Apartmány a ubytování v soukromí Solin

Solin je město ležící severně od Splitu, obklopené horami Kozjak (779 m) na severu a Mosor (1339 m) na východ. Solin vyvinut na místě starobylého města Salona, která byla hlavním městem bývalé římské provincie a místo narození císaře Diokleciána. Po příchodu Avarů a Chorvatů v 7. století bylo město zničeno a jeho obyvatelé uprchli do vesnice kolem paláce, Spalatum (Split), převést ji do opevněného města. Intenzivní...

Seřadit podle:

Rekreační dům Iva

Solin

Od moře 4 km
Kapacita 8 osob

od 200 €

Apartmán Salona

Solin

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Pefi

Solin

Od moře 1 km
Kapacita 2 osob

od 35 €

Rekreační dům House Salona

Solin

Od moře 4 km
Kapacita 6 osob

od 290 €

Apartmán Meri

Solin

Od moře 3.5 km
Kapacita 4 osob

od 50 €

Rekreační dům Iva ( Solin)

Kamenný dům z roku 1865 Rodinný dům vyrobeny ve staré dalmatské stylu, v roce 2010 kompletně obnovena. To zahrnuje kuchyň, jídelna, 3 ložnice a tam je koupelna s toaletou a jednu samostatnou místnost s jiným toaleta. To také zahrnuje 2 terasa a jeden balkon. Ktichen je vybaveno moderními přístroji Bosch. Můžete použít následující věci: - Wi-Fi - SAT TV - DVD - Elektrický kotel - Caffe výrobce - toster - mikrovlnná trouba - pračka - žehlička - vysoušeč vlasů. Houserules: - Volný kouření - Domácí (po konzultaci) povolen - Check-in od 14:00 - Check-out do 10:00. Jeden týden pobytu zahrnuje bezplatné tradiční dalmatská večeře.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Iva

Od moře 4 km
Kapacita 8 osob

Cena od 200 €

Apartmán Salona ( Solin)

Apartmány Salona se nachází v blízkosti města Solin, jen 10 min jízdy od Splitu. Byt se nachází v docházkové vzdálenosti (10-15 minut) od různých atrakcí, mezi nimiž jsou pozůstatky antického města Salona, ??která byla v dávných dobách to bylo hlavním městem římské provincie Dalmácie, jejíž velikost, prosperita a vznešenost byli svědky v impozantní opevnění s věžemi a branami, fórum s chrámy, amfiteátr, hřbitov s pro mnoho mučedníků, pramen řeky Jadro, která pohání Split, Kaštela a Trogir, středověkého kostela Panny Marie na ostrově obležení odpadní tok řeky Jadro. Moderní zařízený apartmán se 4 lůžky obsahuje vše, co potřebujete pro příjemný pobyt: bezplatné Wi-Fi, TV, ložní prádlo, ručníky, myčka nádobí, pračka, soukromé parkoviště. Vítejte na našich apartmánech a příjemný pobyt!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Salona

Od moře 1.5 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Pefi ( Solin)

Klimatizovaný apartmán PEFI nachází v Solin nabízí bezplatné Wi-Fi. V areálu se nachází 5 km od Splitu. Zařízení lze využít bezplatné parkování. Všechny jednotky mají posezení. Některé jednotky mají terasu a / nebo balkon. V kuchyni je mikrovlnná trouba. Také zahrnuje lednici, varnou deskou a elektrickým sporákem. Všechny jednotky mají vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Apartmány jsou vybaveny ložním prádlem. Byt PEFI se nachází 40 km od Hvar a 19 km od Trogiru. Letiště Split je 15 km od hotelu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pefi

Od moře 1 km
Kapacita 2 osob

Cena od 35 €

Rekreační dům House Salona ( Solin)

Tento hezký rekreační dům s velkým pozemkem se nachází ve městě Solin nedaleko Splitu. V přízemí jsou kuchyně a obývací pokoj a jsou v nich ložnice a koupelna v prvním patře propojená vnitřními schody. Za domem je k dispozici velký bazén s masážními tryskami, který doplní zážitek příjemné a relaxační dovolené. Solin je významné kulturní centrum, které se nachází u ústí řeky Jadro, kde můžete navštívit archeologické naleziště. Nezapomeňte navštívit město Splitu s četnými historickými, kulturními a zábavními aktivitami, jejichž patron svatý Dujam je pohřben na hřbitově v Solinu. Majitel domu žije na pozemku v samostatné budově se samostatným přístupem.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům House Salona

Od moře 4 km
Kapacita 6 osob

Cena od 290 €

Apartmán Meri ( Solin)

Budete spát jako dítě v tomto útulném, slunném bytě v prvním patře našeho rodinného domu v Solinu. Je ideální pro páry, rodiny, obchodní cestující a skupiny přátel. Autobusová zastávka je 2 minuty chůze od apartmánu. Apartmán se nachází 3,5 km od nejbližší pláže (Žnjan), 5 km od centra Splitu (Diokleciánův palác), 15 km od letiště a 18 km od Trogiru. Tento moderní apartmán má 70 m2 a velkou terasu. Pohled z terasy je něco, co budete milovat. Bez ohledu na to, odkud pocházíte, můžete se cítit jako doma!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán  Meri

Od moře 3.5 km
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Solin

Solin  - Erb Solin je město ležící severně od Splitu, obklopené horami Kozjak (779 m) na severu a Mosor (1339 m) na východ. Solin vyvinut na místě starobylého města Salona, která byla hlavním městem bývalé římské provincie a místo narození císaře Diokleciána. Po příchodu Avarů a Chorvatů v 7. století bylo město zničeno a jeho obyvatelé uprchli do vesnice kolem paláce, Spalatum (Split), převést ji do opevněného města. Intenzivní proces industrializace Splitu v 20. století, Solin se stal předměstím Splitu. Dnes Solin má nezávislé postavení, a je součástí Split aglomerace dobré spojení do dalších měst. Kromě průmyslu jako významného hospodářského odvětví potenciálu cestovního ruchu je vyvíjen v poslední době a je založen na mnoha archeologických nalezištích z doby římské. To je také známé pro mnoho městských parků s jasným řeky Jadro. Vyhledává levné ubytování v soukromí v Solin! Vítejte na Solin!

Solin Předpověď počasí