Apartmány a ubytování v soukromí Jesenice

Krilo Jasenice malé turistické městečko v hrabství Split-Dalmácie v Chorvatsku. To se nachází 15 km jižně od Splitu, turistického centra Dalmácie. Nachází se na pobřeží, kde jsou četné malé zátoky a izolované pláže, a před mnoha soukromých domech jsou betonová pláž. Vesničané jsou převážně zabývají v oblasti cestovního ruchu a jejich rodinných domech, které nabízejí kvalitní apartmány a pokoje. V obci se...

Seřadit podle:

Rekreační domy Villa Hacienda Grof

Jesenice

Od moře 2 km
Kapacita 20 osob

od 300 €

Rekreační dům Villa Šimunovi dvori

Jesenice

Od moře 2.5 km
Kapacita 8 osob

od 450 €

Apartmány Tempera by the beach

Jesenice

Od moře 30 m
Kapacita 15 osob

od 90 €

Apartmány Family Korda

Jesenice

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

od 80 €

Rekreační domy Villa Hacienda Grof ( Jesenice)

Pronajímám 2 domy s krásným výhledem na moře ve staré vesnici Krilo Jesenice, vzdálenost od první pláže 1 kilometr. Vzdálenost od Splitu 15 km, od Omiše 10 km. Vzdálenost domů od sebe 50m. Oba mohou ubytovat 20 osob. Možnost pronajmout si každý dům zvlášť. První dům se skládá z: -podlaží se zahradou a grilem (kuchyň, obývací pokoj, ložnice a toaleta) - první patro (velká terasa, obývací pokoj, kuchyň a toaleta) a v prvním patře propojené s vnitřními schody jsou zde 2 ložnice a toaleta. Každý pokoj s balkonem. Dům má velký krytý bazén se zahradou, garáží a saunou. Dům je určen pro 10 osob (6 + 4). Druhý dům se skládá z: - velké taverny pro socializaci s kuchyní a 2 toaletami a terasou - první patro se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a velkou terasou, 2 ložnic a 2 toalet, pokoj 1 má balkon - ve 2. patře je velký obývací pokoj s kuchyní, ložnicí, toaletou, velkou terasou s vířivkou ... Dům má venkovní bazén a krásnou zahradu. Účel je pro 10 osob (6 + 4).

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Villa Hacienda Grof

Od moře 2 km
Kapacita 20 osob

Cena od 300 €

Rekreační dům Villa Šimunovi dvori ( Jesenice)

Villa Jolie, vila pro 8 osob s vlastním bazénem a úchvatným výhledem Krásný kamenný dům na třech podlažích, se dvěma samostatnými byty až pro 8 osob. Naprosto jedinečný 150 let starý kus chorvatské historie vám poskytne veškeré moderní vybavení, jako jsou klimatizační jednotky, plně vybavené kuchyně a mnoho dalšího, ale tento dům nabídne něco, co se za peníze nekoupí: opravdu úžasná poloha s nádherným výhledem a maximálním soukromím pro perfektní dovolenou bez stresu. Přesto se dům nachází velmi blízko krásných pláží a měst jako Omiš a Split. Můžete očekávat útulný, autentický dalmatský kamenný dům s veškerým moderním vybavením až pro 8 osob, který se nachází na vrcholu kopce, v několik století staré vesnici. Pokud hledáte dovolenou bez stresu pro svou rodinu v nemovitosti s nádherným výhledem, skvělým soukromím a úžasným bazénem, jste na správném místě. Přesto jste jen 3 kilometry od moře a města Omiš a Split jsou jen 20 minut daleko. Našim hostům poskytneme maximální soukromí, ale v případě potřeby jsme tu pro ně. Vždy také můžete od majitele očekávat nějaké drobné lahůdky, abyste cítili skutečnou chorvatskou pohostinnost. Vila se nachází ve staleté obci Jesenice a její historie je cítit na každém kroku. Kolem vily jsou rozesety krásné staré kostely, starobylé ruiny a stezky s nádherným výhledem.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Šimunovi dvori

Od moře 2.5 km
Kapacita 8 osob

Cena od 450 €

Apartmány Tempera by the beach ( Jesenice)

* ZOBRAZENÍ A TERASA V BALKONU NA STÍNU * DVĚ LOŽNICE A DVĚ KOUPELNY * IDEÁLNÍ PRO RODINU S DĚTMI * NEJKRÁSNĚJŠÍ KRÁSNÝ PLÁŽ, VHODNÝ PRO DĚTI * SOUKROMÝ VSTUP * PLÁŽOVÝ BAR * VYDĚLÁVÁNÍ ZDARMA * DENNÍ VÝLETY DO OSTROVŮ * PŮJČOVNA LODÍ * RAFTOVÁNÍ A VODNÍ SPORTY * V blízkosti HISTORICKÉ MĚSTA A NÁRODNÍ PARK * Ručníky, ložní prádlo a FINÁLNÍ ČIŠTĚNÍ V CENĚ * VÍTEJTE NÁPOJ * VELKÝ ÚSMĚV * Byt se nachází na malém místě Krilo Jesenice, vedle oblázkové pláže na jadranské pobřežní silnici z Dubrovníku a Makarské do Splitu. Od historického města Split a paláce římského císaře Diokleciána je to 16 km, od starého pirátského města Omiš 9 km, od Makarské 45 km a od Dubrovníku 200 km. Apartmán se nachází 27 km od letiště a 16 km od přístavu (pro jednodenní výlet po jadranských ostrovech a zejména po Hvaru). Apartmány se nacházejí v domě domácího cestovního ruchu s výhledem na moře z balkonu s úžasným výhledem na ostrovy. Pláž je vzdálená 30 metrů od apartmánu, takže naše ubytování nabízí celý den, kdy si můžete užít koupání, rybaření, potápění a další vodní sporty. Všem hostům také nabízíme bezplatné používání kajaků během jejich pobytu v domě. je velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Parkování je zajištěno zdarma. V těsné blízkosti bytu je trh, restaurace, kavárna, plážový bar a autobusové nádraží. Kuchyně je vybavena všemi potřebnými spotřebiči, prostorný obývací prostor s pohovkou. Split a Omiš nabízí mnoho příležitostí pro vysoce kvalitní zábavu a spoustu kvalitních restaurací, kde můžete ochutnat a vychutnat si místní jídlo. Také odtud si můžete rezervovat mnoho různých jednodenních výletů na ostrovy. Pokud vás zajímají spíše sportovní aktivity, můžete si užít kaňon řeky Cetiny s mnoha možnostmi jako rafting, zip line a canyoning. Rafting trvá asi 4-5 hodin. Účast je otevřena dospělým všech věkových kategorií a dětem starším 8 let. Asi 65 kilometrů od apartmánu se nachází národní park Krka, který patří mezi nejlepší a nejatraktivnější v Evropě. Daň je zahrnuta v ceně. Každý host dostane nápoj na uvítanou zdarma a úsměv, aby byla vaše dovolená dokonalá. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tempera by the beach

Od moře 30 m
Kapacita 15 osob

Cena od 90 €

Apartmány Family Korda ( Jesenice)

Apartmány Family Korda se nachází ve městě Jesenice mezi Splitem a Omišem. V budově jsou dva apartmány, jeden má 10 2 a druhý 4 2. Velký apartmán má jacuzzi a mohou ho používat pouze hosté tohoto apartmánu. Pláž je přímo před domem. K dispozici jsou plážová lehátka, gril, hlídané parkoviště. Na pláži je café bar, první restaurace je vzdálena 500 m. Umístění bytu vám umožní cítit se jako doma. V této oblasti můžete také prozkoumat různé dobrodružné aktivity (ZipLine, rafting na řece Cetina, canyoning, výlet lodí na ostrovy atd...)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Family Korda

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Jesenice

Jesenice  - Erb Krilo Jasenice malé turistické městečko v hrabství Split-Dalmácie v Chorvatsku. To se nachází 15 km jižně od Splitu, turistického centra Dalmácie. Nachází se na pobřeží, kde jsou četné malé zátoky a izolované pláže, a před mnoha soukromých domech jsou betonová pláž. Vesničané jsou převážně zabývají v oblasti cestovního ruchu a jejich rodinných domech, které nabízejí kvalitní apartmány a pokoje. V obci se nachází restaurace, pošta, obchod a park s dětským hřištěm. Krilo Jasenice díky své krásné pláže, je ideální destinací pro rodinnou dovolenou. Omiš i Split jsou v blízkosti a nabízejí atraktivní místa jít ven, stejně jako zajímavých kulturních a historických památek. Pokud hledáte pro dobrodružství, doporučujeme rafting nebo canyoning na řece Cetina. Zveme vás k návštěvě této klidné malé vesnici, kde strávíte příjemnou a klidnou rodinnou dovolenou. Vyhledávat levné apartmány, pokoje a rekreační domy v Jesenici. Přímý kontakt s majiteli ubytování v soukromí a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Jesenice!

Jesenice Předpověď počasí