Apartmány a ubytování v soukromí Slavonski Brod

Slavonski Brod je hlavním městem Brod-Posavina kraje v Chorvatsku. Podle velikosti a významu, to je druhé nejvýznamnější město v Slavonii hned za Osijeku. Nachází se na severním břehu řeky Sávy, na hranici s Bosnou a Hercegovinou a má více než 60.000 obyvatel. Je významným dopravním uzlem, kde jsou prochází důležitá mezinárodní silnice, železniční a říční trasy spojující západní a jihovýchodní Evropy. Osady...

Seřadit podle:

Apartmán Matej

Slavonski Brod

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 40 €

Pokoje Levicki

Slavonski Brod

Od moře 10 km
Kapacita 17 osob

na vyžádání

Apartmán Kolonija

Slavonski Brod

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Pokoje Magnus

Slavonski Brod

Od moře > 50 km
Kapacita 19 osob

na vyžádání

Apartmán Matej ( Slavonski Brod)

Apartmán obsahuje: ložnici se dvěma lůžky a dvěma nočními stolky, přijímací místnost s TV, internetem, klimatizací, gaučem, který lze v případě potřeby využít pro dvě přistýlky, šatní skříní a stolem se čtyřmi židlemi, kuchyň s vč. sporák, lednice, nádobí atd. a koupelna s WC. Host má zajištěné parkovací místo před apartmánem. Vzdálenost tržnice, nemocnice, obchodu, bankomatu a centra je 1 až 2 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Matej

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Pokoje Levicki ( Slavonski Brod)

Levicki pokoje jsou umístěny na pěší zóně v centru Slavonski Brod, v diskrétním místě, které je jen pár metrů od náměstí naljepšeg v Chorvatsku. Rooms Levicki kvalitou svých zařízení i služby poskytují nejlepší komfort pro vyčerpání. V pěti komfortních pokojích v naší nabídce nabízíme vynikající kvalitu odpočinout a my zaručit úplnou spokojenost. Všechny pokoje jsou nově vybaveny samostatným sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, klimatizací, mini-bar, telefon, bezplatné připojení na internet, vysoušeč vlasů ... Přijďte a přesvědčte se sami.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Levicki

Od moře 10 km
Kapacita 17 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Kolonija ( Slavonski Brod)

1. Nabízíme k pronájmu třípokojový byt na dlouhou dobu. Vhodné pro stavební firmy a další skupiny, které přicházejí v Sl. Brod. 2. Nájemné 2 lůžkové pokoje pro delší dobu s vlastní kuchyň, koupelna, balkon, internetové připojení, pokoje jsou plně vybaveny. Přednost se dává terénních pracovníků či mužů. Telefon: +385 35 491 238 Mobil: 385 92 292 0952. Vybavení pokojů: TV, pohovka. stůl, židle, ADSL. Dostupnost: do kuchyně, do koupelny

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kolonija

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Pokoje Magnus ( Slavonski Brod)

Magnus Mládežnická místnosti přes noc, jsme velmi blízko všeobecných nemocnic a trhy. Máme 8 pokojů, z toho 3 pokoje s manželskou postelí, 2 pokoje jsou třílůžkové, 2 jednolůžkové a jeden singl. Dále nabízíme ubytování se snídaní. V našem domě máme prostor pro 50 osob pro pořádání rautů, prezentací a setkání.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Magnus

Od moře > 50 km
Kapacita 19 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Slavonski Brod

Slavonski Brod  - Erb Slavonski Brod je hlavním městem Brod-Posavina kraje v Chorvatsku. Podle velikosti a významu, to je druhé nejvýznamnější město v Slavonii hned za Osijeku. Nachází se na severním břehu řeky Sávy, na hranici s Bosnou a Hercegovinou a má více než 60.000 obyvatel. Je významným dopravním uzlem, kde jsou prochází důležitá mezinárodní silnice, železniční a říční trasy spojující západní a jihovýchodní Evropy. Osady v této části Chorvatska podél řeky Sávy byla osídlena již v pravěku, před 2000 lety byla stará římská osada Marseille. Dnes Slavonski Brod je moderní město plné živosti, a v poslední době je kladen důraz na rozvoj cestovního ruchu a odvětví služeb. Ubytování ve městě je nabízen ve městě, ale také v soukromí apartmány, pokoje a prázdninové domy, jehož cena je mnohem přijatelnější. To je zvolen nejkrásnější město v Chorvatsku, na výběru Chorvatského turistického sdružení v roce 2009. K dispozici je památkovou zónou - Brod tvrz ze 18. století, která je největší a nejvýznamnější opevnění památka v Kontinentální Chorvatsko. Doporučujeme navštívit domov Ivana Brlić Mazuranic, světově proslulý spisovatel pro děti na hlavním náměstí, jedna z největších a nejkrásnějších v Chorvatsku. Po dlouhé procházce podél břehu řeky Sávy, hlad může být v mnoha restauracích, které nabízejí autentické lahodné slovanských specialit a vín spokojen. Zveme vás k návštěvě této staré slovanské město, rezervovat si ideální apartmán nebo pokoj a objevit všechny skryté půvaby Slavonie a chorvatskou pevninou. Cenově dostupné ubytování v soukromí Slavonski Brod. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Slavonski Brod levnější až o 40%. Vítejte na Slavonski Brod!

Slavonski Brod Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Slavonski Brod