Apartmány a ubytování v soukromí Mimice

Mimice je typické malé vesnice s mírným středomořským klimatem, který se nachází na úpatí svahů Dinara mezi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svou turistickou tradici, která sahá až do daleké 1927. Vysoce kvalitní a levné ubytování v Mimice najdete ve starých kamenných domů či nových vil, které nabízejí dobře vybavené apartmány a pokoje v soukromém ubytování. Většina ubytováni kapacita je nižší než jadranské...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Mimice

Seřadit podle:

Apartmány Larus-M

Mimice

Od moře 60 m
Kapacita 32 osob

na vyžádání

Apartmány Ra - Medići

Mimice

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

od 80 €

Apartmány More

Mimice

Od moře 300 m
Kapacita 14 osob

od 55 €

Rekreační dům Villa Ana

Mimice

Od moře 70 m
Kapacita 8 osob

od 220 €

Apartmány Irena

Mimice

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

od 35 €

Apartmány Bosiljka

Mimice

Od moře 50 m
Kapacita 22 osob

od 25 €

Apartmány Alen

Mimice

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 50 €

Apartmány Maya

Mimice

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Mile

Mimice

Od moře 70 m
Kapacita 14 osob

od 20 €

Apartmány Alen

Mimice

Od moře 40 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmány Ban

Mimice

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Apartmány Radicevic

Mimice

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

od 35 €

Apartmány Larus-M ( Mimice)

Larus-ft apartmány jsou nové, plně vybavené a moderní apartmány se nacházejí v malé, malebné centrální poloze mimica. Jsou umístěny pod hlavní silnici a je 60 metrů od pláže a centra města, což je ideální pro rodinnou dovolenou. Také apartmány mají parkovací místo pro všechna vozidla a je umístěna na 40 metrů od supermarket, pošta, bankomaty, restaurací a pizzerií. Poloha bytu byla výborná a protože se nachází 15 minut jízdy od Omiše a 30 minut jízdy od Makarské, která je známá pro aktivní dovolenou a noční život, a Split se nachází pouhých 45 minut jízdy autem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Larus-M

Od moře 60 m
Kapacita 32 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ra - Medići ( Mimice)

Apartmány Ra - Medići se nacházejí v malé rybářské vesnici, která se nachází 10 km od Omiše a 25 km od Makarské a 50 minut od Splitu. Apartmány Ra jsou moderně vybaveny 4 * a 20 m od pláže a moře. Moderní apartmány poskytují komfort pro hosty. Je vhodný pro každého, kdo hledá příjemnou dovolenou mimo městské prostředí. Pláž je oblázková. V docházkové vzdálenosti se nachází samoobsluha, která je vzdálena 5-10 minut chůze.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ra - Medići

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

Cena od 80 €

Apartmány More ( Mimice)

Dům se nachází v Mimice, malé vesničce na půli cesty mezi Splitem a Makarskou. Náš dům jsme postavili jako rodinný dům, dva prostorné apartmány, jeden na každém patře, velké terasy a velký prostor kolem domu s venkovním grilem a velkým stolem pod borovým stromem. Z každé terasy, která se táhne až na Makarskou a poloostrov Pelješac, je krásný výhled na moře a okolní ostrovy. Podpůrné stěny všech zahrad se středomořskými bylinami (levandule, rozmarin, atd.) Jsou vyrobeny z kamene s využitím staré tradiční techniky a tak se mísí v místním okolí a dávají celému místu razítko pravosti. Kolem domu se nachází tucet olivovníků, které produkují dostatek oliv, aby každý rok vyrobili vlastní olivový olej, a používáme levandulové květy, abychom udělali malé suvenýry, které dáváme našim hostům jako memento pro pobyt v našem domě. Bytové zdi jsou lemovány četnými přírodními fotografiemi a malbami vytvořenými významnými chorvatskými malíři. Za domem je parkovací místo 125 m2 pro naše hosty, které je osvětleno v noci.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány More

Od moře 300 m
Kapacita 14 osob

Cena od 55 €

Rekreační dům Villa Ana ( Mimice)

Medici je malá turistická osada, která se nachází na pobřeží 10 km od Omiše, 30 km od Splitu a 26 km od Makarské. Medici byl známý pro své krásné pláže a kvalitní ubytování. Všichni ti, kteří se chtějí dostat pryč od hluku zde naleznou klid v přírodě a krásu moře jen typickém malém rybářském městečku v Dalmácii. Medici byl jen takový malý středomořské město s mírným podnebím, která se nachází uprostřed Jadranu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Ana

Od moře 70 m
Kapacita 8 osob

Cena od 220 €

Apartmány Irena ( Mimice)

Irene Apartmány se nacházejí v malé vesnici Medici-Mimica na pobřeží Jaderského moře. Nachází se pouhých 10 km od Omiše, 23 km od Makarské a 35 km od města Split. Jedna ložnice byt o velikosti 25 m2 s manželskou postelí, kuchyň, koupelnu, klimatizaci, TV a velkou zahradu. Medici má krásné písečné pláže, křišťálově čisté moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Irena

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

Cena od 35 €

Apartmány Bosiljka ( Mimice)

Apartmány Bosiljka nabízí plně vybavené apartmány s přátelskými hostiteli, které mají dlouhou tradici pronájem bytů. Můžeme nabídnout bezplatné Wi-Fi, bezplatné grilování, velké parkoviště a garáž pro dvě auta. Tyto apartmány se nacházejí pouhých 50 metrů od moře a pláží. První pláž se dostanete od naší soukromé cesty. Existuje mnoho dalších pláže v okolí. Medici se nachází na pobřeží, v blízkosti mnoha historických měst a přírodních zajímavostí. Místo je známé svými četnými oblázkovými plážemi a křišťálově čistým mořem. Zde můžete ochutnat pravé dalmatské jídlo, víno a další alkoholické nápoje. V blízkosti Medici je místo zvané Mimica, kde je obchod, několik restaurací a café barů, autentické dalmatské hospody a stánek s ovocem a zeleninou. Některé z atrakcí blízko Medi? I jsou města Omiš, Split, Trogir a Makarska. K dispozici je několik přírodních zajímavostí, jako je Přírodní park Biokovo, řeky Cetiny s jeho kaňonu, Vruja zálivu a spoustou akcí a festivalů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bosiljka

Od moře 50 m
Kapacita 22 osob

Cena od 25 €

Apartmány Alen ( Mimice)

Alen Apartmány se nacházejí v malé vesnici Medici, 11 km od Omiše. Tyto apartmány se nacházejí pouhých 50 metrů od moře a krásné pláže. V naší nabídce 3 apartmány pro 4 osoby. Každý apartmán má Wi-Fi internet, klimatizace, satelitní TV, výhled na moře, parkování a přístup ke grilování na zahradě. A1 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 55 €. 01.07. - 31.08. 70 €. 01.09. - 01.10. 55 €. Po zbytek roku 30 EUR. A2 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 50 €. 01.07. - 31.08. 60 €. 01.09. - 01.10. 50 €. Po zbytek roku 30 EUR. A3 (2 + 2): 01.06. - 30.06. 50 €. 01.07. - 31.08. 60 €. 01.09. - 01.10. 50 €. Zbytek roku 30 €

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Alen

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 50 €

Apartmány Maya ( Mimice)

Byt Maya se nachází v soukromém domě na pobřeží v centru Mimice, 1 minutu od pláže. Možné ubytování pro čtyři osoby. Skládá se z ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s pohovkou a možností dvěma lůžky, kuchyň, koupelna a terasa. Vedle domu se nachází restaurace a 5 minut chůze další restauraci. Na pláži je oblázková, ideální pro rodiny s malými dětmi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Maya

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Mile ( Mimice)

Omiš, Mimica pronajmout nové klimatizované apartmány *** kuchyň, klimatizace, sprcha, LCD, balkon, terasa internet atd. V blízkosti obchodů 100 m, restaurace 70 m od krásné písečné pláže se sprchou a kaváren, z volných bytů 5/1-10/01 0,2014. viz foto

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mile

Od moře 70 m
Kapacita 14 osob

Cena od 20 €

Apartmány Alen ( Mimice)

Plně zařízené a vybavené apartmány v malé vesnici Medici, nedaleko města Omiše 11 km. Apartmány nabízejí komfortní čtyřčlennou rodinu, která chce strávit klidnou a příjemnou dovolenou kvůli blízkosti moře a pláže pouhých 40 m. Apartmány mají klimatizaci, bezplatné připojení na internet, TV, parkování. K dispozici je také gril. Tak přijďte a navštivte nás. Očekáváme, že vám upřímně :)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Alen

Od moře 40 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ban ( Mimice)

Dům má 5 bytů k pronájmu. Máme 4 studio apartmány pro dvě osoby a jeden apartmán pro 4 osoby. Velké parkoviště se nachází hned vedle domu. Krásná pláž se nachází přímo pod domem a je jen 50 m daleko. Na pláži jsou dvě kavárny. Všechny apartmány mají kuchyň, koupelnu, velký balkon s výhledem na moře, Wi-Fi, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou. Za domem je velké posezení s grilem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ban

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Apartmány Radicevic ( Mimice)

Apartmány Radičević se nachází v krásném letovisku Medići. Dům je vzdálen jen 100 m od pláže. Vedle domu se nachází parkoviště. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, WiFi internetem, TV. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na moře, kuchyň a koupelnu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Radicevic

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Mimice

Mimice  - Erb Mimice je typické malé vesnice s mírným středomořským klimatem, který se nachází na úpatí svahů Dinara mezi Omiš a Makarska. Mimice je hrdá na svou turistickou tradici, která sahá až do daleké 1927. Vysoce kvalitní a levné ubytování v Mimice najdete ve starých kamenných domů či nových vil, které nabízejí dobře vybavené apartmány a pokoje v soukromém ubytování. Většina ubytováni kapacita je nižší než jadranské magistrále, která rozděluje místo v historickém starou a novou část. Mimice je hrdá na své dvě veřejné pláže, známý pro své bílým pískem a křišťálově čisté vody barvy smaragd, kde je zajištěn perfektní rodinnou dovolenou. Pokud chcete strávit se svým rodinným klidné, příjemné a klidné dovolené pak Mimice je tou pravou volbou pro vás. V blízkosti se nacházejí mnohé pláže a malé zátoky, kde si každý může najít odlehlé místo pro sebe. Pro ty, kteří hledají zábavu a aktivní dovolenou, v blízkosti jsou Mimece měst Omiš a Makarska, kde je zaručeno skvělé zábavy, a to buď v jedné z mnoha kaváren a nočních klubů Makarské. Můžete si také prohlédnout pestrou škálu aktivit na řece Cetina v Omiši. V Mimice existuje několik klidných restaurací a barů, které se nacházejí na pláži, a jeden hostinec ve staré části s dalmatské atmosféru, kde každý večer si můžete vychutnat čerstvé ryby ochucené domácím olivovým olejem a lahodné domácí víno. Návštěva Mimice, vyberte si ideální bytu a strávit svou dovolenou v autentickém dalmatské vesnice. Apartmány a ubytování v soukromí v Mimice levnější až o 40%, aniž by drahé agenturní poplatky. Vítejte na Mimice!

Mimice Předpověď počasí