Apartmány a ubytování v soukromí Solin

Solin je město ležící severně od Splitu, obklopené horami Kozjak (779 m) na severu a Mosor (1339 m) na východ. Solin vyvinut na místě starobylého města Salona, která byla hlavním městem bývalé římské provincie a místo narození císaře Diokleciána. Po příchodu Avarů a Chorvatů v 7. století bylo město zničeno a jeho obyvatelé uprchli do vesnice kolem paláce, Spalatum (Split), převést ji do opevněného města. Intenzivní...

Seřadit podle:

Apartmán Pefi

Solin

Od moře 1 km
Kapacita 2 osob

od 35 €

Apartmán Pefi ( Solin)

Klimatizovaný apartmán PEFI nachází v Solin nabízí bezplatné Wi-Fi. V areálu se nachází 5 km od Splitu. Zařízení lze využít bezplatné parkování. Všechny jednotky mají posezení. Některé jednotky mají terasu a / nebo balkon. V kuchyni je mikrovlnná trouba. Také zahrnuje lednici, varnou deskou a elektrickým sporákem. Všechny jednotky mají vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Apartmány jsou vybaveny ložním prádlem. Byt PEFI se nachází 40 km od Hvar a 19 km od Trogiru. Letiště Split je 15 km od hotelu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pefi

Od moře 1 km
Kapacita 2 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Solin

Solin  - Erb Solin je město ležící severně od Splitu, obklopené horami Kozjak (779 m) na severu a Mosor (1339 m) na východ. Solin vyvinut na místě starobylého města Salona, která byla hlavním městem bývalé římské provincie a místo narození císaře Diokleciána. Po příchodu Avarů a Chorvatů v 7. století bylo město zničeno a jeho obyvatelé uprchli do vesnice kolem paláce, Spalatum (Split), převést ji do opevněného města. Intenzivní proces industrializace Splitu v 20. století, Solin se stal předměstím Splitu. Dnes Solin má nezávislé postavení, a je součástí Split aglomerace dobré spojení do dalších měst. Kromě průmyslu jako významného hospodářského odvětví potenciálu cestovního ruchu je vyvíjen v poslední době a je založen na mnoha archeologických nalezištích z doby římské. To je také známé pro mnoho městských parků s jasným řeky Jadro. Vyhledává levné ubytování v soukromí v Solin! Vítejte na Solin!

Solin Předpověď počasí