně a kvalitní brakické víno zpříjemní Vaši zkušenost.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Dolka

Od moře 2 km
Kapacita 8 osob

Cena od 80 €

Apartmány Ruzmarin ( Brač - Postira)

Můžeme poskytnout 3 apartmány, které se nacházejí ve dvou různých budovách, s velkým dvorem pro parkování. Zastrčené zeleně, 20 metrů od moře, v krásné zátoce, apartmány jsou asi 10 minut chůze od centra obce. Nabízíme pronájem našich apartmánů přímo našim hostům bez jakéhokoli zprostředkování agentur a podobně. Týdenní výměna prádla je zahrnuta v ceně. Všechny apartmány mají pračku, bezdrátové připojení a TV SAT.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ruzmarin

Od moře 20 m
Kapacita 15 osob

Cena od 73 €

Apartmány Banić ( Brač - Postira)

Apartmány Banić Postira se nachází na ostrově Brač, největším dalmatském ostrově o rozloze 395 km2. Od Splitu se nachází 7 námořních mil a je spojeno častými trajektovými linkami. Na ostrově je 22 míst. Obyvatelstvo se zabývá cestovním ruchem, rybolovem a zemědělstvím. Má 13 000 obyvatel. Apartmány Banić pronajímají 4 apartmány a 1 studiový apartmán. Apatman 1 pojme 2 +1 osoby. Nachází se v přízemí. Apartmán 2 může ubytovat 2 + 2 osoby. Studio 3 může ubytovat 2 osoby. Apartmán 4 může ubytovat 2 + 2 osoby. Apartmán 4 může ubytovat 2 + 1 osoby. Domina Dučac House se nachází v olivovém háji nedaleko písečné pláže Lovrečica, 1500 metrů od hotelu. 2 + 1 osoby

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Banić

Od moře 30 m
Kapacita 16 osob

Cena od 30 €

Turistický průvodce - Brač - Postira

Brač - Postira  - Erb Postira je malé dalmatské město a obec na ostrově Brač, v Split-Dalmácie County, v Chorvatsku. Je ocated na severní pobřeží ostrova Brač, osm kilometrů od hlavního ostrova přístav Supetar. Mnoho archeologických nalezišť svědčí o dlouhé historii Postiry, a například pod farního kostela svatého Jana Křtitele byl objevili pozůstatky raně křesťanské baziliky ze 6. století. Populace Postira jsou tradičně zabývají rybolovu, zemědělství a nověji v cestovním ruchu. Místní produkty se vyznačují vysokou kvalitou, zejména olivového oleje a vína. Turistická nabídka v Postira je založena na ubytování v 3 hotelů, penzionů a četné bytů v soukromých domech je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. V okolí města se nachází několik menších zátok s písečnými, kamenitými a oblázkovými plážemi obklopenými borovicemi. Lovrečina je jedna z nejkrásnějších písčitých oáze na celém ostrově Brač. Kromě slunce, krásné pláže a čisté moře Postira nabízí svým hostům, sportovní a rekreační aktivity, organizované výlety do vesnice Dol a další atrakce na ostrově, a zábavní akce v kulturním Postira létě. Návštěva Postira na ostrově Brač a najít levné apartmány a pokoje v soukromém a ubytování cítit atmosféru malého dalmatského ostrova města a laskavost jeho obyvatel. Vítejte na Postira na ostrově Brač!

Brač - Postira Předpověď počasí