Apartmány a ubytování v soukromí Čakovec

Čakovec je město a sídlo Medjimurje kraje v Chorvatsku. To se nachází v nejsevernější části chorvatského vnitrozemí, mezi řekami Mura a Dráva a má populaci 15000 obyvatel. Jeho název pochází z počtu Chakyja, který na počátku 13. století postavena dřevěná tvrz později volal Csáky věž. Čas významného hospodářského a kulturního rozvoje města začal v 16. století, kdy chorvatský šlechtický rod Zrinski stal majitelem...

Seřadit podle:

Apartmány Međimurski dvori

Čakovec

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Međimurski dvori ( Čakovec)

Medimurje je nejsevernější místo určení kontinentálního Chorvatska - Green Chorvatsko. Jeho synonymem pro relaxaci, wellness, sportu a aktivní dovolené, konference a budování týmu s výjimečnou kuchyní a krásnou přírodou. Exkurze centra mě? Imurski dvori se nachází v Lopatinec, srdce Medimurje, jen 6 km od centra města Cakovec a 14 km od Spa & Sport Resort sv. Martin. V rámci exkurze středu tam je luxusně zařízený byt o 62 metrech čtverečních, s kapacitou od 2 až 5 osob, vhodné na letní a zimní čas. Je obklopen pečlivě udržovanými květinovou výzdobu a zelení, které tvoří idylické a útulnou atmosféru. Byt se skládá z kuchyně, jídelna, ložnice, prostorný obývací pokoj, lázně a saunu. Dle Vašeho přání Vám můžeme nabídnout stravování (snídaně, oběd, večeře) v naší restauraci za zvýhodněné ceny. Restaurace Medimurski dvori byla zařazena do 100 předních chorvatských restaurací, nabízí tradiční kuchyni regionu: to je elegantně zařízené, zdobené cenné starožitnosti, originální obrazy renomovaných chorvatských malířů a různých detailů, které svědčí o historii této oblasti. Cestovní kancelář Etno Art cestovní může pomáhat a pomůže s výběrem řadu činností nabízených v Medimurje. Kromě krásných vzpomínek na oblasti, v dárkovém obchodě Etno umění, můžete najít originální tradiční suvenýry přinést domů z vaší cesty.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Međimurski dvori

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Čakovec

Čakovec  - Erb Čakovec je město a sídlo Medjimurje kraje v Chorvatsku. To se nachází v nejsevernější části chorvatského vnitrozemí, mezi řekami Mura a Dráva a má populaci 15000 obyvatel. Jeho název pochází z počtu Chakyja, který na počátku 13. století postavena dřevěná tvrz později volal Csáky věž. Čas významného hospodářského a kulturního rozvoje města začal v 16. století, kdy chorvatský šlechtický rod Zrinski stal majitelem celého areálu. 29 počet května 1579. Juraj Zrinski udělena zvláštní privilegia k obyvatelům Čakovec tvrze, která je základem pro rozvoj Čakovec jako město volném obchodu, a datum je stále oslavován jako Den města Čakovec. Díky příspěvkům a úsilí hrabat Zrinski, Čakovec je také nazýván města na Zrinských. Ve středu Čakovec leží Stari Grad, tehdy i dnes symbolem historické památky města. Další významnou památkou je františkánský kostel a klášter z první poloviny 18. století, postavený v barokním slohu. Stojí za to navštívit a vidět četné exponáty v muzeu Čakovec. Medjimurje je známý pro své kopce a vinice, zemědělství a honiteb. Všichni gurmáni si přijdou na své, když se snaží některé z místních specialit, jako jsou týrané polévky, dušená masa nebo Međimuje záviny, a to vše se sklenkou dobrého vína z Međimurja sklepů. Zveme Vás k návštěvě Medjimurje a Čakovec, a užít si v tomto idylickém regionu, kde sloučí mnoho evropských vlivů. Vyhledávat soukromé ubytování v Cakovec. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Čakovce, levnější až o 40% bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Cakovec!

Čakovec Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Čakovec