Apartmány a ubytování v soukromí Omiš

Omiš je město a přístav v Dalmácii v Chorvatsku, který se nachází asi 25 km jihovýchodně od Splitu při ústí smaragdově zelené řeky Cetiny do Jadranu. Omiš je známý Omiš střediskem turistické riviéry, která se táhne dvacet kilometrů podél pobřeží Jaderského moře s výjimečnými přírodními krásami, mnoho štěrkových a písečných pláží, zátok, strmé útesy a křišťálově čisté vody. O této výjimečné...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Omiš

Seřadit podle:

3 recenzí - 5/5

Apartmány Villa Mira

Omiš

Od moře 30 m
Kapacita 16 osob

od 40 €

Apartmány Jadra

Omiš

Od moře 250 m
Kapacita 10 osob

od 25 €

1 recenzí - 5/5

Rekreační dům Kristina

Omiš

Od moře 7 km
Kapacita 12 osob

od 180 €

Apartmány Marija

Omiš

Od moře 80 m
Kapacita 20 osob

od 35 €

Apartmán Lovely Almissa

Omiš

Od moře 150 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Rekreační dům Stanić

Omiš

Od moře 10 km
Kapacita 12 osob

od 185 €

Rekreační dům Villa Vesna

Omiš

Od moře 5 km
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmán Cvit od kamena

Omiš

Od moře 3 km
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmán Babić

Omiš

Od moře 60 m
Kapacita 8 osob

od 60 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Zoran

Omiš

Od moře 400 m
Kapacita 12 osob

od 60 €

2 recenzí - 5/5

Apartmány Sara

Omiš

Od moře 20 m
Kapacita 10 osob

od 30 €

Apartmán Monika

Omiš

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Apartmány Beverly Omis

Omiš

Od moře 300 m
Kapacita 25 osob

od 40 €

Rekreační dům Villa Laila

Omiš

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 200 €

Apartmány Neven

Omiš

Od moře 300 m
Kapacita 20 osob

od 50 €

Apartmány Kapela

Omiš

Od moře 40 m
Kapacita 16 osob

od 50 €

Apartmán Ela

Omiš

Od moře 500 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

Agroturistika Green Valley

Omiš

Od moře 15 km
Kapacita 7 osob

od 80 €

Apartmány Mama - Omiš

Omiš

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 79 €

Apartmán LUX MAR + private pool

Omiš

Od moře 9 km
Kapacita 8 osob

od 149 €

Apartmány Gale

Omiš

Od moře 70 m
Kapacita 19 osob

na vyžádání

Apartmány Vulić

Omiš

Od moře 200 m
Kapacita 15 osob

od 25 €

Rekreační dům Eden

Omiš

Od moře 25 km
Kapacita 6 osob

od 128 €

Apartmán Mandić

Omiš

Od moře 200 m
Kapacita 2 osob

od 40 €

Apartmány Seljačka kuća Gata

Omiš

Od moře 6 km
Kapacita 9 osob

od 35 €

Apartmán Karoglan

Omiš

Od moře 500 m
Kapacita 7 osob

od 70 €

Apartmány Kalajžić

Omiš

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 45 €

Apartmán Old Town

Omiš

Od moře 150 m
Kapacita 4 osob

od 63 €

Apartmány I&D

Omiš

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

od 40 €

Apartmán Urlicic

Omiš

Od moře 50 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmány Marušić Milka

Omiš

Od moře 40 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

Apartmán Enjoy

Omiš

Od moře 350 m
Kapacita 8 osob

od 80 €

Rekreační dům Mala Tea

Omiš

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 130 €

Apartmány Mira Duće-Omiš

Omiš

Od moře 200 m
Kapacita 8 osob

od 80 €

3 recenzí - 5/5
Apartmány Villa Mira ( Omiš)

Mira Apartments jsou ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou dní v Ruskamen perlou Omiš riviéře. Ruskamen proslulé turistické letovisko na začátku Omišské riviéře v srdci Dalmácie a Jaderské moře. Ruskamen Omiš a jsou spojeny s dlouhými písečnými plážemi, hustý borový les se rozkládá téměř na pláž a průzračným mořem. Vzduch v Omiši je velmi dobrá a vhodná pro opalování a koupání od května do října. To je obzvláště příjemné v období mimo sezónu, protože je extrémně v klidu a teple a ceny jsou mnohem nižší. Pláže jsou štěrk a písek, moře je čisté a ideální pro děti, protože moře je postupně vyrůstají z mělké hluboko. V okolí našich stránkách mají pozoruhodnou škálu sportů a zábavy z Surf na velmi atraktivní rafting na slavné řeky Cetiny. Můžete se také těšit kulturních akcí po celé léto (Omiš Festival dalmatské Klapa, Omiš piráti večeře., Summer Carnival ....)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Mira

Od moře 30 m
Kapacita 16 osob

Cena od 40 €

Apartmány Jadra ( Omiš)

Apartmány Jadra Omis se nacházejí ve velmi dobré poloze našeho městečka. Vše, co potřebujete, je v dosahu a v kruhu 50 - 100 m od domu (restaurace, kavárny, rychlé občerstvení, supermarket, obchod s masem, nákupní centrum, stadion, dětský koutek, lunapark, 3 banky atd.) 2 dvoulůžkové pokoje (2 klimatizace a 2 koupelny, 80 m2 a 1 malé studio pro dva s klimatizací). V přízemní mouce domu je bankomat a pekařství se zmrzlinou a parkovací místa. Velmi velká a pěkná písečná pláž je asi 250 m vysoká. Vedle pláže je veřejný bazén a restaurace. Omiš je samice u řeky Cetiny, perla neobyčejné přírody s tolika sportovními aktivitami (surfování, rafting) a slavná zipová linie v horském Mosoru v kaňonu řeky. Každý den výlety na ostrovy Hvar a Brač z cenar města. Těšíme se na Vaši návštěvu a příjemný pobyt v našem domě. Vítejte, Apartmány Jadra Omis!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jadra

Od moře 250 m
Kapacita 10 osob

Cena od 25 €

1 recenzí - 5/5
Rekreační dům Kristina ( Omiš)

Užijte si klidnou rezidenční oblast Tugare u Omiše v krásném domě s velkým vyhřívaným bazénem 9x3 m, krytým grilem, velkým stolem, zahradním nábytkem a lehátky, venkovní sprchou a dalším vybavením s vaší rodinou , přátelé ... jen 10 minut autem od města Omiš a 15 minut od Splitu. Dům má vlastní parkoviště pro 6 aut ... Dům obsahuje 4 pokoje, všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací ... Obývací pokoj, který má postel pro dvě osoby o rozměrech 160 × 200 cm, je vybaven klimatizací .. Dům má 3 toalety se sprchou. Kuchyň je tvořena velkou lednicí a mrazničkou a menší lednicí v jedné místnosti, kuchyň má troubu a sporák a myčku. V kuchyni je veškeré potřebné nádobí, kávovar, vařič vody a mikrovlnná trouba, toustovač. Jedna toaleta obsahuje pračku, fén × 3 ... Cesta do Omiše a Splitu je velmi přístupná a je skvělou možností, jak se vyhnout přeplněné silnice .. S domem získáte slevu na "restauraci Zvizdan" <<<< ---------- >>>> (facebook, instagram) 20% V ceně jsou zahrnuty všechny možné náklady kromě zvířat , s poznámkou a dohodou .. Těšíme se na váš příjezd ...

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kristina

Od moře 7 km
Kapacita 12 osob

Cena od 180 €

Apartmány Marija ( Omiš)

Villa Maria se nachází ve městě Nemira, Omiš - Střední Dalmácie a má ubytovací jednotky typu Apartmán (5) a je 80 m od moře. Nejbližší pláž toto ubytování je štěrk, který se nachází v zátoce, která je obklopena bezpečnostním lanem a postupně přichází hlubší SEEA má několik bytů, je pravděpodobné, že bude ostatními hosty v domě během vaší dovolené. V domě jsou hosté. Apartmány jsou plně vybaveny, pokud jde o TV / SAT, Wi-Fi, ložní prádlo, vybavený kuchyňská linka-lednice, kuhalo- plyn / elektřina, trouba, nádobí; na terase je sedací souprava a židle. Dům se nachází v příjemném prostředí velkého zahrady kde se můžete ubytovat, máme gril, který můžete do vaše touhy používat stejně jako venkovní sprchou, která obzvláště těší na djecu.Kuća v oploceném areálu, máme vlastní parkoviště pro cca 6 aut.   V blízkosti objektu (50 m), máme obchod a pekařství, kam můžete mu dodat všechny potřebné nutriční položky. V opačném případě je dům Nachází se v Nemira, které je nedílnou součástí města Omiše. Je to cca 4 km od centra města, která může být na straně silnice v docházkové vzdálenosti (jinak dojedete autem za 5 minut autem). Omiš je krásné město v ústí řeky, dobře známé v tomto kaňonu, což činí tuto sloučeninu s Město morem.U je navíc k odpočinku, organizovaná a aktivní dovolenou (jízda na kole, paragliding.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marija

Od moře 80 m
Kapacita 20 osob

Cena od 35 €

Apartmán Lovely Almissa ( Omiš)

Apartmán Lovely Almissa 4 + 2 se skládá ze dvou ložnic s manželskou postelí ,, kuchyně a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a velké terasy s krásným výhledem na pláž a Omiš. Z centra města a na pláž je to jen dvě minuty chůze. Má vlastní parkoviště. Jako skuteční milovníci cestovního ruchu nabízíme našim hostům přátelské a efektivní služby. Mnoho hostů nás miluje zpět každý rok, protože věří, že máme velmi příznivou cenu, s vřelým přivítáním, a dělají vše pro to, aby se hosté cítili jako doma. V centru města, přesto od hluku, ne férového od přístavu, nabízíme pohodlné ubytování za přijatelné ceny se zajímavým obsahem ve městě, jako jsou: rafting na řece Cetině, paragliding, kulturní obsah, jako je pevnost od pirátů, festivalové hudby, pirátské noci, parku dinosaurů - dětské hřiště, ponorky a další. Rádi vám poskytneme ty nejlepší tipy pro perfektní dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lovely Almissa

Od moře 150 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Stanić ( Omiš)

Prostorný a jednoduše zařízený rekreační dům se nachází v dalmatské vnitrozemí daleko od shonu. Na velkostatku v přední části domu je trávník s bazénem. Dům je situován v blízkosti řeky Cetiny a v blízkosti krásné soukromé pláži. V blízkosti startů domů a rafting na řece stezky vhodné pro všechny věkové kategorie i děti. V přízemí je velká kuchyň s prostornou jídelnou pro příjemné posezení s dvěma ložnicemi. V patře se nachází velký a prostorný obývací pokoj a prostorná terasa s fitess se třemi ložnicemi. Dům je nejvíce navštěvují rodiny s dětmi či větší skupiny přátel.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Stanić

Od moře 10 km
Kapacita 12 osob

Cena od 185 €

Rekreační dům Villa Vesna ( Omiš)

Tento krásný, idylický rekreační dům s mnoha krásnými detaily leží v přirozeném prostředí nedaleko historického města Omiš. Je obklopen velkou a krásnou zahradou s mnoha květinami a stromy, ideální pro relaxaci na slunci a osvěžení v bazénu, kdykoli budete chtít. Dopřejte si četbu své oblíbené knihy švitořením ptačího prachu, čerstvého vzduchu z okolních hor a jednoduše si užijte toto nádherné místo vytvořené pro zlomek mysli a těla daleko od rušného každodenního života. Okolí je ideální pro objevování a objevování přírodních krás Dalmácie, skrytých i hojně navštěvovaných. Slavný kaňon řeky Cetiny je často cílem milovníků raftingu a dalších říčních sportů a jen půl hodiny jízdy od nejkrásnějších pláží riviéry Omiš. Večer si užijte jednu z mnoha letních akcí, mezi nimiž je slavný Klapa Song Festival v Omiši. Odpočiňte si, odpočiňte si a užívejte si výhod tohoto přírodního ráje!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Vesna

Od moře 5 km
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Cvit od kamena ( Omiš)

Pokud například fanoušek krásná příroda, křišťálově čisté vody a úchvatným výhledem byste měli absolutně Navštivte nás! Těšíme se na Vás! Byt má 100 m2, 2 balkony, 2 pokoje (ložnice s balkonem, pokoj se 2 oddělenými lůžky, které lze připojit). Obývací pokoj s východem na jinou balkon a 1x pohovka pro dvě osoby, jídelna, kuchyň a koupelna. Nebojte se, máme mikrovlnnou troubu, klimatizaci, internet a gril v zahradě. :)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Cvit od kamena

Od moře 3 km
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmán Babić ( Omiš)

Byt se nachází v Omiši, malebného městečka ve střední Dalmácii. Byt je o velikosti 40 m2 (koupelna, kuchyň, jídelna, ve kterém jsou dvě lůžka, obývací pokoj, kde najdete také dvě postele a balkon s výhledem na moře. Cena zahrnuje náklady na výrobu elektřiny a vody, pobytová taxa, parkovací místo , gril, internet zdarma, týdenní změna ložní prádlo, ručníky, atd byt se nachází v klidné čtvrti. digitální televize, satelit wi-fi, klimatizace, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, žehlička. Příjezd po 7 pm odjezd do 10 hodin nabízíme dopravu z letiště, nádraží za příplatek.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Babić

Od moře 60 m
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Zoran ( Omiš)

Apartmány Zoran se nacházejí v klidné přímořské vesnici Celina - instituty na Omišské riviéře, od města Omiš 5 km. Ideální místo pro klidnou dovolenou. Zařízení se skládá ze 3 apartmánů pro 4 osoby. Majitel žije v domě. K apartmánům se dostanete autem, parkováním. V Omiši si můžete užít rafting na řece Cetině, pěší turistiku, ziplinu, jízdu na kole, paragliding atd. Zábava a noční život poskytují Split a Makarska.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Zoran

Od moře 400 m
Kapacita 12 osob

Cena od 60 €

2 recenzí - 5/5
Apartmány Sara ( Omiš)

Apartmány, 2x4 osoby, se nacházejí v Lokva Rogoznica, 5 km od Omiše směrem na Makarskou. Nachází se 20 metrů od pláže v klidném prostředí. Vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou, ale i pro ty, kteří hledají trochu aktivnější dovolenou. Kompletně vybavený výhledem na moře a ostrov Brač. Každá aplikace má svůj vlastní vchod, stejně jako vlastní terasu na opalování a venkovní sprchu. Hosté si mohou vybrat místo pro své domácí mazlíčky / auta, parkovací místo nad domem nebo garáž, která je vzdálená 100 m od objektu. Můžeme se pochlubit, že jsme jedineční. Soukromá cesta vede k domu :-) A1: 2 ložnice, koupelna, obývací pokoj výklenek A2: 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj Níže pro všechny dotazy jsem k dispozici! Vítejte! Nabízíme našim hostům zdarma 8 hodin pracovní klima!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sara

Od moře 20 m
Kapacita 10 osob

Cena od 30 €

Apartmán Monika ( Omiš)

Apartmán Monika se nachází v krásném městě Omiš. Byt je prostorný se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami, obývacím pokojem a galerií. V bytě najdete také čisté povlečení, ručníky, potřebné kosmetické doplňky, vysoušeč vlasů, nabíječku mobilních telefonů, žehličku a žehlicí prkno. Nabízíme možnost příchodu vyzvednout vás na letišti nebo na autobusovém nádraží. V bytě je klavír a nabízíme možnost hraní pro ty, kteří mají hudební nadání. Nabízíme také možnost pořádání soukromých lekcí jógy pro ty, kteří chtějí být aktivní. Budete vítáni malými dárky jako znamení přivítání nebo sbohem a brožurami města Omiš, ve kterých najdete informace pro kvalitní pobyt. Těšíme se na váš příjezd!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Monika

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Apartmány Beverly Omis ( Omiš)

Apartmány BEVERLY jsou plně vybaveny všemi našimi hosty  potřebujeme a My jako hostitelé jsou vždy k dispozici našim hostům.  Nabízíme také mnoho zajímavých výletů a aktivit naši hosté protože Omiš má hodně co nabídnout jako hodnocení, canyoning, výlety na krásné ostrovy, pronájem lodí, jet ski, zip line ... Naše apartmány a Omiš jsou krásné místo navštívit...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Beverly Omis

Od moře 300 m
Kapacita 25 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Villa Laila ( Omiš)

Villa laila je zařazena do tříhvězdičkové kategorie určená k turistickému využití. Krásný a jedinečný dům je situován přímo na pláži a má fantastický výhled pohled na ostrov Brač. Samotný dům může ubytovat 8 osob a domácí zvířata jsou také povolena. V prvním patře jsou 2 velké ložnice s 2 lůžky v každém, jedna lůžka a 40 náměstí metry velká terasa.Na zemi mouku jsou také 2 velké ložnice, kuchyň, koupelna a Obývací pokoj je spojen s obrovskou terasou s bazénem 6x3 metrů. Na zahradě je schodiště, které vede přímo na soukromou pláž. Nemáš zač!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Laila

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 200 €

Apartmány Neven ( Omiš)

Apartmány Neven se nacházejí v Omiši, 21 km od Splitu. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Jsme také blízko centra města, v blízkosti moře a pláže. Vedle domu jsou supermarkety a útulná kavárna. Nepotřebujete auto, protože je to všechno v blízkosti. Nabízíme všechny druhy zajímavých atrakcí ... jízdu lodí na naše krásné ostrovy, zippline přes řeku Cetina, rafting, pěší turistiku na našich krásných horách. Split je blízko autem, zhruba 20 minut, pokud si hosté přejí vidět Diokleciánův palác. Domácí zvířata jsou vítána. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a satelitní TV s plochou obrazovkou. Všechny apartmány mají kuchyň s troubou, lednicí a sporákem. Mají také vlastní koupelnu s bezplatným kosmetickým příslušenstvím. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Neven

Od moře 300 m
Kapacita 20 osob

Cena od 50 €

Apartmány Kapela ( Omiš)

Apartmány Kapela se nacházejí v Ruskamenu, 5 km od města Omiš. Všechny apartmány mají klimatizaci, satelitní TV, WiFi internet, kuchyň, koupelnu, terasu s výhledem na moře a bezplatné parkoviště vedle nemovitosti. Hosté apartmánu nabízejí bezplatnou lehátko na nedaleké pláži.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kapela

Od moře 40 m
Kapacita 16 osob

Cena od 50 €

Apartmán Ela ( Omiš)

Ahoj! Já a moje rodina se těší hostování našich hostů. Uděláme, co je v našich silách, abyste se cítili jako na dovolené :-). Můžeme pro vás zajistit všechny výlety, dobrodružství, restaurace a další, co může naše město nabídnout. Během vašeho pobytu se můžete spolehnout na naši pomoc! Těším se na setkání s Vámi!! Byt má dvě ložnice, jednu s velkou postelí (180/200), TV a klimatizací. K dalšímu patří samostatné lůžko a palanda. Patrová postel může být uspořádána jako dvě samostatné postele nebo jedna velká postel. Nejlepší je velký balkon s plochou 35 m2. Parkování je zdarma před domem a můžete ho vidět z balkonu. Pouze 30-40m jsou obchody, kavárna, banka, pekárna, dětské hřiště ... V okolí je vše, co potřebujete. Kolem 500, 600 m chůze je nejoblíbenější pláž s modrou vlajkou (Punta nebo Big beach). Split je vzdálený 25 km a můžete se vydat na každodenní výlet, také do Makarské 30 km. Omiš nabízí oblázkovou pláž a písečnou pláž, pro každého něco!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ela

Od moře 500 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

Agroturistika Green Valley ( Omiš)

Apartament Green Valley se nachází v Omiši a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň s klimatizací. Apartmán má 3 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny s vanou. Apartmán nabízí gril. Apartament Green Valley má dětské hřiště a sdílený salonek. Ubytování je vzdálené 30 km od Splitu a 46 km od Makarské. Nejbližší letiště je letiště Split, 46 km od Apartament Green Valley.

Kategorizace Kategorizace - Agroturistika Green Valley

Od moře 15 km
Kapacita 7 osob

Cena od 80 €

Apartmány Mama - Omiš ( Omiš)

Apartmány se nacházejí v historickém centru města s řadou restaurací a nákupních možností. Zvláštní atrakcí je posezení pod starobylou obrannou zdí a možnost procházky po zdi, ke které je přístup z bytu ve druhém patře. Vila se skládá ze tří bytů na třech úrovních (jeden apartmán v každém patře). Byt ve druhém patře je přístupný venkovními schody. Chcete-li se dostat do bytu ve třetím patře, hosté musí použít také venkovní schodiště, i když druhé a třetí patro jsou spojeny s vnitřním schodištěm. Všechny tři apartmány se skládají z kuchyně / jídelního / posezení, dvou dvoulůžkových ložnic, jedné koupelny s vanou a jednoho dalšího WC s umyvadlem. Posezení a ložnice jsou klimatizované. Všechny pokoje mají manželskou postel. Jedna z ložnic v prvním patře má východ na terasu, jedna z ložnic ve třetím patře má východ na balkon, zatímco jedna z ložnic ve druhém patře má východ na terasu a balkon. V opačném případě jsou pokoje bez terasy nebo balkonu vybaveny kabelovou TV. Upozorňujeme, že apartmány jsou vybaveny inteligentními systémovými řešeními, která umožňují vstup do bytu pomocí klíčové karty. Pokud jde o parkování, vila se nachází v pěší zóně, vila proto nemá vlastní parkoviště. Majitel vám však pochvaluje parkovací místo na nedalekém veřejném parkovišti (není kryté). Parkování se nachází 450 metrů od vily (přibližně 8 minut chůze). Každý den se v kavárně Bedem, která se nachází v přízemí budovy, podává káva zdarma. Při pobytu na 7 a více nocí vás majitel pochválí večeří zdarma ve stejné kávě. Večeře je zdarma každých 7 nocí vašeho pobytu. Upozorňujeme, že nápoje nejsou zahrnuty.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mama - Omiš

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 79 €

Apartmán LUX MAR + private pool ( Omiš)

Lux Mar - apartmán s vlastním bazénem a může ubytovat 8 osob. Místo: Luxusní a moderní byt ve druhém patře soukromého domu, klimatizovaný. Je v něm velký obývací pokoj s kuchyní, 4 ložnice, 2 koupelny, jedna toaleta a krásná velká terasa. Kuchyň je vybavena vším, co potřebujete k vaření, pivem a velkou lednicí. Bazén je pouze pro tyto byty. S krásnou zahradou, grilem u bazénu, toaletou a venkovní sprchou. Najdete zde také letní letní kuchyni s jídelním koutem, která je ideální pro přípravu chutných jídel. Hosté se mohou těšit na klidném místě, pouhých 9 km od centra Omiše, 8 km od Stobreku, 14 km od Splitu. Lux Mar je tou nejlepší volbou pro vás a vaše přátele nebo rodinu. Hosté mají přístup do všech přízemí hotelu Lux Mar, který zahrnuje apartmán, a hosté jsou sami u bazénu, zahrady, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán LUX MAR + private pool

Od moře 9 km
Kapacita 8 osob

Cena od 149 €

Apartmány Gale ( Omiš)

Apartmánový dům Gale Apartmánový dům se nachází 100 m od moře ve městě Omiš v krásné a klidné části Nemira, 3 km od centra města. V Nemiře najdete několik restaurací, kaváren, supermarketů, dětských hřišť a turistických informačních center, vše ostatní je soustředěno v centru Omiše. Nabízíme 6 apartmánů pro 2-4 osoby: většina 1-2 ložnic, zařízená kuchyň, sprcha, WC, terasa nebo balkon s možností využití venkovního grilu. Nemira Nemira je malá, malebná vesnice ležící tři kilometry východně od města Omiš. Jedná se o klidné místo, které poskytuje ubytování zejména v bytových domech, vilách a několika penzionech. Místo je zasazeno do svahu, přímo u moře. Nemira se nachází několik set metrů pod hlavní silnicí, takže je daleko od husté dopravy a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Můžete si odpočinout na krásných oblázkových plážích ve stínu borovic a vykoupat se v křišťálově čistém moři, nebo jen podniknout jeden z mnoha výletů na ostrovy, řeku Cetinu, pohoří Biokovo ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Gale

Od moře 70 m
Kapacita 19 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vulić ( Omiš)

Apartments Vulić se nachází pouhých 100 metrů od písečné pláže s vodními lyžemi a vodním lyžováním a windsurfingem. Nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Všechny apartmány mají balkon nebo terasu, nádobí a vlastní koupelnu se sprchou. Místní autobusová zastávka s linkami do Omiše a Splitu je jen 10 metrů daleko a na cestě do Omiše najdete několik restaurací a barů. Historické centrum Omiše je vzdálené 1,5 km a supermarket, pekárna a lékárna jsou vzdálené 100 metrů. Vulić Apartments stojí 50 metrů od tenisového kurtu a fotbalového hřiště a 300 metrů od malého zábavního parku dinosaurů. Cetina se nachází 500 metrů od domu a hosté mohou chodit po Dinaru do staré pevnosti vzdálené 1,5 km. Toto je oblíbená část destinace „Omiš“ pro naše hosty na základě objektivních recenzí. Páry toto místo obzvláště líbily - za svůj pobyt jako pár jej ohodnotily na 8,9.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vulić

Od moře 200 m
Kapacita 15 osob

Cena od 25 €

Rekreační dům Eden ( Omiš)

Ideální místo pro dovolenou v přírodě pro úplnou relaxaci, pro vás a vaše domácí mazlíčky, daleko od stresu a viru korony :) na dosah ruky. Užijte si svou dovolenou v chráněné významné krajině kaňonu Cetina. Pokud jste fanouškem aktivní dovolené, jsou vám k dispozici kajaky, kola a dobře udržované promenády podél řeky. V okolí je mnoho atrakcí (vodopád Gubavica, Červená a Modrá jezera, stećakové náhrobky a studny v Cista, veletrh skotu v úterý v Zadvarje, organické olivové háje, sady místních rodinných farem, tradiční produkce vína, lovecké muzeum a zoo, archeologická zóna Vlake) , jeskyně Velká pec ...) a organizujte řadu aktivit, jako je rafting, canyoning, horolezectví, ferrata, jízda na koni, čtyřkolky ATV, mořské kajaky. Z okna je výhled na Biokovo a Sv. Juru, a tam je restaurace u řeky, stejně jako nedaleké rychlé občerstvení a pizzerie. Pokud jste stále příznivci moře, soli a vln, abyste si užili Makarskou riviéru, potřebujete 20 minut jízdy. Dům se nachází v Blato na Cetině 44 km od Splitu, 4 km od sjezdu z dálnice. Má dva pokoje s celkem 4 modulárními postelemi, které lze podle potřeby propojit a oddělit + rohová rozkládací pohovka v obývacím pokoji o rozměrech 160x190 (pro dvě osoby). Byl kompletně zrekonstruován v roce 2018 a vybaven vším, co potřebujete pro příjemný pobyt: - venkovní krb pro grilování - venkovní vířivka / jacuzzi - klimatizace - satelitní TV 100 cm - Wi-Fi - bluetooth reproduktor, takže si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu při opalování u řeky nebo při přípravě grilu - indukční varná deska - trouba - kávovar - myčka nádobí - pračka - lednice s mrazákem - toaleta je vybavena vanou se sprchovým závěsem - povlečení a ručníky - kompletní kuchyňské náčiní a mnoho dalších malých věci - jízdní kola - kajaky

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Eden

Od moře 25 km
Kapacita 6 osob

Cena od 128 €

Apartmán Mandić ( Omiš)

Nabízíme k pronájmu byt v Omiši na klidném místě, 200 metrů od hlavního náměstí. V bytě je nově zrekonstruovaný, s novým nábytkem. V ceně je zahrnuto parkovací místo, klimatizaci a malý dvorek. V bytě je lednice, LCD TV, klimatizace, manželská postel, gauč, postel, koupelna, kuchyň, parkoviště. Omiš je jedním z nejnavštěvovanějších turistických destinací v Dalmácii a jeden z nejmalebnějších měst na Jadranu. Při procházce ulicemi starého města si můžete odpočinout v jedné z mnoha restaurací, pizzerií ??a kaváren nebo užít nakupování v rodinných obchody a butiky. Na pláži je 200 metrů. Na pobřeží je písčitá a moře je jasná a čistá.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mandić

Od moře 200 m
Kapacita 2 osob

Cena od 40 €

Apartmány Seljačka kuća Gata ( Omiš)

Apartmány jsou v obnoveném kamenném domě. Z každého bytu je krásný výhled na See a ostrov Brač. Dům má oficiální tři kategorie pro ubytování v soukromí. Parkovací místo pro vozidla hostů je zajištěno do 15 m od apartmánu enternace. V Gata je trh, restaurace, caffe bar a pošta. Apartmány mají kuchyň, ložnici a koupelnu. Ze zařízení, apartmány obsahovat SAT-TV. Čistý apartmán, čisté ložní prádlo a ručníky čekají hosty při příjezdu. Při odjezdu hosté nemáte povinnost čistý byt. Pro hosty, kteří zůstávají déle než 7 dní čerstvé prádlo a ručníky jsou dány od majitelem, každých 7 dní. Pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat v klidu a pohody, daleko od dopravních zácpách jste přišli na správném místě!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Seljačka kuća Gata

Od moře 6 km
Kapacita 9 osob

Cena od 35 €

Apartmán Karoglan ( Omiš)

Vyberte si byt Karoglan a nebudete litovat. Byt Karoglan je luxusní byt 7 + 2 se 4 hvězdy, nově postavené, moderně vybavené, klimatizované. Byt se nachází ve druhém patře rodinného domu Karoglan. To má tři ložnice (1. pokoj: manželská postel 1 lůžko, 2. pokoj: manželská postel, 3. pokoj: dvě lůžka), každý pokoj má vlastní TV (plazma) a sociální zařízení (2x WC + sprchový kout, 1 WC + velký hranatý lázně). Ve velké koupelně je pračka na praní prádla. Obývací pokoj a kuchyň (35 m2), v obývacím pokoji jsou dvě lůžka příslušenství, TV (plazma) + SAT, DVD přehrávač .. Kuchyňská linka je také moderně vybavené: velký chladič s mrazákem, sporákem, troubou, myčkou na nádobí, kávovar v kuchyni je stůl s 10 židlemi. A nakonec krytá terasa s výhledem na první pohled patrné. Dům se nachází v blízkosti města, ale ze shonu a hluku města. V kole 500 m máte vše, co potřebujete během dovolené, vidět a pláže, nákupní centrum, pošta, banka ... Nabízíme vám využití venkovního grilu, lodní výlety na ostrovy a podél kaňonu řeky Cetiny za příznivé ceny , Přijďte a přesvědčte se sami!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán  Karoglan

Od moře 500 m
Kapacita 7 osob

Cena od 70 €

Apartmány Kalajžić ( Omiš)

Apartmány Kalajzic se nacházejí v klidném přímořském městečku nedaleko Omiše, dům se nachází přímo u pláže (první řada) 15m a má 3 plně vybavené apartmány app1 pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti, má 1 pokoj, kuchyň s obývacím pokojem velký balkon s výhledem na moře, app2 pro 4 dospělé má 2 ložnice, kuchyň, koupelna a balkon s výhledem na moře, app3 pro 4 dospělé má 2 pokoje, kuchyň, koupelnu a velký dvůr (ideální pro malé děti) přímo u pláže . Kromě domu je k dispozici soukromé parkoviště, pouze pro byty. Klimatizace a daň jsou zahrnuty v ceně a nejsou účtovány zvlášť.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kalajžić

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 45 €

Apartmán Old Town ( Omiš)

Pronájem bytu v Omiši, v centru města, 100 metrů od hlavního náměstí a od pláže je pouhých 150 do 200 m. Byt 36 m2 se skládá z 1 ložnice s manželskou postelí a je ideální pro ubytování max 2 osoby + 1 ložnice s palandou, a je ideální pro dva mladé lidi, jako jsou přáteli nebo bratry a sestry. Celková kapacita apartmánu je maximálně 4 osoby, Oba tyto pokoje mají okno s výhledem na velmi atraktivní městské ulice a staré části města, izolované od hluku dopravy. Výhodou tohoto bytu má samostatný vchod a je určen pouze pro hosty, kteří ho najal. DALŠÍ VYBAVENÍ: Kuchyň s jídelnou, s veškerým potřebným nádobím, elektrickou troubou, lednicí a tak dále. Koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem, pračkou, klimatizací, Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, parkování zdarma. Omiš je jedním z nejoblíbenějších letovisek v Dalmácii a jeden z nejmalebnějších měst na Jadranu. Při procházce ulicemi města mohou odpočinout v restauracích a kavárnách. Zvláštností je atraktivní Omiš Cetina kaňonu, kde si můžete vychutnat krátký výlet s malými čluny až Radmanove Mills, děje organizovaného raftingu který je velmi populární, canyoning na řece, jít na výlety na ostrovy Brač, Výlety s dřevěnou čluny jako kolejnicové piknik s těší, písečné a oblázkové pláže, křišťálově čisté moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Old Town

Od moře 150 m
Kapacita 4 osob

Cena od 63 €

Apartmány I&D ( Omiš)

Nově zrekonstruované byty v klidném prostředí města Omiš. Apartmány mají jednu ložnici s manželskou postelí a gaučem pro dvě osoby. Klimatizované a vybavené funkční a moderní kuchyní. Vzdálenost od moře je pouhých 100 m, se nachází v blízkosti centra, takže všechna zařízení jsou k dispozici (ATM, pošta, restaurace, lékař ...). Balkony jsou samostatné a mají otevřený výhled na moře a ostrov Brač. Pro hosty je zajištěno parkování. Všichni ti, kteří chtějí uniknout z městského hluku v této oblasti můžete najít klid v přírodě a malých rybářských vesnic na Riviéře. Na tak malém místě můžete vidět mnoho kulturních a historických památek. Kostelů od desátého do osmnáctého. století, řada památek, hrad, muzeum a další. A ti, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou na správném místě: rafting na řece Cetině, volné lezení, paragliding, potápění, plachtění, plážový volejbal, tenis a noční život, a pěna stranou na pláži.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány I&D

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena od 40 €

Apartmán Urlicic ( Omiš)

URLICIC Apartmány se nachází v Omiši, v srdci Dalmácie, mezi Splitem a Makarskou. Omiš je město s bohatou a zajímavou historií. Přes bouřlivé středověkých akcích, a to zejména v době vlády Omiš pirátů, Omiš stoupla z malého středověkého místa do turistického městečka výjimečné krásy. Nachází se na pobřeží, v ústí řeky Cetiny, obklopené strmými útesy, poskytuje grandiózní obraz dokonalé scenérie. Na rozdíl od slunce, křišťálově čisté moře, písečné a oblázkové pláže, fantastické jídlo a kvalitního vína, se můžete těšit také dlouhé procházky, jízda na kole, surfování, kite surfing, vodní lyžování, rekreační potápění, plachtění v pronajatém člunu, plážový volejbal, rafting , kanoistika, canyoning na řece Cetina, volné lezení, pěší turistika ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Urlicic

Od moře 50 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Marušić Milka ( Omiš)

Dům v blízkosti moře obklopený soukromým dřevem, se 2 apartmány, jeden 2 + 1 a jeden 6 + 1, oba pohledy na moře. Apartmány jsou klimatizované, Ap. 2 + 1 má jeden oddělený dvoulůžkový pokoj a obývací pokoj, kde je kuchyň a rozkládací gauč, koupelna, balkon. Ap. 6 + 1 má 3 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň, koupelnu, WC, velkou terasu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marušić Milka

Od moře 40 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

Apartmán Enjoy ( Omiš)

V prvním patře domu je nově zařízený apartmán se všemi potřebnými pro Vaši dovolenou (wifi, satelitní TV, mikrovlnná trouba, klimatizace). Vychutnejte si čisté moře, písečné pláže, řeku Cetinu, gastronomickou nabídku, rafting, zip-line ... Vše, co potřebujete, je v blízkosti, takže vaše dovolená je ještě příjemnější. Parkování k dispozici. Vítejte.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Enjoy

Od moře 350 m
Kapacita 8 osob

Cena od 80 €

Rekreační dům Mala Tea ( Omiš)

Rekreační dům Mala Tea se nachází v klidné části Omiše. Dvě ložnice s manželskou postelí velikosti King + další sada pro dvě osoby jako přistýlka. Celková kapacita je pro 4 + 2 osoby. Koupelna se sprchovým koutem a další toaletou, kuchyň je plně vybavena nádobím a nádobím, lednicí, mrazákem, troubou, rychlovarnou konvicí. V apartmánu jsou zahrnuty ručníky a ložní prádlo. Dvě terasy, vybavené sedací soupravou, houpačkou, fontánou. Dům je vybaven klimatizací, internetem a satelitní TV. Parkování je zahrnuto v ceně. Vzdálenost od pláže je 80 metrů a centrum města 200 metrů. v blízkosti domu se nachází ústí řeky Cetiny.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Mala Tea

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 130 €

Apartmány Mira Duće-Omiš ( Omiš)

Nacházíme se v pěkné a klidné čtvrti v blízkosti centra a krásné pláže. Naše apartmány jsou nové a plně vybavené vším potřebným pro příjemnou dovolenou. Máme k dispozici naše úkoly po celou dobu dovolené. Byt se skládá z; - 3 ložnice (celá ložnice má manželskou postel - povlečení zahrnuto v ceně) - rozkládací pohovka pro dvě osoby - plně vybavená kuchyň - 2 koupelny (jsou k dispozici ručníky) - parkovací místo zdarma - 2 klimatizace - Wifi zdarma - jen 200 m od krásná písečná pláž Apartments - Omiš se nachází pouhých 250 metrů od pláže a centra města Omiš a nabízí ubytování, moderní ubytování a bezplatné Wi-Fi. Každý apartmán má balkon s výhledem na moře. Parkování zdarma je k dispozici, autobusové nádraží je vzdálené pouhých 200 metrů. V ceně je zahrnuta klimatizace a wifi. Historické město Split je vzdálené 25 km. Nejbližší letiště je letiště ve Splitu, 38 km od Apartments Mira Omis. Při příjezdu do apartmánu nejsou žádné další náklady. Check IN je po 15:00. Podívejte se do 10 ráno.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mira Duće-Omiš

Od moře 200 m
Kapacita 8 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Omiš

Omiš  - Erb Omiš je město a přístav v Dalmácii v Chorvatsku, který se nachází asi 25 km jihovýchodně od Splitu při ústí smaragdově zelené řeky Cetiny do Jadranu. Omiš je známý Omiš střediskem turistické riviéry, která se táhne dvacet kilometrů podél pobřeží Jaderského moře s výjimečnými přírodními krásami, mnoho štěrkových a písečných pláží, zátok, strmé útesy a křišťálově čisté vody. O této výjimečné krásy snad nejlépe ilustruje nápis na překladem renesančního zámku v centru Omiše, kde je napsáno Děkuji Ti, Pane, že jsem žil na této zemi. Kromě toho se těší slunce a moře na jeho četné písčité pláže, Omiš svým hostům nabízí bezpočet dalších aktivit, jako je zipline v kaňonu Cetiny, pěší turistiku, rafting, jízda na kajaku a kanoistika na řece Cetina, potápění a windsurfing. Jednou z nejoblíbenějších atrakcí jsou Radman mlýny a vodopády Gubavica 50 metrů vysoká (Velká a Malá Gubavica). Radman mlýny se nachází pět kilometrů uvnitř kaňonu řeky Cetiny a je nejnavštěvovanější rekreační oblast, známý pro své kulinářské speciality, jako je upečený chléb, soparnik nebo čerstvé pstruhy. Ubytování v Omiši není problém najít, protože většina obyvatel jsou dodatečné práce se zabývá pronájem bytů a pokojů. Rezervovat ideální apartmán, pokoj nebo rekreační Haus a pocit, že na vlastní domov s nepopiratelnou laskavost a pohostinnost svých hostitelů v Omiši. Apartmány a soukromé ubytování v Omiš levnější až o 40%, aniž by drahé agenturní poplatky. Vítejte na Omiš!

Omiš Předpověď počasí