Apartmány a ubytování v soukromí Mimice

Mimice je typické malé vesnice s mírným středomořským klimatem, který se nachází na úpatí svahů Dinara mezi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svou turistickou tradici, která sahá až do daleké 1927. Vysoce kvalitní a levné ubytování v Mimice najdete ve starých kamenných domů či nových vil, které nabízejí dobře vybavené apartmány a pokoje v soukromém ubytování. Většina ubytováni kapacita je nižší než jadranské...

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Apartmány Bosiljka

Mimice

Od moře 50 m
Kapacita 22 osob

od 40 €

Apartmány Villa Alen

Mimice

Od moře 40 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Apartmány Larus-M

Mimice

Od moře 60 m
Kapacita 32 osob

na vyžádání

Apartmány Ra - Medići

Mimice

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

od 90 €

Apartmány Ban

Mimice

Od moře 50 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Apartmány Čikeš - Medići

Mimice

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Apartmány Vlahov

Mimice

Od moře 100 m
Kapacita 19 osob

od 105 €

Apartmány Mirko

Mimice

Od moře 200 m
Kapacita 23 osob

od 40 €

Apartmány Bonaca

Mimice

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

od 55 €

Rekreační dům Villa Ana

Mimice

Od moře 70 m
Kapacita 8 osob

od 250 €

Apartmán Beautiful View For 10

Mimice

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 130 €

Apartmány Bojić

Mimice

Od moře 50 m
Kapacita 16 osob

od 40 €

Apartmány Mara

Mimice

Od moře 250 m
Kapacita 13 osob

od 45 €

Apartmány Villa Noa Mimice

Mimice

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

od 70 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Bosiljka ( Mimice)

Apartmány Bosiljka nabízí plně vybavené apartmány s přátelskými hostiteli, které mají dlouhou tradici pronájem bytů. Můžeme nabídnout bezplatné Wi-Fi, bezplatné grilování, velké parkoviště a garáž pro dvě auta. Tyto apartmány se nacházejí pouhých 50 metrů od moře a pláží. První pláž se dostanete od naší soukromé cesty. Existuje mnoho dalších pláže v okolí. Medici se nachází na pobřeží, v blízkosti mnoha historických měst a přírodních zajímavostí. Místo je známé svými četnými oblázkovými plážemi a křišťálově čistým mořem. Zde můžete ochutnat pravé dalmatské jídlo, víno a další alkoholické nápoje. V blízkosti Medici je místo zvané Mimica, kde je obchod, několik restaurací a café barů, autentické dalmatské hospody a stánek s ovocem a zeleninou. Některé z atrakcí blízko Medi? I jsou města Omiš, Split, Trogir a Makarska. K dispozici je několik přírodních zajímavostí, jako je Přírodní park Biokovo, řeky Cetiny s jeho kaňonu, Vruja zálivu a spoustou akcí a festivalů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bosiljka

Od moře 50 m
Kapacita 22 osob

Cena od 40 €

Apartmány Villa Alen ( Mimice)

Plně zařízené a vybavené apartmány v malé vesnici Medici, nedaleko města Omiš 11 km. Apartmány nabízejí komfortní čtyřčlennou rodinu, která chce strávit klidnou a příjemnou dovolenou kvůli blízkosti moře a pláže pouhých 40 m. Apartmány mají klimatizaci, internet zdarma, TV, parkování. K dispozici je také gril. Pojďte nás tedy navštívit. Očekáváme vás upřímně :)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Alen

Od moře 40 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Apartmány Larus-M ( Mimice)

Larus-ft apartmány jsou nové, plně vybavené a moderní apartmány se nacházejí v malé, malebné centrální poloze mimica. Jsou umístěny pod hlavní silnici a je 60 metrů od pláže a centra města, což je ideální pro rodinnou dovolenou. Také apartmány mají parkovací místo pro všechna vozidla a je umístěna na 40 metrů od supermarket, pošta, bankomaty, restaurací a pizzerií. Poloha bytu byla výborná a protože se nachází 15 minut jízdy od Omiše a 30 minut jízdy od Makarské, která je známá pro aktivní dovolenou a noční život, a Split se nachází pouhých 45 minut jízdy autem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Larus-M

Od moře 60 m
Kapacita 32 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ra - Medići ( Mimice)

Apartmány Ra - Medići se nacházejí v malé rybářské vesnici, která je 10 km od Omiše a 25 km od Makarské a 50 minut od Splitu. Apartmány Ra jsou moderně vybavené 4* a 20 m od pláže a moře. Moderní apartmány poskytují hostům naprosté pohodlí. Je vhodný pro každého, kdo hledá příjemnou dovolenou mimo městské prostředí. Pláž je oblázková. V docházkové vzdálenosti je samoobsluha vzdálená 5-10 minut chůze.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ra - Medići

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

Cena od 90 €

Apartmány Ban ( Mimice)

Dům má 5 bytů k pronájmu. Máme 4 studio apartmány pro dvě osoby a jeden apartmán pro 4 osoby. Velké parkoviště se nachází hned vedle domu. Krásná pláž se nachází přímo pod domem a je jen 50 m daleko. Na pláži jsou dvě kavárny. Všechny apartmány mají kuchyň, koupelnu, velký balkon s výhledem na moře, Wi-Fi, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou. Za domem je velké posezení s grilem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ban

Od moře 50 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Apartmány Čikeš - Medići ( Mimice)

MEDIĆI, klidné a turisty oblíbené místo, ve střední Dalmácii, které si vás získá krásnými plážemi a průzračným mořem. Nachází se mezi Omišem a Makarskou a ve svém okolí nabízí velký výběr sportovních a rekreačních aktivit. Příjemný personál v okolních restauracích a hotelu na pláži vám nabídne místní speciality, které uspokojí i ty největší gurmány. V bezprostřední blízkosti protéká řeka Cetina, která vám nabízí potěšení z raftingu, volného lezení, paraglidingu, canyoningu, zip-line. Všichni milovníci hor a výšek mohou hledat výzvu v nedalekém přírodním parku Biokovo a atraktivní skywalk. APARTMANI ČIKEŠ nabízí dva komfortně vybavené pro 4 osoby, skládající se ze dvou dvoulůžkových pokojů, kuchyně, WC a koupelny, balkonu, terasy a mají samostatný vchod. Cena pronájmu apartmánu zahrnuje pobytovou taxu, spotřebu elektřiny a vody, ložní prádlo, ručníky, nádobí a náčiní, internet, parkování, použití klimatizace a závěrečný úklid - bez příplatku.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Čikeš - Medići

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Apartmány Vlahov ( Mimice)

Apartmány Vlahov se nacházejí v Medići na krásné Omišské riviéře. Máme 2 velké apartmány. V prvním patře je apartmán až pro 10 osob s balkonem a krásným výhledem na moře. V podkroví je apartmán až pro 9 osob, také s krásným výhledem na moře. Oba apartmány mají krásný výhled na moře, parkovací místa a gril. Krásné pláže jsou vzdálené jen 100 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vlahov

Od moře 100 m
Kapacita 19 osob

Cena od 105 €

Apartmány Mirko ( Mimice)

A4 superior - nový, moderní apartmán ve 2. patře s krásným výhledem na moře, ostrovy a město. Kapacita 2 + 2. Plně vybavené a klimatizované v každém pokoji. Skládá se z jedné ložnice, dvou koupelen, chodby, balkonu s výhledem na moře, kuchyně a obývacího pokoje s pohodlnou a prostornou postelí. A6 + 2 -velký a prostorný byt v 1. patře. Plně vybavené a klimatizované v každém pokoji. Skládá se ze dvou velkých ložnic (s koupelnami), obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, tří koupelen, terasy a balkonu s krásným výhledem na moře a ostrovy. A4 + 1 - byt v přízemí. Skládá se ze dvou prostorných ložnic, koupelny a kuchyně s jídelnou. Z velké terasy, která je v přirozeném stínu, je výhled na moře a ostrovy. A2 + 2 - byt v přízemí, s terasou. Skládá se z ložnice, koupelny, chodby, kuchyně a jídelny s postelí. Klimatizace. Výhled na moře a ostrovy. * v blízkosti kaváren, pošty a restaurací (1min), pláže (5-10min chůze), parkování zdarma a wi-fi Dům se nachází v klidnější části města s prostorným dvorem. VÍTEJTE!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mirko

Od moře 200 m
Kapacita 23 osob

Cena od 40 €

Apartmány Bonaca ( Mimice)

Dům se nachází v Mimice, malé vesnici na půli cesty mezi Splitem a Makarskou. Postavili jsme náš dům jako rodinný dům, se dvěma prostornými byty, jedním v každém patře, velkými terasami a velkým prostorem kolem domu s venkovním grilem a velkým stolem pod borovicí. Z každé terasy, která se táhne až k Makarské a poloostrově Pelješac, je nádherný výhled na moře a okolní ostrovy. Podpůrné zdi všech zahrad středomořskými bylinkami (levandule, rozmarin atd.), Jsou vyrobeny z kamene za použití staré tradiční techniky a tak se mísí v místním okolí a dávají celému místu známku pravosti. Kolem domu je tucet olivovníků, které produkují dostatek oliv pro každý rok, abychom si mohli vyrobit vlastní olivový olej, a květy levandule používáme k výrobě drobných suvenýrů, které dáváme našim hostům jako memento pro pobyt v našem domě. Stěny bytu jsou lemovány četnými fotografiemi přírody a obrazy vytvořenými významnými chorvatskými malíři. Za domem je 125 m2 parkovací místo pro naše hosty, které je v noci osvětlené.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bonaca

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena od 55 €

Rekreační dům Villa Ana ( Mimice)

Medici je malá turistická osada, která se nachází na pobřeží 10 km od Omiše, 30 km od Splitu a 26 km od Makarské. Medici byl známý pro své krásné pláže a kvalitní ubytování. Všichni ti, kteří se chtějí dostat pryč od hluku zde naleznou klid v přírodě a krásu moře jen typickém malém rybářském městečku v Dalmácii. Medici byl jen takový malý středomořské město s mírným podnebím, která se nachází uprostřed Jadranu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Ana

Od moře 70 m
Kapacita 8 osob

Cena od 250 €

Apartmán Beautiful View For 10 ( Mimice)

Krásný byt pro 10 osob v Mimice s nádherným výhledem na moře. Byt se nachází asi 200 m od krásných pláží. Apartmán má dvě ložnice s jednou manželskou postelí a jednou přistýlkou a jednu ložnici s manželskou postelí. V obývacím pokoji je další rozkládací pohovka pro 2 osoby. Dvě ložnice mají vlastní koupelnu a v bytě je jedna koupelna navíc (celkem tři koupelny). V bytě je pračka a myčka. Má také klimatizaci. Na zahradě je gril.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Beautiful View For 10

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 130 €

Apartmány Bojić ( Mimice)

Apartmány Bojic se nacházejí v Mimicích 12 km od Omiše směrem na Makarskou, na hranici s Marusici. Jsou 15 m od hlavní silnice a 500 m od centra. Dům se skládá ze tří apartmánů, všechny apartmány mají balkony s výhledem na moře, poskytují příjemnou, bezpečnou a klidnou dovolenou pro celou rodinu, daleko od centra, s pláží bez mnoha plavců. Moře je extrémně čisté (podvodní prameny a mořský proud) pro koupání a potápění. Mluvíme velmi dobře anglicky, komunikujeme česky a německy. Klimatizace, Wi-fi, pobytová taxa a parkování v ceně. Pomáháme hostům najít potřebné informace a po dohodě uspořádat další aktivity.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bojić

Od moře 50 m
Kapacita 16 osob

Cena od 40 €

Apartmány Mara ( Mimice)

Apartmány MARA se nacházejí v Medići, malém dalmatském městečku s turistickou tradicí, známém pro své krásné oblázkové pláže. Medias jsou ideální destinací pro ty, kteří chtějí uniknout městskému hluku a chtějí najít klid v přírodě a všechny krásy moře, které jsou typické pouze pro malá rybářská místa v Dalmácii. Nejbližším větším městem je Omiš (10 km), který nabízí spoustu vyžití pro aktivní dovolenou. Split je ve vzdálenosti 35 km a Marakrska 26 km. Apartmány MARA se nacházejí v rodinném domě (3 podlaží). Apartmány A1 a A3 (studio) se nacházejí v přízemí, zatímco apartmán A2 je v prvním patře domu. Všechny tři apartmány mají vlastní parkovací stání a terasu. Kromě toho mohou hosté využívat společnou část zahrady s grilem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mara

Od moře 250 m
Kapacita 13 osob

Cena od 45 €

Apartmány Villa Noa Mimice ( Mimice)

Villa Noa se nachází na západní straně města Mimice, s krásným panoramatickým výhledem na Mimice, Makarskou riviéru, horu Biokovo a ostrov Brač. Dům je obklopen borovým lesem a olivovníky, pouze se dvěma sousedy. Ideální místo pro klidný a relaxační pobyt s dokonalým zážitkem z Dalmácie. Opravdu místo, kde se hora setkává s mořem. Apartmány jsou moderně zařízené a plně vybavené, aby vám poskytly co nejpohodlnější pobyt. Všechny apartmány jsou klimatizované, s výhledem na moře, prostornou terasou nebo zahradou a soukromým parkovištěm.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Noa Mimice

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Mimice

Mimice  - Erb Mimice je typické malé vesnice s mírným středomořským klimatem, který se nachází na úpatí svahů Dinara mezi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svou turistickou tradici, která sahá až do daleké 1927. Vysoce kvalitní a levné ubytování v Mimice najdete ve starých kamenných domů či nových vil, které nabízejí dobře vybavené apartmány a pokoje v soukromém ubytování. Většina ubytováni kapacita je nižší než jadranské magistrále, která rozděluje místo v historickém starou a novou část. Mimice je hrdá na své dvě veřejné pláže, známý pro své bílým pískem a křišťálově čisté vody barvy smaragd, kde je zajištěn perfektní rodinnou dovolenou. Pokud chcete strávit se svým rodinným klidné, příjemné a klidné dovolené pak Mimice je tou pravou volbou pro vás. V blízkosti se nacházejí mnohé pláže a malé zátoky, kde si každý může najít odlehlé místo pro sebe. Pro ty, kteří hledají zábavu a aktivní dovolenou, v blízkosti jsou Mimece měst Omiš a Makarska, kde je zaručeno skvělé zábavy, a to buď v jedné z mnoha kaváren a nočních klubů Makarské. Můžete si také prohlédnout pestrou škálu aktivit na řece Cetina v Omiši. V Mimice existuje několik klidných restaurací a barů, které se nacházejí na pláži, a jeden hostinec ve staré části s dalmatské atmosféru, kde každý večer si můžete vychutnat čerstvé ryby ochucené domácím olivovým olejem a lahodné domácí víno. Návštěva Mimice, vyberte si ideální bytu a strávit svou dovolenou v autentickém dalmatské vesnice. Apartmány a ubytování v soukromí v Mimice levnější až o 40%, aniž by drahé agenturní poplatky. Vítejte na Mimice!

Mimice Předpověď počasí